Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Jagiellonia - LECHIA, liga + Puchar Polski

strona 13/13

16 marca 2011, 22:53 / środa
Jesli Podbeskidzie nie wygra PP to 4 miejsce w lidze moze dac gre w uefa.
Jesli naszym powinie sie noga, to na dzien dzisiejszy zdobycie go przez Legie premiuje 4 miejsce.
Lech tez moze jeszcze namieszac w lidze i jednoczesnie zdobywajac PP.
Naprawde, widac realne szanse na puchary.....
16 marca 2011, 22:56 / środa
wiem, że tu ostatnio jest szał na Marko... ale co ten typ odpierdala nieraz to głowa mała. zagrał wg mnie gorzej od Poźniaka, który zagrał przecież przeciętnie. takiej kratki chyba nikt u nas nie gra... od padaki po wirtuozerię. dziwaczny koleś.
o Deleu wszystko już było napisane, odstaje poziomem od reszty ekipy... zerowa kumacja w ofensywie i chaos w obronie... to już chyba (o zgrozo) wolę Pietrowskiego na jego pozycji oglądać.
mamy dwóch dobrych lewych obrońców i pół prawego. WKS z Milą, Sobotą czy Kazmierczakiem mogą siać spustoszenie po tej stronie.
Reszta zagrała dobrze, a trójka Wania-Traore-Buval to rozwiązanie optymalne... wiatr, technika i zwierzęca siła :). Bedi nie strzela, ale w powietrzu szaleje (wraca na stałe fragmenty), walczy twardo, ściąga na siebie obrońców. łatwo na niego jebać, ale odwala dobrą robotę i cieszy się zaufaniem Kafara.
16 marca 2011, 23:03 / środa
"Jestem pełni nadziei że w tym roku awansujemy do PP"

Lewy91, przeciez gramy w PP i zapewne jesienia tez sie do PP zalapiemy.
16 marca 2011, 23:07 / środa
Spokojnie, Deleu zagrał słaby mecz, ale nie zapominajmy na co go stać. Nie można od razu mówić, że nie mamy prawego obrońcy, po prostu musi się ogarnąć po kontuzji, a jakby dalej grał słabo, to może wejść Jedi. Zawsze jeden wychowanek w składzie więcej :)
16 marca 2011, 23:13 / środa
Ja jeb.e, szczerze to podjaralem sie naszym awansem i zapomnielem
o Wisle jestem w szoku :-(
16 marca 2011, 23:16 / środa
Uffffff!!!! i to na całego!!!. Już po meczu ligowym napisałem, że nie wolno z Jagą się cofać. To niezłe grajki ale tylko jak im się pozwoli stanąć na swojej połowie. Jak odsunie się ich na 30 -40 m od bramki są jak błędne owce. Nie wiedzą zupełnie co grać i tak było do chwili przypadkowej bramki. Małkowski z Surmą mogą sobie podać ręce i.... pogratulować strzelenia bramki. To oni ją wpuścili a nie Jaga strzeliła. Czy są tacy urodziwi? bo patrzyli na siebie zauroczeniu a piłka wpadła pomiędzy nimi do bramki i .... parę zawałów było blisko w ... Gdańsku.Nie wiem czy Kafarski nie widzi co si dzieje? Deleu jest kompletnie bez formy. Lewa strona Jagi robiła co chciała i nawet cofnięty Wanie niewiele pomagał. A to co zrobił - karny- woła o pomstę do nieba. Ale, że Jaga nie zasłużyła na awans niebiosa skierowały piłkę w róg.... przeciwny do interwencji Małkowskiego na .. SŁUPEK - kochany słupek. Niewiele lepiej grał Andriuskevicius. Dużo lepiej prezentował się Airapetjan . Wiem nie można go tak eksploatować to młody chłopak i lepiej niech zagra we Wrocku. Kurcze Śląsk jest w gazie ale chyba Seba nie zapomni, że jego serce jest w Gdańsku i ..Lechia przywiezie 3 pkt. Jaga toczy się na 4, 5 miejsce w tabeli. Jedzie do Lecha i ... Wisełki. może zaliczyć 0 a Lechia w najgorszym układzie 4 pkt i gdzie będziemy. Spójrzcie na tabelę. Święta będą wyjątkowo radosne. PGE Arena czeka na kluby z całej Europy!!!! Tylko jeden warunek - NIE COFAĆ SIĘ WŁASNE POLE KARNE A ZAPORĘ OBRONNĄ USTAWIĆ NA 30 METRZE!!!! To takie proste Panowie.
16 marca 2011, 23:16 / środa
Przeczytałem że "Hannu Lepistoe miał atak serca, trener Adama Małysza w szpitalu" oglądał nasz mecz ? Życzę powrotu do zdrowia :-)
16 marca 2011, 23:27 / środa
malcolm napisał: " . . . Ja jeb.e, szczerze to podjaralem sie naszym awansem i zapomnielem o Wisle . . . "

: )))))
straszne
16 marca 2011, 23:43 / środa
Adrian, wszyscy już dawno zapomnieli na co Deleu stać. Na razie wyraźnie odstaje od reszty zespołu i swoją formę niech odbudowuje w rezerwach. Ten facet nie miał w meczu ani jednego dobrego zagrania w ofensywie, a w defensywie był naszą V kolumną. Graliśmy w 10 na 12, dlatego czasami tak to rozpaczliwie wyglądało. Kafar po obejrzeniu tego meczu na DVD sam pewnie dojdzie do wniosku, ze wystawienie go w meczu ze Śląskiem było by nie fair względem reszty drużyny, nie chcąc powiedzieć SABOTAŻEM !
A`propos Sląska. WKS to dzisiaj drużyna drwali bez napastnika. Ich siłą są: przygotowanie fizyczne, niezły bramkarz, stałe fragmenty i strzały z dystansu. Piłkarsko absolutnie jesteśmy lepsi. Jeśli fizycznie będziemy wyglądać dobrze, to o wynik meczu jestem spokojny.
16 marca 2011, 23:44 / środa
Malkowski jego brama ale troche wybronil wiec spoko Bak b dobry wystep Vucko b dobrze ale Terlecki ma racje ze nie trzyma linii Andruskiewicius poprawnie tylko szkoda ze nic nie wnosi w ataku Deleu cos ostatnio slabo gra ale moze ma kryzys Surma wrescie dobry mecz bo ostatnio cos nie blyszczal Nowak w pierwszej polowie wlaczal sie tak jak powinien do ataku i wchodzil w pole karne potem gorzej Pozniak nie moze odnalezc i znalezc sobie miejsca na boisku Luki dobrze choc stac go na wiecej widac ze jest jeszcze nie w pelni formy Traore nie musze nic mowic Buval caly czas walczy jak lew ale potem cos nie moze sie wstrzelic troche technicznie surowy Bajic no tragedia na stojacao gral najgrozniejszy pilkarz Jagi Dawid widac ze jest w gazie powinien dostac szanse na dluzej wynik cieszy i gra w 1 polowie 2 koszmar trzeba cos zmienic bo tak nie moze byc ale gratulacje liczy sie w sumie awans
16 marca 2011, 23:45 / środa
Partyzant uzywaj kropek i przecinkow bo sie Twoja wypowiedz zajebiscie zlewa
16 marca 2011, 23:58 / środa
spoko , niestety sa braki w skladzie i kiepskie okno transferowe, juz teraz to widac, moga byc klopoty zbiegiem czasu.Szkoda, ze zarzad oszczedza tak bardzo, chyba ze kasy nie maja juz ,co wydaje mi sie troszke dziwne zwazywszy, ze p Kuchar zobowiazal sie do wlozenia na poczatku troche kasy ,ale jakos tego nie widac, z tego co mi wiadomo to nie jest poznaniakiem ani żydkiem.
17 marca 2011, 00:06 / czwartek
Partyzant na Ciebie zawsze można liczyć , nawet w tak pięknym dniu ;-)
17 marca 2011, 08:11 / czwartek
zachęcam do głosowania w sondzie Dziennika Bałtyckiego na najlepszego zawodnika Lechii w meczu z Jagą.
Ja wybrałem ostatnią opcję, czyli Sotirovica :)

Fachowcy....haha

odnośnik

TYLKO LECHIA!
17 marca 2011, 08:14 / czwartek
"Jeśli chodzi o odległość to obok Warszawy najbliższy wyjazd w ekstraklasie, a od 3 lat nie mamy możliwość aby pojawić się w Białymstoku, bo jak nie chodnik rozkopany to robią stadion..."

nie tylko przez ostatnie 3 lata nie moglismy sie tam wybrac ale w 2 lidze tez nam nie bylo dane
17 marca 2011, 08:15 / czwartek
Po raz pierwszy żałuję, że Pietrowski nie grał w podstawowym składzie :) Deleu zagrał wprost żenująco. Już nawet nie chodzi o karnego, bo to każdemu mogło się zdarzyć, ale o brak elementarnych podstaw gry w obronie i bardzo niskiej skuteczności podań zarówno w destrukcji jak i ataku.

Duży plus za grę dla Nowaka, wreszcie był widoczny na miarę swych umiejętności.

Dlaczego Małkowski w 90% zaczyna grę od dzidy na Buvala, nawet wtedy gdy trzeba grę przytrzymać. Podobnie było w lidze z J. To jakaś taktyka?

I jeszcze jedna subiektywna uwaga. Surma wyraźnie obniża loty i to zwłaszcza w grze ofensywnej, w zeszłym sezonie był bardziej aktywny i skuteczny zarówno w przodzie jak i w tyle.
17 marca 2011, 08:30 / czwartek
Co do Surmy sie nie zgodze. Chłop zapierdala za dwóch. Widocznie takie ma zadanie ze za ofensywe odpowiada Nowak a Surmik za tyły. Wikszosc uwaza ze jak nie ma asyst i bramek to chuj nie pomocnik. A tu błąd :)
Pozdro
17 marca 2011, 08:53 / czwartek
Mam nadzieje ze w polfinale los zetknie nas z legią, wiekszosc powie pewnie ze lepiej zeby z podbeskidziem... ale po wioskach nie wiadomo czego sie spodziewac, zagraja mecz zycia i moze byc ciezko, a z legia pokazalismy ze da rade grac i cos ugrac
17 marca 2011, 09:06 / czwartek
a ja tylko przypominam, że mecz składa się z dwóch połów. pierwsza zdecydowanie dla Lechii druga dla jagi. gdyby Lechia wykorzystała wszystko z 1 połowy na druga jaga nie miałby po co wychodzić.
w moich oczach są zrehabilitowani. czekamy na przeciwnika.
17 marca 2011, 09:16 / czwartek
co do Surmy wydaje mi sie ze Kafarski zmienil ustawienie i Surma z Pozniakiem graja jako dwoch def pomocnikow a Nowak przed nimi jako ofens pomocnik ,dlatego Surmy nie widac w tylu akcjach ofensywnych
17 marca 2011, 09:18 / czwartek
zwróciliście uwagę jak karnego strzelał franek ? może się mylę ale on go chyba nie chciał strzelić... druga połowa straszna... jak długo nie będzie Wiśni ? ktoś wie ?
17 marca 2011, 09:21 / czwartek
Kto wie, może i nie chciał strzelić, ale teoria spisku nigdy nie zostanie udowodniona. Tak beznadziejnej II połowy w wykonaniu Lechii dawno nie było i myślę, że nikt nie miał prawa by mieć pretensji jeśli Jaga by awansowała, na szczęście niech nikt nie pamięta o stylu a wynik idzie w świat...
17 marca 2011, 09:35 / czwartek
Gratuluje Lechii i trenerowi awansu do półfinału!!!
Lechia zagrała niezły mecz, choć chciałby by Buval wiecej nie byl tam samolubny i zauwazal dobrze ustawiajacego sie Dawida. Tak na dobra sprawe Lechia mogla w II polowie strzelic 2 bramke bo byly ku temu okazje i po zawodach, a tak nerwowka do konca. Mielismy duzo szczescia przy karnym.
Moim zdaniem cala druzyna zagrala na niezlym poziomie, choc nie wiem dlaczego jakos wyluzowali sie w II polowie i sobie odpuszczali kontry ktore mogli stworzyc zwalniajac akcje. Nie rozumiem tego. Grac na 1-1 to lekkie nieporozumienie. Dobrze ze sie skonczylo szczesliwie.
Ciekawy jestem czy sie potwierdzi że gramy z Legią w półfinale.
17 marca 2011, 09:57 / czwartek
"jak długo nie będzie Wiśni ? ktoś wie ?"

Raczej do konca rundy bedzie pauzował chyba ze rehabilitacja potrwa troche szybciej to moze na koncówke by wrócił. Podobnie jak z Kozansem, ale Wisni zdecydowanie bardziej brakuje.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2011, 10:07 / czwartek
asas mój ty IDOLU .Awansowaliśmy dalej a ty jak zwykle musisz pierdolic kocopoły.Awans jest to sie ciesz a nie dalej płaczesz ze to tamto.
17 marca 2011, 10:12 / czwartek
t-t

No zauważyłem że błąd walnąłem w pisowni.Chodziło mi o to że dojdziemy za rok też tak daleko albo i zdobędziemy nawet puchar ;).

Mimo wszystko dzięki za pouczenie.Moja wina :)
17 marca 2011, 10:12 / czwartek
z Legią to już by 3 raz było na cztery ostatnimi czasy mecze pp. rachunek prawdopodobieństwa zbyt niski, będzie podbeskidzie albo amica.
17 marca 2011, 10:53 / czwartek
"z Legią to już by 3 raz było na cztery ostatnimi czasy mecze pp. rachunek prawdopodobieństwa zbyt niski, "

możesz jaśniej ?
17 marca 2011, 11:18 / czwartek
Napisalem gratulacje. Jest dobrze lecz to nie znaczy ze nie moze byc lepiej. Kafar sam przyznal ze mecz byl bardzo podobny do tego w lidze.
W tym roku mamy szczescie w meczach z Jaga. Oby tak dalej!!
17 marca 2011, 14:38 / czwartek
wydaje mi się, że ostatnimi czasy (w dość krótkim okresie) spotykaliśmy się z nimi dwa razy o ćwierćfinał pp to była na pewno druga liga a drugi mecz chyba już w ekstraklasie. dlatego myślę, że 3 raz to już na nich nie wpadniemy. zbyt małe prawdopodobieństwo:).
17 marca 2011, 14:39 / czwartek
jeśli ktoś chce oglądnąć jeszcze raz mecz, to w tym momencie leci na TVN Turbo Powtórka.
17 marca 2011, 15:04 / czwartek
kosiarz prawdopodobieństwo trafienia Legii wynosi dokładnie 33,333...%i jest identyczna jak szansa trafienia Podbeskidzia i Amici. Źle do tego podchodzisz, no chyba, że stosujesz jakieś voodoo, na tym to się nie znam.

Zakładając oczywiście, że wszystko odbędzie się w 100% losowo, nie będzie mniejszych, cieplejszych i naciętych kulek.
17 marca 2011, 15:06 / czwartek
@kosiarz Ale jakbyś liczył np. w 2012 że w najbliższych 3 latach 3 razy trafimy na Legię w półfinale (zakładając że my też w ciągu 3 lat zagramy w półfinale i Legia też) to rzeczywiście byłoby niskie prawdopodobieństwo, że na nich trafimy. Wtedy jest 1/3*1/3*1/3=1/27 czyli około 4% prawdopodobieństwa. Z matematycznego punktu widzenia to zawsze jest 33,3% że na nich trafimy w danym losowaniu. Fakt że takie przypadki rzadko się zdarzają (trafić 3 razy z rzędu na Legie) więc może jest trochę mniejsze prawdopodobieństwo że na nich trafimy :)
17 marca 2011, 15:08 / czwartek
My trafimy na Podbeskidzie, a drugą parą będzie Legia-Lech.

Dla psiarzy finał między Legią, a Lechem byłby zbyt dużym wyzwaniem logistycznym. My też nie będziemy łatwi do upilnowania, ale oni wiedzą swoje i będą chcieli wyeliminować opcję takiego składu finału. :)
17 marca 2011, 15:22 / czwartek
Jak już się doszukiwać teorii spiskowych, to prędzej takich - Walterowskie lobby za finałem na Ł3, losowanie w ITI, więc Legia - Podbeskidzie. "Smutny" byłby finał na Łazienkowskiej bez Legii przecież.
17 marca 2011, 15:26 / czwartek
kosiarz z Legia gralismy w PP tylko raz, cwiercfinał w drugiej lidze 3 lata temu na wiosne
17 marca 2011, 15:29 / czwartek
oczywiscie w mam na mysli ostatnie 10cio lecie ;)
17 marca 2011, 16:48 / czwartek
to na Jage trafiliśmy 3 razy. 1/8 2,5 lata temu, 1/2 rok temu i teraz
17 marca 2011, 18:40 / czwartek
mogło mi się coś pokręcić.. a propos losowania półfinałów to słyszałem juz taka teorię spiskową, że dlatego amika i my gramy w piątek ligę, żeby zagrać 3 kwietnia ze sobą w pucharze(?)
17 marca 2011, 19:18 / czwartek
W tej chwili to juz do kazdego wyniku losowanie pasuje jakas teoria spiskowa ;-)
17 marca 2011, 21:37 / czwartek
Jak Legia nie trafi na Amice, to nie uwierze, że nie chcieli "derbów Polski", czy jak oni tam to nazywają w finale. ;))
17 marca 2011, 22:05 / czwartek
oj Panowie te polskie teorie spiskowe ;P dobrze , żeby strzałów w tle nie było :D
17 marca 2011, 23:47 / czwartek
"strzałów w tle nie było" jak to nie było -były 3 no i to UFO co zabrało talent Smolarkowi.

Dobra a teraz na poważnie nie ma co patrzeć na kogo trafimy bo każdy będzie gryzł trawę trzeba po prostu wyjść i strzelić tak z 3-0 u siebie i mamy FINAŁ.
A z kim to MI TO LOTTO oby puchar był nasz.
1 ..... 11 12 13
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.478