Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

NOWE GADŻETY I PAMIĄTKI - KONKURS Z NAGRODAMI

strona 3/4

20 lutego 2011, 14:42 / niedziela
Koszulka wyjazdowa

odnośnik
20 lutego 2011, 14:44 / niedziela
te robione z byślą o biało-zielonej emigracji
odnośnik
odnośnik
20 lutego 2011, 15:07 / niedziela
Pride of Poland miales na mysli :)?
20 lutego 2011, 15:21 / niedziela
A kto wie? Może ma być "Lechia Gdańsk dumny o Polska" ? ;]
20 lutego 2011, 16:55 / niedziela
20 lutego 2011, 18:28 / niedziela
Kolejny projekt koszulki (bluzy), nawiązujący do flagi "Concretes"

odnośnik
20 lutego 2011, 19:32 / niedziela
herb Ci się pojebał
20 lutego 2011, 22:08 / niedziela
dzięki Milano za korektę;) może zrobić włoską wersję?;D
poprawione wersje
odnośnik
odnośnik
21 lutego 2011, 16:24 / poniedziałek
21 lutego 2011, 22:13 / poniedziałek
Koszulka "Wierni Miastu i Klubowi":

odnośnik
24 lutego 2011, 20:07 / czwartek
1 marca 2011, 21:01 / wtorek
Miło nam poinformować, że mamy pierwszego zwycięzce konkursu związanego z gadżetami.
odnośnik
Motyw ten zostanie wykorzystany zarówno na koszulce jak i na bluzie. Koszulka będzie dostępna od poniedziałku w sklepie Stowarzyszenia w Wielkim Młynie od najbliższego poniedziałku w cenie 39 zł. Data wydania bluzy nie jest jeszcze znana. Gratulujemy projektantowi i zapraszamy do sklepu po odbiór nagrody.

Sklep nasz czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz w sobotę w godzinach 11-16. Każdy kibic posiadający karnet na rundę wiosenną 2011 może liczyć na rabat 10% na każdy artykuł ze sklepu. Rabat nie dotyczy artykułów przecenionych
1 marca 2011, 21:07 / wtorek
I akurat do motywu trzeba było wybrać tą napinkową fotę Polonii Bydgoszcz?
1 marca 2011, 21:08 / wtorek
Wysłałeś lepszy?
1 marca 2011, 21:19 / wtorek
Kpisz, czy poważnie pytasz?
1 marca 2011, 21:20 / wtorek
A Ty potrafisz odpowiedzieć inaczej niż pytaniem na pytanie?
1 marca 2011, 21:22 / wtorek
To bylo do LP
1 marca 2011, 21:27 / wtorek
Jeśli można zapytać, jakie były kryteria oceny projektów?
1 marca 2011, 21:27 / wtorek
niestety mi sie nie podoba, ale nie musi ;-)
dla mnie "rozbicie" napisu "Lechia" wyglada beznadziejnie
1 marca 2011, 21:34 / wtorek
Beznadziejnie????? To jest lekko mówiąc profanacja.
1 marca 2011, 21:43 / wtorek
bubLG odezwij się do mnie na gg. Mamy zamiar wydać Twój projekt on tour.

Simek jesteś, a bynajmniej byłeś członkiem stowarzyszenia i doskonale wiesz, że jest ono podizelone na grupy robocze. Jest grupa gadżetowa i właśnie ta grupa wybiera projekty do realizacji. Z tego co pamiętam kiedyś też wydaliśmy Twój projekt.
1 marca 2011, 22:08 / wtorek
Może warto jeszcze przemyśleć, bo to naprawde słaaaaabe. Dobrze, że przynajmniej nie ma LECH----IA...ale i tak słabo, i ten motyw Polonii nie fajny...
1 marca 2011, 22:11 / wtorek
Nie zrozumiałeś mnie. Znam podział stowarzyszenia i wiem, która grupa wybiera projekty.
Jednak chodzi mi o to jakie były KRYTERIA oceny tych prac. Na co była zwracana uwaga przy wyborze zwycięzcy tego konkursu, jakieś szczegóły na ten temat? Czy pozostaje to do wiadomości grupy gadżetowej?

Jeśli mam być szczery to wydanie tego projektu, który wygrał ten konkurs to jak dla mnie jest wtopiona kasa, bo jest to jeden ze słabszych projektów spośród tych jakie widziałem o tematyce Lechii. Żeby ktoś nie pomyślał, że piszę to, bo są tu też moje projekty - nie spodziewałem się, żeby mój projekt wygrał - ale z tych projektów co choćby tutaj są w tym temacie, to jest pare projektów, które przebijają go o klasę...

Co do samej oceny tej pracy to uważam, że rozbijanie napisu LECHIA w takiej formie jak jest na tym projekcie to po prostu nie wypada co innego jakby np herb był w połowie "LEC" a "HIA". napis nad i pod jest za duży i za bardzo zlewa się z warstwą pomiędzy nimi. Jak już to pominąłbym napis LECHIA w ogóle w takiej formie jak jest. Do tego zmniejszyłbym te czcionkę i cały napis "Tworzymy tą Historię by nigdy nie zapomnieć" dać bezpośrednio pod napisem "TRAUGUTTA 29" bądź i nawet żeby lekko najeżdzał na niego i może to wtedy jakoś bardziej interesująco wyglądało. Oczywiście jest to tylko moja sugestia co do tego projektu. Pozdrawiam.
1 marca 2011, 22:18 / wtorek
Simek troszkę nie tak zrozumiałeś. My nie wybraliśmy zwycięzcy jako zwycięzcy jednego jedynego. Będziemy realizować wszystkie projekty, które przykują naszą uwagę. Konkurs nie ma terminu. Po prostu ktoś da dobry projekt i będziemy go realizować. Ten projekt nie jest zwycięzcą tylko jako pierwszy zostanie wypuszczony. Zostanie też wypuszczony na 100% projekt on tour. Sporo vlepek do nowej serii wyszło. Wyjdą bluzy. Wyjdzie kilka wzorów szalików. Mamy już też koszulki Lechia-Gryf na zapisy. Pomalutku zbiera się tego coraz więcej. Czekamy na kubki, smyczki, portfele itp. Tak więc panowie spokojnie konkurs trwa nadal i trwać będzie.
1 marca 2011, 22:40 / wtorek
ja bym w pierwszej kolejności ten projekt wydał odnośnik
1 marca 2011, 22:44 / wtorek
Ok, teraz już rozumiem ;) Dzięki za obszerne wyjaśnienie, które myślę również innym to wszystko wyklaruje.

Pozdrawiam.
1 marca 2011, 22:45 / wtorek
Bardzo podobna bluza była wydana 2 lata temu i bardzo długo się sprzedawała. Na mocy porozumienia z klubem nie możemy wydawać gadżetów z herbem BKS.
1 marca 2011, 23:01 / wtorek
1 marca 2011, 23:17 / wtorek
super projekt Jordan przypomina mi to bande pijusow z zegara ktorzy ida tylko i wylacznie najebac sie przed meczem, koszulka promujaca alkoholizm
1 marca 2011, 23:19 / wtorek
Jordan w pierwszej chwili pomyślałem że to wyzwolenie obozu koncentracyjnego
2 marca 2011, 01:10 / środa
Trzy projekty szali, dwa z typowo biało -zielonymi akcentami, natomiast trzeci - Polska z motywem Gdańska oraz Lechii (Nie zwracać uwagi na użyty herb Lechii - jeżeli nie można wypuszczać gadżetów z herbem BKS, to raz dwa projekt można zmienić)

odnośnik
2 marca 2011, 07:56 / środa
Jordan, a tego motywu na koszulkach nie wykorzystał przypadkiem Ruch Chorzów?
2 marca 2011, 08:28 / środa
Prawdę mówiąc nie znam historii obrazka wrzuconego przeze mnie w "projekt". Mam go od kilku lat na komputerze a nie przypominam sobie tego motywu gdziekolwiek, czy to na murach, czy bluzach. Może ktoś bardziej obeznany w temacie graffiti ;) by się wypowiedział :))
2 marca 2011, 09:24 / środa
Zdaje się że powinno być "tę historię".
3 marca 2011, 19:29 / czwartek
Tulsik bardzo dobre projekty, fajnie gdby LP sie tym zainteresowali ,bo duzo by ich zeszlo.
3 marca 2011, 19:46 / czwartek
Potwierdzam że motyw wykorzystany na sektorówce Ruchu,na ostatnich WDŚ na Stadionie Śląskim. Jak ktoś się zacznie spinać to niech sobie przejrzy zdjęcia z tego meczu,nie wiem w necie,w TMK,gdziekolwiek.
3 marca 2011, 20:46 / czwartek
odnośnik

Projekt robiony w paincie pewnie nie zostanie wykonany ale jeśliby ktoś go "podrasował" i wkleił tutaj to wydam go własnym nakładem, a za podrasowanie odpowiednio się zrewanżuję ;]
3 marca 2011, 21:03 / czwartek
Tulsik,

Szalik "Gdańszczanie" jak dla mnie wymiata!!! szkoda tylko, że ten herb trzeba by wyciąć:/ ale napewno bym taki kupił! Reszta też fajna ale ten zrobił na mnie duże wrażenie...
3 marca 2011, 21:24 / czwartek
Pytanie do LP: Stowarzyszenie nie może wydawać gadżetów z herbem Lechii, czy tylko gdy herb będzie zawierał skrót "BKS"?
3 marca 2011, 21:29 / czwartek
buziek jak ta czcionka się nazywa?
3 marca 2011, 21:32 / czwartek
I dodatkowe pytanie, rozumiem, że ta grafika rycerza na koniu ma być identyczna?

Jeśli nie to wygląda to wstępnie tak:

odnośnik
3 marca 2011, 21:33 / czwartek
Nie musi być identyczna ale niech to będzie rycerz, a nie husarz ;]

Czcionka tutaj odnośnik
3 marca 2011, 21:43 / czwartek
odnośnik

ten chyba nie przejdzie co? hihi ;)

Co do czcionki to w sumie chodziło mi o nazwę, bo jako, że bawię się od czasu do czasu w PSie to sporo ich już nazbierałem, a jak się okazało i takową posiadam ;) Bez nazwy jednak ciężko byłoby mi ją znaleźć ;)
3 marca 2011, 21:52 / czwartek
Nie no ten będzie idealny ;]

Ja miałem jeszcze dwa takie na oku

odnośnik tylko trzeba by mu podreperować kolory ;]
odnośnik jak wyżej
3 marca 2011, 21:56 / czwartek
a ten?

odnośnik

Już jest po lekkiej edycji jak widać, wyciąłem mu chorągiew, którą trzymał w ręku.
3 marca 2011, 21:57 / czwartek
elegancki, ale nie zaśmiecajmy tutaj wątku. Odezwij się na gg 4493616
4 marca 2011, 12:45 / piątek
Każdy projekt zawierający herb klubu musi być wysłany do klubu i zaakceptowany przez klub. Akceptacja oznacza zielone światło do produkcji.
4 marca 2011, 16:37 / piątek
Pokłosie Porozumienia z klubem.

Rozumiem racje klubu - proporzec z KS LECHIA jest obecnie obowiązującym herbem. I takowym klub powinien się posługiwać od czasu jego zatwierdzenia. Wraz z podpisaniem Porozumienia dotyczy to również Stowarzyszenia Lwy Północy. Czyli wszystko co zwiazane jest z OFICJALNĄ terażniejszością powinno "optować" w obecne logo - afisze meczowe, grafika biletów i karnetów, serie gadżetów klubowych, itp, itd...

Jak to ma się do tradycji BKS LECHIA, którą - o ile mnie pamięć nie myli - klub z chęcią przejął i jest jej kontynuatorem?

Jak to mówi TW Bolek - jestem ZA, a nawet PRZECIW... (?)

Czy pamiątki w muzeum Lechii będą ograniczone tylko do KS LECHIA, czy jednak 95% eksponatów będzie nawiązywało do BKS LECHIA?

Jak to ma się do tradycji kibicowskiej wykorzystującej proporzec BKS LECHIA?
Ano zakazano...
4 marca 2011, 19:07 / piątek
Na stadionie śpiewamy, że wierzymy tylko w BKS, także szkoda, że klub nie zgodził się na wykorzystanie herbu właśnie z takim skrótem. Pod szyldem BKSu Lechia funkcjonowała przez większość swojego istnienia, do tego (w sumie przede wszystkim) my jednoznacznie identyfikujemy się z BKSem. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
4 marca 2011, 20:09 / piątek
a może gadzety i pamiątki to nie tylko koszulki, bracia ze Ślaska maja np. skarpetki (ale te bawełniane), czy np. pościel klubowa (mój chrześniak napewno by był zadowolony), jest wiele , wiele gadzetów które zaniosa slawę i chwałe Lechii w Świat, mamy emigrację, a Ci kibice wioząc kumplowi np. Anglikowi koszulkę Lechii moga niczym nie zaimponować, ale np. mega zajebisty kufel to juz coś (kufle są bo mam), ale to tylko przykład.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023