Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Transmisja Ruch Chorzów, arka - Wisła

strona 1/1

1

22 lutego 2011, 21:30 / wtorek
Zapraszamy na transmisję meczu Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk! oraz arka - Wisła!
Bar Big Johny Gdańsk, koło dworca PKP.
Rabat 10% dla kibiców Lechii Gdańsk!
Zapraszamy serdecznie!
Piątek godz. 20.00 Sobota godz.17.00
23 lutego 2011, 16:11 / środa
Widze, że w cięzkich czasach nawet kibice Lechii są 'łakomym kąskiem" dla waszego baru... Tele1 czy ty jesteś tym starym chujem (szefem big jonha?) który po meczu zgodowym wyrzucał kibiców Lechii i Śląska z baru? Zaznaczam, że wszyscy byli trzeżwi a my przyprowadziliśmy ich żeby coś zjedli przed drogą powrotną i na browara. A stary chuj miał problem. Jeżeli to nie Ty to przypomnij tej starej kurwie jebanej to co mu wtedy powiedzieliśmy - las chuji mu w dupe cwelowi jebanemu!
23 lutego 2011, 16:19 / środa
jeśli to prawda to jebać spelunę BOJKOT !!!! jest kilka lepszych knajp które są przyjazne kibicom
23 lutego 2011, 16:24 / środa
Dobrze Bareja że o tym napisałeś,nie każdy wtedy tam był i nie wszyscy słyszeli o tym zajściu.
W takim razie chuj mu w dupę ,jak browara tam nie kupię
A na buły to sobie do emsi-donalda pójdę...
23 lutego 2011, 16:57 / środa
Ale czy to nie jest jakaś nowa knajpa w tym miejscu, bo gdzieś mi się tak o uszy obiło?
23 lutego 2011, 17:37 / środa
Potwierdzam bo też wtedy byłem. Było to jeszcze za czasów 2 ligi i od tamtej pory omijam ich szerokim łukiem. Pamiętam też że kebaba to jak robili to mięso na wadze wydzielali. Moi znajomi też po tym fakcie omijają ten bajzel z daleka.
23 lutego 2011, 17:47 / środa
JESTEM TAM STAŁYM BYWALCEM I MOGE PORECZYC ZE TEN STARY HUJ MA OKOŁO 25 LAT I JEST KIBICEM LECHII LUDZIE ZE STAREGO MIASTA
23 lutego 2011, 18:01 / środa
No to widzisz kolego, było to z 6 lat temu więc może i zmienił się właściciel, ale ja już tego nie wiem bo od tamtej pory moja noga tam nie stanęła.
23 lutego 2011, 18:11 / środa
Z MOICH WIADOMOSCI LOKAL TERAZ JEST DZIERŻAWIONY OD TEGO STAREGO HUJA I PROWADZI GO MŁODY KIBIC LECHII WRAZ Z MATKĄ ATMOSFERA FAJNA
24 lutego 2011, 09:14 / czwartek
Big johny?? nie bylem tam od kilku lat,na scianach same obrazki z czasoe PRl typu Orzel Bialy bez korony ,''milicjant Twoj przyjaciel: itd. jedyne co mnie przyciagalo czsem tam to ogromny glod,bo porcje tam naprawde byly duze,piwa moze byly tylko dwa rodzaje..jak tam jest dzis?
24 lutego 2011, 12:01 / czwartek
Zgadzam sie z Toba Stanlej00. Omijalem ten lokal wlasnie z pwodu orla bez korony i niezbyt milej obslugi, musialem byc bardzo napierdolony i glodny by tam wstapic, porcje mieli sluszne, jednak jedzenie juz nie to co kiedys, moze w ciagu ostatnich 4 lat sie zmienilo.
25 lutego 2011, 18:17 / piątek
Ja mam info. z wczoraj, bo gadałem z serdecznym koleżką tego starego chuja. Pozbył sie lokalu i wg. koleżki jest zadowolony bo może się nareszcie spokojnie oddac jeździe na nartach . Poważnie ! W sumie uważam , że powód do zadowolenia jest . Ale ,,Pod Kasztanami " klimat był niepowtarzalny.
25 lutego 2011, 18:50 / piątek
Jestem nowym dzierżawcą lokalu i nie mam nic wspólnego z przytaczanymi powyżej historiami.
Jako kibic Lechii Gdańsk zapraszam wszystkich na mecze.
Bar Big Johny jest teraz punktem partnerskim Lechii Gdańsk.
Kibice posiadający karnety mają 10% rabatu na konsumpcję.
W lokalu prowadzony jest kolportaż Lechisty.
Zapraszam wszystkich na transmisję z rundy wiosennej Naszej Drużyny do Big John`a.
Z pozdrowieniami
nowy właściciel Paweł
25 lutego 2011, 19:28 / piątek
No jeśli tak to kolego życzę Ci sukcesów w prowadzeniu lokalu i masz sporo do roboty bo poprzedni właściciel ( czyt. stary chuj ) zjebał se renome i ludziska omijają ten lokal przez niego.
Trzeba było tak odrazu zacząć temat obyło by się bez niepotrzebnej kryptoreklamy.
Pozdro i działaj dla dobra Lechii ;)
25 lutego 2011, 19:33 / piątek
Kolego Pawle, na pewno odwiedzę Twój lokal i sprawdzę osobiście jakie są zmiany:) Pozdrawiam i powodzenia w prowadzeniu Big Johnnego:)
25 lutego 2011, 19:36 / piątek
P.S.
Nie daj się chujowi wykręcić na kase :)
27 lutego 2011, 18:15 / niedziela
ja kiedys jak bylem w big johnym przed jakims wyjazdem nie pamietam kiedy to bylo ale w 1 lidze chyba lub druga nie pamietam dokladnie, to zebralo sie juz kilka ososb na piwko zreszta zkija lane to taki syf byl ze po polowie wylalem, pozniej jak sie zaczelo zbierac wiecej ososb to zaczal sciemniac ze sie cos konczy i powoli trzeba zamykac na dzis knajpe a przyczailismy ze jedzenia w chuj mial to ci co jedli jebneli mu jedzeniem po scianach i wszyscy wyszli a zaraz akcja przylecial frajer gruby szybko z dolu i juz z ochrona no ale z racji z enas kolo 20-25 ososb bylo a ten tylko z 3to lipa.No ale kolego pzed jakims wyjazdem na piwko pewnie trafie, Bialo Zielone powodzenia.
27 lutego 2011, 18:23 / niedziela
Ja pierd...Twój polonista byłby z Ciebie dumny.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.295