Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zgadzam sie z Partyzantem

strona 1/1

15 lutego 2011, 01:22 / wtorek
Polityka kadrowa chyba pozostawia wiele do życzenia. Przed rundą jesienną też w ostatniej chwili przyszedł Traore a Buval juz trakcie trfania ligi.Popatrzmy na start i dwa remisy ze słabym Ruchem i Polonią (dodajmy 4 zgubione pkt i widzimy gdzie byłaby Lechia) To samo a może w większym stopniu powtarza się teraz przed wiosną. A na koniec sezonu usłyszymy.....zostaliśmy osłabieni i .... no właśnie i co wówczas usłyszymy?Co do stadionu PGE Arena też mam dużo obaw. Do meczu z Francją pozostało raptem 115 dni. Czy ktoś kontroluje postęp prac? Czy wierzy w cuda? Po obejrzeniu 149 tygodnia na PGE Arenie gołym okiem widać, że nie ma szans na ukończenie tego zadania w 100%. Należy zamontować ok 44 tys. siedzisk na dzień dzisiejszy nie ma żadnego ( należy montować od jutra 400 siedzisk dziennie). Dach i obudowa z płyt jest w powijakach. Parkingi, dojazdy, wnętrze, zaplecze to wszystko wymaga ...czasu i tempa Kubicy a nie ekspresu Warszawa - Gdańsk. Obawiam się, że na rozpoczęcie ligi będą spore problemy . Obym był złym prorokiem ale.... chciałbym, żeby zadrżała cała konstrukcja PGE Arena od krzyku 45000 gardeł "LECHIA GDAŃSK".
15 lutego 2011, 01:58 / wtorek
ok
15 lutego 2011, 02:15 / wtorek
ok
15 lutego 2011, 03:14 / wtorek
ja sie waham
15 lutego 2011, 07:57 / wtorek
Jest jedno" ale", co ma polityka kadrowa Lechii - do budowy stadionu, klub za to nie odpowiada. Poza tym mecz z Francją rozegra reprezentacja Polski, a nie Lechia, wiec ja sie tym nie przejmuje. Lepiej zrobic porządnie, a poźniej niż na szybkiego spierdolic jak to zrobili w Poznaniu (przebudowa ich stadionu jest juz droższa niż budowa naszego, a to jeszcze nie koniec) i co z tego ze ogłaszają "mamy pierwsi stadion na EURO" skoro to bubel, zresztą wystarczy rzucić okiem za Sopot i zobaczyć co można spierdolić jak sie chce z zadrości pokazać sąsiadom swoje chore ambicje.

Co do polityki kadrowej to podejrzewam ze nie zostaniemy królami zimowych transferów, ale poczekajmy z oceną do pierwszych meczów, wątpie aby teraz pod wpływem krytyki kibiców nagle "kogos" kupili, zresztą chyba jest słaba podaż na rynku...

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2011, 10:19 / wtorek
Słyszałem, że Bedi montuje 800 a Traore 1200 siedzisk dziennie więc nie ma co panikować. odnośnik
15 lutego 2011, 11:40 / wtorek
Lepiej im szło zbieranie bawełny
15 lutego 2011, 11:43 / wtorek
a Krystynie lepiej szło ustawianie się z Romkiem.
15 lutego 2011, 16:11 / wtorek
ja tak w 90% bo się trochę boję.
16 lutego 2011, 11:51 / środa
Maciek, nie ma, co się spieszyć. Zobacz, do czego doprowadził pośpiech Kubicę.
16 lutego 2011, 11:55 / środa
do 25 mln w 2010 roku?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022