Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Słowik rzecznik czy niedorzecznik?

strona 1/1

1

25 stycznia 2011, 23:52 / wtorek
Mam takie wrażenie, że Słowik to bez zgody Jenka to nawet się nie wysika:

- GKS nie wystąpił do nas z żadną ofertą wykupienia Buzały - twardo przekonuje Błażej Słowikowski, rzecznik prasowy Lechii.
- Rozmowy trwają od kilku dni i to nie jest żadna tajemnica - zapewnia Michał Antczak, rzecznik prasowy klubu z Bełchatowa. - Na razie nie ma porozumienia. Na pewno nie zapłacimy za Buzałę miliona złotych, ale też nie oczekujemy za Poźniaka kwoty 1,2 mln zł, którą ma zapisaną w kontrakcie.
Wierzę w pozytywne załatwienie tej sprawy, bowiem nam zależy, aby Buzała poleciał z drużyną na Cypr, a Lechia z pewnością chciałby mieć Poźniaka już w Turcji. W grę wchodzą jednak różne możliwości. Gdański klub może nie zaakceptować naszych oczekiwań odnośnie transferu Poźniaka, a wówczas będziemy rozmawiać jedynie o wykupieniu Buzały z Gdańska.
Któryś z rzeczników prasowych nie mówi zatem prawdy.

To jak to jest? Słowik jest ubezwłasnowolniony, czy ten z Bełchatowa debilem?

odnośnik
26 stycznia 2011, 00:19 / środa
nie kolo tzn. że Lechia mówi jednym głosem
26 stycznia 2011, 00:44 / środa
Jakim jednym głosem? Przecież wygląda na to, że Słowik kłamie. Nic by się nie stało, gdyby powiedział: Tak oferta wpłynęła i aktualnie ją rozważamy. A tak to powiedzmy, że rzecz dzieje się na piwie i ja wiem, że mam w kuflu piwo, ale mówię, iż to nie piwo ale jest herbata. Wtedy wkracza gość, który mówi, że mam browar w kuflu, a ja dalej swoje, że to herbata. Raczej wg. mnie słowik się ośmiesza. A gdzie tu jest jeden głos?
26 stycznia 2011, 00:47 / środa
Sorry, powinno być:
Jakim jednym głosem? Przecież wygląda na to, że Słowik kłamie. Nic by się nie stało, gdyby powiedział: Tak oferta wpłynęła i aktualnie ją rozważamy. A tak to powiedzmy, że rzecz dzieje się na piwie i ja wiem, że mam w kuflu piwo, ale mówię, iż to nie piwo ale jest herbata. Wtedy wkracza gość, który nalał Tobie to piwo imówi, że mam browar w kuflu, a ja dalej swoje, że to herbata. Raczej wg. mnie słowik się ośmiesza. A gdzie tu jest jeden głos?
26 stycznia 2011, 05:02 / środa
To Ty nie wiesz że rzecznik prasowy o wszystkim dowiaduje się ostatni?
26 stycznia 2011, 07:15 / środa
gedania ty jestes jakims przydupasem zarzadu?? Czy o co chodzi???
26 stycznia 2011, 08:34 / środa
Tylko LG to o czym piszesz jest proste jak je**nie ale spokojnie za kilka lat jak już będziesz duży to wszystko pojmiesz! aha i jak możesz pisać o piwie w kuflu skoro jeszcze nie wiesz jak to jest mieć piwo w kuflu!?
26 stycznia 2011, 15:12 / środa
LGFT nigdy nie narzekało.Jak była potrzeba pomocy zawsze mogliśmy liczyć na Słowika.Sporo można by tu wymienić ale nie ma sensu...
26 stycznia 2011, 22:28 / środa
jestem TYLKO kibicem LECHII GDAŃSK

to oznacza że przynajmniej nie sram na Lechię
26 stycznia 2011, 23:20 / środa
Poza tym piwa się nie pije w kuflu, to nie Oktoberfest. Tylko kulturalnie z butelki lub puszki.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.241