Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

1947, Krisblu, styropian, milosc, nienawisc, wojna

strona 2/8

28 grudnia 2010, 23:45 / wtorek
Kto kogo wydutkał, to Ci się grucha604 nieco pomyliło. Zobacz wschodnią granicę Polski gdy Stalin doszedł do władzy i porównaj z obecną.
28 grudnia 2010, 23:56 / wtorek
Pinochet : tak, potrafie. wiesz moze kto wspieral kogo w czasach 2 WŚ? to mi wystarczy szczerze mowiac, kilku profesorow niczego nie zmienia, tym bardziej popieranie wlasnosci prywatnej ;] na szczescie nie uniknal odpowiedniego losu, niestety wielu udalo sie wywinac. zreszta on byl raczej pionkiem, jak to wlosi hyhy

1947 : oczywiscie, stalin mial duzo czasu zeby rozkrecic swoje plany, polozenie geograficzne rowniez lepsze. dzieki temu jest krwawszym zbrodniarzem niz hitler. jednak na tym poziomie ciezko jest juz przeprowadzac gradacje ;) niestety w naszym kraju zabawilo sie obydwu.
29 grudnia 2010, 00:08 / środa
A kogo wspierał ZSRR ?
29 grudnia 2010, 00:11 / środa
to jakis quiz? :] mysle, ze nie czytasz ze zrozumieniem...
29 grudnia 2010, 00:16 / środa
I tu jest różnica.
Na początku stycznia 1939 minister spraw zagranicznych, Józef Beck odrzucił propozycję Hitlera wspólnego marszu na Moskwę.
Natomiast wówczas Stalin już od 19 lat szykował się do marszu na: Warszawę, Berlin, Wiedeń, Paryż, Madryt i dalej (Włochy, Bałkany, Bliski Wschód).
Dlatego choć za 1939 my. Polscy powinniśmy Hitlera ukrzyżować, to generalnie 22 czerwca 1941 ten sam Austriak uratował świat przez globalnym komunizmem.

Co do włoskiego faszyzmu: wrzuć na youtube hasło "boia chi molla" i spróbujcie pooglądać filmiki. Choć znakomita większość z nich nie jest groźna (znam prawie wszystkie), to jednak w Polsce oglądać ich nie wolno. Cenzura prewencyjna?

Ale jaja. Przeczytajcie teraz tytuł tego wątku i zobaczcie o czym tu piszemy.

Pizduś śpi. A sondaż 100% przeciw niemu.
29 grudnia 2010, 00:16 / środa
Źle pytanie postawiłem. Kto wspierał zbrodniarzy z ZSRR ?
29 grudnia 2010, 00:22 / środa
grucha swoje zdanie o Mussolinim opierasz na tym,że dołączył do krajów walczacych z bolszewizmem ?? Dla przypomnienia nie tylko on: Austria, Finlandia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Włochy do tego dochodzą walczący po stronie Niemiec: Albańczycy, Chorwaci, Bośniacy, Ukraińcy, Rosjanie, Kozacy, Gruzini, Tatarzy,Łotysze, Litwini, Estończycy ochotnicy z Francji, Hiszpanii, Belgii, Danii, Norwegii(chyba żaden z tych krajów nie odniósł takich zniszczen podczas 2 wojny światowej jak Polska)
Także we wrzesniu 1939 roku Duce namawiał Hitlera ażeby wycofał wojska z Polski.Jeśli wyznacznikiem dla ciebie jest to po której stronie opowiedział sie Mussolini to ciekawe co powiesz o naszych sojusznikach aliantach którzy nas zdradzili najpierw w 1939 roku a pozniej podczas konferencji w Jałcie.
PS.Jak to sie mówi lepszy pewny wróg niż fałszywy przyjaciel
29 grudnia 2010, 00:25 / środa
1947 : wspolny marsz i ratowanie swiata przed komunizmem :) dosc odwazne tezy. kazdy z tych zjebow myslal, ze jest najlepszy i chcial osiagnac jak najwieksza wladze by nakarmic swoje chore rzadze. dlatego ciezko mi sie ekscytowac ich "osiagnieciami", tym bardziej jesli pamietamy co dzialo sie z naszym krajem. mozna tez powiedziec, ze stalin uratowal swiat przed nazizmem ;]

watek zdeczko rozmyty hehe trzeba zorganizowac w koncu walke!

Pinochet : musisz sprecyzowac pytanie. kiedy? :) najpierw hitler, potem alianci. kolo fortuny roznie sie kreci ;]
29 grudnia 2010, 00:37 / środa
grucha604, z całym szacunkiem, ale zbyt dokładnie meandrów tego okresu historii nie kminisz.
Polecam "Lodołamacz" Suworowa. W pięciu częściach. Ujrzysz świat nieco innym, niż Ci się wydaje teraz.
O tym, co się szykowało na świecie w latach 40-tych ubiegłego stulecia wiadomo jest po procesach norymberskich. Niestety, te fragmenty zeznań, które uwypuklają potęgę Sowietów z 1941 roku jakoś nie sposób nigdzie trafić.

My tu gadu - gadu, a pisduś śpi. Ciekawe, o czym śni po tak pięknym dzionku?
29 grudnia 2010, 00:47 / środa
dzieki za szacunek :) co do potegi zsrr wystarczy wiedziec jak to sie wszystko skonczylo. amerykanie bali sie zareagowac mimo posiadania atomowek, nie mieli ochoty sie wykrwawiac. krazy historia, ze churchill chcial stworzyc plan ataku na zsrr by wypchnac ich z europy ale angielscy generalowie tylko sie usmiechneli.

to nie dyskusja kto kogo i dlaczego, przynajmniej nie z mojej strony. po prostu uwazam, ze zaden z wymienionych wyzej nie jest dla mnie czlowiekiem godnym szacunku. Polska, z racji swego polozenia, musiala miec najbardziej przesrane i tak wlasnie sie stalo. nie watpie rowniez, ze stalin jak i hitler mieli podobna chrapke na europe. najbardziej z tego wszystkiego cieszy mnie, ze mozemy wymieniac nasze mysli po polsku ;]
29 grudnia 2010, 01:17 / środa
faszyzm nie przejdzie ??.....faszyzm przejdzie :)
29 grudnia 2010, 01:25 / środa
I tym miłym akcentem (grucha604) przechodzimy do innego tematu, czyli jakie to partie chcą nas wynarodowić.
Pizduś się obudzi to udowodni, że PiS i LPR, ale tym drugim się nie udało.

Sondaż:
Głosów oddanych: 2
Za modrobiciem: 2
Przeciw: 0
Wynik sondażu: Boks jest wskazany - 100%
29 grudnia 2010, 08:52 / środa
hyhy nie ma to jak dobrze podpuścić baranów to się sami po kompromitują :)
miłośnicy adolfa:)

1947: "agresja zawsze wraca do ciebie" taki slogan pokolenia mtv :)
29 grudnia 2010, 09:24 / środa
"Slogan pokolenia mtv"
Po pierwsze - ty do niego nie należysz
po drugie - tobie takie slogany nawet pasują. Tobie, pizduś, pasuje wszystko, byle odwrócić uwagę od tego, co istotne.

Dla pizdusiów istotne jest to, że srają w gatki. I teraz zaczyna się kombinacja: jak "zagadać' temat? Chwila skupienia: "O, mam, napiszę slogan! Teraz będzie to slogan pokolenia mtv."
29 grudnia 2010, 09:31 / środa
@grucha604 Tu masz nazwę tego planu Churchilla: odnośnik
29 grudnia 2010, 10:07 / środa
Drobne sprecyzowanie: Hitler nie wspierał Stalina. Chciał mieć zapewnioną bezpieczną wschodnią granicę, aby mógł walczyć na zachodzie.
Można się pokusić o stwierdzenie, że to Stalin wspierał Hitlera między innymi umożliwiał mu korzystanie z radzieckich poligonów i pokazywał fabryki broni. A wszystko po to, aby wyniszczyć państwa zachodnie wewnętrzną wojną i w odpowiednim momencie zanieść im komunizm.

Stalin miał bardzo silną ofensywną armię, zgrupowaną na zachodzie i w roku 1941 przygotowaną do ataku, lecz nie miał planów obrony. Dzięki temu Hitler wyprzedzając Stalina (o miesiąc) mógł odnieść sukces w początkowej fazie wojny, ale i tak był skazany na porażkę.

Co do Franco: warto pamiętać, że to była wojna domowa i przeciwna strona w tym czasie zabiła 50 tys ludzi. Pozatym faszyści Franco uratowali 46 000 Żydów, natomiast Hiszpania nie przystąpiła do II wojny światowej.

Co do Mussoliniego: Tak to faszyści Włoscy zabili miin. 500 000 Japończyków, wielokrotnie bombardując Tokio i zrzucając 2 bomby atomowe. Niestety do dziś nie doczekano się Norymbergi dla rasistów (Japończyk jest żółty) i ludobójców (w miastach są kobiety i dzieci). Pozatym faszyści włoscy mieli sieć obozów koncentracyjnych na Syberii, w Generalnym Gubernatorstwie i Niemczech.
29 grudnia 2010, 12:30 / środa
Andreew: a gazem musztardowym hurtowo murzynków kto psikał?
29 grudnia 2010, 12:55 / środa
A napalmem żółtków - kto? Ach, ci wspaniali demokraci...
W Hiroszimie i Nagasaki oczywiście były wielkie zgromadzenia wojsk gotowych do walki na śmierć i życie... nie ma to jak demokracja.
No i Drezno... kochane, demokratyczne naloty bombowe...

Pizduś, co tam ci się śniło? Jakieś koszmary? Zobacz, jaki piękny jest świat realny. Tylko to zagrożenie...

Wynik głosowania, jak najbardziej demokratycznego: 100% za trzaskaniem pysków.
29 grudnia 2010, 13:32 / środa
"A napalmem żółtków - kto? Ach, ci wspaniali demokraci...
W Hiroszimie i Nagasaki oczywiście były wielkie zgromadzenia wojsk gotowych do walki na śmierć i życie... nie ma to jak demokracja.
No i Drezno... kochane, demokratyczne naloty bombowe..."

Napalmem to przecież czerwonych polewali, sam byś polewał prawda? Bo to i komuch i żółtek. Nie zaprzeczaj swoim ideałom :P
A reszcie winni ci co zaczęli czyli brunatni. Nietrafione argumenty zupełnie.

Znasz powiedzenie "Nie strasz, nie strasz bo się zestrachasz?" :P
29 grudnia 2010, 13:36 / środa
Znasz jeszcze jakieś przypowiastki?
30 grudnia 2010, 08:48 / czwartek
"Kolejny raz Amerykanie uzyli broni biologicznej podczas wojny w Wietnamie (czas trwania wojny to lata 1957-72). Wtedy to uzyto defoliantow (srodki roslinobojcze), ktorych stosowanie nie jest zakazane. Oficjalnym powodem ich stosowania bylo niszczenie dzungli, aby zniszczyc mozliwe kryjowki partyzantow. Oprocz tego niszczono takze wszelkie uprawy, by zaglodzic wroga. Defolianty sa takze bardzo szkodliwe dla organizmu czlowieka. Niektore z nich sa tak smiertelne, ze wystarczy jedynie kilkadziesiat gramow wprowadzonych do kanalizacji, aby moc wytruc wielomilionowe miasto (dla porownania nad Wietnamem zrzucono ponad 100 kg defoliantow). Nastepstwem stosowania defoliantow podczas wojny w Wietnamie byly i nadal sa liczne deformacje wsrod nowonarodzonych dzieci."

Hurtowo psikał? Zestaw te dane z liczbą ofiar nazizmu i komunizmu, porównaj do ofiar demokracji USA, a następnie przyznaj, że walnąłeś babola pisząc: "Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce."

"Nietrafione argumenty zupełnie."

Mam nadzieje, że któryś wkońcu trafi - głos na TAK.
30 grudnia 2010, 08:55 / czwartek
Strzelanie po pyskach: 3 głosy
3 na tak
0 na nie
wynik sondy: 100% na tak
Miłośnik sondaży Krisblu2 zaczyna wątpić w celowość ich przeprowadzania?
30 grudnia 2010, 09:25 / czwartek
To że amerykanie nie są święci nie oznacza, że faszyści byli okej. Zaraz zaczniesz udowadniać, że to że Hitler wymordował tylko kilka milionów polaków a nie wszystkich to powinien dostać pokojowa nagrodę nobla.

faszyzm = nazizm = komunizm
Jak się nie podoba takie porównanie to albo zmień Konstytucję (zbierasz sobie podobnych, wybory, macie większość i zmieniacie konstytucje) albo emigracja. Hmm tylko gdzie? Białoruś? Tam jest podobny do faszyzmu system wodzowski. Iran? Trochę zbyt religijne odpały. Korea Północna! Klasyczny reżim faszystowski. Morze możliwości :)
30 grudnia 2010, 09:55 / czwartek
Ogarnij się! W którym miejscu ja broniłem Hitlera? Nie pisz co ja za chwilę zacznę udowadniać bo jesteś taki sam prorok jak historyk.

Twierdzę, że napisałeś babola:"Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce.", wynikającego z twojego braku wiedzy.

Swoją drogą nie dziwię się, że nie zabolała cię podwyżka vat-u na książki.
30 grudnia 2010, 10:11 / czwartek
"Twierdzę, że napisałeś babola:"Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce.", wynikającego z twojego braku wiedzy."

Twierdzę, że faszyzm tak samo powodował ofiary jak nazizm i komunizm i każdy inny ustrój totalitarny, tak więc można je postawić na jednej półce. Moje twierdzenie wynika właśnie z posiadanej wiedzy.
Lepsza podwyżka Vatu niż scenariusz grecki.
30 grudnia 2010, 10:49 / czwartek
"Lepsza podwyżka Vatu niż scenariusz grecki" - oto nowa święta Prawda. Zaprawdę powiadam Wam, uwierzcie w nią, bo słuszna i zbawienna jest to racja. Błogosławieni, którzy w nią uwierzyli i którzy ją głoszą. Alebowiem wszystko jest dobre i lepsze, słuszne i zbawienne, byleby tylko Donek trwał na posterunku. Wszystko jest lepsze niż scenariusz grecki, film czeski czy radziecki odkurzacz. Zaprawdę powiadam Wam, ze nie ma lepszej rzeczy niż podwyżka Vatu, gorszej klęski niż scenariusz grecki.
Oto inne kanoniczne prawdy, które Wam dziś daje, abyście umacniali się w wierze, nigdy nie tracili rezonu i abyście mieli na zapas, gdy konceptu zabraknie:
"Lepsza podwyżka Vatu i Citu o 100% co roku niż powrót Kaczora"
"Lepsze są nawet kłamstwa niż prawda, byleby tylko Kaczory do władzy nie wróciły i Polski do góry nogami nie przewróciły"
"Lepsze żeby nie było autostrad i dróg ekspresowych niż, żeby teczki z IPN ujrzeć światło dzienne miały"
"Lepszy jest król całkiem nagi niż taki z nakryciem moherowym na głowie"
30 grudnia 2010, 11:14 / czwartek
Widzę, że idziemy do przodu :)

Było:

"Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce."

Jest:

"Twierdzę, że faszyzm tak samo powodował ofiary jak nazizm i komunizm i każdy inny ustrój totalitarny, tak więc można je postawić na jednej półce."

Już nie ilość ofiar się liczy, ale sam fakt powodowania ofiar? :)

Ponowie pytanie, z nadzieją, że google cię nie zawiedzie:

Ile jest ofiar faszyzmu? :)

Dziękuje za wykluczenie Białorusi i Iranu z potencjalnych państw faszystowskich, myślę, że KRLD każdy wykluczy samodzielnie.
30 grudnia 2010, 11:25 / czwartek
Krisblu2
30 grudnia 2010, 09:25 / czwartek
To że amerykanie nie są święci nie oznacza, że faszyści byli okej. Zaraz zaczniesz udowadniać, że to że Hitler wymordował tylko kilka milionów polaków a nie wszystkich to powinien dostać pokojowa nagrodę nobla.

Jesteś niedouczonym półgłówkiem (chętnie powtórzę ci to w twarz), choć usiłujesz się popisać "wiedzą", jak to ująłeś osobiście.
Kolejnym dowodem jest fakt umieszczenia w jednym zdaniu obok siebie Hitlera z wielkiej i Polaków napisanych z małej litery.

Wobec powyższego w "naszej" ankiecie oddaję głos na realny mityng 1947 v Krisblu2
30 grudnia 2010, 11:30 / czwartek
"Ile jest ofiar faszyzmu? :)" za dużo

O fakt walnąłem orta powinno być Polaków. Normalnie cała moja boskość legła w gruzach.
30 grudnia 2010, 11:32 / czwartek
Zaprawdę idziemy do przodu w tempie powalającym na kolana, lecz klękać się nie wstydzimy przed tak wielkimi prawdami, jak ta że "Lepsza podwyżka Vatu niż scenariusz grecki" O hiciorze dnia dzisiejszego, o jutrzenko olśnienia, o krynico mądrości rozświetlająca blaskiem prawdy mroczne zakamarki umysłów, w których się zaległo zwątpienie i niewiara.
Głośmy więc tą świętą, kanoniczną prawdę objawioną i jej podobne z moca całą i tu w Polsce i na świecie, a wtedy rząd Donka trwał będzie nawet stulecie ku radości i ogólnemu zadowoleniu. A potem będą rządziły jego dzieci i wnukowie. Postawią kraj nasz cały nareszcie na głowie. Tysiąc lat robić z nas się będzie wała. Ale pociecha jest też niemała, bo krócej, sto lat budowane będą drogi, dwieście lat autostrady, trzysta lat wały przeciwpowodziowe. Więc nie ustawajcie, głoście te święte prawdy kanoniczne jak Polska szeroka i cała. Byleby tylko Kaczor z Wawelu nie zmartwychwstał, na biały koniu nie wjechał do Warszawy (oj byłoby to po wielokroć gorsze niż scenariusz grecki). Stójcie murem za nami i brońcie słusznej sprawy, choćby i przez calutkie stulecie, bo w dwie kadencje czy cztery dekady nikt przecież nic zrobić nie zdołał na calutkim świecie. O czym dobrze przecież wiecie. O czym dobrze przecież wiecie.
30 grudnia 2010, 12:07 / czwartek
Miłość do Krzysia rośnie.
4-0 za masowaniem twarzy.

Teraz mały quiz. Zwłaszcza dla pizdusia.
Na poczet pewnej publikacji musiałem zgłębić temat skąd wzięły się obozy koncentracyjne. Kto je wymyślił, kto jako pierwszy wprowadził w życie, gdzie i kiedy. Sam byłem zdziwiony wynikiem dość długiego poszukiwania. Zdziwiony, lecz nie zaskoczony.
Jak tam, pizduś, dokopiesz się? Ja nie szukałem w internecie, zatem nie mam pojęcia czy tu jest to do znalezienia. Pewnie nie, bo niezbyt wygodna to prawda dla pizdusiopodobnych.
Szukaj, węsz, znajduj.
30 grudnia 2010, 12:11 / czwartek
Brytyjczycy w czasie wojny burskiej w RPA. Łatwie pytanie bez koniecznosci szukania w sieci.
30 grudnia 2010, 12:25 / czwartek
Znaczy się faszyści podbijając liczbę ofiar do "za dużo" ? :)

Bóg baboli napisał:

"Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce."

Muszę przyznać, że równie wielki babol jak "listopadowa ofensywa legislacyjna" :) panie prorok.
30 grudnia 2010, 13:22 / czwartek
1947: Pewnie jacyś Macedończycy, a może jakiś Hammurabi a może jakiś faraon. I co to ma do rzeczy kto wymyślił? Usprawiedliwiałeś tym swojego adolfa, że to nie on wymyślił obozy koncentracyjne? Żałosny jesteś. Jedyne co potrafisz to machać piąchami. Zobaczysz, wpierdoli ci kiedyś murzyn pedał i to w dodatku obrzezany i z SLD :). Ot takie noworoczne życzenia :D

Andreew: może komunizm w Polsce tez był okej? Przecież był jak faszyzm włoski. Stosunkowo mało ofiar bo represje tylko nie eksterminacja. Tak samo jedna partia. Tak samo cenzura i wycinanie opozycji. A np rządy pinoczeta to jak za gierka, wielki boom gospodarczy.
30 grudnia 2010, 13:24 / czwartek
castrop, zjebałeś zagadkę. pizduś miał do tego dojść, może by mu to dało choć trochę do myślenia. Chociaż racja, rozmarzyłem się. Liczyć na włączenie myślenia u pizdusia jest skrajną głupotą.

A wracając do głównego wątku:
Miłość do pizdusia wyrażona w poparciu do tego, przed czym się broni:
0-4.
30 grudnia 2010, 13:47 / czwartek
1947: nie masz tzw zdolności honorowej, pizdusiu :)
A obozy koncentracyjne wymyślono na pewno wcześniej co nijak ma się do wątku.
30 grudnia 2010, 14:02 / czwartek
Zagadka była łatwa. Ja mam lepszą zagadkę, która nie wymaga szukania niczego w sieci, a tylko trochę zdolnosci do... fantazjowania.

Zagadka:
Co pozytywnego dla Polski (nie mylić, nie mam na myśli dla siebie samej) zrobiła PO w ciągu swoich 4-letnich rządów?

To jest zagadka, tu się trzeba pogłowić. Ja zachodzę w głowe już od dawna i nie znalazłem dotąd żadnej odpowiedzi.
30 grudnia 2010, 14:04 / czwartek
Pozbawiła kaczory władzy :) Przy pomocy zamachu i demokracji :D
30 grudnia 2010, 14:22 / czwartek
Krisblu2
30 grudnia 2010, 13:47 / czwartek
1947: nie masz tzw zdolności honorowej, pizdusiu

Powiedz mu to w twarz tchórzem podszyty funkcjonariuszu.
30 grudnia 2010, 14:31 / czwartek
Proszę o czytanie moich zagadek ze zrozumieniem. Zaznaczyłem przecież, że nie chodzi mi o to, co dobrego dla siebie zrobiła PO, ale obiektywnie dla Polski. Gdyby pozbawienie Kaczorów władzy było dobre dla Polski (a nie tylko dla samej PO, bo jasne jest, że dla niej samej jest to wysoce korzystne), to pod rządami PO byłoby lepiej, byłby większy wzrost gospodarczy niż za Kaczorów, zlikwidowano by (a nie rozpleniono) korupcję, nie zamknięto by stoczni w Gdyni i Szczecinie (za Kaczorów funkcjonowały), budowano by drogi i autostrady (jak obiecano), malała by biurokracja (a odnotowano wzrost zatrudnienia w administracji, obniżano by podatki (a nastąpił wzrost obciążeń, Kaczory nie podwyższył podatków), uniezależnilibyśmy się energetycznie od monopolu gazowego i naftowego Rosji (a nie odwrotnie) itd.
Dlatego powtarzam zagadkę, co PO zrobiła dobrego dla kraju, albo jeszcze lepiej sprecyzuję:
Co zrobiła PO dobrego w ostatnich 4 latach, czego by nikt inny u steru rządów nie zrobił?
30 grudnia 2010, 14:33 / czwartek
Krisblu2
30 grudnia 2010, 14:04 / czwartek
Pozbawiła kaczory władzy :) Przy pomocy zamachu i demokracji :D
.................................................. ..................
dodałbym jeszcze, że przy pomocy manipulacji (opinią publiczną) za pośrednictwem serwilistycznych wobec niej mediów
30 grudnia 2010, 14:34 / czwartek
"powiedz w twarz" - Miał sposobność, nie przyszedł. Co więcej, "w razie czego" z domu się nie wychylił, choć powinien.

Fajnie wyszło z zagadką o obozach koncentracyjnych. Nawet nie spróbował...

A jak tam, pizduś, zaufanie do sondaży? Niezmienne?
30 grudnia 2010, 14:45 / czwartek
To dlaczego "nieserwilistyczne" media nie mają takiego posłuchu? Bo po prostu ludziom jest dobrze i maja wyjebane na ortodoksów czy to z lewej czy prawej strony. Ikonowicz Sakowicz nawet się rymuje.

Gdzie niby nie przyszedłem o wielki spiskatorze? I jaka zagadka się udała bo coś chyba ci się znów rzeczywistość rozjechała.
30 grudnia 2010, 14:49 / czwartek
Powoli do przodu :)

Było:

Później:
"Twierdzę, że faszyzm tak samo powodował ofiary jak nazizm i komunizm i każdy inny ustrój totalitarny, tak więc można je postawić na jednej półce."

Teraz:
" Przecież był jak faszyzm włoski. Stosunkowo mało ofiar bo represje tylko nie eksterminacja."

Widzę nastąpiła ewolucja twojej wiedzy historycznej na temat faszyzmu (z poziomu 0, do poziomu google).

Czy nadal twierdzisz, że liczbę ofiar faszyzmu można przyrównać do liczby ofiar nazizmu lub komunizmu czy zmieniłeś zdanie na "Stosunkowo mało ofiar" ?

Oczywiście panie babol nadal twierdzisz, że "listopadowa ofensywa legislacyjna" to fakt? :)
30 grudnia 2010, 14:58 / czwartek
Dalej twierdze, że wiedza historyczna na temat ilości ofiar nazizmu (miliony), faszyzmu (no może tylko parę milinów) i komunizmu (miliony) jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce. Amen.
30 grudnia 2010, 15:12 / czwartek
Krisblu2
30 grudnia 2010, 14:45 / czwartek
To dlaczego "nieserwilistyczne" media nie mają takiego posłuchu? Bo po prostu ludziom jest dobrze i maja ..........

Merytoryczna polemika nie jest możliwa, bo po prostu LUDZIOM JEST DOBRZE!
O czym tu dyskutować. To się rozumie samo przez się.

"LUDZIOM JEST DOBRZE" Super hasło na nadchodząca kampanię PO. Proste, wpadające w serce, genialne! Myslałem, że już mnie nic dziś nie zdziwi po "scenariuszu greckim" w kontekście podwyżek podatków. No ale to ;-) Normalnie epoka Gierka się przypomina. LUDZIOM JEST DOBRZE. Powala, powala na kolana.

Ale nie doczekałem sie odpowiedzi na moją zagadkę.
30 grudnia 2010, 15:15 / czwartek
O, widzę, że pizdusiowi pamięć szwankuje.

Jakby co, to przypominam, choć to notowania z dzisiaj, ale nie ma pewności że i tych już nie pamięta:

Wynik głosowania za sprawdzaniem zamocowania zębów w dziąsłach: 4-0.

Pizduś, zagłosuj "za".
30 grudnia 2010, 15:32 / czwartek
Jeżeli mam się z tobą bić z powodu poglądów to chyba pomyliłeś adresy. Ja nie wyznaję faszystowskich zasad, że gdy brakuje argumentów używa się siły. Bij się ze swoimi kolegami faszystami, z policją, z lewakam.
My możemy sobie co najwyżej towarzysko posparować, albo napić się piwa, albo podyskutować. Z tym żeby tak się stało to musiał bym ciebie lubić, a to sam wiesz jest nierealizowalne :D
30 grudnia 2010, 16:11 / czwartek
"Dalej twierdze, że wiedza historyczna na temat ilości ofiar nazizmu (miliony), faszyzmu (no może tylko parę milinów) i komunizmu (miliony) jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce. Amen."

Twierdze, że twoja wiedza historyczna jest gówno warta.
30 grudnia 2010, 16:12 / czwartek
Krisblu to nie będzie bójka z powodu różnicy poglądów.
to będzie ? bójka z powodu woli ludu czyli mówiąc bardziej zrozumiale bójka usankcjonowana demokratycznie. Po prostu takie święto demokracji : )
Chyba nie wystąpisz przeciw demokracji ? Chcesz zostać wrogiem demokracji ? Faszystą ? A co by na to Adam Szechter powiedział, był by oburzony : )

Skoro po udowodnieniu że faszyzm nie był zbrodniczym ustrojem w przeciwieństwie do komunizmu czy nazizmu nadal twierdzisz ze był. Porównujesz Zbawce Chile Pinocheta do kundla gierka to może demokratyczny nokaut w zaspe śnieżną dobrze Ci zrobi : )
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260