Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Polonia Bytom, niedziela, 6.03.2011, g. 17:00

strona 3/5

6 marca 2011, 18:36 / niedziela
JEEEEST ! Razack rules !
6 marca 2011, 18:37 / niedziela
Kibicowsko to jestesmy Mistrzami Europy:)
6 marca 2011, 18:38 / niedziela
a na lechia.net obstawialem 74 min ! Alez blisko bylo !
6 marca 2011, 18:39 / niedziela
Ale jaja! Jak tak się skończy spotkanie to jutro kupuję kupon Lotto.
6 marca 2011, 18:42 / niedziela
Ale ten Frytko ma tępy wyraz twarzy
6 marca 2011, 18:47 / niedziela
@M.M: przesadnie się nie jaraj, bo karne zawsze strzela Traore z prostego powodu - on sie nigdy nie myli.
6 marca 2011, 18:49 / niedziela
Goooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 marca 2011, 18:49 / niedziela
Strazak !!!!!!!!!!!!
6 marca 2011, 18:50 / niedziela
DAWIDOWSKI ZAWODNIK MECZU

Dwie bramki nam zalatwil
6 marca 2011, 18:50 / niedziela
Tak jest ! 2:0 i po meczu ! Brawo Razack 1

Do tego Vucko - super !
6 marca 2011, 18:53 / niedziela
4 miejsce , 0 z tylu zwyciestwo wymeczone ale z Polonia B. nigdy latwo sie nie gralo.
6 marca 2011, 18:54 / niedziela
No i jest 4 miejsce! Szkoda tylko, że Legia ucieka.
6 marca 2011, 18:57 / niedziela
W końcu się chłopaki rozstrzelali ;)
Poźniak słabiutko
6 marca 2011, 18:57 / niedziela
I jeszcze jedno - Traore z 7 bramkami jest na 5 miejscu w klasyfikacji strzelców! Prowadzi Niedzielan z 9 trafieniami.
6 marca 2011, 19:00 / niedziela
Vucko pokazał siłę spokoju. Dawid wypracował oba gole. Surma łatał wszystko pięknie. Razack bezlitosny z zimną krwią. Wania poszarpał w pierwszej połowie.
Pietrowski trochę w pierwszej niepewnie, w drugiej lepiej.
Małkowski spokojnie.
Nowak mógł trochę więcej pokazać i częściej zapodawać wolne czy rogi.

Ale jest dobrze, 2:0 do przodu !

Tak dalej, z każdym meczem musi być lepiej.

Teraz trzeba Jagę ograć 2 razy !
6 marca 2011, 19:00 / niedziela
co za dzien mile zakonczenie weekendu brawo LECHIA !!!
6 marca 2011, 19:01 / niedziela
Gratulacje za wynik, bez kitu nie spodziewalem sie(ale wierzylem) ze wygramy!!!
Mecz slaby co by nie bylo ale najwazniejsze zwyciestwo Lechijki!!

Tylko Lechia
6 marca 2011, 19:05 / niedziela
@YASIU83

Bardzo Ci dziękuję kolego za tego linka. Ulżyłeś mi w cierpieniu.Druga polowa - bez jednego zacięcia:)

Traore był dla mnie najlepszym zawodnikiem meczu, zanim jeszcze wykonał karnego. Świetny mecz dzisiaj.

Podobnież Vucko - i to mnie bardzo cieszy, bo dotąd jakoś mnie nie przekonywał. A dziś profesor. Taki wielki chłop, a nie dał sobą zakręcić tym kurduplom z napadu Bytomia.

Dawid - mimo iz wielu na tym forum go nie szanuje - pokazał dziś, jak jest ważny. Krótko grał, ale bardzo dobrze. Z tym karnym to majstersztyk.

Hajrapetian - z niego będą ludzie. Ciekawie będzie teraz na tej pozycji, bo Andriuskevicius też jest bardzo solidny.

Pietrowski słabo, ale jest usprawiedliwiony. Dobrze, że wraca Deleu.

Kiepsko również Buval. Niby czasem błyśnie i naprawdę wkłada dużo serca, ale jednak coraz częściej zaczynam się zastanawiać, czy tego transferu nie zaliczyć do chybionych. Ale poczekam jeszcze z taką tezą - w sparingach strzelał. Może się odblokuje.

A najsłabszy zawodnik meczu - Nowak. Nie mam pojęcia co mu się dziś stało, ale grał katastrofalnie. Miał chyba więcej strat, niż w całej poprzedniej rundzie. Fatalne podania, ciągle gubił piłkę - bardzo dziś słabo. Do poprawki.

Na plus na pewno też mrówka - Surmik i Wania i Małkowski, który chyba powoli może być pewien bluzy z numerem 1.

I w ramach podsumowania: Nie miejmy złudzeń, mieliśmy dzisiaj naprawdę dużo szczęścia. Bo jak Polonia przycisnęła, to było groźnie. Dobrze, że nie potrafili tego wykorzystać. A my - trzeci mecz z rzędu bez straty gola. I to, a także fakt, że w końcu coś strzeliliśmy, to najważniejsze informacje dzisiejszego dnia.

Pozdrawiam.
6 marca 2011, 19:11 / niedziela
@ Duch91

Prosze bardzo!
6 marca 2011, 19:14 / niedziela
A tak na marginesie...

Trytko przyglupie rzadzi to...
6 marca 2011, 19:19 / niedziela
Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić co przemawia za grą Buvala przez 90 min w każdym meczu?
6 marca 2011, 19:23 / niedziela
Buziek zapewne marnowane setki co mecz
6 marca 2011, 19:23 / niedziela
menago.
6 marca 2011, 19:34 / niedziela
dobrze, ze o tym piszesz Buziek. Przeciez ten czarny samolubny kondon powinien zagrac kilka meczow w mlodej zeby sie ogarnac. Nie mowie, o marnowanych sytuacjach i o niecelnych podaniach (jak juz sie na nie zdecyduje), ale o tym, ze jak dostanie pilke to juz kurwa swiata poza nia nie widzi. A jak przychodzil to mowil, ze nie jest typem snajpera tylko podstawa to to, aby byla korzysc dla druzyny. To ja mu podpowiem. Korzysc bedzie jak nie wyjdzie w pierwszym skladzie.

Co do meczu to obok Traore ktory jest z innej ligi, dla mnie slowa uznania dla Vucko. Spokoj przede wszystkim, a do tego przy jego warunkach fizycznych rewelacyjna zwrotnosc. Do tego przeglad pola i celnosc podan. No i oczywiscie Surma na plus. Do tego gruzin ma papiery na granie. Dzisiaj bylo to widac.
6 marca 2011, 19:36 / niedziela
a sponsorem ostatniego mojego wpisu jest "do tego" :)
6 marca 2011, 19:53 / niedziela
Brawo Lechia!! Ale emocje!
6 marca 2011, 19:54 / niedziela
Armeniec już w PP z Białorusinami przeplatał niezłą grę z głupimi błędami. Rozegra się i będzie pożytek.

Vućko z meczu na mecz lepiej, ligowy Gerard Pique :) - trochę pojechałem, ale dzisiaj naprawdę grał rozsądnie i myślał.

Traore wiadomo, nasz najlepszy gracz.

Poźniak lepiej niech zacznie się angażować, trzeba albo grać świetne i genialne piłki otwierające drogę, albo chociaż biegać, szarpać i gryźć.

Pietrowski mimo, że się stara i nie jest jakoś wybitnie źle, to jednak wydaje mi się, że ekstraklasa to za wysokie progi.

Buval i Dziewulski (sobowtór Jurka?) z hanyskiej ekipy to jedni z większych czołokopaczy dzisiejszego spotkania.
6 marca 2011, 20:04 / niedziela
Czy Wy nie widziecie, że Buval jak tylko ma piłke to ma potrójne plecy odrazu?
On charuje dla zespołu,a że go tak kryją to robi sie miejsce dla innych.
To taki chłop od "czarnej roboty" (hehe) w ataku.

Armeniec sie rozkreca:)
Vucko musi w kazdym meczu kogos osmieszyc, tak bylo i dzis hehe

jest dobrze, ale teraz dwa ciezkie wyjazdy.
6 marca 2011, 20:05 / niedziela
Ja myslalem ze Dawid zaslynie tylko tym ze zlapal zolta kartke a tu prosze jak nie patrzec dwie asysty , Buval to ja nie wiem ile musi miec sytuacji zeby cos trafic a Traore jak Traore wraca forma .
6 marca 2011, 20:08 / niedziela
Buval 3 nie opierdoli ale się stara , a wy płaczcie dalej i idźcie na tęczową trybunę :D

Więc Wstań....
6 marca 2011, 20:13 / niedziela
Ale napastnikom przydaloby sie chyba wiecej treningow strzeleckich. Ja nie jestem trenerem, ale moze mozna cos z tym zrobic? Dzieki Bogu mamy jeszcze Traore!
6 marca 2011, 20:21 / niedziela
Sam kuźwa sobie wstań i się wypnij jeszcze najlepiej.

Dla mnie gra piach i tyle. Nie wystarczy się starać - trzeba zapierdalać.
6 marca 2011, 20:23 / niedziela
Eloelo (mam nadzieje, ze Twoj nick nie wzial sie od tych bialych czrnuchow z pielucha zasrana po kolana) zwroc uwage, ze u nas w ataku gra trzech napastnikow, ktorzy maja sie wymieniac pozycjami. I on jakos najmniej sie stara. Wiec jak chcesz zablysnac tylko modna ostatnio rozowa trybuna to probuj dalej. Jak masz jednak cos do powiedzienia nie badz niesmialy jak bywalec trybuny o ktorej piszesz.
6 marca 2011, 20:25 / niedziela
Tak jak już ktoś pisał - dziś Nowak bardzo słabo. A Traore coś czuję, że będzie walczył o króla strzelców.
6 marca 2011, 20:26 / niedziela
Mecz nie powalał aż tak na kolana,ale przy takim dopingu musieli wygrać :)
6 marca 2011, 20:33 / niedziela
Nowak nie miał dziś ani strzałów, ani za dobrych prostopadłych podań.

Formacja napastników to u nas kula u nogi niestety, ani Sazankov, ani Buval, ani Dawidowski (dziś co prawda zrobił to co potrafi najlepiej : żółta, karny, ale i dobre podanie do Razaka). Obawiam się jednak, że jakby wyszedł w następnym od 1' to niczym by się nie wyróżnił.

Martwi wiek Łukasza i Nowaka, i zestawiona obok tego dotychczasowa jakość gry Poźniaka.

Narazie nie ma co panikować, Kafar w miarę dobrze reaguje zmianami na wydarzenia na boisku, w szatni amosfera wydaje się być OK, plan z hanysami wykonany, na 0 u siebie z Białorusią zagraliśmy. Pozytywy też są.
6 marca 2011, 20:38 / niedziela
Dawidowski to jest fenomem,dobrze miec takiego zawodnika.Wszedł na boisku w 2 połowie odrazu swoim zwyczajem za sapanie dostał żółta kartke,tracił dosłownie wszystkie piłki,nic mu nie wychodziło,aż nagle zrobił nam z niczego zwyciestwo.Wymusił faul z polu karnym,który to już raz(faul był,brawo za cwaniactwo dla dawida) ?? Naprawde inteligenty chłopak,jest bez formy co było widać bo jego grze a mimo to zrobił nam 3 punty.Druga bramka była już konsekwencją tego,że Bełchatów sie odkrył,ale druga bramka tez asysta Dawidowski :))))))))))
6 marca 2011, 20:38 / niedziela
Nowak nie miał dzis strzałów?
aha, bo ja widziałem conajmniej dwa przelatujące koło okienka.
6 marca 2011, 20:41 / niedziela
Bytom nie Bełchatów oczywiscie browarki robia swoje:)))))))))))
6 marca 2011, 20:42 / niedziela
Widziałem jeden , o którym mogę powiedzieć niezły - w drugiej połowie, ale to mało, przynajmniej moim zdaniem.
6 marca 2011, 20:43 / niedziela
Dawidowski dziś 4 żółtko złapał - nie zagra z Jagą.
6 marca 2011, 20:46 / niedziela
Niech ktos mi wytlumaczy w czym Pozniak jest lepszy od Bajica ? Bajic wszedl i zrobil wiecej niz Pozniak przez te minuty co gral.
Buval momentami jest za bardzo osamotniony i od razu do niego doskakuje 3 obroncow dlatego ciezko mu cokolwiek zrobic chodz dzisiaj kilka razy mogl sie lepiej zachowac.
Dawidowski to jest dziwny twor :) jak dostal zolta kartke to juz myslalem, ze zaraz dostanie czerwona a ty znow z niczego dal nam zwyciestwo. Te jego zastawianie sie w polu karnym to jest majstersztyk. Brawo !
Surma chyba jest astymatykiem i bierze leki jak Bjoergen. W takim wieku tak zapier...lac to masakra. Mistrz.
Martwi opieszalosc Pozniaka. Koles traci pelno pilek, w ogolne nie widac u niego woli walki.
Ogolnie brawo za konsekwencje w grze , czulem, ze w koncu musi cos wpasc . Kafar dobrze ich poukladal.
6 marca 2011, 20:49 / niedziela
Te straty wkurwiały już w Bełchatwie, a my zapłaciliśmy by wkurwiały i nas.

Uprzedzając - obym okazał się płaczącym czy tam innym prorokiem, ale wątpie czy będziemy mieli z niego większą pociechę. Obym się mylił.
6 marca 2011, 20:53 / niedziela
Bo Kafar obiecal miejsce w podstawowym skladzie...
6 marca 2011, 20:54 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 marca 2011, 20:56 / niedziela
Ważne i w pełni zasłużone zwycięstwo. Co prawda gdyby nasi wykazali więcej skuteczności i zimnej krwi ( patrz Buval), mogłoby się skończyć nawet 4-0. Ale to nie ważne! Liczą się 3 punkty i awans na 4 miejsce w tabeli ;) Nie chce wyróżniać żadnego z zawodników, ale uważam iż Pietrowski zagrał pewnie i dosyć poprawnie, przynajmniej w 1 połowie. Dobrze, że Kafar wpuścił Dawida, bo gdyby nie ten karny to nie wiadomo jakby się mecz ułożył. Cieszmy się zwycięstwem ! AVE LECHIA !
6 marca 2011, 20:59 / niedziela
Kiepski mecz, ale najważniejsze są trzy punkty. Dawidowski odmienił losy meczu - piłkarsko jest cienki, ale jest silny jak tur, fizycznie chyba każdego defensora w lidze by zniszczył, karnego wywalczył w swoim stylu, ale już asysta przy drugim golu była ładna.

Jak na razie bardzo dobrze prezentuje się Vućko - w powietrzu nie do pokonania. Rozczarowuje Poźniak, chyba chłopakowi nie służy presja "najdroższego transferu".

PS. Irytuje mnie Buval - facet zagrał dobrze trzy pierwsze mecze i dalej jedzie już na opinii.
6 marca 2011, 21:02 / niedziela
No kogo brakowało ? Ja się pytam ? Ktoś wie ?
6 marca 2011, 21:04 / niedziela
nie było rewelacji ale wynik cieszy. Dawid uratował nam dupę. Bo było był by remis. Wyjątkowo ciężko strzela się na wiosnę naszym piłkarzom. Za tydzień w lidze wygrana, w pucharze bramkowy remis. W Białorusi w meczu ligowym nie zagra Cionek.
6 marca 2011, 21:04 / niedziela
Frane Čačić ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021