Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

1947, Krisblu, styropian, milosc, nienawisc, wojna

strona 3/8

30 grudnia 2010, 16:19 / czwartek
Mam taką zagwostkę. Znany Kris napisał tak:
"Wystarczającej wiedzy dostarcza artykuł 13 Konstytucji RP"
I tu moje pytanie dlaczego w Polsce niby demokratycznej można na allegro kupić koszulkę, wpinkę i inne duperele z podobizna cze fujary(che guevara) tego "miłego komunisty" chociaż nasze prawo zabrania symboli komunistycznych?
Niby prawo jednakowe dla każdego a jednak pewne symbole są dopuszczone.
Jak to mówią ludzie z kręgów partii To wina Jarka:)
30 grudnia 2010, 16:23 / czwartek
Ależ, pizduś, nikt nie mówi o łamaniu rąk i waleniu po łbie metalowym prętem. Małe co nieco na gołe ręce jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ale obsrajdupki zawsze będą obsrajdupkami.

Czasami będą wygrażać paragrafami.

Czasami zakablują.

Ale w gębie są tak mocni, że Tyson przy nich to pikuś.

Andreew, wiedza historyczna i pizduś to jak Pinochet (ten z Chile, nie ten z tego forum) i faszyzm. Coś wspólnego można znaleźć, lecz tylko przy dużym obszarze dobrej woli szukającego. Ale wyciągaj mu każdy szczegół, bo w tych szczegółach najlepiej widać, że to troll.
30 grudnia 2010, 16:36 / czwartek
"Mam taką zagwostkę. Znany Kris napisał tak:
"Wystarczającej wiedzy dostarcza artykuł 13 Konstytucji RP"
I tu moje pytanie dlaczego w Polsce niby demokratycznej można na allegro kupić koszulkę, wpinkę i inne duperele z podobizna cze fujary(che guevara) tego "miłego komunisty" chociaż nasze prawo zabrania symboli komunistycznych?
Niby prawo jednakowe dla każdego a jednak pewne symbole są dopuszczone.
Jak to mówią ludzie z kręgów partii To wina Jarka:)"

Jest jeszcze gorzej, widziałem tego lata gościa w koszulce z che na T29 i to nie był ten przekreślony che. Zresztą tak samo kupisz np. "Jak pokochalem adolfa". Przemycana ideologia jedna warta drugiej. Nie zagraża to demokracji więc przymykane jest na to oko. Ale już np partii komunistycznej ani faszystowskiej w PL nie założysz. I o to chodzi.
Braki w edukacji po prostu.
30 grudnia 2010, 16:41 / czwartek
Krisblu czy prawdą jest, że wielu wujków brało Cie na kolana i to do 17 roku życia? Opowiedziała mi to bliska Ci osoba, prosiła, aby nie śmiać się z tego czego broń Boże nie czynie, ale może wyrzuć to z siebie tu na forum a w nowy 2011 rok wejdziesz bez tych koszmarów z przeszłości . Przecież tu sami swoi -Biało-Zielona rodzina :).
30 grudnia 2010, 16:43 / czwartek
Braki w edukacji po prostu. I potem wychodzi, że np włoski faszyzm jest dobry bo spowodował mniej ofiar niż niemiecki. Że adolf był fascynujący. Że przemoc jest lepsza niż demokracja. Itd. Tak samo jest z tej lewej strony.
Na szczęście ludzie w wolnym świecie swój rozum maja i nie głosują na skrajności.
30 grudnia 2010, 18:13 / czwartek
Życie nauczyło mnie kilku rzeczy. Między innymi tego, że jak kilka osób mówi, że robię babola, to zaczynam się zastanawiać co jest nie tak.

Z osób zabierających głos w tym wątku nie potrafię przypasować twarzy do ksywki nikogo. Zatem w moim odczuciu jesteśmy zbiorem jednostek (nie mogę wykluczyć jakiejś zmowy kilku osób - jednak ze sposobu prowadzenia dyskusji wydaje się to wątpliwe). I zdecydowana większość jest krytycznie nastawiona do pizdusia. Parę osób (np. geucha604) może nieco mniej krytycznie, ale na pewno wielkiej sympatii nie widać.
pizdusiowi kompletnie nie daje to do myślenia.
Jest to ewidentny przykład na to, że Ziemkiewicz w swoim artykule odnośnik ma rację.

I byłbym żył w przeświadczeniu o głupocie adwersarza, lecz jakoś ten troll bardziej mi tu pasuje
30 grudnia 2010, 18:29 / czwartek
"Wiedza historyczna ta temat ilości ofiar nazizmu, faszyzmu i komunizmu jest wystarczająca by postawić te systemy na jednej półce."

Brak wiedzy i totalna błazenada :)

"My możemy sobie co najwyżej towarzysko posparować, albo napić się piwa, albo podyskutować. Z tym żeby tak się stało to musiał bym ciebie lubić, a to sam wiesz jest nierealizowalne :D"

Wam gejom to tylko spacery i romanse w głowach :)

1947:
Masz rację troll i w dodatku gej. Także nie przejmuj się tym co pisze i nie licz na walkę, bo jak walczą geje pokazał już jeden: odnośnik
3 stycznia 2011, 23:15 / poniedziałek
Krisblu2 napisał: " . . .Braki w edukacji po prostu. I potem wychodzi, że np włoski faszyzm jest dobry bo spowodował mniej ofiar niż niemiecki. Że adolf był fascynujący. Że przemoc jest lepsza niż demokracja. Itd. Tak samo jest z tej lewej strony.
Na szczęście ludzie w wolnym świecie swój rozum maja i nie głosują na skrajności..."

buehehe, debil ?
każde twoje słowo po "brakach w edukacji" jest najlepszym ich/braków obrazem.

jeśli wybitny przywódca socjalistyczny Hitler Adolf nie siegnął po władzę skutecznie praktykując demokrację w wolnych Niemczech które "nie głosowały na skrajności" . . ..
jeśli lewa strona stoi niby w kontrze do strony narodowego socjalizmu robotniczej partii Niemiec . . . .
jeśli demokracja nie jest usankcjonowaniem przemocy, gwałtu nikompetentnej większosci dokonywanym na prawdzie, racji, słuszności, sprawiedliwości itp,
to . . . . trudno
innej rady nie ma na takiego jełopa,

popieram w całej rozciągłości wpis Pinocheta, cytuję:
" . . . Krisblu to nie będzie bójka z powodu różnicy poglądów.
to będzie ? bójka z powodu woli ludu czyli mówiąc bardziej zrozumiale bójka usankcjonowana demokratycznie. Po prostu takie święto demokracji : ) . . ."

BINGO ! ! !

inaczej takiemu klinicznemu pustogłowiu nie przmówisz,
proszę dopisać mój głos do woli dotychczasowej większości,

swoją szosą pytanie:
czy by grać (?) tak obleśnego, obrzydliwego prowokatora który za nic ma elementarną przyzwoitość jeśli chodzi o relatywizowanie pewnych wartości, porządku rzeczy, stanu wiedzy na temat otaczającej nas rzeczywistości i to tej z najbliższej przeszłości jak i tej nieco dalszej,

trzeba miec jednak trochę rozumku by świadomie ten porządek innym zochydzać,
czy wystarczy być zwykłym jełopem, nie rozróżniającym pojęć wydawałoby się dość elementarnych i nieskomplikowanych, po prostu wkurwiającym ćwierć-debilem
4 stycznia 2011, 00:18 / wtorek
No to głosowanie o masowanie:
5 głosów oddanych
Tak - 5
Nie - 0
Rezultat sondażu 100 % oddających głos jest za małym sparingiem 1947 kontra Krisblu2 nie tylko w świecie cybernetycznym, ale i realnym.

Kiedyś miałem publiczną rozmówkę. Adwersarz udowadniał dość długo, że życie bez nałogów, bez ekstremalnych sytuacji jest najpiękniejsze na świecie. Ciche, spokojne, uczciwe...

No to wyliczyłem: Życie bez picia, bez palenia, bez choćby próby używania narkotyków, bez seksu, bez hucznych zabaw, bez wygłupów (kradzież jabłek, jazda na dachu samochodu, skakanie do wody z drzew, dania komuś w mordę)... no, można i tak. Tylko wówczas zasadnicze pytanie: na co komu takie życie? Kończąc je w 20 roku życia w zasadzie - niczego nie tracisz.

Tak sobie "odjechałem" w przeszłość pomyślawszy o pizdusiu.
Ciekawym, pizduś, co myślisz o twórczości imć Grossa, twierdzącego, że większych żydobójców niż Polacy to świat nie widział. Taki ten Gross trendy...
4 stycznia 2011, 09:21 / wtorek
verde, no kto by się go tu spodziewał :P
dla miłośników faszyzmu włoskiego zagadka: co świętują Włosi 25 kwietnia ?
1947: odnośnik specjalnie dla ciebie :)
4 stycznia 2011, 11:29 / wtorek
1947, ja jako 6-ty.
4 stycznia 2011, 11:58 / wtorek
Da miłośników włoskiej demokracji:
W 1993 prokuratura w Mediolanie oskarżyła b. premiera Bettino Craxiego, przywódcę Włoskiej Partii Socjalistycznej, o pobieranie olbrzymich łapówek od przedsiębiorstw prywatnych w zamian za udzielanie im zamówień na prace opłacane z kasy państwa. Sprawa ta stała się powodem upadku wieloletniego szefa socjalistów, który rok później w trakcie śledztwa wyjechał do Tunezji i odmówił powrotu do kraju. Wkrótce okazało się, iż w podobne skandale było zamieszane niemal całe kierownictwo socjalistów.
4 stycznia 2011, 14:27 / wtorek
Miłośnik demokracji i propagator słupków sondażowych chyba zaczyna mieć kłopot. 6 głosów za masowaniem policzków przy sześciu oddanych głosach to już zaczyna być mocne 100 %.

Masz jakichś kolegów? Może poproś jakiegoś kolo - trola by się za tobą wstawił, bo na razie sam za sobą - nie potrafisz. (głos na tak byłby jawną propozycją, na nie - wstyd i strach się przyznać, więc nie głosujesz w swojej sprawie).

Pizduś: jak dla mnie, to nawet nie dotykam tego linka. Sam się nim podniecaj. Siła twoich argumentów mnie rozbawia. Argumentu siły też nie potrafisz docenić, to sobie gadaj sam do siebie.

Co do kwietnia i Włoch - Mussoliniego rozstrzelano 28 kwietnia. 25 wygłosił ostatnie przemówienie, zresztą przyjęte niesamowitym aplauzem. I wbij sobie do pustej mózgownicy, ze właśnie faszyści, jako jedyni sobie poradzili z mafią którą w całości zapuszkowali. Wiesz może kto ich powypuszczał? Dowiedz się czegoś o swojej internacjonalnej demokracji, (którą ostatnio próbuje się zaszczepić wśród Arabów - ha ha).
4 stycznia 2011, 14:46 / wtorek
25 kwietnia jest we Włoszech Świętem Państwowym, upamiętniającym wyzwolenie od faszyzmu. :)
4 stycznia 2011, 15:12 / wtorek
Napewno wszyscy twoi tęczowi przyjaciele są zachwyceni, ale do czego zmierzasz?
4 stycznia 2011, 16:22 / wtorek
Krisblu pipo 15 maja też masz swoje święto :) .
4 stycznia 2011, 16:33 / wtorek
Andreew: a do tego żeby powkurwiać paru faszystów, którym się albo fakty historyczne we łbach pomieszały, albo kraje w których żyją. Kochankowie Adolfa :/
4 stycznia 2011, 17:15 / wtorek
Na razie to wkurwiasz wszystkich. Jak POrządnie POjebany POlityk.

Nie zaPOmnij, że już jest 6-0 przeciw Tobie.

Gross, Gross, groSS...
4 stycznia 2011, 17:42 / wtorek
Zdefiniuj "wszystkich"
a ten gross ma tak samo najebane pod sufitem jak jerzy robert nowak
4 stycznia 2011, 18:52 / wtorek
Krisblu ale TY POpierdolony jesteś. Idź do enzymu tam znajdziesz takich jak Ty.
4 stycznia 2011, 19:00 / wtorek
Definicja jest taka:

6 głosów na nieprzychylną Tobie wersję przyszłych wydarzeń.
0 za tobą.

czyli w głosowaniu 6-0. Wszyscy, którzy zabierają głos, są przeciwko twojemu, wkurwiającemu sposobowi prowadzenia dyskusji. Przeciwko sposobowi "dobierania argumentów"

Sam siebie musisz wkurwiać. Ale boisz się do tego przyznać.
4 stycznia 2011, 19:16 / wtorek
po 1. 6 a na PGE arena będzie 40k :)
po 2. nie uznaje w debacie argumentów piąchy, to faszystowskie metody
po 3. gdyby jakimś psim swędem na ciebie wdepnął i byś pierwszy zamachał łapami to normalne że oddam, z góry wiec przepraszam :P
po 4. też chodzisz do enzymu z WKSbiały jak przyjeżdżasz do trójmiasta? (ciekawe co to za miejsce?)
4 stycznia 2011, 19:37 / wtorek
Tak się zastanawiam - to jest FORUM lechia.gda.pl, czy ustawsienasolo.net? Tu sie dyskutuje, czy napierdala po ryju?
4 stycznia 2011, 20:11 / wtorek
Prześledź dyskusję w tematach: "prawdziwa twarz PO". "bolek", "Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie", "Prawda a'la wybiórcza" - zauważysz pewien, sposób prowadzenia dyskusji przez naszego ulubieńca. Bardzo lekceważący rozmówców, dający uważać, że są półgłówkami. Kompletny brak odpowiedzi na pytania, natomiast w ramach tychże "odpowiedzi" tworzący nowe wątki dyskusji, przy okazji często postponując rozmówców.
Jak masz trochę czasu i chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje troll robiący na zamówienie PO - masz okazję poszperać i zobaczyć jak to działa.

Albo - jeszcze lepiej - wejdź z nim w polemikę. najlepiej o polityce i miej inne zdanie niż dobre o PO.
4 stycznia 2011, 20:33 / wtorek
Albo prześledź dyskusję w tematach: "prawdziwa twarz PO". "bolek", "Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie", "Prawda a'la wybiórcza" i np temat o wyborach prezydenckich. Zobaczysz jakie kobiety lubi 1947:D (100kg wzwyż) i może znajdziesz jego faszystowskie afirmacje :). ps. on chyba z Gdańska nie jest ;)
5 stycznia 2011, 00:28 / środa
wkurwia mnie opcja sparingu 1947 vs blekitny krzysiu bez mego udzialu...
czy moge strzelic choc z liscia raz jeden jedyny w pusty leb teczowej faji mosci spedzialego krzysia?
pliss...
obiecalem sobie nie udzielac sie w wojenki miedzy kamratami...ale moje prawicowe serce nie moze dluzej milczec...
powiedzenie "chuj ci w dupe chamie"blekitny krzysiu byloby twoim blogoslawienstwem i wielka niespelniona nadzieja...tak wiec powiem...LECZ SIE
dziekuje
dobranoc
5 stycznia 2011, 02:08 / środa
Z pewną dozą nieśmiałości zinterpretuję powyższy post jako głos za małym co nieco. Czyli 7 za walką, przeciw zeru dla świętego spokoju pizdusia.

Wola ludu jest taka, pizduś, byś wystąpił w sparingu. Jako zaprzysięgły demokrata chyba nie pozwolisz na takie marnowanie ludzkich głosów?
Czy może, jak Platforma: "niech sobie głosują i tak zrobimy jak będzie nam wygodnie"?
5 stycznia 2011, 09:11 / środa
Chyba coś mało sypiasz :P Insomnia. To by wiele tłumaczyło :D
5 stycznia 2011, 12:05 / środa
Właśnie za takie podejście do tematu jak powyżej jesteś niekwestionowanym liderem w klasyfikacji chujów.
5 stycznia 2011, 12:10 / środa
Słabo. Wymyśl coś bardziej obraźliwego, bo tylko to potrafisz. No poza machaniem łapami. Już zostałem tęczowym gejem, konfidentem, pizdusiem, jakąś hasabarą a teraz chujem. Jak widać trzymasz poziom :)
5 stycznia 2011, 12:40 / środa
Pizdusiem to nie "zostałeś", lecz stałeś się sam. Bo pizdusie chowają się za klawiaturę, gdy mogą zmierzyć w świecie realnym. Konfidentem również stałeś się na własne życzenie, bo to ty tu zasłaniałeś się jakimiś paragrafami. Swoją drogą to interesujące, że w świecie kibiców ktoś kto operuje takimi argumentami, może twierdzić, że do tego świata przynależy.

Reszta stwierdzeń o tobie to wyraz opinii innych inetrnautów. Czego, przez własne zaślepienie nie chcesz zauważyć.

Demokracja podpowiada: 7-0, zatem wypadałoby się bić. Lecz twój obleśny strach podstępnie twierdzi, że to tylko internetowe bajdurzenie.
5 stycznia 2011, 12:51 / środa
Widzisz przygłupie jak ty nic nie rozumiesz.
Jak byś był śledziem albo kibicem innej przeciwnej drużyny to rozmowa była by zupełnie inna. Ale ty jesteś faszystowskie ścierwo co najchętniej tych co mają inne poglądy, fotografuje i wrzuca do internetu z podpisem "to nie polak" albo "zdrajca białej rasy" czy inne bzdety. Tak więc wypisuj sobie co chcesz ile ci tylko bozia siły w paluszkach dała i tak nie masz honorowej zdolności by mnie obrazić. :)
5 stycznia 2011, 12:54 / środa
7-0, to twoja zdolność honorowa.
5 stycznia 2011, 13:02 / środa
krzysiu to,że masz zadatki na konfidenta to udowodniłeś już swoimi złotymi myślami nie raz.11 LISTOPADA w Swięto niepodległości wez gwizdek i teczową flage i idż walczyc z tymi faszystami,stań u boku pedałów i innych lewicowych głupców.Pózniej idz z wizytą do gen.Jaruzelskiego podziekować mu za jego patriotyzmi oddanie dla kraju.Twój guru redaktor Szechter-michnik jest napewno dumny,że ma takiego żolnierza jak ty :)
6 stycznia 2011, 22:31 / czwartek
A jeśli chodzi o faszyzm i walkę z nim, to proponuję prześledzić życiorys "Antyfaszysty Roku AD 2002"
odnośnik
To tak ku przypomnieniu. I przestrodze.
Fantastyczna, antyfaszystowska postać.
6 stycznia 2011, 23:00 / czwartek
o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!
7 stycznia 2011, 02:21 / piątek
To na początek:
odnośnik

Jeden koleżka pokazał się z fajnej strony. Zaimponował mi gostek. Niestety, tak nie potrafię.
odnośnik

A to ciemna strona życia. Tego kibicowskiego – również. Ale wszyscy tu jesteśmy kibicami, nieprawdaż?
No, chyba, ze ktoś zaraz zacznie paragrafami sypać. Znam jednego takiego, często się wypowiada w tym temacie.
odnośnik

Ale świat kibiców to nie tylko takie, ekstremalne kawałki. Jednak jest cholernie nieprzewidywalne. Życie, znaczy się:
odnośnik

Trochę to nie w temacie, ale tylko trochę.
7 stycznia 2011, 09:13 / piątek
odnośnik
To są kibice, przygłupie.
7 stycznia 2011, 09:40 / piątek
Krzysiulku,
spierdalaj na onet pedale.
7 stycznia 2011, 10:04 / piątek
Trzeba było protestować, gdy takie hasło reprezentowało ciebie. Byłeś na meczu. I nic z tym nie zrobiłeś? A może się nie identyfikujesz?:
odnośnik
7 stycznia 2011, 10:22 / piątek
A jak już sobie tak gadamy o życiu i o futbolu:
odnośnik
7 stycznia 2011, 10:23 / piątek
Nie identyfikuję to się z tym odnośnik
A oprawy na Lechu były fajne, jedna patriotyczna druga legitymizująca Amike :P. A czego dotyczyła to przecież nikt nie wie ;).
7 stycznia 2011, 10:39 / piątek
Ooo, już twierdzisz o legitymizacji Amiki? Bo jeszcze niedawno wietrzyłeś spisek gdy na bilecie widniał napis "Lech Poznań - Lechia Gdańsk".

Tak dla przypomnienia, cytat z klasyka:

Krisblu2
10 listopada 2010, 22:04 / środa
kurde a na biletach jest napisane Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Jakaś zdrada i spisek!

A co zaprezentowanej na stadionie Amiki oprawy - czyli się z nią identyfikujesz?
A jednak gdy ktoś cie prosi na małe co nieco, to nie twój temat? Zatem można wysnuć wniosek, ze lubisz, gdy "takie sprawy" załatwiane są nie twoimi rękoma?
7 stycznia 2011, 11:33 / piątek
Ależ jakież sprawy? Ja żadnych "takich spraw" nie mam, więc nikt nie musi ich za mnie rozwiązywać.
7 stycznia 2011, 12:04 / piątek
Czyli krzyżówka "Ciekawskiego", "Janusza", "Kibica sukcesu budowlanego" i "NetKibica" ze szczególnym naciskiem na tego "NetKibica"?
odnośnik

I gdyby nie inklinacje do podpierdalania psom, jakże wyczuwalne w twojej twórczości, można by stwierdzić, ze jesteś pożyteczny. Przyjdziesz na mecz, zapłacisz za karnet zapełniając jedno z miejsc na prostej, wpierdolisz 5 kilo słonecznika, na czym gastronomia zarobi 20 złotych z czego piątaka odda klubowi.
7 stycznia 2011, 12:31 / piątek
Słonecznik? Na lechii ???
Skont ty mieszkasz? :P
Gdańsk ci się z hanysowem popierdolił.
7 stycznia 2011, 12:56 / piątek
Aha, czyli o gastronomii na stadionie wiesz wszystko? Zatem owe skrzyżowanie "Ciekawskiego", "Janusza", "Kibica sukcesu budowlanego" i "NetKibica" ze szczególnym naciskiem na tego "NetKibica" jest jak najbardziej trafne?
7 stycznia 2011, 13:09 / piątek
Zbanować tego pajaca raz na zawsze + dożywotni zakaz korzystania z internetu i wszystkim będzie żyło się lepiej.
7 stycznia 2011, 13:11 / piątek
Lechii oczywiście (zanim się ktoś przypierdoli, że się mała litera wcisnęła)
7 stycznia 2011, 13:55 / piątek
Często wiele rzeczy robi się podświadomie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024