Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

1947, Krisblu, styropian, milosc, nienawisc, wojna

strona 6/8

14 stycznia 2011, 21:43 / piątek
A ja sobie krzyknę "czary mary..." , a do tego Krisblu to pedał sia la la la :)
14 stycznia 2011, 21:47 / piątek
"Tam"? Gdzie żeś trafił? Pochwal się.
14 stycznia 2011, 21:53 / piątek
Jak mu 17 za mało w dupie,to ja do łoże jednego 18-0
14 stycznia 2011, 22:17 / piątek
Twoja ulubiona demokracja już nie radzi. Już nakazuje. 18 osób na 18 głosujących jest za pojedynkiem 1947 vs Krisblu2. A ty srasz ze strachu.

Jak myślisz, czy ktokolwiek z kibicowskiej braci Gdańska może sobie o tobie pomyśleć z sympatią? Z dumą? Ze świadomością "taki zajebisty typ jest z nami, jesteśmy wielcy". Tymczasem ty jesteś wyrzutkiem, nie pasujesz do tej społeczności. Każdy się ciebie wstydzi. Nikt nie chce być z tobą identyfikowany. "Nie daj Boże jakaś awantura przy gostku, nie dość, że skrewi, to jeszcze później się rozpruje i siara na całą Polskę."

A tak z zupełnie innej beczki. Niekoniecznie związanej ze światem kibicowskim, ale także z nim. Wiesz ilu zostało skatowanych za ubliżanie? Ja ci ubliżam - i nic. Ale widocznie jestem guru, mi wolno. Ciekawe, czy inni też mogą. Zupełnie bezkarnie.
14 stycznia 2011, 22:34 / piątek
1947, miej serce ludzkie, nie z zimnego kamienia, rozewrzyj źrenice szeroko, i dojrzyj... dojrzyj, jakaż to wrażliwa, poetycka dusza być musi, jakież skrywa niewyczerpalne pokłady sacrum na dnie swego jestestwa, a Ty... z pięściami, tak brutalnie chcesz rozbić ten skarbczyk, rozsypać, podeptać perły...
I te słowa, z głębi serca płynące, pisane wielką literą, ach jakaż w nich siła niewzruszonej Jego miłości, szlachetnej dumy i wierności. Coś ściska w gardle.
Tak, tak... to miłosne wyznanie nikogo przecież obojętnym nie może pozostawić, nikogo wrażliwego, nikogo. ...
Zaczyna mnie trochę mdlić, więc przepraszam, wychodzę... wychodzę, by otarć ukradkiem łzę wzruszenia, która się zawieruszyła na Mojej rzęsie.
14 stycznia 2011, 22:42 / piątek
Miałeś się pochwalić a zmieniasz temat. Pewnie nie ma czym.
A z tym katowaniem to się nie bój, ja się nie boję ty tez nie musisz.

castorp: nikt ci już na prostej nie zasłania?
14 stycznia 2011, 23:02 / piątek
Chociaż ktoś musi troskać się o twoje zdrowie. Dlatego oddaję swój głos na NIE w tym sondażu. Żeby nikt nie mówił, że nie ma pluralizmu i demokracji. Tym samym wbijam podstępnie sztylet w plecy faszyzmowi i totalitaryzmowi. Muszę to zrobić przez wzgląd na to, ty sam mężne masz serce, nie dbasz o nic, na hazard wystawiasz nie tylko swoją reputację, ale i skórę. Narażasz tym samym Swoją drogocenną osobę tak lekkomyślnie. A jakaż byłaby to strata dla Mojego klubu, Mojego Miasta, Mojego kraju, dla premiera wreszcie. Dziękuję, że dbasz o moje widoki, dziękuję.
14 stycznia 2011, 23:20 / piątek
krisblu: "Miałeś się pochwalić a zmieniasz temat."

I ty to mówisz!? Krótka pamięć, czy zwykła bezczelność? Mało ci zadano pytań przy których zmieniałeś temat? Jak ktoś cię wcześniej spytał czy twoje dzieci wiedzą, że ich ojciec jest zwykłą pizdą i tchórzem to odpowiedziałeś?
Plują ci w ryj a ty nie masz jaj, żeby w jakikolwiek sposób zareagować, nie starczyło nawet odwagi, by przeprosić i wycofać się w pore z dyskusji. Dziwię ci się, jak będąc takim frajerem możesz rano spojrzeć w lustro, więc albo zachowaj się jak facet, albo zniknij stąd raz na zawsze, bo po pierwsze podnosisz ludziom ciśnienie a po drugie, jak już powinienieś zauważyć, nie jesteś tu mile widziany.

Swoją drogą, zapewne każdy fan kocha swój klub za atmosferę, pewną więź między kibicami, za to poczucie, że kumple wspierają ciebie, a ty wspierasz ich. A z tobą pzduś jak jest? Jak się czujesz między ludźmi o skrajnie odmiennym systemie wartości, którzy gardzą takimi jak ty? To musi być dla ciebie prawdziwa męka.
Przegrywasz juz 19-1, czy to nie pora spełnić swój obywatelski obowiązek?

Uwaga! Pozniższe pożegnanie zawiera treści faszystowskie:
HEIL LECHIA!!
14 stycznia 2011, 23:32 / piątek
Niestety do konfrontacji walki nie dojdzie, bo jedna strona odmawia ( Krisblu2), to może jednak by spróbować walki, dyskusji na słowa. Może to być wyjście z tej patowej sytuacji. Wpisy adwersarzy są ciekawe, mają założony nawet wątek ale możemy nie poznać ostatecznego werdyktu kto jest lepszy i ma racje, lub kto kogo przekonał.
Aby jednak do takiego spotkania doszło, to powinno zostac spełnione kilka warunków.:
1. Spotkania winno odbyć sie w Wrocku przy najbliższym naszym meczu z Śląskiem. Wiadomo żebyśmy nie mogli zbytnio długo czekać.
2. Użytkownik 1947 obieca,że jak zobaczy użytkownika Krisblu2 to nie obije go ani przed dyskusją ani po.
3.Użytkownik Krisblu2 zgodzi się na przyjazd do Wrocka. ( może zabrać kolegów o ile takich ma )
4.W jury mogę być ja jako autor pomysłu, grucha 604 jak założyciel wątku i inne osoby ( max 5 )
5. Debata , walka słowna nie może trwac dłużej niż 120 minut ( może byc krócej ) bo moja wątroba nie wytrzyma bez % jak tak długo będę już w Wrocławiu.
Gdyby jednak nie doszło do debaty , walki słownej, to też dopisuje się do tej grupy faszystów, rasistów, antysemitów , czyli chyba 17:1 jak dobrze liczę.?
15 stycznia 2011, 00:09 / sobota
20-1
15 stycznia 2011, 00:50 / sobota
Ja jednak proponuję starcie 2 x 45 minut z 15 minutową przerwą. Żeby było bardziej sprawiedliwie. Oczywiście zawodnicy też nie zabierają ze sobą żadnego sprzetu tzn. mp3 z nagranymi tekstami. Jednakże dla naszego śledzia proponowałbym udostępnić kodeks karny itp. co by sprawniej rzucał paragrafami. A w odwodzie wykręcony numer 112. I oczywiście podstawioną karetkę jak to przy imprezach masowych.

Stosiko z giętą będzie ?
15 stycznia 2011, 09:34 / sobota
Po ile bilety na to spotkanie?
15 stycznia 2011, 11:52 / sobota
Jakiej Twojej kurwa mac????????
15 stycznia 2011, 11:59 / sobota
chris3707: debata była ale komuś zabrakło argumentów i wyskakuje z piąchami.
Możemy zacząć od nowa.
Np tak:
Czy na PGE Erena będzie sektor leśny na wypadek gdyby Lechia dostała karę meczu bez publiczności bo jakiś gówniarz naczyta się głupot na tym forum i będzie buczał na jakiegoś czarnego?
15 stycznia 2011, 13:39 / sobota
Z tego co słyszałem ma być kilka sektorów leśnych, jeden na wypadek zamknięcia stadionu, bo ktoś wybuczał murzyna, drugi jak zamkną za-sędzia chuj, trzeci za gwizdanie na rudego i dwa inne... Ale ma też być "pokoik konfidenta" także będzie też coś kris dla ciebie, będziesz mógł tam sobie posiedzieć i życzliwie poodnosić , że ten buczy, tamten klnie, jeden chyba jest faszystą, a jeszcze inny siedzi na swoim miejscu.
15 stycznia 2011, 14:22 / sobota
"Mój premier, z Mojego miasta biega w koszulce Mojego klubu. "

Tusk w koszulce enzymu? :)

Każdy normalny kibic napisałby "mojego Klubu", ale ty śmierdzący geju z gdyni uważasz, że możesz sobie przywłaszczyć Lechię tworzoną od pokoleń przez ludzi poświęcających dla niej własny czas, zdrowie i życie?

Nie możesz, bo Lechia to nie stadion, nie 11 graczy na boisku, Lechia to ludzie ją tworzący poświęcający swój czas dla niej i przychodzącą na stadion dla jej wielkości. Noszący z dumą i honorem jej barwy, wiedzący, że są małą cząstką czegoś wielkiego i pięknego.

Jesteś nikim na T29 i nikim będziesz na "bursztynku", siedzącym w grupie ze spedalonymi kolegami przychodzącymi na mecz obejrzeć stadion i porobić zdjęcia na naszą klasę.

Na "bursztynku" nic się nie zmieni, o Lechii nadal będą decydować ludzie co decydują obecnie, a ty i tobie podobne wynalazki będą ujadać na internecie, bo na nic więcej was nie stać.

A więc:
szczekaj dalej kundlu bez honoru, bo to jest jedyne miejsce gdzie możesz coś osiągnąć, w świecie realnym jesteś zwykłym pizdusiem i konfidentem co się za policją i kamerami chowa.
15 stycznia 2011, 14:35 / sobota
Krsiblu2 Nie będziemy zaczynać nic od nowa!!!
Odpowiedz tylko tak lub nie: wchodzisz w dyskurs z użytkownikiem 1947 w realu? .Warunki znasz. Bądź facetem a nie babą. I daj krótką odpowiedź!!
15 stycznia 2011, 15:20 / sobota
Taaa, "Mój klub", a wcześniej (w tym samym wątku):

Krisblu2
7 stycznia 2011, 12:31 / piątek
Słonecznik? Na lechii ???

Szacunek to pizduś ma do innych (osób / podmiotów/ instytucji). Nazwiska Murzynów u niego zawsze są z wielkiej litery.
15 stycznia 2011, 15:28 / sobota
Krisblu2
7 stycznia 2011, 13:11 / piątek
Lechii oczywiście (zanim się ktoś przypierdoli, że się mała litera wcisnęła)

Typowe wybiórcze podchodzenie do tematu.
15 stycznia 2011, 15:33 / sobota
Błyskawiczna reakcja. 40 minut myślenia.
15 stycznia 2011, 15:59 / sobota
1947, on tak z przyzwyczajenia, na innych stronach gdzie sie udziela pisanie Lechia z malej litery jest w dobrym tonie.
15 stycznia 2011, 18:19 / sobota
Wyciągając ciekawe spostrzeżenia pizdusia:

Krisblu2
12 sierpnia 2010, 12:10 / czwartek
Niepoświęcony krzyż, jak doskonale wiesz, to 2 zbite dechy, narzędzie tortur.
Pod tym krzyżem pod pałacem Polska jest wolską a Polak burakiem :)

Polska - wolską (Wolski to pseudonim TW Jaruzelskiego)
Polak - burakiem.

I dla jasności: do kościoła nie uczęszczam. Religię traktuję instrumentalnie - jako element tradycji narodowej.
Pizduś polskie tradycje ma gdzieś, co między innymi udowodnił tym wpisem z wątku "Prawdziwa twarz PO".
15 stycznia 2011, 19:19 / sobota
"z ziemi polskiej do Wolski" (copyright jarosław)
najpierw kontekst podaj, czego dotyczył wpis i jakiej dyskusji
bo tak to se możesz słówka wyciągać
manipulancie :)
słaby w tej manipulacji jesteś, oj słaby
(już nie policzę ile razy dałeś się wypuścić)
15 stycznia 2011, 20:05 / sobota
jakieś tłumaczenie dla twojego "Polaka - buraka" też oczywiście znajdziesz, pizdusiu?

20-1 za sparingiem. Ja konta ty. Na pięści, bo twoje pierdolenie o szablach to sobie odpuściłem po twoim kolejnym poście, nie będę biegał i załatwiał niczego, gdy twoje słowo jest warte śmierdzącego gówna. Tu jakieś tłumaczonko?
15 stycznia 2011, 20:12 / sobota
Zastanów się to zrozumiesz ps. wskazówka "Joanna od krzyża" ;)
Mecz się zaczyna więc nara.
15 stycznia 2011, 20:29 / sobota
Mecz się zaczyna? Telekibic handballu? Byłeś kiedyś na meczu piłki ręcznej?
To by mogło coś wytłumaczyć, wszakże Wybrzeże ma podejrzane dość koneksje. W latach 80-tych nawet nieźle grali, nieprawdaż?
15 stycznia 2011, 20:56 / sobota
Pewnie, że byłem. Wybrzeże vs. Real Madryt chyba 1985 albo 86 rok w hali Stoczni.
GKS się czepiasz a WKS nie?
15 stycznia 2011, 23:12 / sobota
O ile na Wybrzeże na żużel chodzi (chodziło - bo o to bardziej chodzi) wielu "symaptyków sportu", to na piłkę ręczną nie chodził prawie nikt spoza resortu.

Tatuś w MO?
15 stycznia 2011, 23:18 / sobota
Pasuje i tu, z uwagi na osobę pizdusia i do "Prawdziwej twarzy PO", gdzie też wrzucę tego linka.
odnośnik
16 stycznia 2011, 00:09 / niedziela
"O ile na Wybrzeże na żużel chodzi (chodziło - bo o to bardziej chodzi) wielu "symaptyków sportu", to na piłkę ręczną nie chodził prawie nikt spoza resortu. "
Co ty Dolnoślązaku o tym możesz wiedzieć?

Mój nie, może twój. Współczuję.
16 stycznia 2011, 00:19 / niedziela
krzysiu, podejmij rekawicę...
mam nadzieję, że naprawdę jesteś z małej rybackiej wioski, pomiędzy Sopotem a Wejherowem, bo na mieszkańca Gdańska to mi nie wyglądasz. Śmierdzisz rybą.
Chyba, że jesteś z resortu...
16 stycznia 2011, 00:43 / niedziela
Aby podjąć rękawice, trzeba się pozbyć kleksa.

Tak walczono na poczcie i na Westerplatte. Ale to nie te tradycje, co nie, pizduś?

Natomiast co do wiedzy kto gdzie chodził - ponoć jesteś kibicem, ponoć jeździłeś pod koniec lat 80-tych, czyżbyś kłamał kiedy to twierdziłeś? Bo w tamtych czasach każdy doskonale wiedział kto chodzi na ręczną i koszykówkę na Wybrzeże.

Ale pewnie pizdusiu i w tej materii kłamałeś, jak zresztą w każdym temacie w którym się wypowiadasz.

Jak bardzo trzeba ci ubliżyć, byś stanął za swoim honorem?
16 stycznia 2011, 00:59 / niedziela
"Jak bardzo trzeba ci ubliżyć, byś stanął za swoim honorem?"
Napisałem wcześniej. Nie masz zdolności mnie obrazić.
Nie masz wrażenia, że im bardziej starasz się mnie obrazić tym bardziej pokazujesz jaki jesteś mały? Żal mi Ciebie.
16 stycznia 2011, 01:27 / niedziela
@1947, żeby stanąć za swoim honorem, to trzeba go najpierw posiadać, a jak się go nie ma - to nie ma czego bronić.
16 stycznia 2011, 03:34 / niedziela
Ja jak ja.
Twoja pizdusiowa demokracja cię wyzywa. 20-1, przy czym to "1", to tak z litości internauta castrop dał. Wyśmiał cię przy okazji, jako pizdusia nieziemskiego. Dał głos przeciw konfrontacji, której tak się boisz. Boisz się do tego stopnia, że piszesz takie rzeczy, iż teraz stanowisz wrzód na sumieniu wszystkich kibiców Lechii.

Teraz każdy myśli sobie, ze wśród dumnego biało - zielonego bractwa jest taki pizduś, którego można swobodnie wyzwać od cweli, a on udaje, że to go nie dotyczy.

No fakt, dlaczego miałby się obrażać cwel, gdy ktoś mu mówi, że jest cwelem?
16 stycznia 2011, 11:18 / niedziela
21-1
16 stycznia 2011, 11:57 / niedziela
22-1
16 stycznia 2011, 13:03 / niedziela
1-0 1947
2-0 Pinochet
3-0 Andreew
4-0 krzysgd
5-0 verde
6-0 zzz
7-0 davidg75
8-0 L P
9-0 Dzikidingo
10-0 marcin starówka
11-0 MonteGreen
12-0 eFCLG
13-0 Bongo
14-0 Einherjer
15-0 w samo poludnie
16-0 Dzikidingo (moja, wina, nadinterpretowałem wpis kolegi Dzikidingo, który już wcześniej opowiedział się za małym masowaniem twarzy, dlatego dodałem głos na „tak”)
17-0 hime
18-0 mirekgd100
18-1 castrop
19-1 skrytożerca
20-1 chris3707
21-1 Franco
22-1 Hejnał

Ponieważ nasza, faszystowska demokracja nakazuje działać zgodnie z prawem honorowym, dlatego z wielkim bólem serca trzeba odjąć jeden głos na „tak”, gdyż głosowanie na dwie ręce jest niedopuszczalne. Nie to co w obozie POlityków.
Zatem aktualny stan jakże demokratycznego głosowania „kto za bijatyką 1947 przeciw Krisblu2” wynosi 21-1

Głosu pizduś Krisblu2 nie dał. Sra ze strachu, że jak powie "nie" to zostanie oficjalnie nazwany tchórzem i ciotą. A jak powie "tak"...
16 stycznia 2011, 14:09 / niedziela
Normalnie same znajome nicki. Już widzę tę debatę jak będą wybory parlamentarne :).
Paru co prawda brakuje. Najbardziej tego Lechia1975 specjalisty od NWO :). No ale głosowanie trwa, czas pokaże.
16 stycznia 2011, 14:27 / niedziela
Do tej pory, pizduś, nawet nie zwracałeś uwagi na to, kto ci śle "pozdrowienia". No tak, co tam będziesz sobie zawracał głowę pierdołami.

Myślenie a'la Krisblu2: "Ktoś głosuje przeciwko mnie... a w nosie to mam, wszystkich mam gdzieś, coś tam sobie pitolą, ważne jest to co JA mówię..."
16 stycznia 2011, 14:41 / niedziela
Wręcz przeciwnie.
Ale jak zwykle wiesz lepiej :)
16 stycznia 2011, 15:30 / niedziela
1947, mojego glosu nie policzyles. Oczywiscie na tak.
16 stycznia 2011, 15:50 / niedziela
Sorki t-t, widocznie czegoś niedointerpretowałem. Zatem jednak 22-1.
16 stycznia 2011, 16:16 / niedziela
Krisblu2 do zobaczenia na noworocznym spotkaniu u Siwego w piątek. Głos oczywiście na TAK
16 stycznia 2011, 17:38 / niedziela
Oczywiscie 23-1.
Swoją drogą szkoda że nie mogę wpaść do Siwego,no co zrobić emigracja.
16 stycznia 2011, 20:30 / niedziela
Ale jaja, nie gadaj, ze pizduś może przyjść na określone miejsce w określonym czasie...
16 stycznia 2011, 20:39 / niedziela
Kurcze po Twoim wpisie juz na bank nie przyjdzie.... W każdym razie po wpisie prawdy wpoisywał sie w innych wątkach a w tym ni chuja
16 stycznia 2011, 20:54 / niedziela
A po co niby mam się wpisywać w tym wątku? Romuś się kreci w kółko a reszta mu klaszcze.
16 stycznia 2011, 20:57 / niedziela
To jak to jest jest???99 % ma inne zdanie a Ty jeden masz rację??? Będziesz w piątek czy też unikniesz odpowiedzi?
16 stycznia 2011, 21:06 / niedziela
ja tez bylem na tak jakby co ;>pod warunkiem, ze ktos to nakreci ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022