Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

ZAPISY NA WYJAZD DO CHORZOWA

strona 1/2

15 lutego 2011, 12:32 / wtorek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz z Ruchem Chorzów.

Cena przejazdu na mecz wynosi 70 zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,07 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Zapisy prowadzone będą w nowo otwartym sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od środy 16.02 codziennie w godzinach 12-18, natomiast w sobotę w godzinach 12-15. Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 24.02. W związku ze sporą ilością biletów przekazanych dla naszych braci z Krakowa oraz Wrocławia możliwe jest wcześniejsze wyczerpanie się puli biletów dlatego prosimy o nie zwlekanie z zapisaniem się na wyjazd.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców.
Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach.

DLA KAŻDEJ OSOBY ZAPISUJĄCEJ SIĘ NA WYJAZD UDZIELAMY RABATU NA ASORTYMENT SKLEPU W WYSOKOŚCI 10%.

odnośnik
15 lutego 2011, 12:59 / wtorek
Wreszcie, po długiej przerwie, zbliża się ten moment, że możemy ruszyć w Polskę za Lechią! :)
Zachęcam wszystkich do wyjazdu, musimy wypełnić klatkę po brzegi!
15 lutego 2011, 14:45 / wtorek
no to jedziemy !!!
15 lutego 2011, 15:53 / wtorek
Dla tych co nie mieli pakietów wykupionych to i tak cena jest bardzo dobra :)

Zapisywać Się!!
15 lutego 2011, 16:35 / wtorek
A czy będą jednocześnie wydawane KK dla wcześniej zapisanych?
15 lutego 2011, 16:51 / wtorek
Zrobiłby jakiś miły Lechista plakat z informacją o wyjeździe? :)
15 lutego 2011, 22:38 / wtorek
Wislacy prowadza zapisy na mecz Ruch-Lechia. A w druga strone beda otwarte zapisy na Arka-Wisla w normalnej sprzedaz albo dla pakietowcow?
15 lutego 2011, 23:13 / wtorek
Tak będą
16 lutego 2011, 00:00 / środa
Fantastycznie, piątek wieczór wspomagamy Wisłę, potem do domu odpocząć i ruszamy na Chorzów!
16 lutego 2011, 09:31 / środa
Jedni odpocząć, drudzy ugościć Wisłę.
16 lutego 2011, 19:15 / środa
Lewy miły to ja nie jestem, ale zrobiłem odnośnik
16 lutego 2011, 19:21 / środa
miki mozesz podać nazwę czcionki użytej do "Jesteśmy zawsze tam..." ?
16 lutego 2011, 19:36 / środa
Doszły mnie słuchy, ze bilety do Chorzowa w dniu dzisiejszym się skończyły. Czekam na info oficjalne.
16 lutego 2011, 19:47 / środa
niestety to prawda, biletów brak. Trwa walka o większą pulę
16 lutego 2011, 19:47 / środa
Henry Morgan Hand Medium
16 lutego 2011, 20:07 / środa
W dniu dzisiejszym rozeszły się wszystkie bilety przysłane nam przez Ruch Chorzów. Dlatego wszystkich kibiców informujemy, iż od jutra nie będzie już prowadzona sprzedaż biletów na ten mecz.

Będziemy nadal czynić starania o dodatkową pulę, ale na tą chwilę nie mamy żadnego zapewnienia, że jakiekolwiek bilety zostaną nam przyznane.

Natomiast zapraszamy po odbiór biletów wszystkie osoby, które jeszcze ich nie odebrały. Bilety wydajemy do środy (23.02.2011). Nieodebrane bilety zostaną w czwartek wystawione do wolnej sprzedaży.

Przypominamy, że NIE MA JAKIEJKOLWIEK MOŻLIWOŚCI ODBIORU BILETÓW NA ZBIÓRCE.
16 lutego 2011, 20:23 / środa
No to ładnie :)

Dzięki Miki za plakat ale teraz to już chyba nie jest potrzebny:)
16 lutego 2011, 20:51 / środa
odbiór gdzie i w jakich godzinach ?
16 lutego 2011, 20:53 / środa
Nie wierzę w to o co pyta chłop powyżej...Po prostu nie wierzę
16 lutego 2011, 21:03 / środa
Joker zobacz w 1 post...
16 lutego 2011, 21:04 / środa
Kolego Joker ,

Sklep w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny od czwartku do środy w godzinach 12-18 ,w sobotę w godzinach 12-15.
16 lutego 2011, 21:54 / środa
Da rade odebrac za kolege bez zadnego jego dokumentu czy musze miec cos ? Zapisany byl na jesien w pakiecie.
16 lutego 2011, 22:16 / środa
kurcze panowie bez emocji... dawno nie było takich pytań więc chciałem je wam przypomnieć a to dopiero początek ;)
16 lutego 2011, 22:39 / środa
dawiddo

Tak możesz odebrać za kolegę.Imię i nazwisko jego podaj przy odbiorze
17 lutego 2011, 13:26 / czwartek
a jest mozliwosc wymienienia sie biletem z kims kto go ma a nie moze pojechac ??
17 lutego 2011, 13:38 / czwartek
Możesz dopóki lista nie zostanie wysłana.Załatw to w Wielkim Młynie w sklepiku Lwów
17 lutego 2011, 15:14 / czwartek
odnośnik

W Młynie są już bilety na śledzie - Wisła.
17 lutego 2011, 15:16 / czwartek
Zajebiście, mam w sezonie komplet oprócz Bełchatowa, do Chorzowa nie wystarczyło dla mnie biletu więc i do Gdynii nie pojadę. Bez kitu świetna opcja...
17 lutego 2011, 15:23 / czwartek
Buziek zadzwoń na nr stowarzyszenia
17 lutego 2011, 15:28 / czwartek
Przecież możesz iść kupić bilet w poniedziałek. Myślisz że do tej pory wszystkie będą wykupione??
PS. wie ktoś ile dostaliśmy w ogóle biletów??
17 lutego 2011, 15:28 / czwartek
Sprawa rozwiązana, dziękuję serdecznie.
17 lutego 2011, 15:37 / czwartek
Jaka jest szansa na dodatkowe bilety na Chorzów? Uważam, że w sytuacji kiedy nie starczyło dla wielu osób biletów na wyjazd na Ruch robienie dla tych szczęściarzy pierwszeństwa na Wisłę mija sie z celem.
17 lutego 2011, 15:47 / czwartek
tez chciałem jechać tu i tu a pewnie nigdzie nie pojade , ajajajaj :(
17 lutego 2011, 15:50 / czwartek
z tego moze byc tylko pozytek... naucza sie wkoncu ludzie zapisywac sie odrazu a nie czekac na ostatnia chwile... Dla organizatora tez lepiej jest wiedziec odrazu ile osob jedzie....

Zaraz uslysze ze ktos nie mogl wczesniej bo to i tamto... i co z tego... mowi sie trudno a nie placze w internecie...

ja przynajmniej bym sie nie skarzyl na forum.

Brawo dla Lwow za decyzje... !!!

TYLKO LECHIA !!!!!
17 lutego 2011, 15:53 / czwartek
Wyobrażacie sobie jacy ludzie mogli by jechać do Gdyni aby wesprzeć Wisłę ? Nigdzie nie ruszają dupy a jak jest mecz zgody w śledziowie to nagle wszyscy chcą z nich jechać. Takie ograniczenie w sprzedaży zapewnia niemal całkowite zamknięcie sprzedaży dla takich osób. Wyjazdowicze którzy nie zdążyli zakupić biletu do Chorzowa zawsze sobie poradzą i znajdą sie na sektorze gości w Gdyni.
17 lutego 2011, 16:00 / czwartek
Tak na marginesie - zapisy na wyjazd do Chorzowa były prowadzone także w grudniu, także nie rozumiem tego, że ktoś nie zdąrzył :))
17 lutego 2011, 16:51 / czwartek
Do wszystkich mądrali, madralińskich, i innych przygłupów i wynalazków. W zeszłym sezonie nie miałem pracy i co za tym idzie moje wyjazdy były ograniczone do minimum. Teraz mam pracę i w sumie stać mnie na wszystkie wyjazdy, ale. Mam teraz pracę, ale czasu zdecydowanie mniej. Stać mnie obecnie wykupić wszystkie wyjazdy, ale nie wiem czy będę mógł pojechać. W sumie móglbym wykupić i mieć w dupie innych, ale jak wykupie i nie pojadę, zajmę miejsce dla innego lechisty. Są różne życiowe problemy i sytuacje. Miejcie to na uwadze, zanim napiszecie swe życiowe mądrości. Czasy się zmieniły, A MY SWOJE!
17 lutego 2011, 18:24 / czwartek
Trampi a widzisz u mnie na odwrót. Teraz ja nie mam pracy i DUPA
Ale się nie poddaję i szukam..........:)
17 lutego 2011, 19:28 / czwartek
kiedy będzie wiadomo czy dostaliśmy dodatkowe bilety od ruchu ?
17 lutego 2011, 20:42 / czwartek
Ja się nie dziwie że paru osobom tu ciśnienie puszcza jak takie głupie pytania zadajecie

Jeśli będą jakieś bilety dodatkowe Lwy o tym poinformują zapewne na forum i swojej stronie
18 lutego 2011, 10:36 / piątek
W którym konkretnie miejscu jest Wasz sklepik?
18 lutego 2011, 11:20 / piątek
Tam gdzie jest stoisko z ciuchami Pretoriana. Na parterze po lewej stronie
18 lutego 2011, 11:26 / piątek
Dobrze wiedzieć, dzięki. Czas się w końcu wybrać po bilet na Chorzów i Wisłę..
18 lutego 2011, 11:39 / piątek
Udanych zakupów...
18 lutego 2011, 12:14 / piątek
ja nie rozumiem ludzi ze zwlekaniem na ostatnią chwilę. Teraz się zaczyna lament i płacz że nie starczyło. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz budzić się że tak powiem z "ręką w nocniku" :) z Biało-Zielonym pozdrowieniem ! A My Swoje !!
18 lutego 2011, 12:41 / piątek
A ja nie rozumiem ludzi, ktorzy majac bilet w reku lametuja nad tymi ktorzy go nie maja. Albo tych ktorzy wchodza na forum, zeby napisac, ze czas jechac po odbior biletow, albo czas wychodzic na wyjazd. Dobrze, ze kazdy jadacy na taki pomysl nie wpada, bo to forum przestaloby zupelnie funkcjonowac.

Czas zrozumiec, ze jezeli jestes kims wiecej niz ogladaczem meczow Lechii, a do tego jestes zdrowy, masz czas (choc to Lechia powinna byc na pierwszym miejscu), pieniadze i nie musisz siedziec na obczyznie to zaliczenie przynajmniej kilku wyjazdow w sezonie (nie tylko Poznan i Warszawa) to Twoj pierdolony obowiazek, a nie powod do lansu i wstawiania zdjec biletow na nasza klase.
18 lutego 2011, 12:45 / piątek
Klimek pytanko.
Kolega z Gołębiewa ma zaliczone wszystkie jesienne wyjazdy (włącznie z PP z ŁKS)a niestety nie jedzie do Chorzowa (praca) czy jest szansa dostania biletu na Arka-Wisła?
Piszę w jego imieniu gdyż nie ma on mozliwości podjechania dzisiaj do Gdańska a kontakt też ma ograniczony.
Licze na szybka odpowiedź.
Pozdrawiam wiktorg23
18 lutego 2011, 13:24 / piątek
Niestety biletów od Wisły jest dużo mniej niż zapisanych do Chorzowa, więc siłą rzeczy może być ciężko i nawet dla niektórych jadących na hanysowo nie starczy biletów do gdyni.
18 lutego 2011, 14:25 / piątek
Einherjer

No nie gadaj że przyczaiłeś kogoś kto wstawia zdjęcia biletów na portale społecznościowe :)

A do wszystkich skończcie te kłótnie kto zdążył a kto nie po bilet.Widocznie Ci co się nie załapali to nie mogli z różnych powodów się zapisać i tyle.Chociaż jakby nie patrzeć to już od listopada były zapisy do Chorzowa.Ale ten kto zaliczał wyjazdy w tamtej rundzie mam nadzieję że z biletem albo chociaż pojawieniem się na Wisełce w Redłowie sobie poradzi :)

A tak jeszcze trochę na temat na forum SSC czytałem już wypowiedzi osób z Gdańska jak to zachwycali się tym bublem w Redłowie i twierdzili co niektórzy cyt. "że się pojawię w weekend majowy na derbach".Za 2 miesiące będą dopiero jaja z biletami na derby ale obym się mylił.

Także nie załamywać się do końca tylko być dobrej myśli że do Chorzowa dostaniemy większą pulę i dla wyjazdowiczów zostaną także bilety na Wisłę :)
18 lutego 2011, 14:31 / piątek
Wiktorg

Niech twój kolega zadzwoni na nr. stowarzyszenia.

Mars napisał prawdę ,biletów od Wisły dostaliśmy bardzo skromną liczbę ale
należy promować stałych wyjazdowiczów dlatego mam nadzieje że jakimś cudem załapie się.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.422