Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Buval -kierunek ława

strona 1/1

2 marca 2011, 20:41 / środa
Najwyższa pora gościa posadzić na ławe , w debiucie brame strzelił a teraz poprostu poraszka .Ja się nie dziwie że chłopakom odechciało się grać mając taką okazje i tak zjebać .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 marca 2011, 20:43 / środa
jak Buvala na lawe to Pozniaka do rezerw typ same straty nic wiecej biega i blaka sie po boisku, belchatow ladny interes zrobil i menager pozniaka
2 marca 2011, 20:52 / środa
Buval aż takiej tragedii nie grał, najgorzej to Sazankov.
2 marca 2011, 20:53 / środa
Buvala ,od niego się wiecej wymaga, facet miał strzelać bramki a tu dupa , Traore się dwoił i troił chciał wygrać mecz ,wyłożył taką piłe gościowi że nawet Buzała zamknietymi i to w nowych butach <hahahah> by to strzelił .
2 marca 2011, 20:54 / środa
Adi nie placz
2 marca 2011, 20:55 / środa
...a nie mowilem, ze bedzie placz i lament na murzynow?Lechia mogla ich sprzedac poki w cenie byli, bo po sezonie bedzie lipa cos czuje.
2 marca 2011, 21:07 / środa
ale ten żurek był tłusty

Czy wygrywasz , czy nie ...
2 marca 2011, 21:29 / środa
bułka w której dostawało się giętką na łuku była beznadziejna! ni to smaku nie miało ni wyglądu!
2 marca 2011, 21:32 / środa
sek w tym ze nie mamy zadnego innego "napastnika"
2 marca 2011, 21:45 / środa
Bedi to drewniak. I kropka.
2 marca 2011, 21:55 / środa
to Wy chyba oglądaliście inny mecz!!!Bedi grał całkiem nieźle starał się,biegał,wygrwał pojedynki główkowe i robił więcej zagrożenia pod bramką Jagi niż cała nasza drużyna(oprócz Traore)!!Nie strzelił 100% sytuacji i to jest jego duży błąd ale zdarza się bo to jest sport a Wy Ku**a chcecie żeby każda sytacja była bramką...!!Buzała marnował 5 sytuacji 100% a teraz piszecie że on by strzelił na pewno...ludzie przestancie płakać 0:0 to nie jest zły wynik!!Szkoda sytuacji Buvala ale nie strzelił trudno walczymy dalej!!
3 marca 2011, 06:32 / czwartek
"Bedi to drewniak. I kropka."

odnośnik

Do tego nieociosany. Od wyszlifowanego drewnianego pala można przewidzieć gdzie odbije się piłka, od Bediego to zawsze loteria.
3 marca 2011, 07:34 / czwartek
Płaczki - kierunek za Sopot.

Ja widziałem jak walczył, jak strzelał jako jedyny z daleka, i jedyne co mnie gryzło w Jego grze to zmarnowana setka.

Ps.
Probierz chuj!
3 marca 2011, 10:19 / czwartek
Płakać kur*a Płakać !!! Kibice sukcesu tylko do tego się nadajecie płakać i nic więcej. Wolałem jednak tą IV ligę i wyjazdy po wiochach. niż teraz jakiś kocopołów bandy januszy słuchać(czytać). a My swoje !!
3 marca 2011, 10:34 / czwartek
ADi za nim zalozysz jakis nowy temat najpierw jebnij barana w sciane.
3 marca 2011, 10:38 / czwartek
barak88 zawsze mozesz chodzic na rezerwy! ;)
A ja mam przeczucie, ze jak Buval strzeli pierwszego gola w tej rundzie to sie rozstrzela. Pozdro! ;)
3 marca 2011, 10:48 / czwartek
Od początku mówiłem,że ten buval to drewno wyszły mu praktycznie dwa mecze z cracovia i legią,pózniej juz dno,a po meczu z Wisłą w Krakowie jestem jego antyfanem,czarnuch jak dla mnie zdecydowanie przereklamowany i poza swoimi białymi zębami niczym sie nie wyróżnił.Jego specjalnoscia jest marnowanie dogodnych sytuacji.Banan w reke i muzin na ławke
3 marca 2011, 11:00 / czwartek
ile tematow zalozycie jeszcze placzki?
3 marca 2011, 12:29 / czwartek
Ej! Mój temat usunięto po 3 minutach, a takie kurwa śmieci zostają. Moderator bądź konsekwentny i wyrzucaj te wypociny, bo nie dość, że syf to jeszcze się człowiek denerwować musi czytając "wpisy" takich "kibiców".
4 marca 2011, 12:09 / piątek
bedi zjeball i wszystko jasne
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.552