Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

11-ka 10-lecia

strona 1/1

1

16 grudnia 2010, 22:18 / czwartek
Kończy się właśnie chyba najlepsza sportowo dekada naszej Lechii. Dobry moment na podsumowanie. Wyszło mi tak:
Mateusz Bąk (bezapelacyjnie), Paweł Pęczak, Hubert Wołąkiewicz, Jacek Manuszewski, Rafal Kosznik (z braku laku), Łukasz Surma, Karol Piątek, Piotr Wiśniewski, Maciej Kalkowski, Paweł Buzała, Piotr Cetnarowicz.
Na ławce: Paweł Kapsa, Krzysztof Bąk, Maciej Rogalski, Marcin Kaczmarek,Tomasz Kafarski.
Siłą rzeczy preferuję piłkarzy ekstra i drugoligowych. Nie biorę (tendencyjnie) pod uwagę takich, którzy grają ledwie pół roku.
Niewypał X lecia = KOALA
16 grudnia 2010, 22:25 / czwartek
Sabotaż X-lecia: 6.04.2010r. półfinał PP Lechia - Jagiellonia (1-2)
16 grudnia 2010, 23:21 / czwartek
Ja bym pomoc przebudował :)

Bąk - Pęczak, Manuszewski, Wołąkiewicz, Kosznik - Rusinek, Surma, Wojciechowski, Biskup - Cetnarowicz, Buzała
16 grudnia 2010, 23:25 / czwartek
Wojciechowskiego zapomniałeś? ooo gdyby nie on to ciężko na by było o tak szybki awans do 2 ligi. No Rusinek to też musi być, za jego bramki w 3 lidze między innymi z Elaną :). I chyba jeszcze Brede bym dorzucił.
16 grudnia 2010, 23:31 / czwartek
Wojciechowskiego zapomniałeś? ooo gdyby nie on to ciężko na by było o tak szybki awans do 2 ligi. No Rusinek to też musi być, za jego bramki w 3 lidze między innymi z Elaną :). I chyba jeszcze Brede bym dorzucił.
16 grudnia 2010, 23:49 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 grudnia 2010, 00:01 / piątek
na chuj tu wklejasz jakieś pedalskie linki nygusie?
17 grudnia 2010, 00:05 / piątek
kolejny debil ;] jak to obejrzysz przez bramke proxy to ci sie wszystkie pokaza. nie znasz latwiejszych sposobow na zwalenie konia? dzizus
17 grudnia 2010, 16:18 / piątek
Przeciez wyswietla wam sie link po najechaniu na "odnosnik" to po co wchodzicie?
17 grudnia 2010, 16:28 / piątek
A ja pozwole sobie wrócić do tematu.

Bąk - Pęczak, Manu, Brede, Wołąkiewicz, - Surma, Wiśnia, Rusinek, Kalka - Buzi, Cetnar

TYLKO LECHIA!
17 grudnia 2010, 16:41 / piątek
Bąk - Pęczak, Bąk, Kozans, Andruszczak - Wiśniewski, Biskup, Wojciechowski, Rusinek - Cetnarowicz, Buzała
17 grudnia 2010, 17:06 / piątek
Andruszczak i lewa obrona? on czasem nie grał u nas na prawej pomocy?
17 grudnia 2010, 17:18 / piątek
Grywał na prawej pomocy i prawej obronie jesli dobrze kojarzę, ale z braku laku wrzuciłem go na lewą. Przecież ofermy kosznika tam nie umieszczę.
17 grudnia 2010, 18:35 / piątek
WKSBiały napisałeś o Andruszczaku:

"Grywał na prawej pomocy i prawej obronie jesli dobrze kojarzę, ale z braku laku wrzuciłem go na lewą. Przecież ofermy kosznika tam nie umieszczę"

Czy dobrze kojarzę z któregoś z wątków, że przeprowadziłeś się z Wrocławia do Gdańska +/- rok temu? Ile razy widziałeś mecze Lechii w niższych ligach?

Skąd u Ciebie taka skłonność do obrażania ludzi związanych z Lechią, którzy w swoim czasie sporo do tej drużyny wnosili - jak Kosznik? Rozumiem, że widziałeś go w tych kilku meczach na wiosnę 2010. Zwróć jednak uwagę, że spędził w Lechii kilka lat i jak odchodził na Cypr to większość odbierała to jako spore osłabienie. Nie mówię, że należy mu się miejsce w 11-ce 10-lecia, nie o to chodzi. Mimo, że odszedł dla kasy a po powrocie grał bardzo słabo to nie ma powodu go obrażać.

Fajnie, że mimo zaledwie roku na Lechii tak się zaangażowałeś, ale przestań obrażać ludzi.
17 grudnia 2010, 18:42 / piątek
Raz że w Gdańsku na stadionie bywałem dość często, a dwa interesuję się bardzo piłką ligową. A zaangażowałem bo Śląsk i Lechia to dla mnie jeden klub, BKS to druga miłość tak jak pisał w Pamiętniku kibica Romek. Teraz niestety we Wrocławiu bywam tylko u rodziny, na mecze Śląska ciężko pojechać, bo robota na to nie pozwala. Ale nie o tym temat.
Andruszczaka zapamiętałem z meczu II ligi, a innych piłkarzy to szczerze mówiąc także albo z pojedynczych spotkań, albo tak jak Rusinka z gry u nas, tzn we Wrocławiu. Szkoda że chłopak kariery większej nie zrobił, chora głowa...
Nie obrażam ludzi, ale wystarczy, że przypomnę sobie jak Kosznik przechodził obok meczu. Trudno było tego nie zauważyć gdy akurat biegał, a raczej chodził przy linii po mojej stronie stadionu.
Pozdrawiam.
18 grudnia 2010, 00:42 / sobota
KBrede 100%
18 grudnia 2010, 08:21 / sobota
Bąk
Pęczak Brede Bąk Wołąk

---------------- Widzicki Surma-------------------------

Urbański----------------------------------- Biskup

Cetnar Buzi
18 grudnia 2010, 08:35 / sobota
śmieszni jesteście, najpierw wszyscy cisną po Buzale, a teraz u każdego w 11
10-lecia. ech... szkoda gdać. tak zrobił ogromne postępy i jest ambitny czego wielu nie widziało ale czy one przesłonią 2-letni okres szydery trybun.

Zdecydowanie lepiej wyróżnić kogoś z niższych lig kto grał w napadzie lub ogólnie z przodu, bo gdyby nie oni to nie byłoby nas w e-klasie. Dlatego z przodu Przemek Urbański i Szuto. Wiadomo, że obecni kopacze są pewnie zdecydowanie lepsi piłarsko, w końcu grają w e-klasie, ale co do zasług piłkarskich w odbudowie sportowej Lechii warto wyróżnić również tych którzy się do tego przyczynili.

---------------------------- Bąk ------------------------
Pęczak ------ Fechner --------------- Borkowski ------- Wołąkiewicz

Wiśniewski --- Surma -------- Urbański -------------- Wojciechowski

----------------------Szutowicz -------------Cetnar
18 grudnia 2010, 09:58 / sobota
Lepiej dawać Buziego w napadzie , bo strzelił multum ważnych bramek , niż Urbańskiego na środku pomocy .
18 grudnia 2010, 11:05 / sobota
BĄK
PĘKI MANIEK HUBERT FECHNER
KALKA WOJCIECH SURMA ROGALSKI
BUZI CETNAR

WYRÓŻNIŁ BYM JESZCZE
BREDE , KOSZNIK , BORKOWSKI ,BISKUP ,RUSINEK ,SZUTOWICZ KACZMAREK I i II ,PIĄTEK , MELANIUK .
18 grudnia 2010, 11:27 / sobota
to tylko zabawa i każdy może mieć swoje zdanie, a ja wskazałem hipokryzję albo krótką pamięć piszących. Zresztą sam napisałem, że ambicji nigdy nie można mu było odmówić, a że słaby psychicznie, cóż tak bywa.
... ale pociągnę temat wskaż jego ważne bramki oprócz sezonu 2 ligowego gdzie strzelił ich dużo, a i tak była szydera z niego i derbów.

A co do Dolnego to musiałem go gdzieś zmieścić bo moim zdaniem zasłużył na to, jeżeli lepiej tobie to zrobi zamienię go z Wojciechem. Zresztą nie widziałeś nigdy że nawet w zestawieniach TV i gazetowych we wszelkich 11 kolejki, miesiąca, rundy, sezonu często się upycha zawodników na nie swoje pozycje tyko po to aby ich docenić i umieścić w zestawieniu.
18 grudnia 2010, 13:55 / sobota
Kapsa
Peki, Hubert, Matuk, Mysona
Dolny, Surma, Borek, Biskup
Szuto, Buzi
18 grudnia 2010, 18:10 / sobota
A to moje typy bez obcokrajowców

Kapsa

Peczak Manuszewski Wołąkiewicz Fechner

Rogalski Surma Borkowski Wiśniewski

Buzała Cetnarowicz
18 grudnia 2010, 21:56 / sobota
Wielu kolegów wspomina tu nazwiska zawodników grających dla Lechii w niższych ligach (6,5,4) co oczywiście ma jakieś podstawy bo można powiedzieć że oni ten klub podnieśli z kolan.
Jeśli chodzi o atak to brakuje mi w Waszych typach Bartka Stolca.
Był to prawdziwy "goleador",chłopak w 76 występach w barwach Naszej Lechii strzelił 81 bramek.Pomyślmy w jakim stopniu te 81 bramek pomogło nam być obecnie w tym miejscu w którym jesteśmy.
18 grudnia 2010, 22:27 / sobota
Dobrze że są ludzie, którzy pamętają takich piłkarzy. Kto jeździł na serie A ten wie że radość piłkarzy z tego że reprezentują te barwy i jeżdżących za nimi kibiców była szczera i prawdziwa.

Taka kolej rzeczy ale obecni piłkarze mają więź ale do sianka, które jest do zarobienia... i nie można mieć im tego za złe.

Jak wspomniałem wcześniej, piłkarsko zawodnicy A-klasowi nie osiągną poziomu obecnych ale trzeba o nich pamiętać. Szkoda, że na oficjalnej stronie nikt nie zebrał tego do kupy, robią to pasjonaci jak Dario na Lechia.net
18 grudnia 2010, 22:59 / sobota
---------------------------Bąk-------------------- --------
-------------------------------------------------- ---------
Pęczak----Brede----- Manuszewski -----Wołąkiewicz
------------------Widzicki------Surma------------- -----
Kalkowski-----------Wojciechowski---------Lukjanov s
------------------------Rusinek------------------- -------
20 grudnia 2010, 11:05 / poniedziałek
a Jurek Kruszczyński i tak jest najlepszy:)
20 grudnia 2010, 11:39 / poniedziałek
Jurek to Jurek i nikt na razie się jeszcze nie zbliżył do niego.Choc myślę że Buzi ma wszelkie predyspozycje i sznase jak przedłuży kontrakt.
22 grudnia 2010, 17:01 / środa
A Traore? To aktualnie nasz najlepszy zawodnik.
22 grudnia 2010, 17:08 / środa
Traore ma duze szanse znalezc sie w 11 ale w dziesiecioleciu 2011-2020, bo poki co to to w mijajacym 10leciu zagrał przez jakies 3 miesiace.

TYLKO LECHIA!
25 grudnia 2010, 21:45 / sobota
Skoro już ktoś wspomniał wkład piłkarzy z niższych lig m.in A klasa i 5 liga to w tamtych czasach myślałem ,że Łukasz Paulewicz zrobi mega karierę ... szkoda ,że mu się nie udało w "dorosłej" piłce bo w tamtych czasach miał papiery na granie

trochę nie w temacie ale takich piłkarzy z tamtego okresu jest niestety więcej pamiętam ,że jak nasi wychodzili na na murawę to dosłownie zmiatali rywali i wchodzili niemalże z piłeczką do bramki.... fajnie się wtedy jeździło :) ....
25 grudnia 2010, 21:53 / sobota
czy to ma byc konkurs na zawodnikow ktorzy najwiecej zrobili dla Lechii podczas minionych 10 lat czy tez najlepszych 11 ktorzy grali w Lechii na kazdej pozycji? w tym drugim przypadku moj typ to (uklad 451 w ktorym grywalismy najczesciej w extraklasie):
Kapsa
Peczak Wolakiewicz Bak Mysona
Wisniewski Surma Nowak Traore Lukjanovs
Buzala
Rez: Bak, Deleu, Kozans, Tralka, Bajic, Buval
Trener: Kafarski
25 grudnia 2010, 22:23 / sobota
a kto napisał, że najlepszych. a nawet gdyby to dla kogoś może nim być Krzysztof Wilk albo Marek Wasicki (jeżeli wiesz kto to). wszak każdy ranking jest subiektywną zabawą/oceną. Na pewno więcej zrobili dla Lechii póki co niż murzyn nad którym co niektórzy się spuszczają -) he he...
29 grudnia 2010, 16:59 / środa
Mateusz Bąk - Paweł Pęczak, Hubert Wołąkiewicz, Krzysztof Brede, Paweł Żuk - Przemysław Urbański, Maciej Kalkowski, Sławomir Wojciechowski, Łukasz Surma, Karol Piątek - Janusz Melaniuk, Krzysztof Rusinek

Trener: Dariusz Kubicki
29 grudnia 2010, 17:32 / środa
----------------------------- Mateusz BĄK ----------------------------------

Paweł PĘCZAK -- Jacek MANUSZEWSKI -- Krzysztof BĄK

Ivans LUKJANOVS - Łukasz SURMA - Sławomir WOJCIECHOWSKI - Piotr WIŚNIEWSKI

Paweł BUZAŁA -- Piotr CETNAROWICZ -- Abdu Razak TRAORE

Dariusz KUBICKI

--------------------- Paweł KAPSA ----------------------------

DELEU -- Huber WOŁĄKIEWICZ -- Sergejs KOZANS -- Arkadiusz MYSONA

Karol PIĄTEK -- Paweł NOWAK -- Maciej ROGALSKI -- Marcin KACZMAREK

------------- Grzegorz KRÓL -- Maciej KALKOWSKI

Tomasz KAFARSKI

szczególne wyrazy uznania dla (kolejność przypadkowa): Siklic, Cacic, Kubik, Radovanović oraz Zieliński
30 grudnia 2010, 12:55 / czwartek
---------------------------- Bączek ------------------------
Pęki ------ Hubert --------------- Manek------- Fechner

Wiśnia --- Surma --------Wojciechowski -------------- Dolny

----------------------Buzi -------------Cetnar
30 grudnia 2010, 17:08 / czwartek
Bastion Prawicy - dałeś 12 piłkarzy...
mimo wszystko w jaki sposób się z nami rozstał na uwage zasluguje Trałka
4 stycznia 2011, 20:45 / wtorek
moja subiektywna jedenastka : Bączek, Kosznik , Heniek , Hubert, Pęki , Manuszewski, Karol, Surma , Lukjovans, Cetnar i Buzi
4 stycznia 2011, 20:48 / wtorek
po namyśle za Wanię jednak Wiśnia
17 stycznia 2011, 16:47 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 stycznia 2011, 16:51 / poniedziałek
A tobie gościu fora sie nie popierdoliły przypadkiem ?
17 stycznia 2011, 18:48 / poniedziałek
oOooo arka najlepszy skład w Polsce ma, mamy Bartka Karwana, Nitka i Ławę, Marcina Wachowicza ;)
13 marca 2011, 08:47 / niedziela
najlepsza 11 podsumowanie głosów

---------------------------------- Mateusz Bąk 13 -----------------------------------------
Paweł Pęczak 16 - Krzysztof Brede 7 - Jacek Manuszewski 9 - Hubert Wołąkiewicz 14
-- Sławomir Wojciechowski 8 --- Łukasz Surma 15 --- Piotr Wisniewski 9
--- Paweł Buzała 12 --- Piotr Cetnarowicz 12 --- Przemysław Urbański 6

5 Maciej Kalkowski, Krzysztof Rusinek
4 Jakub Biskup, Sebastian Fechner
3 Krzystof Bąk, Tomasz Borkowski, Dolny, Paweł Kapsa, Rafał Kosznik, Ivans Lukjanovs, Marek Szutowicz
2 Sławomir Matuk, Arkadiusz Mysona, Karol Piątek, Maciej Rogalski, Abdou Razack Traore, Marek Widzicki
1 Artur Andruszczak, Mariusz Bloch, Sergiejs Kozans, Janusz Melaniuk, Paweł Nowak, Bartłomiej Stolc, Paweł Żuk
13 marca 2011, 08:53 / niedziela
Przemysław Urbański i "Dolny" to ta sama osoba ;)
13 marca 2011, 08:55 / niedziela
zgadza się :) ma 6 pkt, a drugi raz umieściłem przez pomyłkę
11 maja 2011, 19:59 / środa
Fajny wywiad z Pawłem Pęczakiem! ;)
A my swoje!!!
odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.343