Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Jagiellonia - LECHIA, liga + Puchar Polski

strona 6/13

12 marca 2011, 21:24 / sobota
Simek bredzisz, Poźniak zrobił w tych kilku minutach to co do niego należało
12 marca 2011, 21:25 / sobota
Na temat Poźniaka - dał się dwa razy sfaulować, załatwił trochę czasu - chyba zrobił swoje. Dobra zmiana. Tak na marginesie to nawet Pietrowski coś tam pokazał. Dzięki za wynik! Dobry mecz - były emocje! Czekam na wygraną, bądź bramkowy remis w rewanżu PP!!!
12 marca 2011, 21:26 / sobota
Ekstraligowy weekend na 3-0-0... i reszta wyników póki co też na plus.

Ciekawi mnie co przeróżnej maści "eksperci" bedą pocić na temat meczu... gdyby to Amica odczarowała stadion Jagi, to spuszczaniu się zapewne nie byłoby końca... no nic... pażywiom-uwidim.

Przy stanie 0-2 "Jazda z kurwami, BKS jazda z kurwami" doprawdy bezcenne... przemtyniczy strzał w stopę... oni tam chyba w ogóle nie myślą. :)

Nawiasem mówiąc... przy takim wyniku nie obchodzi mnie wcale styl gry... niech grają chujowo i wygrywają tak wszystkie mecze (a zwłaszcza ten w środę).
12 marca 2011, 21:27 / sobota
tak Pietrowski tez pokazal, pieknie wylozyl pilke do obroncy Jagi w bardzo dobrej sytuacji dla Lechii.
12 marca 2011, 21:27 / sobota
Vucko cały czas utrzymuje swój dobry poziom, a czasem zdarzy mu się wypierdolić łatwą piłkę, którą spokojnie można wprowadzić do gry. Ogólnie dobry transfer na dzień dzisiejszy
12 marca 2011, 21:29 / sobota
asas: a co miał strzelać z zerowego kąta?
12 marca 2011, 21:30 / sobota
Opinie o Pozniaku wyraziłem, przed tymi faulami ;) dzięki tym faulom jednak trochę nadrobił :)) Dobrze by było, żeby jednak wszedł na wyższy poziom i zaczął grać lepiej niż do tej pory...
12 marca 2011, 21:31 / sobota
Pół roku-rok, a przynajmniej tak to wygląda na tą chwilę
12 marca 2011, 21:31 / sobota
Trzeba zacząć robić narodowy zrzut bo bez paru milionów ojro Traore u nas długo nie zagości. Poproszę taki wynik w przyszłym tygodniu. No ewentualnie 1:1 starczy. (pijemy)
12 marca 2011, 21:32 / sobota
Jedi by strzelił 3bramki a dla asasa i tak by był "niegodnym" gry w Lechii. Takie mecze tez się przydają przez 20-25min Lechia musiała bronić strefą dużo przesuwać co może zaowocować na przyszłość. Vućko w def bezbłędnie to co miał zrobić to zrobił, spokój Traore przy 2bramce-coś pięknego :)
12 marca 2011, 21:33 / sobota
Einherjer, nie tylko przy roznych, facet w powietrzu jest nie do pobicia, przynajmniej do czasu az nie nzajdzie sie jakis 2 metrowy napadzior w lidze.

Ciekawi mnie dlaczego tak z naszych zeszlo powietrze, czyzby zachlysneli sie tymi dwoma bramkami i zbytnio poluzowali szyki by nie moc ich potem zewrzec?

Pozniak dal dobra zmiane, mimo ze zdazaja mu sie bledy to facet sprawia wrazenie coraz bardziej zgranego z druzyna.
Pietrowski dzis bez polotu ani bez wiekszych sukcesow. Reszta calkiem niezle.
Licze na bramkowy remis w pucharze, to takie minimum.
12 marca 2011, 21:33 / sobota
tak Pietrowski tez pokazal, pieknie wylozyl pilke do obroncy Jagi w bardzo dobrej sytuacji dla Lechii

daj sie leczyc asas,ty jestes złote dziecko wszystko ci wychodzi ,tylko ze sie wysrać sam nie potrafisz,
12 marca 2011, 21:34 / sobota
Znawcy. Odpierdolcie się od Poźniaka, a zajmijcie się swoją psychiką. Naprawdę warto.
12 marca 2011, 21:39 / sobota
rr_gg, bo co, doniesiesz na policje? Wszak tak lubisz te klimaty, chciales wskazywania z monitoringu i karania.
12 marca 2011, 21:43 / sobota
12 marca 2011, 21:44 / sobota
Dzięki panom z C+ i Orange Traore dostanie kare za obraźliwe gesty... W dzisiejszym meczu powtórzył swój ostatni "wyczyn" tym razem skierował do liniowego:)
12 marca 2011, 21:51 / sobota
Brawo Lechia ! Wynik na pewno cieszy, ale jak powiedział Paweł Nowak w pomeczowym wywiadzie; w ostatnich 30 minutach bez sensu tak głęboko się cofnęliśmy. Lechia jakby przestraszona faktem prowadzenia przestała grać w piłkę. Rozpaczliwe bronienie, chaos i wybijanki, to kompletnie nie nasz styl, który o mało się nie zemścił. Mam nadzieje, że Kafar, a przede wszystkim piłkarze zrozumieli po tym meczu, że "swoje" trzeba grać 90 minut bo drugi raz taki numer może już nie przejść.

Środa 16.03.2011, Jaga - Lechia 0-3
12 marca 2011, 21:55 / sobota
t-t - jesteś upierdliwy jak sraczka po nie umytych nowalijkach. Nawet nie rozumiesz o co mi chodziło w sprawie wileńskiej. Zakończ temat, a jeśli nie to spotkajmy się i wtedy może się dogadamy. Czekam na odzew.
12 marca 2011, 21:59 / sobota
wybiliśmy tym brudasom MP z głowy, i to si liczy najbardziej.
Probierz chuj! mija mit tego wspaniałego trenera.

pokażą się tu Nasi "koledzy" żuberek i ktoś tam jeszcze?

zachciało sie brudasom mistrzostwa.. szkoda, że Ślask ich nie dojebał, ale w sumie lepiej to smakuje wykonane przez Nas.

Poźniak dał dobrą zmiane, szkoda że wiekszosc forumowych znawców nie daje normalnej opinii, tylko ślepo wyrobili sobie swoje tepe zdanie o Nim.

Za tydzien chociaz punkt na Ślasku i bedzie dobrze!
rewelayjna kolejka dla Nas
12 marca 2011, 22:01 / sobota
Zakonczyc temat tylko dlatego, ze nie podoba ci sie, ze wspominam jak wypisywales, ze nalezy braci po szalu wskazac policji? Dobre! Umowic sie z toba na solo? Chyba kpisz, nie mam zamiaru isc siedziec za pobicie policjanta.
12 marca 2011, 22:12 / sobota
W sumie to zwycięstwo smakuje podwójnie... Po ponad półtora roku oficjalnie pada twierdza "Białystok"
12 marca 2011, 22:13 / sobota
Kurwa prawie na zawal zszedlem. Dobrze Nowakowi powiedzial reporter - Malkowskiemu rzeczywiscie nalezy sie zajebisty browar. W srode powtorka.
12 marca 2011, 22:13 / sobota
Ktos cos pisal ze co eksperci fachowcy pilki powiedza po meczu zaraz jak sie skonczyl mowili ze to jagielonia slabo zagrala wiec wiadomo jak to bedzie dalej !!!
12 marca 2011, 22:16 / sobota
t-t - na jakie solo, chciałem tylko porozmawiać z tobą, może bym ciebie czegoś nauczył, chociaż to trudne zadanie.
12 marca 2011, 22:19 / sobota
i tak w szybkich pilkach i im podobnych bedzie to "slabszy dzien jagiellonii"
12 marca 2011, 22:20 / sobota
No to o 23:05 sie dowiemy co powiedza cmoki!
12 marca 2011, 22:20 / sobota
Emocje powoli opadaja :) Mecz nie byl porywajacy ale mysle, ze zwyciestwo w jakims stopniu zasluzone. Po strzeleniu 2 bramek bardzo sie cofnelismy i dlatego nasza gra wydawala sie slaba. Moim zdaniem dobra zmiane dal Pozniak. Zrobil co mial zrobic. Kilka sekund,minut napewno wstrzymal na nasza korzysc. Pietrowski parodia a Andriuskeviciusa nie oceniam bo za krotko gral. Ogolnie gra z meczu na mecz wyglada co raz lepiej bo bylo duzo momentow, ze gralismy calkiem dobrze ''pilka''. Slask nie przegral 11 meczow. No to za tydzien dobra passa minie :) Pozniej jeszcze wiecej napisze bo jeszcze emocje nie opadly i czas oczywiscie swietowac :)
12 marca 2011, 22:21 / sobota
Ciekawe za ile kolejek szczyt tabeli będzie wyglądał tak:
1. Wisła
2. Lechia
3. Śląsk
;-)
12 marca 2011, 22:22 / sobota
Tak gwoli podsumowania początku rundy wiosennej.

3 mecze w lidze: 7 pkt i 4-1 w bramkach :)

Oby w Pucharze naszym szło równie dobrze jak w lidze :))
12 marca 2011, 22:32 / sobota
Simek Ty tez jestes dobry..

stekasz stekasz a jak jest dobrze to jestes "zawsze" na plus
12 marca 2011, 22:38 / sobota
Kolejność ci sie pomyliła.
Lechia
Wisła
Sląsk tak będzie za kilka kolejek.
12 marca 2011, 22:38 / sobota
t-t - masz racje, ogolnie gora do Vucko nalezy. Tak czy inaczej nie poznaje Cie dzisiaj wiec Cie wyrecze:

rr_gg wypierdalaj konfituro.
12 marca 2011, 22:55 / sobota
Boldi kto jak kto, ale w temacie stękania i pierdolenia farmazonów to nikt Ciebie nie przebije (no może poza obywatelami tęczowej trybuny nad Sopotem), także byś oszczędził innym kazania i spojrzał na siebie...jak ja miałbym wymieniać Twoje "zajebistości" to bym się chyba to końca przyszłego miesiąca nie wyrobił... Swoją szosą, to już kurwa nie wolno narzekać? Jak ktoś na 4 mecze robi 2 dobre zagrania, to już mam się spuszczać nad jego zajebistością, bo 2 razy dał się sfaulować?

Pietrowski natomiast jako prawy obrońca dla mnie to kompletne nie porozumienie jest, natomiast dzisiaj na swojej nominalnej pozycji dał bardzo dobrą zmianę za Bajica i zagrał bardzo przyzwoicie, szczególnie ten rajd pod końcową linie boiska zrobił spore wrażenie. Szkoda, że zabrakło dokładności w podaniu, ale dzisiaj na +

Ja w przeciwieństwie do innych oceniam za całokształt, a nie w stylu takim jak napisałem wcześniej za to, że w meczu A piłkarz B kopnął piłkę prosto do piłkarza C i owacja na stojąco...
12 marca 2011, 23:09 / sobota
odnośnik wp.pl
12 marca 2011, 23:43 / sobota
Airapetian dobze zagral?
12 marca 2011, 23:53 / sobota
Na moje pytanie czemu Traore pokazał ten palec do sędziego napisał coś takiego..:

"it was not for the referee butfor the light because it was to close and i have problem with my eyes if you can see i didnt control the ball i wait for the bonds that why im really sorry if they think i do thsat to the referre"

Zajebiste ma pomysły ;)
12 marca 2011, 23:58 / sobota
wybornie, nie narzekam, bo na wygranych nie ma co :)
LECHIA! i tyle w temacie
12 marca 2011, 23:59 / sobota
---------- źródło strona Jagiellonii -------------
Paweł Nowak: (pomocnik Lechii): - Nie był to pokaz pięknej piłki. Szybko strzelone dwie bramki, po zabójczych kontrach na początku drugiej połowy ustawiły nasza grę defensywnie i z tego powodu zrobił się to dla nas ciężki mecz. Pozwoliliśmy Jagiellonii swobodnie rozgrywać piłkę 30 metrów przed nasza bramką i mogło się to źle skończyć. Bywały mecze, gdzie graliśmy bardzo ładnie a punktów nie zdobywaliśmy, dzisiaj mamy trzy punkty po nie najlepszej grze i to się liczy. Musimy się cieszyć, bo w tym sezonie jeszcze nikt w Białymstoku nie wygrał.

Krzysztof Bąk (obrońca Lechii, na zdjęciu): - Nie myślę, że Jagiellonia zagrała słabe spotkanie. Gdybym nie wierzył, że możemy tutaj dzisiaj wygrać mecz to nie widziałbym sensu wychodzenia na boisko. Wiadomo, że to jest bardzo ciężki teren i jesteśmy pierwszą drużyną, która zdołała odnieść tutaj zwycięstwo od paru dobrych meczów. My i Jagiellonia zagraliśmy między sobą wiele spotkań w dość krótkim odstępie czasu, roszady w składzie nie były zbyt wielkie i ciężko tu o jakieś zaskoczenie. To nie Jagiellonia zagrała słaby mecz, to my zagraliśmy dobry. Najważniejsze, że dziś możemy doliczyć sobie 3. punkty.
-------------------
13 marca 2011, 02:02 / niedziela
trzyczy . a czemu daleś Wisłe przed Lechia ? :

to będzie tak :

1 Lechia
2 Wisla Lub Śląsk
3--------

LECHIO MA KTO CIE KOCHA CAŁYM SERCEM............
13 marca 2011, 06:48 / niedziela
Gra Lechii przyćmiła błyskotliwość komentatorów:

"Nie wiedziałem, że Buval jest taki szybki"

"Wraca stara dobra Jagiellonia"

Więcej nie będę pisał bo nóż się w kieszeni otwiera. Fajnie byłoby pociągnąć passę w środę, ale będzie bardzo ciężko... Szkoda, tylko że Lechia się tak cofnęła przy 2:0, oby jak najmniej takich zdarzeń, bo nie od dzisiaj wiadomo, że nasi gracze mają zadatki na takie asekuracyjne i trochę bojaźliwe poczynania podczas prowadzenia 1:0, ale żeby przy 2:0? ;-)
13 marca 2011, 06:52 / niedziela
przy tej samej bramce co "szybki Buval" padło:

"Ależ niefortunna bramka" ;)
13 marca 2011, 08:20 / niedziela
a pies im morde lizał

Jagiellonia zagrała słabo przez pierwszą godzinę,
potem pokazała na co ją stać . . .

no to pokazała : ) ) ) ) faktycznie

odczarowany Białystok, też mi potęga,
od pierwszych minut było widać kto ten mecz wygra,
prezent od spółki Deleu&WWania że głodna litwa wogóle powąchała mecz,

pisałem gdzieś obok, tylko Wisła i momentami Groclin zdradzają inklinacje do gry lepszej od Lechii,

nie znaczy że wszystkie inne już wygraliśmy ale . . . . obiektywnie . . . . powinniśmy,

niełatwo będzie w pucharze czy we Wrocku ale . . . jestem dziwnie spokojny ze Lechia będzie grała o swoje,
o ile nie poszaleją na tygodniowym wyjeździe tak jak w wieczór poprzedzający mecz z Lubinkami, pić to trzeba umić ; ) a jak ganiają po boisku na kacu to w tamtym meczu każdy mógł obejrzeć

1/ Lechia
2/ Śląsk
3/ Wisła

tak to widzę : )
13 marca 2011, 08:36 / niedziela
verde:

1/ Lechia
2/ Śląsk
3/ Wisła

tak to widzę : )

bosze, jak ja bym chciał to przeżyć... i jeszcze zobaczyć jak lejemy lecha, ległe i Wisłę...
13 marca 2011, 08:47 / niedziela
nie zanosi się na to żeby Leszki zamierzaly reaktywowac drużynę seniorską,
spoko, spoko, jakikolwiek pkt wywieziony z Gdańska przez Amikę lub Legię to byłaby duuuuza niespodzianka,
byłaby ale nie będzie,
13 marca 2011, 08:50 / niedziela
a i Wisłę w końcu walniemy w lidze,
bo w pucharze już walnęliśmy, elegancko : ) i bezdyskusyjnie,
już jesienią było bliziutko,
13 marca 2011, 08:51 / niedziela
trzeba godnie pożegnać nasz stadion przy Traugutta 29 ;)

T29 chyba przyjmie mistrza jako pokutę za wyprowadzkę :)
13 marca 2011, 09:17 / niedziela
Sorry ale jesli ktos naprawde chwali Pietrowskiego za gre w meczu to ja nie wiem za co. Za niecelne zagrania i straty. Trudno o jednoznaczna ocene bo zagral krotko. Na pewno nie jest to zawodnik na pierwszy sklad w tym sezonie.Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i ocene sytuacji boiskowych.
13 marca 2011, 09:26 / niedziela
A kto za niego? Popielarz? Ciężko o zmiennika...
13 marca 2011, 09:41 / niedziela
1.Lechia
2.Wisła
3.Śląsk

14 Amica Wronki
15 Cracovia
16 Arka
13 marca 2011, 09:50 / niedziela
Najbardziej cieszy mnie to, że ten zespół wreszcie okazał się DOJRZAŁY. Chodzi o to, że zamiast tylko robić dobre wrażenie, grać fajnie, potrafili, kosztem gorszej gry, zdobyć drogocenny wynik. Już nie raz, kiedy Lechia podchodziła do ważnego meczu, to nie zdawała egzaminu. Do tej pory do klasowego zespołu ligowego (1-3), brakowało właśnie tego elementu, dojrzałości, tego zabrakło w rundzie jesiennej na Wiśle (chodź pomógł niewątpliwie sędzia). Mam nadzieję, że od tej rundy te umiejętność zdobyli. Teraz tylko 1:1 w pucharze i jest fajnie;)
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 13
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.532