Gdańsk: poniedziałek, 16 września 2019
FORUM
Podstrony:

Oceny zawodników Lechia - Jagiellonia

strona 1/1

1

2 marca 2011, 20:31 / środa
Lecimy dalej z koksem. Jeśli mógłbym prosić wrzucających oceny skorzystajcie z tego zestawienia zawodników. Mocno ułatwi mi to pracę.

Sebastian Małkowski -
Marcin Pietrowski -
Krzysztof Bąk -
Luka Vućko -
Lewon Hajrapetjan -
Łukasz Surma -
Paweł Nowak -
Kamil Poźniak -
Traore -
Bedi Buval -
Aleksandr Sazankow -
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs -
Marko Bajić -
2 marca 2011, 20:32 / środa
Sebastian Małkowski - 7
Marcin Pietrowski - 5
Krzysztof Bąk - 5
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 6
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak - 7
Traore - 6
Bedi Buval - 4
Aleksandr Sazankow - 3
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs - 7
Marko Bajić -
2 marca 2011, 20:34 / środa
Pozniak 7?

7 to os strat w pierwszej polowie zaliczyl typ jest gorszy od Buzaly
2 marca 2011, 20:34 / środa
Sebastian Małkowski -6
Marcin Pietrowski -5
Krzysztof Bąk -6
Luka Vućko -5
Lewon Hajrapetjan -5
Łukasz Surma -6
Paweł Nowak -5
Kamil Poźniak -6
Traore -6
Bedi Buval -4
Aleksandr Sazankow -3
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs -6
Marko Bajić -
2 marca 2011, 20:36 / środa
Sebastian Małkowski -7
Marcin Pietrowski -6
Krzysztof Bąk -6
Luka Vućko -7
Lewon Hajrapetjan -6
Łukasz Surma -7
Paweł Nowak -7
Kamil Poźniak -6
Traore -8
Bedi Buval -6
Aleksandr Sazankow -3
Tomasz Dawidowski -6
Ivans Lukjanovs -6
Marko Bajić -6
2 marca 2011, 20:38 / środa
Sebastian Małkowski - 7
Marcin Pietrowski - 6
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan -6
Łukasz Surma -7
Paweł Nowak - 7
Kamil Poźniak -6
Traore - 7
Bedi Buval -6
Aleksandr Sazankow -6
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs -7
Marko Bajić -6
2 marca 2011, 20:42 / środa
@Menda i dograł dwie piłki które powinny być zamienione na bramkę. A także dobrze rozprowadzał ją do kolegów z zespołu. Zaś porównywanie go do Buzały mija się z celem-inna pozycja, inny sposób gry. Po za tym jak dla mnie możesz mu wystawić dowolną ocenę właśnie o to chodzi by średnia ocena była brana z wielu źródeł, każdy piłkę widzi inaczej. Tyle
2 marca 2011, 20:45 / środa
Nie ma tu czego do końca oceniać. Słabo grali. Buval co spierdolił to się może zemścić...
2 marca 2011, 20:49 / środa
Sebastian Małkowski -7
Marcin Pietrowski -7
Krzysztof Bąk -6
Luka Vućko -6
Lewon Hajrapetjan -6
Łukasz Surma -7
Paweł Nowak -7
Kamil Poźniak -7
Traore -8
Bedi Buval -5
Aleksandr Sazankow -3
Tomasz Dawidowski -4
Ivans Lukjanovs -7
Marko Bajić -6
2 marca 2011, 20:50 / środa
Sebastian Małkowski - 4
Marcin Pietrowski - 4
Krzysztof Bąk - 4
Luka Vućko - 5
Lewon Hajrapetjan - 6
Łukasz Surma - 7
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak - 5
Traore - 8
Bedi Buval - 3
Aleksandr Sazankow - 3
Tomasz Dawidowski - bez oceny
Ivans Lukjanovs - 6
Marko Bajić - bez oceny
2 marca 2011, 21:05 / środa
Sebastian Małkowski - 8
Marcin Pietrowski - 5
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 6
Lewon Hajrapetjan - 6
Łukasz Surma - 5
Paweł Nowak - 5
Kamil Poźniak - 4
Traore - 5
Bedi Buval - 1
Aleksandr Sazankow - 5
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs - 6
Marko Bajić -
2 marca 2011, 21:07 / środa
Traore i Wania walczyli, reszta DNO. Małkowski i te jego wykopy, mój 6letni syn lepiej kopie piłkę.
2 marca 2011, 21:11 / środa
Sebastian Małkowski - 6 (za duzo pracy nie mial)
Marcin Pietrowski - 5
Krzysztof Bąk - 7
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 6
Łukasz Surma - 8
Paweł Nowak - 7
Kamil Poźniak - 5
Traore - 7
Bedi Buval - 4
Aleksandr Sazankow - 3
Ivans Lukjanovs - 7
Marko Bajić - bez oceny
2 marca 2011, 21:15 / środa
Sebastian Małkowski - 7
Marcin Pietrowski - 4
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 4
Łukasz Surma - 7
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak - 6
Traore - 8
Bedi Buval - 1
Aleksandr Sazankow - 2
Ivans Lukjanovs - 6
Marko Bajić - bez oceny
2 marca 2011, 21:32 / środa
Wania był cieniem Lukianovsa, Buwalowi zima nie służy
mało strzałów z dystansu i prostopadłych podań
2 marca 2011, 21:34 / środa
Sami kurwa znawcy jeśli ktoś ocenia lepiej po tym meczu Hajrapetjana od Pietrowskiego to widać, że nigdy nie miał z piłką kontaktu.
2 marca 2011, 21:37 / środa
Jordan a a ich oceniłem po równo - to miałem kontakt czy nie ?
Ocena ma to do siebie ze jest subiektywna tak samo jak Twoja wiec bez napinki
Mysle ze awansujemy !
2 marca 2011, 21:38 / środa
Sebastian Małkowski - 6 (+ za wybronienie 1/1 - za wykopy)
Marcin Pietrowski - 7 za ambicje
Krzysztof Bąk - 7
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 6
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak - 5
Traore - 7 (dlaczego tak mało piłek dostawał?)
Bedi Buval - 5
Aleksandr Sazankow - 4
Tomasz Dawidowski - 5 (+ za to ze nie dostał kartki)
Ivans Lukjanovs - 5
Marko Bajić - 5 (za krótko grał)

Mysle ze zatesknimy jeszcze za Buzim

TYLKO LECHIA!
2 marca 2011, 21:47 / środa
Mimo ze nie jestem trenerem , dzienikarzem to patrze czytam i nie wierze LUDZIE za co wy dajecie pilkarzowi 7 NAWET 8 za dzisiejszy mecz ???CZY ZESCIE byli na innym meczu takie noty dostaja zawodnicy jak zrobia dobry wynik lub strzela 2 , 3 bramki

Czy Wy uwazacie ze zagralismy dobry mecZ ? zesmy znow grali padake z przodu nasza gra wyglada niezle tylko w wyprowadzenieu pilki max za polowe i tam sie konczyla--- BUVAL probije walczyc , SAZAN niewidoczny , Wania wchodzi i zagubiony to ze zawodnik klepinie 2 czy 3 pilki poda dobrze na 5 metrow dokladnie co i tak sie zdarza w polsce wielkimi umiejstnosciami to rozegral dobre zawody ? nie gramy nic wielkiego brakuje konsekwenkci z przodu zimnej krwi i nie mozna liczyc ze Traore WYGRA SAM MECZ
2 marca 2011, 21:47 / środa
Borski to w skali 1-10 powinien minus 48 otrzymac... ten bambus z jagi z 5 piłek przyjmował ręką i ledwo jedną mu gwizdał.... wszystko co było na korzyść jagi i przeciwko nam zostało gwizdnięte, a dla nas jak gwizdał to już z taką łaską jakby Wielkanoc była...
2 marca 2011, 21:48 / środa
Sebastian Małkowski - 6
Marcin Pietrowski - 5
Krzysztof Bąk -
Luka Vućko -
Lewon Hajrapetjan -
Łukasz Surma - 6
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak -
Traore - 7
Bedi Buval - 2
Aleksandr Sazankow - 3
Tomasz Dawidowski - 3
Ivans Lukjanovs - 6
Marko Bajić - 5
2 marca 2011, 21:48 / środa
Sebastian Małkowski - 5
Marcin Pietrowski - 4
Krzysztof Bąk - 5
Luka Vućko - 5
Lewon Hajrapetjan - 6
Łukasz Surma - 6
Paweł Nowak - 7
Kamil Poźniak - 4
Traore - 6
Bedi Buval - 4
Aleksandr Sazankow - 5
Ivans Lukjanovs - 4
Marko Bajić - bez oceny
2 marca 2011, 21:50 / środa
Zapomniałem dodać, mecz to ogólnie było kopanie się po czole.
2 marca 2011, 22:12 / środa
Jak dla mnie pierwsza połowa aż tak źle nie wyglądała. Obie ekipy bardzo fajnie przesuwały linie i zagęszczały w tzw małych grach. W drugiej połowie niestety wyglądało to tak jakby im sił zabrakło albo świeżości i zaczęło się lagowanie i niedokładne podania.
A dla marudnych kanał 23 na cyfrze i Valencia - Barca leci
2 marca 2011, 22:21 / środa
Ostatnio mój ulubiony portal. Jako jedyny zamieszcza własne oceny graczy. Tutaj z dzisiejszego meczu:
odnośnik
2 marca 2011, 22:56 / środa
Sebastian Małkowski - 8
Marcin Pietrowski -7
Krzysztof Bąk -7
Luka Vućko -6
Lewon Hajrapetjan - 7
Łukasz Surma - 5
Paweł Nowak - 3
Kamil Poźniak - 3
Traore - 8 jeden z najlepszych na boisku z piłkarzy Lechii
Bedi Buval - 5
Aleksandr Sazankow - 5
Tomasz Dawidowski - za krótko był
Ivans Lukjanovs - 7
Marko Bajić - 6
2 marca 2011, 23:07 / środa
@rugby1981 no a ocenę 9-10 to się daje gdy strzeli 3-5 bramek? Traore to nie jest typowy napastnik, choć gra w trójce napastników z przodu to jego rolą jest właśnie wypracowywanie sytuacji a nie strzelanie. Taką rolę miał Błaszczykowski z 2 lata temu w Borussii kiedy gra też w napadzie, a bramek wielu nie zdobywał tylko wypracowywał okazje. Traore był dzisiaj jeden z najlepszych graczy na boisku jeśli nie najlepszy.
2 marca 2011, 23:11 / środa
Zastanawiam się czym takim się wykazał Pietrowski w dzisiejszym meczu, że mu niektórzy 7 dają, a on na więcej jak 5, czy nawet 4 to nie zasłużył... Niemiłosiernie ogrywany z każdej strony, po jego stronie było najwięcej akcji zakończonych dośrodkowaniem w pole karne. Była sytuacja, że nawet w piłke nie trafił mimo, że nikt go nie atakował, a wy mu dajecie 7... ręce opadają...
2 marca 2011, 23:16 / środa
Simek może po prostu oglądałeś nie ten mecz??!! Jedyne co by mu można zarzucić dzisiaj to to że nie zawsze pilnował swojej strefy i stał za szeroko. Rozumiem, że obrońca (którym zresztą on nie jest) nie może dać się ani razu ograć??
2 marca 2011, 23:23 / środa
Ty za to na pewno nie ten mecz oglądałeś jak dla Ciebie Pietrowski zagrał dobry mecz... Nie piszę nigdzie, że nie ma prawa się ogrywać, ale kurwa nie za KAŻDYM RAZEM jak jego stroną idzie akcja! Po chuj taki obrońca jak nie spełnia swojej funkcji??

Skończcie z tym tekstem "Ty chyba inny mecz oglądałeś" bo jak dla mnie jest mocno żenujący to świadczy raczej o chęci pokazania się jakim to nieomylnym ktoś jest, a reszta to chuj jest i nie zna się na piłce...

Nie potrafisz mi wypisać tych dobrych stron Pietrowskiego w dzisiejszym meczu a bronisz zdania, że zagrał dobrze... to tak jakbyś próbował mi wmówić, że deszcz nie pada przez dziurawy dach bo są rynny do niego doczepione...
2 marca 2011, 23:29 / środa
no to masz pozytywy:
-większość ofensywnych akcji szło jego stroną z jego udziałem (przynajmniej pierwsza połowa w drugiej częściej pilnował już tyłu)
- wygrywał większość górnych piłek
- dał parę dobry otwierających skrzydło podań

z minusów:
- nie zawsze wracał (ale dobra asekuracja Bąka i Surmy)
- stal zbyt szeroko w defensywie
- parę niedokładnych podań
2 marca 2011, 23:36 / środa
Widzisz jak chcesz to potrafisz.

Aż muszę ten mecz jeszcze raz obejrzeć by zobaczyć jak to wygrywał te górne piłki, bo szczerze mówiąc to nie pamiętam żadnej takiej sytuacji, gdzie Pietrowski startował do jakiegokolwiek pojedynku główkowego :)) pamiętam za to jak na 5 metrach zostawał 2 metry w tyle przy rajdach jego strona :))

Tylko, że to co napisałeś w plusach to są głównie cechy, które wyrobił sobie grając jako pomocnik i grając na prawej obronie nie są tak ważne jak szybkość i przyśpieszenie + krycie i przewidywanie ruchów skrzydłowego z czym on miał ogromny problem... A to, że on w drugiej połowie stał na naszej połówce świadczy tylko o 2 rzeczach. Nie miał siły na grę, a poza tym po jego zapędach na połowe przeciwnika po których się nie wracał do obrony Kafar wolał go zostawić z tyłu. Przez kilka dobrych minut obserwowałem akurat Pietrowskiego, po tym jak zwróciłem uwagę, że notorycznie łamie linię obrony, która próbuje grać łapać białorusinów na spalonym... Dla mnie Pietrowski zagrał słaby mecz i jestem skłonny powiedzieć, że nawet gorszy jak w Chorzowie, gdzie jednak dawał radę momentami ze spełnianiem roli bocznego obrońcy.
2 marca 2011, 23:49 / środa
Simek zgadzam się i nie raz to mówiłem że to nie jest boczny obrońca!!
Nie lubię porównywać lig zagranicznych do naszych ale zobaczcie jak grają boczni obrońcy w tych najlepszych ekipach- nie jest łatwo ich zobaczyć w pojedynkach defensywnych. Zresztą Deleu tez woli grać ofensywnie.
Wracając do Pietrowskiego to o ile mi wiadomo to jest jeden z szybszych zawodników w Lechii i z lepszą wydolnością, ale to są tylko opinie niektórych jego kolegów z szatni.
2 marca 2011, 23:58 / środa
Tak szczerze mówiąc to dzisiaj oni wszyscy jakoś tak biegali jakby mieli 10 kilowe ciężarki do nóg powiązane, a Buval to już szczególnie tym irytował, a zwłaszcza jak szła kontra...

Pozdrawiam
3 marca 2011, 00:07 / czwartek
W sprawie Pietrowskiego. gra on awaryjnie na prawej, bo nie ma innej alternatywy. Poza tym miał kilka dobrych odbiorów i w ataku grał nieźle. Poza tym to wychowanek, przez co ma u mnie kolejnego plusa. Nie można grać tylko armią zaciężną, a nasza obrona bez niego tak właśnie wygląda. W sumie jak cały zespół...
Dajmy Pietrowskiemu jeszcze kilka meczy by się ograł na tej pozycji, to może być z niego bardzo solidny obrońca. Patrzcie na Piszczka, który jest jednym z lepszych prawych w Niemczech, a jeszcze niedawno był napastnikiem.
O Pietrowskim mogę powiedzieć jedynie, że jak go oglądałem w ME (a byłem na prawie każdym meczu), to widać było, że zapierdala i daje z siebie wszystko. Jeszcze raz mówię - DAJMY MU KILKA MECZY, a będzie dobrze.
3 marca 2011, 00:51 / czwartek
a klaskales jeden z drugim jak jedi w okolicach 80min przy lini koncowej wyjal idealnie pileczke spod nog napastnika jagi odwrocil sie i rozprowadzil akcje od swojego pola karnego???
tak??
to co...
daje rade kolezka?
3 marca 2011, 01:05 / czwartek
Daje rade, daje.
3 marca 2011, 02:57 / czwartek
Pietrowski mimo kilku udanych zagrań (można policzyć na palcach jednej ręki) to grał, padakę straszną. Ile przecież on piłek stracił, i to bez walki, po prostu oddawał przeciwnikom.
Wania powinien grać od początku bo ten Sazankou to jakaś pomyłka niczym Radovanovic swego czasu. Dla niego nie powinno być już traktowania ulgowego. Przez te pół roku które jest u nas niczym się nie wyróżnił, a cały czas biega jak by miał jaja z miedzi.
Buval też słabiutko ale to raczej wina tego że nie było wogóle środka. Niby Nowak w pierwszej połowie coś tam grał ale w drugiej to chyba za karę wyszedł.
Airpetian ma papiery do grania, ale widać jeszcze brak zgrania z zespołem.
Poźniak aka najdroższy piłkarz też praktycznie nic nie wniósł na boisko, a w drugiej wogóle nie widoczny.
Surma grał swoje.
Luka Vućko, hmm myślę że z niego będziemy mieli pożytek jeszcze bo chłop czyści pole karne tak jak powinien.
Bąk grał swoje.
Małkowski TRAGEDIA, mimo że wyciągnał sam na sam to wykopy rodem z B klasy.
Wania, chyba obok Traore najbardziej ambitny na boisku, szkoda że dzisiaj nie pokazał wszystkiego do czego nas przyzwyczaił.

Traore, jego nie oceniam bo to kosmita w naszej słabej ekstraklasie. Ten zawodnik powinien grać co najmniej w jakiejś Olimpiqe Marsylii albo Atletico Madryt.
3 marca 2011, 08:18 / czwartek
Sebastian Małkowski - 7 calkiem dobrze
Marcin Pietrowski - 5 srednio
Krzysztof Bąk - 6 poprawnie, stale na poziomie
Luka Vućko - 5 srednio
Lewon Hajrapetjan - 5+ calkiem ofensywny zaciag
Łukasz Surma - 5 jak Surmik wejdzie na 7 za mecz to Lechia zacznie wygrywac ;))
Paweł Nowak - 5 srednio
Kamil Poźniak - 5 srednio
Traore - 8 najlepszy zawodnik
Bedi Buval - 5 srednio
Aleksandr Sazankow - 4 mam nadzieje ze chlop zacznie splacac kredyt jaki dostal
Tomasz Dawidowski - jak dla mnie gral za krotko
Ivans Lukjanovs - 6 Wania sie stara i w drugim meczu jego zmiana daje ozywienie
Marko Bajić - jak lunatykuje to poruszam sie szybciej od niego, ale swoje zaczyna robic w srodku pola
Fajnie jeden z komentatorow w programie kilka dni temu skomentowal polska piłke: "pierwsza 1/3 sezonu pilkarze musza wejsc w cykl meczowy, srodkowe 1/3 sezonu pilkarze musza odsapnac, troszku sie zmeczyli, ostatnie 1/3 sezonu jest juz za cieplo na gre".
3 marca 2011, 08:33 / czwartek
Sebastian Małkowski - 3
(Nie zmuszony do wysiłku, dwa strzały wprost w niego, wyplute przed siebie. Fatalna gra nogami. Żadnego szybkiego długiego wznowienia gry ręką. Byłoby 2 + 1 za interwencje po strzale Franka)
Marcin Pietrowski - 4
Krzysztof Bąk - 7
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 5
Paweł Nowak - 4
Kamil Poźniak - 3
Traore - 7
Bedi Buval - 3
Aleksandr Sazankow - 2
Tomasz Dawidowski - za krótko na ocenę
Ivans Lukjanovs - 7
Marko Bajić - za krótko na ocenę
3 marca 2011, 08:44 / czwartek
Lukjanovs daje radę? Ani jednego udanego zagrania.

Pietrowski za to ja na niego zagrał ekstra, ale z nim bedzie tak jak z Buzim, msui strzelić gola w derbach, żeby przekonać niewiernych.

Tutaj też trochę ocen
odnośnik

Lechia: Małkowski 5 – Bąk 6, Airapetian 5, Vucko 5, Pietrowski 6- Surma 5, P. Nowak 6 (81’ Bajić – niesklas.), Poźniak 5 (81’ Dawidowski – niesklas.), Traore 6 - Buval 5, Sazankow 4 (46’ Lukjanovs 5). Trener Tomasz Kafarski.
3 marca 2011, 09:03 / czwartek
niech się kurwa małkowski nauczy kopać piłkę porządnie! Co to jest III liga żeby taki cyrk odstawiać? Do tego te celebrowanie wykopu piłek, czas gonił a on spacerki sobie urządzał. Brakuje mu jeszcze chyba pewności, bo jakoś specjalnie do górnych piłek z dośrodkowania to nie chciał wychodzić, tylko na linii stał i czekał aż Luka z Krzyśkiem wyczyszczą wszystko...

Taki sobie mecz. Sazan i Buval to nieporozumienie, biegali lub próbowali biegać a nic im nie wychodziło. Mogło być lepiej jak by choć jedną sytuację wykorzystali. Rewanż będzie cholernie ciężki, bo jagiellonia będzie chciała szybko zdobyć bramę i czekać aż my się otworzymy na grę.

I dalej będę jechał swoje, Kafar twierdził że na każda pozycję ma po 2 równorzędnych piłkarzy. Kurwa prawa obrona Deleu i pomocnik Pietrowski? A jak by w ataku był tylko Sazankou to jako jego zmiennik wchodził by Kożans lub Marko? Na pałę, można każdego wcisnąć na daną pozycję. Kafar się zbłaźnił!!!!
3 marca 2011, 09:05 / czwartek
i twierdzić, że ma się skład z dwoma równorzędnymi piłkarzami na każdą pozycję.
3 marca 2011, 10:00 / czwartek
Sebastian Małkowski - 6
Marcin Pietrowski - 4
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 7
Paweł Nowak - 5
Kamil Poźniak - 5
Traore - 7
Bedi Buval - 4
Aleksandr Sazankow - 4
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs - 7
Marko Bajić -

Co do Pietrowskiego to w defensywnie poprawnie, kilka efektownych interwencji, jednak połowa z nich wynikała ze straty piłki w ofensywie. Zero dryblingów, gry jeden na jednego. Ani razu nie widziałem, żeby doszedł z piłką do końcowej linii boiska i dośrodkował, a miał ku temu okazję szczególnie w drugiej połowie, gdy Wania rozbujał prawą stronę.
Skrzydło nie jest dla niego, środek pomocy - możliwe.
3 marca 2011, 10:17 / czwartek
Sebastian Małkowski - 6
Marcin Pietrowski - 6,5
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 6,5
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 6
Paweł Nowak - 5,5
Kamil Poźniak - 5
Traore - 7
Bedi Buval - 5
Aleksandr Sazankow - 3
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs - 5
Marko Bajić -
3 marca 2011, 23:33 / czwartek
Sebastian Małkowski - 6
Marcin Pietrowski - 6
Krzysztof Bąk - 6
Luka Vućko - 7
Lewon Hajrapetjan - 5
Łukasz Surma - 5
Paweł Nowak - 6
Kamil Poźniak - 5,5
Traore - 7
Bedi Buval - 4,5
Aleksandr Sazankow - 3
Tomasz Dawidowski -
Ivans Lukjanovs - 6,5
Marko Bajić -

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.265