Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Jagiellonia - LECHIA, liga + Puchar Polski

strona 3/13

3 marca 2011, 16:37 / czwartek
a w ostatnich dwoch meczach jak wchodzil Lukjanovs to zamykales oczy?
3 marca 2011, 16:47 / czwartek
Nie, nie zamykalem, ale widzialem co robil Sazankov i mysle, ze Wania jest od niego poprostu lepszy.
3 marca 2011, 16:50 / czwartek
Następny rozgarnięty :D
3 marca 2011, 17:03 / czwartek
To jak nie zamykałeś to miałeś okazję zobaczyć atak Traore-Buval-Lukjanovs
3 marca 2011, 17:13 / czwartek
No widzialem i dlatego chcialbym zeby w nastepnym meczu tak wyszli od poczatku. Moim zdaniem lepiej to moze funkcjonowac niz wersja jaka dal kolega Einherjer. ;)
3 marca 2011, 18:07 / czwartek
Jak Lechia nie zostanie mistrzem to mam nadzieję, że sięgnie po nie Wisła, a Baba Jaga w tył zwrot i do wypasu żubrów naprzód marsz.
5 marca 2011, 11:25 / sobota
Najpierw Kafarski pieprzy głupoty, o tym że Jaga na KAŻDĄ naszą bramkę musi odpowiedzieć dwoma, a teraz Pietrowski: "Ten wynik na pewno nie jest zły, nie straciliśmy w końcu gola, więc w Białymstoku do awansu wystarczy nam każdy rezultat inny niż 0:0."
6 marca 2011, 21:20 / niedziela
0-1 w lidze i remis bramkowy w PP biore w ciemno

Cionek i Vuk z nami zagraja bo w srode maja mecz ze Slaskiem i wtedy wlasnie beda pauzowac.
7 marca 2011, 10:19 / poniedziałek
Albin, fakt. Zapomniałem o tym zaległym meczu:/ to będą musieli nasi uważać na tego żniwiarza nóg.
Ale mecz babci-jagi ze Śląskiem jest we wtorek ;)
7 marca 2011, 10:27 / poniedziałek
Moze Sandomierski dostanie zota kartke w meczu z WKS-em. Wtedy z nami nie zagra :)
7 marca 2011, 21:32 / poniedziałek
Vuk to jest cwaniaczek.. w umowie ma, że nie może zagrać przeciw Ślaskowi,i wyzeruje mu sie licznik w spotkaniu w którym i tak by nie zagrał
7 marca 2011, 21:39 / poniedziałek
Przypadkiem nie jest tak, że skoro nie może grać i tak przez zapis w umowie wypożyczenia to ta "kara" przechodzi na następny mecz?
7 marca 2011, 21:45 / poniedziałek
W Polsce ciezko jest grac na dwoch frontach ciekawe co wymysli Probierz.

Niech mnie ktos oswieci bo nie chce mi sie szukac kiedy ostatni raz druzyna miala mistrzowstwo i PP ?
7 marca 2011, 21:52 / poniedziałek
1995 - Legia, 2003 - Wisła,
7 marca 2011, 22:05 / poniedziałek
MAŁKOWSKI
DELEU BĄK VUĆKO ANDRIUS
BAJIĆ NOWAK SURMA
WANIA BUVAL TRAORE

ZMIANY;AJRAPETJAN,DAWID SAZANKOU ,PIETREK JANICKI KAPSA POPIELARZ.
W LIDZE I PUCHARZE TO BĘDĄ SZACHY.
7 marca 2011, 22:11 / poniedziałek
puchar wg mnie o wiele ważniejszy. mistrzostwo w tym roku będzie bardzo ciężko zdobyć. musielibyśmy wygrywać praktycznie każdy mecz ligowy. a tu raptem 4 mecze z których teoretycznie trzeba wygrać tylko jeden. dla mnie jak zdobędą puchar mogą lige skończyć nawet na 14-tym miejscu.
7 marca 2011, 22:17 / poniedziałek
Moim zdaniem w lidze remis byłby niezły ale w PP TYLKO AWANS!!!już się nie mogę doczekac weekendu:P
7 marca 2011, 23:19 / poniedziałek
Wygrana w lidze ze Śląskiem i Lechią - Jaga odpuszcza puchar.
Strata jakichkolwiek punktów - Jaga gryzie trawę w pucharze.
Tak to widzę.
8 marca 2011, 00:05 / wtorek
Stawka jest w pucharze mocna - 4 najlepsze drużyny walczą. Kto odpadnie, ten skupi się na lidze - to proste. Ale jak narazie Lechia nie ma co kalkulować, tylko walczyć na obu frontach na 100%. Jest masa możliwych scenariuszy w PP, tak samo w lidze.
8 marca 2011, 21:05 / wtorek
Po tym co widziałem w dzisiejszym meczu, nie ma innego wyjścia jak zdobyć trzy punkty i półfinał. Jaga gra padakę, że chuj. Dziś zostaliby bez punktów, ale jak zwykle dał o sobie znać pan Małek. Swoją drogą kto mu dał pozwolenie na sędziowanie na poziomie ekstraklasy?
8 marca 2011, 21:21 / wtorek
Dzisiaj to możesz mieć pretensje do liniowego - bo to on dał znać o karnym - główny tego nie widział.
8 marca 2011, 22:37 / wtorek
Co nie zmienia faktu, iż sędzia Wałek grubo ma...
9 marca 2011, 11:18 / środa
Nastepny mecz ligowy z Jaga szczerze mowiac trudno wyrokowac tu wynik. Jaga jest wkurzona po remisie ze Slaskiem, wiec pewnie ruszy na Lechie od poczatku. I bardzo dobrze niech ruszy. A my ich skontrujemy:)
Co do meczu pucharowego to stawiam na 1-1:)
10 marca 2011, 21:02 / czwartek
odnośnik tak troche w temacie chociaż "dziennikarze" tragiczni :)
10 marca 2011, 21:58 / czwartek
słaba Lechia (gdzie indziej przeczytałem przeciętna) zajmuje 4 miejsce i realnie walczy o puchary :)

Gdańska Lechia ae ae ea eaoo
10 marca 2011, 22:42 / czwartek
Ja obstawiam dwa remisy 1:1. Pamiętajcie, że w poprzednich trzech meczach graliśmy słabo. Gdyby nie Dawid to z Polonią też byśmy zremisowali 0:0. Liczę na to, że chłopaki się rozkręcą.
10 marca 2011, 22:46 / czwartek
Lechia dla tych pedałów zawsze będzie słaba,chyba ze zdobedzie 3 MP z rzędu..
frajerzy a nie kurwa dziennikarze, szkoda że w tabele nie patrzą!

wracając do meczu, to patrząc na tabele mamy 5pkt straty do brudnych, jak przegramy bedzie 8pkt i praktycznie po ptakach.. musimy ten mecz wygrac, bedzie wtedy 2 pkt stratty i droga otwarta, to bardzo ważny mecz.

tylko ZWYCIĘSTWO !
11 marca 2011, 12:24 / piątek
Czy Wy oglądaliście ten materiał czy tylko pierdolicie bzdury jeden po drugim? Żaden z tych bądź co bądź dziennikarzy nie powiedział, że Lechia jest słaba. Powiedzieli tylko, że nie wystartowała tak dobrze, jak oczekiwali kibice. Źle powiedzieli? Dodali też, że cały sezon Lechia zaczeła słabo i z kolejki na kolejke się rozkręcała. Źle powiedzieli? Dało się usłyszeć zdanie "...I Lechia powalczy o europejskie puchary". Jakoś nie widzę tu oznak tępienia Lechii. Zauważam za to straszne wybujałe ego kolegi Boldiego i reszty. Manipulacja jak chuj.
11 marca 2011, 12:29 / piątek
ja nie odnosiłem sie do tego video, tylko do ogółu opinii dziennikarzy o Lechii- ponieważ zawsze Nas stawiają w roli szcześliwej wygranej, fartownej, przez bła sedziego- albo poprostu slabszy dzien przeciwnika.

Nie doceniają Lechii, stad moja opinia- nie na punkcie tego video.
11 marca 2011, 12:44 / piątek
Co do tego materiału z ekstraklasa.tv to dziennikarze powiedzili sytuacje faktyczną naszego klubu, "że Lechia powoli się rozkręca", i to jest prawda. Zdażają się tacy , którzy Lechie postrzegają przez pryzmat drużyny z przed dwóch lat a niektórzy widzą jak nasz klub się rozwija i już nie mówią że Lechia jest przeciętna. Mam nadzieje że utrzemy nosa tym, którzy w Nas nie wierzą, i potwierdzimy swój ogromny potencjał, wygrywając z Jagą, choc będzie cholernie trudno. Remis bym wziela w ciemno.
11 marca 2011, 14:53 / piątek
jaga ma kłopoty ze składem i mają dobrego pietra. jutro rzucą się szturmem na nas bo będą chcieli kontrolować mecz. można się będzie spodziewać ekwilibrystycznych podskoków skrzydłowych z Frankowskim na czele w polu karnym. Ale taka gra to dla nas miodzio i w najgorszym wypadku przewiduję dwa remisy, ale wydaje mi się, że w pucharze wygramy.
11 marca 2011, 15:00 / piątek
w lidze wygrywamy 2-0, w pucharze remis 1-1.
11 marca 2011, 15:17 / piątek
Jaga w lidze bedzie miała duże cisnienie na wygraną i mysle ze bedą atakowac od poczatku, jesli nam uda sie ukłuć cos z przodu bedzie dobrze, wazne aby nie dali sie zepchnąc do jakies głębokiej obrony i grali swoje.
W Pucharze raczej zagrają bardziej asekuracyjnie i jesli nie padnie jakaś "z d..." bramka obie strony bedą uprawiać "szachy".

Mam nadzieje ze faktycznie Lechia sie rozkręca dlatego obstawiam zwyciestwo (1:0) w lidze i remis w pucharze, czy bramkowy...zobaczymy.

TYLKO LECHIA!
11 marca 2011, 19:51 / piątek
w PP sądzę, że będzie dogrywka. Mecz ligowy wyjaśni o co ogramy wiosną - mam nadzieję że będzie na zero z tyłu.
12 marca 2011, 15:16 / sobota
Sytuacja w tabeli robi sie dla nas korzystna , nasz cudowny WKS pokonal legle , mozna sie do do nich zblizyc po tej kolejce jak i do Jagi , teraz przegrywa Korona z Polonia Bytom (1:0 28min) i mozemy im odskoczyc na 4 pkt jak i Gornikowi na 3 po wczorajszym ich remisie 2:2 ze sledziami ;>.

Dzisiaj piekne dla nas bedzie zwyciestwo , nie tylko dlatego,ze pomoze nam w tabeli jak i ustawi nas psychcznie do srodowego meczu ;). Trzeba trzymac kciuki za nasz zespol ;>
12 marca 2011, 15:35 / sobota
W jakim pubie mozna obejrzec dziesiejszy meczyk ? Najlepiej okolice głownego lub w strone stogów
12 marca 2011, 16:31 / sobota
a w necie jest relacja LIVE?
12 marca 2011, 16:35 / sobota
masz strone gdzie jest relacja odnośnik
12 marca 2011, 17:02 / sobota
pociśniemy przemytników i w lidze i w pucharach! dziś 1:0
12 marca 2011, 18:38 / sobota
Wyjściowy skład Lechii na mecz z Jagiellonią Białystok: Małkowski – Deleu, Bąk, Vućko, Airapetian – Bajić, Surma, Nowak – Traore, Buval, Lukjanovs.

Rezerwowi: Kapsa, Sazankou, Pietrowski, Poźniak, Janicki, Popielarz, Andriuskevicius.
12 marca 2011, 19:01 / sobota
Ehh Poźniak po trzech meczach już na ławce.
12 marca 2011, 19:10 / sobota
i dobrze ze na lawie siedzi Belchatow mega interes na tym beztaleciu zrobil

procz Wisly wszystkie wyniki pod nas

Panie Kafarski dzisiaj plan minum to 1 pkt.
12 marca 2011, 19:18 / sobota
LIVE : odnośnik
12 marca 2011, 19:26 / sobota
kurwa prawie browara wylalem
12 marca 2011, 19:27 / sobota
Sandomierski nadal na dopalaczach lata ;) ale świetna akcja Buval - Wania :))
12 marca 2011, 19:28 / sobota
Ajwen spierdolił !
12 marca 2011, 19:29 / sobota
komentatorzy z białorusi?
12 marca 2011, 19:30 / sobota
raczej sedzia aut dla nas byl
12 marca 2011, 19:32 / sobota
tutaj lepsza jakosc przekazu : odnośnik
12 marca 2011, 19:35 / sobota
zaczynaja sie koleczka w srodku pola przez Bajica
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011