Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Polonia Bytom, niedziela, 6.03.2011, g. 17:00

strona 1/5

3 marca 2011, 09:53 / czwartek
Gramy z dwunastą drużyną tabeli, która o dziwo straciła jedną bramkę mniej niż my :)

Po naszych dwóch meczach w tej rundzie o grę w obronie jestem raczej spokojny, natomiast są pewne obawy o atak.

Jednakże, kurwa, przyjeżdża jakiś biedny klubik ze śląska, który w składzie ma emerytów z Czech czy Słowacji więc inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie porażką i sporym rozczarowaniem. Goście na pewno zaparkują autobus w naszym polu karnym i będą czekać na kontry, bo wątpię by ktoś odważył się z nami grać otwartą piłkę po Górniku.. trzeba liczyć na szybkiego gola i wtedy jakoś to pójdzie.

Ewentualnie zmiany w składzie w porównaniu do meczu w PP;
Andriuskevicius na lewą obronę za naszego Armeńczyka i Wania za Sazankowa.. ewentualnie Bajić za Nowaka, ale to tylko moje zdanie.

KIBICOWSKO:
Wiadomo, że Polonia będzie wspomagana przez gołodupców z wioski za Sopotem i klatka będzie raczej pełna co podniesie nieco atmosferę meczu.
3 marca 2011, 10:39 / czwartek
Zapomniałeś dopisać że przyjedzie "człowiek co żądzi w Trójmieście" :)
A na poważnie Lechia zamiast grać kombinacyjnie(mecz z Ruchem i Jagą) bo to nie przynosi rezultatów powinni grać niestety brzydko aby zdobyć bramkę gdzieś tak na początku spotkania... I niech Kafar powiem zawodnikom że to nie football amerykański gdzie wbiega się z piłką za linie a będzie dobrze;)
3 marca 2011, 10:50 / czwartek
Dac pograc Polonii do 30-25 metra, odbior pilki i szybka kontra. Granie ciagle i ustawicznie atakiem pozycyjnym przez caly mecz skutkuje wynikiem 0-0.
3 marca 2011, 11:08 / czwartek
Asas ty wiesz lepiej od Kafara co robic i jak ustawic zespoł, idz na trenera bo sie marnujesz ,
3 marca 2011, 11:14 / czwartek
trener tez to wie, tym bardziej ze zaznaczyl to we wczorajszym pomeczowym wywiadzie. wiec mysle ze wnioski wyciagnie i zobaczymy inaczej grajaca Lechie. Moze nie pieknie ale skutecznie grajaca.
3 marca 2011, 11:18 / czwartek
oczekuję że będą tak cisneli Polonie jak w meczu z Jagą. Tylko Ivans za Sazankova i ewentualnie Bajić za Poźniaka. Polonia nie ma takich dobrych obrońców co Jaga tylko zbieranine ze Słowacji i z Polskiej 2 ligi. Mecz na pewno ciekawy kibicowsko :) No i powrót Przemka Trytki na Traugutta :)
3 marca 2011, 11:20 / czwartek
Jak Polonia nie ma takich dobrych obroncow to czemu szczesliwie Lechia zremisowala w Bytomiu a w poprzednim sezonie zawsze byly problemy by pokonac Bytom?
3 marca 2011, 11:20 / czwartek
Fakt, zapomniałem zupełnie o rządzącym w Trójmieście Trytko.. ten mecz nudny na pewno nie będzie :)
3 marca 2011, 11:32 / czwartek
@asas tylko że ta Lechia co teraz jest jest w większości inna od tego składu co wyszedł na boisko w Bytomiu. Na boisko może wybiec nawet tylko 4 zawodników którzy zagrali wtedy w Bytomiu. A Lechia zwykle sprowadza lepszych zawodników, ale czy lepszych od tamtego składu przekonamy się w niedziele :)
3 marca 2011, 11:36 / czwartek
Mecz z Polonią powinien nam dać prawdziwy obraz tego na co Lechię bedzie stac w tej rundzie. Jesli Kafar z zespołem wybrnie z bezsilnosci w przodzie i pukną Bytom 2:0 czy 3:0 to bedzie dobry prognostyk w walce o czołową "6". Jesli skonczy sie wymeczonym 1:0 lub co gorsza remisem (o porażce nawet nie myśle) to znak ze utknęlismy w tym samym błocie co w zeszłym roku na wiosnę i trzeba bedzie częsciej oglądać sie za siebie niz patrzec kto jest przed nami.
O taktyce Polonii chyba juz wszystko napisano, chyba nawet dzieci z sektora rodzinnego wiedzą jak bedzie wyglądało ich ustawienie, a Kafar ma twardy orzech do zgryzienia bo nasze armaty są zapchane.
Ja wierzę w zwyciestwo!

TYLKO LECHIA!
3 marca 2011, 12:30 / czwartek
POwinniscie wygrac, Polonia jest slaba, wy zaslugujecie na pierwsza 3ke, mam nadzieje ze Legla da dupy po calosci bo nie chce ich w pucharach, powodzenia
3 marca 2011, 12:34 / czwartek
Może to dziwnie zabrzmi, ale od kiedy Jagiellonia ma "normalnych" kibiców, udzielających się na obcych forach? Czy to nie jest jakaś podpucha?
3 marca 2011, 12:46 / czwartek
Wiesz w kazdym klubie sa kibice nienormalni i normalni, ja na pierwszym miejscu kibicuje Jadze, do Lechi nic nie mam, moja siostra rodzona ze szwagrem mieszka w Gdansku wiec ich odwiedzam co jakis czas, wiec czemu mialbym miec cos przeciwko wam, tak samo mam rodzine w Krakowie ktora kibicuje Wisle, jak wspomnialem jedni lubia sie napinac na inne kluby inni nie, ja do was nic nie mam i szanuje wasz klub, napewno chce by spadla cracovia, arka ( specjalnie z malej litery) bo wiaodmo jak te kluby sie utrzymuja w lidze, tak samo w walce o mistrzostwo nie chce legii bo to jest kompromitacja
3 marca 2011, 13:29 / czwartek
Po prostu przyzwyczaiłem się, że dzień przed, dzień po meczu Lechia - Jagiellonia, Jagiellonia - Lechia, na nasze forum wpada jakiś nethools, który się spina o wszystko, obraża i sam nie umie kulturalnie wyjść. Stąd moje ździwienie:)
3 marca 2011, 13:32 / czwartek
Dzikidingo ja też kurde patrze na ciebie i normalnie widzę twoje zdziwienie, aż sam się zdziwiłem:)
3 marca 2011, 13:39 / czwartek
Wiesz mnie tez czasem dziwi ze ktos z was nie wyzywa nas od bialorusinow itd, sa rozni kibice, rozni ludzie i tego nikt nie zmienia, niektorzy nie potrafia kulturalnie porozmawiac na temat danego meczu a od razu sie napinaja i wyzywaja druzyne przeciwna, tak zawsze jest i bedzie, po prostu na takich ludzi nie ma co zwracac uwagi bo to swiadczy o ich inteligencji, 3majcie sie, pozdrawiam
3 marca 2011, 14:04 / czwartek
Juz sie tyle nie dziwcie, bo za chwile ktos zalozy temat dla zdziwionych ;)
3 marca 2011, 14:14 / czwartek
:D
3 marca 2011, 14:29 / czwartek
Hehehe
3 marca 2011, 16:53 / czwartek
A ja się zdziwiłem, bo wchodze na watek o meczu LECHIA - Polonia Bytom a tu o Jagielloni. ;)
3 marca 2011, 17:29 / czwartek
A ja się ździwiłem,
że jesteś ździwiony,
że rozmawiają o Jagielloni
w wątku o Polonii.
3 marca 2011, 18:53 / czwartek
a tam. nie ma się co dziwić.
3 marca 2011, 18:55 / czwartek
z takimi cieniasami jak polonia trzeba zgarniac całą pule, dlatego jestem bardzo spokojny o niedzielny wynik. 2-0 bedi i surma.
3 marca 2011, 20:36 / czwartek
A mnie dziwi to, że w wątku dot. ocen naszych graczy po wczorajszym meczu Sz. P. Dzikidingo ocenił na równi grę Ivansa Lukjanovsa z Lewonem Hajrapetjanen. 5- to stanowczo za mało dla Wani (moim zdaniem najlepszego do spółki z Traore na boisku), a dla Harapetjana "piątka" to niestety za wysoko. Zbyt dużo nieudanych interwencji. Ale jeśli oceniać grę obrony tylko na podstawie straconych goli to jestem w stanie się zgodzić z taką oceną, w innym przypadku proszę o uzasadnienie tych 2 przypadków Dzikikondo:)
3 marca 2011, 22:55 / czwartek
17. kolejka Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy w dniach 4-6 marca poprowadzą mecze 17. kolejki Ekstraklasy.

4 marca (piątek):
Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 17:45, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).
Wisła Kraków - Ruch Chorzów, godz. 20:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).

5 marca (sobota):
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, godz. 14:45, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Widzew Łódź - Korona Kielce, godz. 17:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok, godz. 18:15, sędzia: Robert Małek (Zabrze).
BEZDOMNI - Lech Poznań, godz. 19:15, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).

6 marca (niedziela):
Legia Warszawa - Polonia Warszawa, godz. 17:00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok).
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
4 marca 2011, 08:27 / piątek
Skoro mamy grać kombinacje to trzeba mic do tego zawodników - Razak +, Wania +, Surma +, Nowak +, Bajic +, Andrus +, Pozniak +, Wisniewski + a reszta niestety gra na ambicji (oby)

Sazankov rozpędza się jak paciag IC Kaszub, Bedi (masywny i ewentualnie tylko do walki i zastawiania) TECHNIKI TOTALNE ZERO (i nie chodzi o zjebaną setke z Jagą bo Sandomierski miał farta- inna sprawa ze Razak by mu rozwiazał i zawiazał przy tej sytuacji sznurówki) ale kazde przyjecie dołem piłka odskakuje na 3 metry.

Pietrowski chyba nie jest stworzony do gry w pierwszej 11 - lepij mu szło jak wchodzil z ławki - samo bieganie mu nic nie daje bo moze poza dwoma odbiorami to robią go w dziada jak chcą (Lepiej mądrze stać niż głupio biegać)

I ostatni koment dot Lewona (nazwiska nawet nie próbuje zapamietac) - narazie mocno spiety i mysle ze powinien tez wchodzic na zmiany za Andrusa ale zeby miał pierwszy pewny plac od początku ... to znaczy ze kada Armieni jest bardzo słaba.
4 marca 2011, 09:27 / piątek
Andrus do gry kombinacyjnej ? ? ? buehehe, to żeś poleciał : )

silny murzyn z przodu nie jest zły, mocno stojacy na naogach i szarpiący, do przepychanek nada się i przy takiej grze,

a Sazankow, pełna zgoda, do kombinacji nadaje się jak ja do baletu
4 marca 2011, 09:34 / piątek
apeluję do ludzi prowadzących doping żeby doping składał się wyłącznie z dopingu Lechii i żeby tych krzykaczy co przychodzą pokrzyczeć na pedałków zza miedzy zagłuszyć :). Ewentualnie złodzieje i pedały gdzieś na początku, no i oczywiście przy utworze leoleoleoe ... dodać tą 4 zwrotkę :). Osobiście drażnią mnie tacy ludzie co wybijają się i wrzucają na przyjezdnych zamiast dopingować naszą Lechię
4 marca 2011, 09:51 / piątek
jak się nie podoba to idź do teatru Tomcio
jazda z kurwami!
4 marca 2011, 09:59 / piątek
Sazankou nie jest zły, tylko trzeba mu przeszczep głowy zrobić na taką co umie zagłówkować (w Chorzowie by się przydała) i przyszyć trzecia nogę bo te dwie co ma to ładnie przyjmują i dryblują ale kopnąć nie potrafią. Do tego czasu ława. Wania od pierwszego gwizdka, Bajić i David a później na zmęczonych hanysów wielkiego murzina wypuścić. I będzie 3:1 (Bąk w końcu zaliczy asystę dla przeciwnika bo się stara w każdym meczu ale mu nie wychodzi).
4 marca 2011, 10:35 / piątek
Tak naprawde to wypada ze skladu dwoch waznych zawodnikow: Kozans i Wisniewski. Nie bedzie łatwo. Lechia od czasu awansu do Ekstraklasy nigdy nie wygrala z Polonia B. Mysle ze trzeba ta niemoc przelamac. Ale mam jakies obawy ze mecz bedzie bardzo podobny do tego w Chorzowie tylko Lechia bedzie jeszcze mocniej cisnela a Polonia w 10 wybijala wszystko co sie da do przodu.
4 marca 2011, 11:25 / piątek
Verde obejrzyj sobie mecz z Ruchem, i jak grał Andruskievicius.
4 marca 2011, 11:40 / piątek
3:1 dla Nas !

LECHIA!!!
4 marca 2011, 11:49 / piątek
jeżeli już do typowania wyników doszło to powiem tak... Zawsze jestem raczej stonowany w typowaniu, ale tym razem obstawia 4-0 (Buval**, Traore*, Bąk*)
4 marca 2011, 14:57 / piątek
Bedzie dobrze jesli po niezlej grze z murujaca bramke polonia wymecza skromne 1:0 lub 2:1. Zespol po przerwie ciagle sprawia wrazenie zgrywajacego sie ze soba, bedzie dobrze, ale na cuda nie licze.
4 marca 2011, 18:46 / piątek
żeby tylko na tę jedną bramkę nie trzeba było czekać do 93minuty. mecz w którym wszystko może się zdarzyć oprócz naszej porażki, ale już niech coś strzelą bo to wygląda tak jak by piorun włożyli do słoika, tak teraz wygląda gra Lechii. strzelą, to potem pójdzie ale u siebie trzeba ultraofensywnie.
4 marca 2011, 19:18 / piątek
Jak pilkarzyki nie skopia tej Polonii Bytom conajmniej trojka, to nie bede zadowolony:))
Mnie trzy punkty po gownianej grze nie interesuja. Jak wygrywac, to z klasa, i licze na to w niedziele. Jesli Kafarski i reszta chca mierzyc wysoko, to taka Polonie musimy "zgwalcic" na boisku.:D
Licze na skromne 3:0. Mysle ze po Jadze Buval ma juz dosc festiwalu nieskutecznosci.
Zreszta jak i caly zespol.
Dumny po zwyciestwie, wkurwiony po porazce!! ;))
4 marca 2011, 19:27 / piątek
1:0 po ciężkim boju i bramce Buvala.
5 marca 2011, 14:07 / sobota
z tego co tak sobie przeglądam na serwisie do kupowania biletów, to kroi się ok. 8 tysięcy. To nieźle, zważywszy na przeciwnika, porę roku, ostatnie wyniki i frekwencję w tym sezonie, która niestety, na razie utrzymuję się w okolicach 6 tys. Kupujcie, póki czas! :-)
5 marca 2011, 16:17 / sobota
WISNIA to SERCE naszej LECHI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 marca 2011, 16:28 / sobota
LECHII !!!!!
5 marca 2011, 20:20 / sobota
Po dzisiejszych wynikach, zwycięstwo jutro daje Lechii czwarte miejsce
5 marca 2011, 20:52 / sobota
Obstawiam ciężki mecz. 1:0 po karnym strzelonym przez Traore.
5 marca 2011, 21:25 / sobota
też stawiam na Buvala, Traore ich dobije i będzie 2:0.
5 marca 2011, 21:31 / sobota
jutro mamy szanse na 4 miejsce lub w najgorszym wypadku pozostaniemy na 8. Na Traugutta w bramce już dziś stoi zaparkowany autobus czarnych paznokci!
5 marca 2011, 21:34 / sobota
Czarno to widze..

Lechia 2:0 Bytom

-Buval
-Traore

:)
5 marca 2011, 21:37 / sobota
to naprawde czarny, realny schemat...
5 marca 2011, 21:43 / sobota
Wszystkim huraoptymistom chcialbym przypomniec jak przyjezdzala do nas cienka Odra po tym jak pocisnelismy beznapletkowych 6:2 na wyjezdzie.
5 marca 2011, 22:03 / sobota
Jutro liczę na dobrą gre i 3-1 dla Naszych, po czym wskakujemy na 4 miejsce w tabeli! Innej opcji nie widzę ;)
5 marca 2011, 22:20 / sobota
Panowie nic innego, do jutra !!! Zycze wszystkim spokojnej nocki i emocji co nie miara w jutrzejszym meczu, niestety ja bede na telefonie relacje czytal bo Tyrex mnie czeka a dopiero o 19 koncze i nie dam rady ogladac!!
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024