Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

1947, Krisblu, styropian, milosc, nienawisc, wojna

strona 4/8

7 stycznia 2011, 23:03 / piątek
W końcu zagłębiłem się w wiele wątków i sporo analizowałem. Romek 8:0
7 stycznia 2011, 23:21 / piątek
A czy wyanalizowałeś również to co będzie jak już będzie PGE arena?
8 stycznia 2011, 00:56 / sobota
Powyższym wpisem pizduś definitywnie zaskarbił sobie kolejnego wroga.
Początkowo miałem więcej respektu dla jego intelektu.

Wyrok demokracji, którą pizduś Krzyś jest tak zauroczony, jest dla niego okrutny.
8 głosujących. 8 osób za poważną, męską rozmową 1947 vs Krisblu2.
Ale teraz pizduś demokracji już tak bardzo nie kocha.

To jest dokładnie tak, jak z pedałami. Biedronie pitolą, ze jest potrzeba tolerancji. Ja tolerancyjny nie jestem. Zatem w teorii to ja mogę i powinienem pedałowi powiedzieć co o nim myślę (i to robię, wszakze nie jestem tolerancyjny), a pedał powinien cierpliwie słuchać i się uśmiechać. Bo on głosi tolerancję, zatem moje poglądy, choć mu niemiłe, powinien przyjmować z pokorą.
A jak ta ich "tolerancja" wygląda?
On może o mnie gadać "homofob" i ja nie mam prawa się na to obrazić, bo to "go dotyka". Jak się obrażę, to jestem faszystą.

Inna sprawa, że jestem dumny z tego, że jestem, jak to tam oni zwą, homofobem.
8 stycznia 2011, 01:03 / sobota
Widzisz dla ciebie ważne jest to co będzie na PGE, a dla mnie to co będzie z Lechią, w Lechii i na Lechii. Moja analiza jest taka, że się przestraszliwie boisz spotkania w cztery oczy. Dlaczego??? Bo jesteś tym, kim każdy cię zwie

My jesteśmy Lechistami...a ty sypiasz z biedroniami
8 stycznia 2011, 09:54 / sobota
9:0
8 stycznia 2011, 10:19 / sobota
10:0
Tak o demokracji: odnośnik
8 stycznia 2011, 10:53 / sobota
11:0
8 stycznia 2011, 11:06 / sobota
No skąd wiedziałem, że wklejenie hesa zrobi taki ruch w interesie :D
8 stycznia 2011, 13:42 / sobota
1947 , mam uzasadnione obawy , iż przy fizycznej ( bo intelektualną już dawno przechyliłeś na swoją korzyść ) konfrontacji z KrisPink 0 ( czyt. DNO ) wypłacenie jednego płaskiego na niewiele mogłoby się zdać . Tutaj trzeba dążyć do konkretnej rekonstrukcji twarzy ; wówczas większa szansa , że i w mózgu dojdzie do zmian na lepsze . Jednak to i tak chyba zbyt optymistyczne zalożenie :-) .
8 stycznia 2011, 14:54 / sobota
Dobrze, że w internecie jest się anonimowym. Prawda tęczowy krzysiu? :)

odnośnik
9 stycznia 2011, 01:11 / niedziela
Demokracja to dość interesująca sprawa. Próbowano ja wprowadzić w sowieckim wojsku, po rewolucji październikowej polikwidowano stopnie.
Ciekawe, jak to było. Jeden, znający się na sztuce wojennej, mówi że trzeba iść do ataku z lewej strony. Ale tam bagna, no to dziesięciu uważa, że lepiej z prawej. Choć tam jest ustawionych dwadzieścia dział nieprzyjaciela...
Szybciutko się z tego pomysłu sowieccy idioci wycofali i stopnie wróciły.

Jak to stwierdził Łysiak w jednej ze swoich książek:
"Gówno nie może być niedobre, skoro leci do niego miliony much. Te miliony nie mogą się mylić."

No to jak z tą demokracją? Hej, miłośniku "władzy ludu", obudź się. Głos tych, na których się powołujesz, czyli ludzi mówi wyraźnie: bij się. Skrzyżuj pięści. Walcz, jak mężczyzna.
Jest już dwucyfrówka do zera.
Tak, tak, wiem, na Letnicy będzie ponad 40 tysięcy ludzi (oby - jak tam Pawełek Żelem i jego pomysły marketingowe?), ale na razie żaden z nich nie opowiedział się za wersją pizdusia, o przepraszam, niebieskiego Krzysia...

* rewolucja październikowa. Z małych liter. To nie brak szacunku dla języka polskiego, lecz dla czerwonej hołoty.
9 stycznia 2011, 14:50 / niedziela
12-0
9 stycznia 2011, 17:38 / niedziela
HE HE jeden z fajniejszych wątków na tym forum.
Dzieki 604.
9 stycznia 2011, 18:07 / niedziela
do pieca z czerwoną świnią:)to pewnie murzyn,żyd i komunista i do tego pedał!
9 stycznia 2011, 18:17 / niedziela
A mi się wydaje, że to jakiś pajac od Szechtera i jego "Gazety Koszernej". Podobny styl pisania i światopogląd (oczywiście na forum bardziej bezpośredni)

1947 vs Krisblu2 13:0

NISZCZ CZERWONYCH!!!
9 stycznia 2011, 18:22 / niedziela
tak czy siak do pieca z nim!!!! Brawo 1947!!!
9 stycznia 2011, 19:14 / niedziela
"No to jak z tą demokracją? Hej, miłośniku "władzy ludu", obudź się. Głos tych, na których się powołujesz, czyli ludzi mówi wyraźnie: bij się. Skrzyżuj pięści. Walcz, jak mężczyzna."
Widzisz kmiotku, masz już ekipę to możesz ich poprosić by ciebie obili. Ja nie mam takiego zamiaru. Nie uznaje faszystowskich metod. A co do inwektyw to "czerwony" jest chyba najgorszym z przymiotników. W rewanżu mógłbym cię nazwać faszystą, ale chyba nie zaboli. Prawda?
9 stycznia 2011, 19:16 / niedziela
masz coś do faszysty Ty czerwona ruro??albo raczej różowa:)
9 stycznia 2011, 22:53 / niedziela
Czasem mysle, ze internet uratowal takich ludzi jak rozowa krystyna. Miedzy ludzmi konfitura jebana by nie mlasnela nawet, a na necie wariuje.

14:0
9 stycznia 2011, 23:12 / niedziela
krisblu napisal:
Ja nie mam takiego zamiaru. Nie uznaje faszystowskich metod.
-------------------------------------------------- -----------
Wyjscie z kimś na solówke to są faszystowskie metody ??? rozjebałeś mi system teraz:))))))))))))

Ps.Odstaw tą gazete koszerną albo zmień forum
15:0
10 stycznia 2011, 00:26 / poniedziałek
Dla niego każdy, kto nie podziela jego POglądów jest faszystowskim pomiotem, czyli w podtekście - zły, niedobry, wręcz zakazany.

Dokładnie ta sama metoda, jaką Schechter z Blumsztajnem chcieli zastosować 11 listopada. Ludzi, którzy deklarowali chęć maszerowania pod biało - czerwonymi sztandarami owa dwójka (o jakże swojsko brzmiących nazwiskach) chciała wygwizdywać. Wręcz namawiali do ataków.
Jeszcze raz, dla uzmysłowienia paradoksu:
Demonstrujesz swoją polskość - jesteś faszystą.

Schechtery i Blumsztajny i paru innych osobników działają na większą skalę. Pizduś działa na skalę małą. Gdy tamci obwołują faszystami patriotów, on twierdzi że mordobicie na solo jest faszystowskie.
Oczywiście faszystowskie jest nie podzielanie POgladów Tuska / Komorowskiego na to, co się stało z samolotem pod Katyniem. Faszystowskie jest podważanie sensu POdnoszenia POdatków.

Teraz, to pizduś na tym forum zna już 15 faszystów.
Więcej - on już wie, że całe to forum jest faszystowskie.
Niedługo się poskarży na Lechię do jakichś lewaków od 2/3 tego napisu, co stoi na Westerplatte.
10 stycznia 2011, 09:53 / poniedziałek
I vice versa. Kto nie jest "prawdziwym Polakiem" to żyd, gej, czerwony itd. Zresztą wystarczy przejrzeć ten wątek.
Z tym że paru miłośników adolfa by się tu znalazło , prawda?
10 stycznia 2011, 10:38 / poniedziałek
Demokracja, czyli miłość pizdusia, jest przeciwko pizdusiowi.

15 osób wypowiedziało się za waleniem w zęby 1947 kontra Krisblu2.
15 osób doszło do wniosku, że taka konfrontacja powinna się odbyć. Jednak miłośnik demokracji ma inne zdanie (gdzieżby strach, on się nie boi. On jest ponad to. On lekceważy. A zawsze przecież można poprosić o ochronę służby mundurowe. Miejsca na strach tu nie ma, ależ skąd).
Demokracja jest przeciwko pizdusiowi.
Zatem pizduś już wie: demokracja też jest faszystowska.
10 stycznia 2011, 13:56 / poniedziałek
Krysia, jesteś zwykłym tchórzem, który bezpiecznie ze swej kryjówki (czyt.domu), używa modnego w pewnych kręgach słowa-faszyzm. To faszyzm, Tamto faszyzm, Tamci pewnie też faszyści itp, obsesja jakaś czy co? Masz dzieci ? Wiedzą, że ich ojciec jest zwykłym tchórzem, pozbawionym jakiegokolwiek honoru,męstwa? Heh do kogo w ogóle te słowa-honor,męstwo :). Ktoś coś Ci zaproponował, ale ty jesteś typem , który trzęsie się na sama myśl, a na walkę i tak byś przyszedł z policja. I nie pierdol tu o jakiś faszystowskich metodach, bo ludzie pojedynkowali się jeszcze kilka wieków przed Adolfem,Rudolfem i innymi. Bili się o honor, kobiety, pieniądze, zasady, nawet największe fajtłapy i cykory z czasem stawali do walki/pojedynku. Ale Tobie wygodniej, łatwiej, bezpieczniej jest coś wspomnieć o faszystach, głupio się uśmiechnąć i po sprawie. Ale pewnie patrzysz czasem w lustro i myślisz sobie-ale jestem pizda . To nawet Donald gdzieś się tam chwalił jak to kablem jakimś wywijał w Bydgoszczy:) -faszysta jeden!!! Krysia napisz-tak jestem cykorem, bez krzty honoru i męstwa ( dla Ciebie słowo męstwo ma trochę inne znaczenie pewnie ,męski jest Biedroń ;) ) , a ludzie dadzą Ci spokój tzn na pewno będą trochę dokuczać, bo tak już jest z fajtłapami, ale tą straszną propozycją faszystowską będziesz miał z głowy. A jak do tego fikać tak nie będziesz, trochę kontrolował to co mówi/pisze to Cie nawet zaakceptują tu na forum.
10 stycznia 2011, 15:05 / poniedziałek
bla bla bla kref i chonor :P.
Poczytaj sobie ten wątek to może skumasz.
10 stycznia 2011, 15:51 / poniedziałek
bla bla bla , a głupia wydygana krysia swoje. Czytałem ten watek i oprócz swego bla bla bla nic sensownego nie napisałeś , heh ja tez pewnie faszysta, ale lepiej mi z tym niż być takim obsranym ciamajdą którego własne dzieci się wstydzą :) .
A my swoje-kris to jest pedał sia la la la :) - a co tam?!
10 stycznia 2011, 18:32 / poniedziałek
krisblu napisal:
Ja nie mam takiego zamiaru. Nie uznaje faszystowskich metod.

Czy ja kiedykolwiek słyszałem coś równie głupiego?
Swoją drogą nie wiedziałem, że juz średniowieczne "solówki" rycerzy to były faszystowskie metody, ale ja głupi jestem... zaraz, zaraz przecież zwierzęta jak walczą między sobą o względy ichniejszych "pań" to też są faszyści? :)
10 stycznia 2011, 18:45 / poniedziałek
Przeczytaj od początku cały wątek i parę innych to zrozumiesz. Nie ma tu ani pani, o którą można by się pobić ani specjalnie honorowych rzeczy. Faszyści zresztą nie są honorowi, zerknij do podręczników historii. A poza tym ja bym się źle czuł jakbym komuś zrobił fizyczna krzywdę, złamał nos czy coś w tym stylu. Taka natura empatyczna :D.
10 stycznia 2011, 19:16 / poniedziałek
A ujawnisz się czy też będziesz się z tym źle czuł?
10 stycznia 2011, 19:46 / poniedziałek
A co zły jesteś za hesa? ;).
10 stycznia 2011, 19:48 / poniedziałek
Pojebało cie do końca. co ja mam do niego?? Ukrywasz się pod anonimowym nickiem więc pytam czy się przedstawisz.
10 stycznia 2011, 20:03 / poniedziałek
Reprezentujesz stowarzyszenie. Robisz dobra robotę. Nic do Ciebie nie mam. Chcesz możemy sobie pogadać w inny sposób ale nie udawaj greka, że nie wiesz o jakiego hesa mi chodzi.
10 stycznia 2011, 20:19 / poniedziałek
Ciekawe, czy w kręgu rodzinnym też tak rozmawia. Musi być ulubieńcem. Jak kogoś idzie odwiedzić, to u gospodarzy chyba przygotowania do tej wizyty trwają przez tydzień. Nerwosol, gliceryna, nastrojowe herbatki, cicha, spokojna muzyka, wizyty u psychoteraputy...
I potem miesiąc rozstroju nerwowego i najsłabiej przygotowanych.
L_P jest już miłośnikiem twórczości pizdusia.

No i strach się bać. Pizduś tak bardzo się boi łamać czyjeś nosy, taki dyskomfort psychiczny czuje po każdej takiej akcji, że aż nam wszystkim żal się pizdusia robi. Rozczulające. Niejedna łezka teraz kręci się w kącikach oczu.
10 stycznia 2011, 20:43 / poniedziałek
Wiem kim był Hess, ale moje pytanie brzmi co ja mam do niego. Widzisz ja z Tobą żadnej wojny nie prowadzę, ale wydaje mi się, że dla Ciebie chyba to już każdy jest faszystą. Zadaje Tobie zwykłe proste pytanie czy się ujawnisz, a Ty mi tu z Rudolfem wyjeżdżasz. Zgubiłem się w Twoich wywodach...czyli są prawdopodobnie dwie opcje, albo jestem głupi albo faszysta

Cięzko napisać tak ujawnie się, albo to czego jestem pewien na 100%, nie nie ujawnię się.
zobacz jaka jest między nami konkretna różnica. wiesz kto to jest 1947, wiesz dokładnie kim jestem ja. A Ty piszesz z ukrycia. Jak to określisz???

A teraz najzupełniej poważnie. Jestem pewien, że doskonale wiesz, że się zagolopwałeś w niektórych rzeczach i po prostu boisz się nie wiem przemocy fizycznej ze strony kolegów. A rozmawiać z tobą nie chcę, gdyż nie będą prowadził dyskusji w 4 oczy z kimś kto zasłania się paragrafami, bluźni kibiców Lechii i Śląska dlatego, ze mają inne zdanie i co róż z każdym wdaje się w utarczki słowne. Przepraszam kolego, ale mamy zupełnie inny światopogląd na życie kibicowskie, na Lechie. wyjdź z twarzą i po prostu nie udzielaj się w tym temacie. Naprawdę ostatnio mało pisze, ale sporo czytam. Człowieku Ty nie masz z nikim wspólnego zdania (no może w temacie gdzie wrzucasz linki z punkowymi kapelami) i najgorsze jest to, że dookoła widzisz samych faszystów.
Pamiętaj na Lechii nigdy nie będą tolerowani bynjamniej przez decyzyjne osoby:
lewacy,pedały (przepraszam geje bo pedał to faszystowskie określenie), konfidenci itd itp. chcesz żyj swoim życiem, pojedź na wyjazd raz w roku (faszysta ze mnie bo czepiam się, że raz w roku gdzieś pojedziesz), zrób sobie zdjęcie z policją na koniach, ale błagam jak chcesz to uzewnętrzniać to nie rób tego anonimowo.
"Faszyści" w wilnie buczeli nie zasłaniając twarzy czyli nie byli anonimowi, więc kim jesteś Ty zasłaniając się internetem???
10 stycznia 2011, 21:08 / poniedziałek
Widzisz L P ja nie mam specjalnie problemów z ujawnianiem się. Możemy sobie nawet pogadać ale co to da? Masz inne spojrzenie na różne sprawy ja też.
Tylko się tu Romuś rwie z piąchami.
"Pamiętaj na Lechii nigdy nie będą tolerowani bynajmniej przez decyzyjne osoby:
lewacy,pedały (przepraszam geje bo pedał to faszystowskie określenie), konfidenci itd itp."
To akurat mi nie przeszkadza bo nie łapie się do żadnej kategorii. Co pewnie niektórych smuci :).
""Faszyści" w wilnie buczeli nie zasłaniając twarzy czyli nie byli anonimowi, więc kim jesteś Ty zasłaniając się internetem???"
Też buczałeś? Odpowiedz szczerze.
10 stycznia 2011, 21:22 / poniedziałek
Swoje zdanie na ten temat mam i jest ono powszechnie znane, ale nie uzewnętrzniam tego.... Na jedno pytanie z mojej strony jedna szczera odpowiedź czyli 100% skuteczności, u ciebie skuteczność 0%.
10 stycznia 2011, 21:24 / poniedziałek
Które pytanie ? Co chciałbyś młody padawanie wiedzieć ? :)
10 stycznia 2011, 21:34 / poniedziałek
Opisz się :)
10 stycznia 2011, 21:37 / poniedziałek
A co będę się produkował. Zacytuję sam siebie, tyle, że ze skrótami:

1947
4 stycznia 2011, 20:11 / wtorek
(...) zauważysz pewien, sposób prowadzenia dyskusji przez naszego ulubieńca. Bardzo lekceważący rozmówców, dający uważać, że są półgłówkami. Kompletny brak odpowiedzi na pytania, natomiast w ramach tychże "odpowiedzi" tworzący nowe wątki dyskusji, przy okazji często postponując rozmówców.
Jak masz trochę czasu i chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje troll robiący na zamówienie PO - masz okazję poszperać i zobaczyć jak to działa.

Albo - jeszcze lepiej - wejdź z nim w polemikę. najlepiej o polityce i miej inne zdanie niż dobre o PO.
10 stycznia 2011, 21:41 / poniedziałek
Sorki, MonteGreen, robiąc kilka rzeczy na raz nie sprawdziłem, czy dotarł jakiś wpis od momentu zalogowania się przeze mnie i wciąłem się, wyszło trochę nie tak, jak powinno.
12 stycznia 2011, 10:52 / środa
Nie Krisblu2, nie poczuję się urażony jeśli nazwiesz mnie "faszystą". Tak samo nie poczuję się urażony jak tchórzliwe tęczowe cioty będą nazywały mnie: "homofobem" czy "antysemitą". Lewacy określają faszystami każdego, kto czuje dumę z własnej narodowości. Jeśli 11 listopada bierzesz udział w patriotycznym marszu to jesteś faszystą. A wiesz czemu tak robią i wszystkich przeciwników wrzucają do jednego worka?. Bo miłośników Adolfa Hitlera powinno się nazywać "narodowymi socjalistami". Tylko, że jak tu źle mówić o "socjalizmie". Przecież nie wolno podważać jedynie słusznej ideologii. Tak więc pisz na mnie co chcesz (bo i tak nie miałbyś odwagi powtórzyć tego w cztery oczy). Bycie opluwanym przez fanów "Gazety Koszernej" czy tęczowych hufców Biedronia to dla mnie żaden dyskomfort. Mało tego, bycie znienawidzonym przez takich ludzi to powód do dumy.

Co do solówki jako "faszystowskiej" metody.
Możesz być spokojny, bo wyzywa Cię honorowy facet. Nie przyjdzie z obstawą, nie ożeni Ci kosy. A kiedy padniesz, to nie będzie po Tobie skakał. Czasem lepiej dostać w honorowy sposób w łeb (bo nie zawsze się wygrywa), niż być tchórzem.

LEPIEJ STRACIĆ ZĘBA NIŻ HONOR
12 stycznia 2011, 15:33 / środa
Zapomniałes o jednym kolego,żeby stracić honor to trzeba go najpierw posiadać.Zasady i honor nic nie znaczą dla tego rozjebańca policyjnego
12 stycznia 2011, 18:21 / środa
Konfucjusz, Bongo, 1947 i LP - jestescie faszystami. Piszecie o honorze- jest to jawny faszyzm. Proponujecie bicie sie, a tak brutalne metody sa czysto faszystowskie. LP, Ty odbierajac telefony z glupimi pytaniami przy okazji wyjazdow czasem kogos zjebiesz. To jest faszystowskie i nietolerancyjne. Nieakceptowanie konfidentow i ludzi majacych lewackie poglady jest oczywiscie faszystowskie, wszak konfidenci walcza z faszyzmem dajac cynk odpowiednim wladzom, bo sami nie bede sie przeciez z faszystami bili- bojki sa faszystowskie. Krisblu tez napisal kilka faszystowskich slow- wymienil rudolfa i adolfa a juz samo wspomnienie jest faszystowskie. Podobnie obrzydliwy przejaw faszyzmu widzialem u nas pod stadionem, przed meczem z sracovia. Jeden dzentelmen rzekl: "mam nadzieje, ze pierdolniemy zydom przynajmniej 2:0", stali oczywiscie z piwem przy plocie, co jest jaskrawym przejawem faszyzmu i uwielbienia a.h. i r.h. (nie wymieniam z imienia i nazwiska aby nie propagowac faszyzmu). Ogolnie to uwazam, ze watek ten nalezy zamknac, bo jest faszystowski. Jednak nie zamykac go tak po chamsku, jak faszystowska cenzura by to zrobila. Kurwa, jakie to wszystko trudne i frustrujace ta walka z faszyzmem. Najgorsze jest to, ze ci faszysci sa wszedzie. Krisblu trzymaj sie i wal. No pasaran. Kurwa ja pierdole.

PS. LP- bynajmniej nie stosuje sie zamiennie z przynajmniej. Pozdro
PS 2 - Krisblu, pisalem ci juz co masz zrobic. Wypierdalaj.
12 stycznia 2011, 18:33 / środa
Im dalej w las, tym więcej osób jest, powiedzmy oględnie, niezbyt zachwyconych obecnością pizdusia vel Krisblu2.
Potrafi zniechęcić do siebie ludzi, oj potrafi. Ale wciąż ma o sobie wysokie mniemanie.

Tymczasem na pytanie czy powinno dojść do małego mordobicia pomiędzy 1947 a Krisblu2 (zwanego pizdusiem) demokratyczna, absolutna większość (15 osób na 15 głosujących) twierdzi, ze do takiej potyczki powinno dojść.

Pizduś ma odmienne zdanie. Co jest o tyle dziwne, że jeszcze do niedawna bardzo podpierał się sondażami oraz pitolił z satysfakcją o demokracji, jak to jest dobra, gardząc jednocześnie ustrojami autorytarnymi. A tu demokracja che, wręcz żąda od nas małego co nieco. ja się chętnie poddam wyrokom pizdusiowej demokracji.

Pizduś, jest 15-0 za walką.
Nawet sam pizduś, w innym wątku (prawdziwa twarz PO), wyraził chęć stoczenia takiego pojedynku, ale jak przychodzi do konkretów, to udaje idiotę. Az tak bardzo zbywa mu na odwadze? Ma prawo nazywać się dumnym kibicem Lechii, skoro na myśl o piąstkowaniu czy pojedynkowaniu robi kleksa?
12 stycznia 2011, 19:05 / środa
A ten swoje socjotechniki dalej uprawia. Nudny już jesteś. Tak nudny jak wtedy z "wielorybami". Merytorycznie bieda co pokazują wątek obok za to jaki psycholog. Wie dokładnie co kto myśli i czuje :). Tzn wydaje mu się, że wie.
Postudiuj sobie nasze różne "debaty" to może odkryjesz więcej zamiast wymyślać. A i pociesz się tym, że nie masz ani nie będziesz nigdy miał wpływu na to kto jest a kto nie kibicem Lechii.
12 stycznia 2011, 21:53 / środa
Problem z tobą natomiast jest taki, że ty i kibic to dwa wykluczające się systemy wartości. Kibic jakiejkolwiek drużyny. A Lechii - zwłaszcza.
12 stycznia 2011, 22:04 / środa
Decydować nie może to fakt. ale może Cię wrzucić do wora jako sympatyzującego. dla mnie jesteś jedynie sympatykiem a nie kibicem i takowe prawo mogę Ci nadać.
Przykładowo na derby pojadą kibce Lechii a sympatycy pozostaną na forum w zdecydowanej większości. Nie piję dla tych co nie mogą lub są na emigracji.
12 stycznia 2011, 22:58 / środa
A widzisz, ja na derbach byłem. Sympatyk?
12 stycznia 2011, 23:29 / środa
zobaczymy na wiosnę:D
12 stycznia 2011, 23:52 / środa
Dodaj krzysiu z Orunii/Olszynki, ze na tych derbach byles na T29 a nie w Gdyni. Dodaj to dla swego bezpieczenstwa bo wytropic cie z tych co byli w Gdyni nie bedzie trudno jesli ktos sie uprze. Ale to juz nie moja broszka.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.299