Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

1947, Krisblu, styropian, milosc, nienawisc, wojna

strona 5/8

13 stycznia 2011, 00:02 / czwartek
uau on był na derbach !
13 stycznia 2011, 01:31 / czwartek
ona byla na derbach.... i plotem trzesla :).... konfidentka jebana z kolezankami konfiturkami... kryska jest typowym przykladem goscia, ktoremu jak sie w morde pluje to mysli, ze deszcz pada. Co wiecej mysle, ze ona ma zboczenie i sie brandzluje jak sie jej na necie cisnie.
13 stycznia 2011, 09:20 / czwartek
L P : wykreślisz mnie z listy?
t-t: guglaj guglaj, a chociaż komentarz przeczytałeś?

Ciekawe skąd w tym wątku tylu fachowców od czarnych transferów? Einherjer nie powinieneś już zacząć się martwić brakiem wzmocnień?
13 stycznia 2011, 12:07 / czwartek
Nic nie bede guglal wiecej. Przeczytalem, nie byl jednak tak boski aby odmienic moje zycie. Generalnie twoja sprawa co robisz, jednak predzej czy pozniej ktos wyczai kim jestes (mi to osobiscie lata), a wrogow sobie tu niemalo narobiles. Na twoim miejscu (choc nigdy bym sie na nim nie znalazl, cale szczescie) dalbym sobie juz spokoj z pisaniem tu i dalszymi pyskowkami, umowil sie na solo z Slazakiem i sprawa bylaby zamknieta. Po chuj se grabic. A, no chyba ze wszystko to w imie walki z faszyzmem.
13 stycznia 2011, 14:18 / czwartek
Krzysiu swoim nickiem sam się określił i nie ma to nic wspólnego z tytułowym ... styropianem ... a raczej z ... nienawiścią.

2 - w żargonie szkolnym - pała.

Niebieski Krzysiu z pałą ... jakieś skojarzenia?
13 stycznia 2011, 14:29 / czwartek
z jednej strony ciesze sie, ze chociaz w jednym temacie to wszystko zebrane

z drugiej jednak troche mi glupio, ze takie jazdy odchodza bo go zalozylem ;]
13 stycznia 2011, 15:27 / czwartek
MagdaM: gdzieś widzisz coś niebieskiego w nicku ? :)
dzięki grucha lepiej tu niż w transferach, chociaż nigdy nie wiadomo kiedy i do czego się przypiepszy
13 stycznia 2011, 16:20 / czwartek
odnośnik

komentarz numer 100
13 stycznia 2011, 16:28 / czwartek
Trzeba przyznać Krzysiowi, że chociaż w jednym nie ściemniał ... BYŁ NA DERBACH
13 stycznia 2011, 16:32 / czwartek
Ale jaja. Może wreszcie 100li pysk.
Dla leniwych:

#100 | krisblu2, 12 Jan 2011 07:47 pm
Również mam nadzieję że przyjdzie Murawski. Sporo się pokazywało newsów na ten temat i co naj lepsze to one zaraz znikały. Póki co to najważniejsze jest utrzymanie. TAG!

Pasuje też do "transferów", he he.
13 stycznia 2011, 16:35 / czwartek
apropo tego co napisal L P to czyli na wiosne tez bedzie ; )))
13 stycznia 2011, 16:43 / czwartek
ależ twórcze, brawo
13 stycznia 2011, 16:46 / czwartek
Kurwa chłopcze ale Ty to masz fantazje. Murawski w Arce. Dyma was nawet taki cienias jak Kowalewski. Niedosc ze to do "transferow" to jest do "usmiechnijmy sie".
13 stycznia 2011, 17:01 / czwartek
A'propos twórczości naszego pizdusia - bohatera imć Krisblu2:

Krisblu2
15 lipca 2010, 20:31 / czwartek
Na szczęście są zakazy stadionowe. Taki WKSbiały czy jude string już się może po nie zgłaszać. Nie mówiąc o RH88. A na PGE Arenie to j€ż będzie pięknie.
Mam nadzieję, że klub nie odpuści.
ps. Dobry artykuł w GW, prawdziwy.

Zatem nasz przesympatyczny koleżka ma inklinacje do selekcjonowania tego, kto na stadion może uczęszczać, a kto nie.

Ponadto chwalenie GW za jakikolwiek artykuł jest nader podejrzane. A w przypadku artykułów światopoglądowych, to już kompletna tragedia, jeśli chodzi o kibica JAKIEJKOLWIEK drużyny.

A zaraz potem:

Krisblu2
15 lipca 2010, 21:24 / czwartek
buziek: zakaz stadionowy za to:
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
i za :
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
za łamanie obowiązującego w Polsce prawa!

Pamiętajcie o tych wpisach pizdusia jakie widnieją w wątku "transfery".
Na tym forum, żeby było jasne.
13 stycznia 2011, 17:13 / czwartek
No i sama prawda. I to tak cie boli?
A to też cię boli?
odnośnik
a może bardziej boli to:
odnośnik
Zacznij się przyzwyczajać.

Swoją drogą to twój pomysł z forum arki czy "kolega" sam na niego wpadł.
13 stycznia 2011, 17:21 / czwartek
Wpisz ten swój pedalski nick w google idioto.
13 stycznia 2011, 17:25 / czwartek
hime: trzeba być idiotą żeby myśleć, że naprawdę ja tamto napisałem
1947: skoro tak bardzo chcesz wrócić do tamtego wątku to proszę bardzo:
"Oświadczenie Lechii

W związku z wydarzeniami podczas wtorkowego meczu Żalgirisu Wilno z Lechią Gdańsk, polegającymi na obrażaniu i wyzywaniu na tle rasowym nowego piłkarza gdańskiego klubu - Brazylijczyka Deleu, władze Lechii oraz sztab trenersko-medyczny i zawodnicy wyraźnie odcinają się od tego typu zachowań i stanowczo je potępiają. Sport ma łączyć, a nie dzielić. W Lechii jest miejsce dla zawodników o wysokim poziomie sportowych umiejętności, bez względu na kolor skóry czy przekonania, zaś garstka osób o odmiennych poglądach nie może zmieniać obowiązujących na całym świecie standardów.

Liczymy na to, iż organizator wyjazdu - Stowarzyszenie Lwy Północy, mając na uwadze dobro Lechii, wyjaśni szeroko pojętej opinii publicznej, sponsorom, partnerom i przyjaciołom klubu sytuację, do której doszło w trakcie wtorkowego meczu."
13 stycznia 2011, 17:44 / czwartek
A ty od razu pokazujesz paluchem i mówisz że tych należy upierdolić. ponadto pokazujesz dlaczego, na jakiej zasadzie, z którego paragrafu.

Taki "mały nadgorliwiec"? 110% normy?
Jakbym to skądś znał.
13 stycznia 2011, 17:50 / czwartek
Tak w gruncie rzeczy jak się wydało, że tęczowy krzysiu jest śledziem, to teraz pasuje jak ulał, czemu paragrafami tak zwinnie rzucał :)) arka i policja wieczna koalicja
13 stycznia 2011, 23:25 / czwartek
Pewnie jeszcze babie gul za wladcow nie przeszedl. Ale jak pisze Simek teraz wszystko sie zgadza. Konfidentek tam od chuja wiec kryska jest wsrod swoich.
13 stycznia 2011, 23:29 / czwartek
Albo to jakas jebana milicjantka co jej kazali po forach zapierdalac. To by pasowalo do tego co szmata pisala.
14 stycznia 2011, 01:42 / piątek
Dyskusja w tym temacie (oraz w "prawdziwa twarz PO") dowodzi, że hasło o wpuszczeniu w świat internetu trolli, których jedynym zadaniem jest chwalić PO jest faktem. Akcję tę rozpropagował w swojej partii Grześ Schetyna, przez niektórych zwany pieszczotliwie "Grzechem".

Dobór ludzi do tej akcji jest dość, jakby to ująć - tolerancyjny. Tolerują każdego przymuła, byle chciał klepać w klawisze.

Czy pizduś Krisblu2 jest z tej akcji profi-klepaczem, czy podpiął się pod nią samorzutnie - trudno dociec.

Klepie pizduś w te klawisze i... chyba dla niego samego jak i dla zleceniodawcy byłoby lepiej, gdyby nie klepał. Jaki jest efekt działalności Krzysia? Poobrażał wszystkich z którymi się starł. Narobił wrogów tak sobie, jak i promowanej przez niego Platformie. Generalnie - osiągnął skutek dokładnie odwrotny od zamierzonego.
Ba, mało tego. Jak to fajnie napisał internauta castrop w tym drugim temacie dyskusyjnym - pokazał prawdziwą twarz przeciętnego (a może i nieprzeciętnego?) platformersa. Oblicze człowieka, który nie liczy się z rozmówcami, nadętego barana, który wszystkich traktuje z góry, uważa się za mądrzejszego i "jedynie słusznego"

Szkoda, że gdy przychodzi zmienić świat matrixa w rzeczywistość Krisblu2 już taki cwany nie jest.
15 osób opowiedziało się na tym forum za małym mordobiciem 1947 przeciw Krisblu2. Żadna nie jest przeciw. A pizduś bić się nie zamierza, czym udowadnia, że tak chwalona przez niego demokracja tak naprawdę jest do dupy. Nawet w jego oczach.
14 stycznia 2011, 11:30 / piątek
Uparty jak osioł.
Książkę napisz jak już musisz tyle pisać.
I poproś pogromcę Parasola to ci napisze przedmowę.
Masz tytuł "Jak od Naszego Dziennika siadła mi psychika"
EOT
14 stycznia 2011, 11:43 / piątek
15 - 0 za sprawdzaniem twardości szczęk 1947 - Krisblu2.

Ale pizduś woli udawać, że to go nie dotyczy. Woli pisać o "Naszym Dzienniku", choć sam czytuje "GW".
Jak widać pod kibica może się podpiąć każdy... pizduś.
14 stycznia 2011, 12:24 / piątek
1947, daj spokoj, nic do niego nie dociera, dla niego kazdy kto mysli inaczej jest:
a) faszysta
b) zwolennikiem hitlera (mala litera celowo)
c) fanatycznym katolem, czytelnikiem NW
d) jesli jest patriota, narodowym socjalista, nacjonalista, endekiem etc. to i tak jest faszysta bo krzysiu stawia znak rownosci miedzy tymi pojeciami. Jest zwyczajnie nie tolerancyjny a jego swiatly umysl ma zbyt waskie horyzonty by zrozumiec, ze mozna byc na prawo, mozna nie lubic PO (PiS takze nie), kochac swoj kraj i nienawidzic komuny, nie byc jednoczesnie fanatycznym katolikiem i fanem RM i NW, gardzic GW, nie lubic czarnych (nie mam na mysli nienawisci) a zarazem nie byc, ah to wyswiechtane haselko, faszysta i wcale wasatego adolfa nie ubustwiac.
Jako ze z ludzmi o zatkanym umysle sie nie dyskutuje, to prowadzic dysput z tym sledziem nie warto.
14 stycznia 2011, 12:31 / piątek
t-t o adolfie to sobie pogadaj z 1947, bo to tylko jego dotyczyło. No może paru "obrońców" faszyzmu też.
14 stycznia 2011, 12:34 / piątek
Ja każdemu chętnie pomagam. Z radością napiszę przedmowy do następujących planowanych utworów autorstwa Krisble2:

Dlaczego generał do pałacu się wybierał

Jak bronić exprezydenta konfidenta

Kiedy konfidenci zostaną wniebowzięci

Czy lepsze są cuda, czy jednak obłuda

Dlaczego każda myśl Palikota jest warta górę złota

Jak przyznać Orła Białego dla kolegi swego

Dlaczego każdy lewy czerwcowy jest honorowy

Jak wybornie lizać jest dupę platformie
14 stycznia 2011, 13:07 / piątek
ja się powtórzę, bo może niektórym umknęło:

ze stronki rybogłowych:

#100 | krisblu2, 12 Jan 2011 07:47 pm
Również mam nadzieję że przyjdzie Murawski. Sporo się pokazywało newsów na ten temat i co naj lepsze to one zaraz znikały. Póki co to najważniejsze jest utrzymanie. TAG!
14 stycznia 2011, 13:14 / piątek
i taki bonus...
#120 | krisblu2, 12 Jan 2011 11:45 pm
Kto do tego dopuscil? Ktos powinien zostac ukarany za taki brak profesjonalizmu, w tym wyoadku Arka moze zostac bez bramkarza na czas obozu przygotowawczego a ten co przyjdzie nie bedzie zgrany z drużyną :(
14 stycznia 2011, 13:31 / piątek
Książka w bibliografii Krisblu2, której nie napisał... a w zasadzie którą już napisał, lecz na razie jest to zbiór komentarzy, ale jak je zebrać razem to będzie epickie dzieło:
"Jak idiotycznymi wpisami wkurwić wszystkich naokoło, ponadto udowadniając, że własny honor można mieć w miejscu w którym plecy tracą swą szlachetną nazwę, a nogi jej jeszcze nie zaczynają"

Latem niebieski krzyś podniecał się w jednym z komentarzy, że pójdzie na gdyński koncert jakiejś murzyńskiej pankówy. Niestety, ksywki owej czarnej pankówy nie pamiętam, bo muzyka (a zwłaszcza taka) to nie mój zakres zainteresowań. Natomiast samego komentarza naszego "ulubieńca' znaleźć nie potrafię, a koleżka który z tego forum potrafi wyciągnąć wszystko, właśnie wybrał się na dłuższy urlop.
14 stycznia 2011, 13:48 / piątek
Krisblu2
15 lipca 2010, 21:24 / czwartek
buziek: zakaz stadionowy za to:
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Kris odnośnie tego art257, jak nazwę cię tu na forum publicznym szmatą to podlegam taj karze? I zrobisz coś żeby mnie ukarać ?
14 stycznia 2011, 13:48 / piątek
Morcheeba. Spoko koncert swoja drogą. Ale skoro dla kogoś muzyka to tylko tło dla brunatnych obrazków to o czym tu dyskutować :P

Inwencja twoich kolegów jest porażająca. Zwłaszcza wpisy na stronie śledzi. Zaiste trzeba być naprawdę wybitnym umysłem, żeby wpaść na taki pomysł. "Podpiszę się jego nickiem to wszyscy sobie pomyślą, że to on. Jaki jestem mondry"
14 stycznia 2011, 14:06 / piątek
Było o literaturze, ok podyskutujmy o innych dziedzinach sztuki (malarstwie, fotografii, muzyce).

Co sądzicie o obrazku (zdjęciu) pt. „Lewy czerwcowy (giermek) na śniegu w koszulce biało-zielonej”.

Poza tym czy lepsza jest kocia muzyka czy palikocia? Czy obie te muzyki nie są może na fałszywą nutę? Pytanie dla melomanów oczywiście. Bo mnie słoń na ucho nadepnął i wolę się nie wypowiadać autorytatywnie w tak delikatnej materii, jaką jest sztuka harmonii dźwięków.
A tak przy okazji, czy ten koncert był Tribute to Simon Moll. Bo jeśli nie, to jak mógł być spoko?
14 stycznia 2011, 14:17 / piątek
"Inwencja twoich kolegów jest porażająca".

A ty masz jakichś kolegów?

Widzisz, ja jak potrzebuję wsparcia o 4:00 w nocy, czy jak wolą niektórzy - nad ranem, to dzwonię. I nie ma problemów. I sam, jak mam taki telefon, to zapierdalam gdzie trzeba i robię co trzeba.

Ale pizdusie o 4:00 nie odbierają telefonów od kolegów, a sami nie wychylają nosa z domu. Bo niebezpiecznie. Zresztą o 16:00 też do nich nikt nie dzwoni w poważniejszych sprawach. Nie ma do kogo.
Życie, pizduś, życie.
14 stycznia 2011, 14:39 / piątek
Żałosny się robisz w tym wymyślaniu jaki to ja jestem i nie jestem. Nic nie wiesz a się produkujesz. Kompleksy jakieś ci powychodziły? Zwierz się jakie, może znajdziemy jakieś lekarstwo:)

No i widać po co ci koledzy :)
"Natomiast samego komentarza naszego "ulubieńca' znaleźć nie potrafię, a koleżka który z tego forum potrafi wyciągnąć wszystko, właśnie wybrał się na dłuższy urlop."
14 stycznia 2011, 15:18 / piątek
Czyżbyś się czegoś wystraszył?
14 stycznia 2011, 15:40 / piątek
Znowu masz zwidy?
14 stycznia 2011, 15:44 / piątek
"bić, albo nie bić, oto jest pytanie"

Odpowiedź 15-0 brzmi na nie.

Dla niezorientowanych:
15 osób wypowiadających się w tym temacie uważa, że powinno dojść do konfrontacji na gołe pięści 1947 kontra Krisblu2.
Sam Krisblu2 kręci, kłamie i kombinuje, by tylko nie powiedzieć "tak".
I obstrajdupek vel pizduś ma czelność nazywać się kibicem Lechii Gdańsk.
14 stycznia 2011, 16:02 / piątek
Dla niezorientowanych: odnośnik
polecam lekturę
14 stycznia 2011, 16:27 / piątek
Masz, pizduś, kolegów?
14 stycznia 2011, 16:42 / piątek
Czym tym razem będziesz straszył, pizdusiu?
14 stycznia 2011, 16:47 / piątek
Mówisz do siebie, masz schizo?
14 stycznia 2011, 16:55 / piątek
Wiem, ze to faszystowskie i niemoralne, ale chciałbym oddać jeszcze cztery głosy na "walkę". Mogę?

Krzysiu! Mój znajomy jest wykwalifikowanym lekarzem na Srebrzysku. Mogę załatwić Ci konsultacje, za darmo, tak po przyjacielsku... Co Ty na to?
14 stycznia 2011, 18:27 / piątek
No coś ty, Dzikigingo, jak możesz, tu jest uczciwa, faszystowska demokracja. Jedna osoba, jeden głos. Nie to co w PO. Przyjmuję, że jest 16-0.
14 stycznia 2011, 18:53 / piątek
jako że zdemaskowałem śledzia to też oddam swój głos w konfrontacji. 17-0
14 stycznia 2011, 18:56 / piątek
1947, podziwiam Cię za to, że Ci się jeszcze chce z nim dyskutować.
14 stycznia 2011, 19:48 / piątek
hime: akurat ty o tamtym portalu powinieneś się nie wypowiadać :P
14 stycznia 2011, 20:12 / piątek
Obowiązek...
Oczywiście żartuję. Nienawidzę hipokrytów.
A do tego jakoś mi się zalew obcokrajowców w Polsce nie podoba. Pojeździłem po Europie i zobaczyłem jakie kłopoty to z sobą niesie. A pizduś uwielbia Murzynów (jak prześledzisz wątki o transferach i kilka innych - widać jak na dłoni, że to murzynofil). Poza tym mam szacunek do polskości, do wartości patriotycznych, które pizduś "niby przypadkiem' obraża.
A i mój stosunek do uwielbianej przez pizdusia PO jest krytyczny. Krytyczny to mało powiedziane. Po prostu znam kilku PO-mannów i wiem, co im w duszy gra. Typowi złodzieje, ale tacy w białych rękawiczkach. - Jak ich złapiesz to sam będziesz miał kłopoty (vide: afera hazardowa, Kamiński który ich nakrył wyleciał ze stanowiska, jego ludzie też, a sam Kamiński jest teraz ciągany przez sądy). Jak ty opierdolisz kiosk, albo zrobisz machlojki z kontem, to psy, kajdanki, 3 miechy śledczaka...
I tak sobie w wolnych chwilach "dłubię" pod pizdusiem.

I tak dla jasności - PO-mannów znam, ale hujkom reki nie podaję. Jeden to szału dostał, myślał, że jak jest osobą publiczną, to "takiemu się nie odmawia". A tu klops!
14 stycznia 2011, 21:06 / piątek
Mój premier, z Mojego miasta biega w koszulce Mojego klubu.
Klub nie boi się sprowadzać lepszych zawodników mimo innego koloru skóry. I nie dla tego że są czarni, żółci czy zieloni ale dlatego, że są lepsi.
Stadion rośnie. Nikt na nim nie będzie rzucał bananami. Ani krzyczał "czary mary ..."
PO w Gdańsku ma się dobrze, w Polsce tez.
Człowieku normalnie ci współczuję, że musisz to znosić (na szczęście masz daleko:P) :D
14 stycznia 2011, 21:33 / piątek
Pomyliły ci się kierunki.
KonDonek to nie twój premier, tylko ty jesteś jego giermkiem. Jak nie widzisz różnicy, to nic dziwnego, ze nie czujesz 17 hujów w dupie.

Bo widzisz, pizduś, twoje mrzonki a życie to dwa dość odległe światy.

A tak na marginesie: Jak coś ci się nie uda, będziesz grypsował? "Tam" trzeba się bić. A wiesz co się dzieje z pizdusiami?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258