Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Bytom, niedziela, 6.03.2011, g. 17:00

strona 4/5

6 marca 2011, 21:05 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 marca 2011, 21:08 / niedziela
Robert Góralczyk trener Polonii: "Niewiele brakowało, a wywieźlibyśmy z Gdańska jeden punkt. Lechia ostatecznie dopięła swego, ale takich rzutów karnych jak w Gdańsku, w Bytomiu arbitrzy nie gwiżdżą. Nie będę ukrywał, że przez większą część spotkania Lechia dominowała; potencjał ofensywny tego zespołu jest ogromny. Myślę, że każda drużyna będzie miała problemy z wywalczeniem na tym stadionie nawet punktu.

Żałuję, że nie udało nam się wykorzystać żadnej z wypracowanych sytuacji. Może nie były to idealne okazje, niemniej jakieś zagrożenie pod bramką Lechii stworzyliśmy. Niektórzy zapewne spodziewali się, że zamurujemy się na własnej połowie, tymczasem staraliśmy się grać w miarę otwartą piłkę".

Tomasz Kafarski trener Lechii: "To był dla nas bardzo trudny mecz. Tradycyjnie Polonia wysoko zawiesiła nam poprzeczkę. Bytomianie umiejętnie konstruowali akcje i przez całe spotkanie musieliśmy się mieć na baczności. Jestem zadowolony z przeprowadzonych udanych zmian. Tomasz Dawidowski do spółki z Marko Bajiciem zaprezentowali się z jak najlepszej strony i uspokoili naszą grę. Szkoda, że Tomek otrzymał czwartą żółtą kartkę i z tego powodu nie wystąpi przeciwko Jagiellonii, ale prędzej czy później jego absencji należało się spodziewać".

cos mi sie przypomnialo:)
Jak Bajic podchodził do wolnego, to ktos za mną palnął
" już ktoś w tym murze nie żyje" hehe
Buzały hehe!!!!!

Jeszcze Sotirović za tydzień pauzuje. Za 4 zółtko ( 3 w Śląsku + 1 w jadze).
chuja tam jakiś cacić... no czekam...
6 marca 2011, 21:11 / niedziela
gmoch jestes groźny! odnośnik
No właśnie. Można jakoś odmienić się z bełchatowem ?
Einhejer " Eloelo (mam nadzieje, ze Twoj nick nie wzial sie od tych bialych czrnuchow z pielucha zasrana po kolana) zwroc uwage, ze u nas w ataku gra trzech napastnikow, ktorzy maja sie wymieniac pozycjami. I on jakos najmniej sie stara. Wiec jak chcesz zablysnac tylko modna ostatnio rozowa trybuna to probuj dalej. Jak masz jednak cos do powiedzienia nie badz niesmialy jak bywalec trybuny o ktorej piszesz."

Nie mam ochoty napinać się przez kabelek tak jak ty(szukający zaczepki ) więc na tym zakończę swoje wypociny . Będę miał coś do napisanie to napiszę , także , Pozdrów tam wszystkich .

nasza 11stka to złota drużyna...
6 marca 2011, 21:15 / niedziela
Gratulacje, fajnie ze kolejna druzyna walczy o mistrzostwo, pozdrawiam, bez napinki
6 marca 2011, 21:15 / niedziela
Co do Buvala to sie zgodze z Bladą...
6 marca 2011, 21:16 / niedziela
Panowie. Poźniak potrzebuje czasu i tyle. Uważam, że Buzała nie może być lepszy niż jest. A Poźniak tak. Więc cierpliwości trochę.
6 marca 2011, 21:16 / niedziela
acha i wogóle to ja napisałem tylko o tym , że kryje go 3 zawodników , a Ty mi wyjeżdżasz z tym ze napastników jest trzech i mają się wymieniać pozycjami ;):) także bez spinki ...

Czy wygrywa , czy przegrywa zawsze jest JEDYNA
6 marca 2011, 21:17 / niedziela
Ciesze się Boldi, napinaczu, prowokatorze, kurwa obrażający na prawo i lewo brata po szalu, nie wiadomo z jakiego powodu.

Bez odbioru.
6 marca 2011, 21:20 / niedziela
Ja Cie nie obrażam chłopie, denerwuje mnie tylko, że sapiesz tak na Naszych. Co ide na mecz, wyjazd czy dom, ciagle słysze sapanie. Jestesmy na 4 miejscu, nieważne ile jest punktów różnicy ale tam jestesmy, i doceń to. Ty, i tacy jak Ty co stękają.
6 marca 2011, 21:20 / niedziela
vucko i bajic mnie coraz bardziej przekonują. obaj jakoś to wszystko kalecznie robią, ale vucko przy rożnych to nawet jak nie wyskakuje to wybija piłke, a bajic w środku ma ok 1min na przemyślenie co zrobić z piłką bo i tak nikt jej mu nie może zabrać. troche denerwują coponiektóre głąby co przy pierwszym niecelnym podaniu buvala zaczeli go wyzywać i domagać się zmiany, a za chwile jak dobrze podał to już jarali jak gwizdki. chyba ludzie po stracie buziego na którego wszyscy zawsze z chęcią jechali teraz znaleźli se następną ofiare w postaci buvala. szkoda, że tej energii nie wkładają w doping.

Bardzo ważne zwycięstwo!
6 marca 2011, 21:27 / niedziela
Datt : "Uważam, że Buzała nie może być lepszy niż jest. A Poźniak tak. Więc cierpliwości trochę."

Dobra. Dam szansę. Jak strzeli w derbach, to mu odpuszczę...
6 marca 2011, 21:27 / niedziela
naprawde musze pisac slowo w slowo? Ciezko zrozumiec (bez napinki, bo uczulony cos jestes) przeslanie, ze jak jest trzech napastnikow to nie wystarzy go wytlumaczyc, ze tam gdzie on to trzech, bo bardziej niz na szpicy nie wykazal sie na skrzydlach, gdzie mial okazje sie wykazac.

Widze, ze z nickiem trafilem (z troski, a nie przez napinke to napisalem) i dalej juz ciezko Ci bylo cos napisac. Tak czy inaczej pozdrowienia.
6 marca 2011, 21:30 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 marca 2011, 21:32 / niedziela
Ależ kurde belek ja to doceniam. Każdy wie, że zaczynaliśmy od 0 i gdzie teraz jesteśmy, że jesteśmy w czołówce, że gramy ładny dla oka futbol, że mamy dobrych zawodników, stabilną sytuację w klubie, że przenosimy się na piękny obiekt - kurwa ja to wszystko wiem, ale czy to jest przeszkodą by wymagać od klubu jak od siebie - jeszcze więcej? O wykrzesanie tego "jeszcze więcej" mi chodzi, a nie o smęcenie, płacz czy chuj wie co jeszcze (nazwij to sam).
6 marca 2011, 21:34 / niedziela
Ogladajac mecz, czekalem na szybko strzelona bramke bo wiedzialem, ze jak strzelimy jedna to strzelimy wiecej. Podobal mi sie dzisiaj Airapetian. Ma chlopak pojecie o grze, lubi wchodzic w akcje ofensywne i jest szybki. Najbardziej jednak inponuje mi Vucko i jego spokoj. Nie dziwie sie, ze chcieli go w Standardzie Liege. Chlop ma niesamowite warunki fizyczne, gra spokojnie itp. Na dodatek zauwazylem, ze nie wypierdziela pilek gdzie popadnie jak np. nasze Polskie gwiazdeczki, tylko szuka korzystnego rozwiazania. I tak bylo w tym meczu. Na plus Surma i Traore. Rozczarowali mnie najbardziej w tym meczu Nowak i Pozniak. Moim zdaniem w Kamilu jakis tam potencjal widac ale jakos wydaje mi sie, ze jeszcze dokladnie nie wkomponowal sie w nasza gre. Ponadto na minus Pietrowski. Chlopak mial kilka odbiorow ale prawie zawsze wlasnie szla gra polonii z jego strony. Mam nadzieje, ze w meczu z Jagiellonia Deleu zagra od pierwszej minuty. Mozna gadac, ze Dawidowski bohaterem meczu ale ja mysle, ze prawdziwym zawodnikiem meczu byl wlasnie Traore. Dawidowski wywalczyl karnego, mial asyste ale gdyby nie jego glupie straty itp to moglo by byc jeszcze lepiej.

Mam nadzieje, ze wkoncu nasi sie odblokowali i z Jagiellonia godnie powalcza o pkt.
6 marca 2011, 21:35 / niedziela
Tak ogolnie to 3 pkt sa nasze ale Troglodytko pewnie po meczu powiedzial, ze Bytom rzadzi w Trojmiescie :)))
6 marca 2011, 21:37 / niedziela
hehehe. i kto tu sie przez kabel spina dzieciaku?
ochlon troche i wroc.
6 marca 2011, 21:44 / niedziela
Kolejna ekipa, która do nas przyjeżdża i praktycznie nie dopinguje.. trudno. Chuj im w dupę.

Cieszą trzy punkty, gra jak zawsze.. skuteczność jakiś dramat.
6 marca 2011, 21:47 / niedziela
gmoch: "że gramy ładny dla oka futbol"

Cały bajer polega na tym, że narazie tego ładnego futbolu ani widu, ani słychu. Mecz przesłaby (znowu), wynik dobry, ale jak Lechia o czymś marzy, to wygrywać takie mecze to obowiązek. 2 trudne wyjazdy teraz, jak nie poprawią gry (gdzie te krótkie podania), będzie tam ciężko nawet o punkt.
6 marca 2011, 21:49 / niedziela
.
6 marca 2011, 22:25 / niedziela
vrs, ogólnie, od pewnego czasu, niekoniecznie w Chorzowie, w Gdańsku z Białorusią.
6 marca 2011, 22:31 / niedziela
jak na razie Vucko - tranfer sezonu, Pozniak porazka sezonu i ciesze sie z 3 punktow ale przyszlosc nie nastraja pozytywnie
6 marca 2011, 22:39 / niedziela
malcolm: skąd wiesz, że Poźniak to porażka sezonu?
6 marca 2011, 22:45 / niedziela
Specjal Polonii nie dojechał do Bytomia :) odnośnik
6 marca 2011, 22:47 / niedziela
napisalem "jak na razie", 3 mecz i pokazal totalne zero, jak ktos chce niech sie nim podnieca ja nie mam nic przeciwko, ale jak dla mnie zespol kompletnie nic nie zyskuje na jego grze :-(((((
6 marca 2011, 23:10 / niedziela
ja powiem tak...
byl "profesor"hubert ktorego naprawde uwazalem za b.dobrego grajka i ten przydomek uzyskal nie od parady...
potem sie skurwil i zostal "pinokiem"
teraz mamy NOWEGO PROFESORA a imie jego Vucko...
szacunek...to co ten koles prezentuje...spokoj opanowanie zimna krew...hubercik...buty mozesz mu czyscic
umarl krol niech zyje KROL
dziekuje dobranoc
6 marca 2011, 23:19 / niedziela
Prócz tego, że koleś ma kilka litrów spokoju we krwi, to przede wszystkim posiada taką cechę jak "boiskowa inteligencja". Za nim gdziekolwiek zagra, cokolwiek zrobi wygląda tak jakby w międzyczasie na szybko przekalkulował wszelkie możliwe rozwiązania i wybrał najlepsze z nich. Kiwka pod koniec meczu na tej łysej bytomskiej parówie była podkreśleniem jego dzisiejszego świetnego występu, a przy obecnej grze duetu Vucko - Bąk to Kozans za szybko do podstawowego składu nie wróci.
6 marca 2011, 23:22 / niedziela
Vucko!! Traore!!tyle
6 marca 2011, 23:24 / niedziela
Kto to Wołąkiewicz? Vucko kwalifikuje się (jak narazie) do tematu " mistrzowskie transfery" albo coś na podobe. Poźniak słaby w chuj. Ogólem mecz całkiem, całkiem. Jak wytrzeźwieje to coś napiszę wiecej, a tymczasem stosunkowo udanej nocy życzę.

A WIĘC WSTAŃ!
6 marca 2011, 23:30 / niedziela
No jeszcze co do Poźniaka, to co on gra to póki co jest totalna żenada... Na nastepny mecz Bajic od początku a młody niech przemyśli po co tu przyszedł...
6 marca 2011, 23:59 / niedziela
Hejka!
Jestem z Armenii,przepraszam za moj polski!
Chcialem dowiedzieć się, czy podoba sie gra Airapetiana?
jeszcze raz przepraszam za mój polski
7 marca 2011, 00:15 / poniedziałek
Nie powinieneś już spać?
Lewon OK.
Twój polski OK.
7 marca 2011, 00:17 / poniedziałek
Dzięki,Mieszkam w Austrii, nie jest tak późno :)
7 marca 2011, 00:23 / poniedziałek
Hihi, myślałem, że piszesz z kraju przodków, a tam zapewne już jest późno.
7 marca 2011, 00:32 / poniedziałek
tak,tam jest bardzo pozno +3 godziny
7 marca 2011, 00:42 / poniedziałek
Lewon zaliczył zajebisty mecz, jeden z najlepszych na boisku, obrońca a potrafił okiwać 3 gości i pociągnąć akcje. Trochę niesprawiedliwie został w cieniu Vućki dzisiaj.

Twój Polski też daje rade.
7 marca 2011, 00:48 / poniedziałek
Airapetian dobrze gra, podoba mi sie to, ze nie boi sie wlaczac w ofensywne akcje, widac ze ta strone mamy zabezpieczona maksymalnie, bo Andruskevicius mysle ze nie ejst gorszy:)
7 marca 2011, 01:07 / poniedziałek
co za debil puszcza jakaś zjebaną muzyczke po strzelonych bramkach ?
koszykówka czy chuj wie co ?

kontynuując
były różne czasy, ale muza przed meczem na ogół zatrcała o granie głośno, szybko i do przodu,
muza kozich synów przed meczem Lechii to co to kurwa ma być ? ni pies ni wydra,

literka S, błękit nieba . . . . można poczuć się jak na . . . .
7 marca 2011, 02:32 / poniedziałek
Ty, taksówkarz z Muranowa miałeś juz nie pisać po pijaku na forum:)

Co do meczu to Traore , Vucko i Dawidowski pokazali sie wczoraj z dobrej strony a zdecydowanie rozczarował Pozniak
7 marca 2011, 08:29 / poniedziałek
Ja bym chetnie, jak ktos gdzies tu pisał, zobaczył Lewona w pomocy, a Andrius na obronę chlopak nie boi sie pilki, potrafi kiwnac i pocisnac do przodu, najlepiej zeby taki układ Kafar "przeciwczyl" z Bialorusią w Lidze przed PP
7 marca 2011, 08:30 / poniedziałek
Mecz generalnie mało ciekawy, lecz kilku zawodnikow zagralo naprawde fajna pilke. Surma, Traore, Bajic, Vucko, Airapetian no i wbrew pozorom Dawidowski, ktory zadziwiajaco porwal zespol do walki -wyrozniali sie w tym meczu. Tak patrze ze gdyby nie Vucko w defensywie to byloby cieniutko z obroną. Na minus Pietrowski, Poźniak. Ci zawodnicy wyraznie odstaja poziomem od calej druzyny i oczywiscie takze pod wzgledem zaangazowania. Pozniak najchetniej by dreptal po boisku. Bajic pokazal mu jak trzeba walczyc o pilke.
Pietrowski żadnej zmiany, zawodnicy przeciwnika przechodzili go jak chcieli, facet nie wyciaga zadnych wnioskow ze swojej gry.
Kazdy myslacy czlowiek jesli popelnia bledy to w nastepnych mecza stara sie inaczej ustawic do przeciwnika, atakowac przy dosrodkowaniach. A Pietrowski asystuje napastnikom przeciwnika, nieraz nawet ustepujac im miejsca (bylo kilka takich sytuacji w tym meczu). Mam nadzieje ze w nastepnym meczu zagra juz Deleu, ktory powinien po tygodniu wrocic do dyspozycji.
Brakowalo mi w tym meczu Wisniewskiego, ale kontuzja sila wyzsza.
7 marca 2011, 08:33 / poniedziałek
Z malcolmem zgadzam sie w 100%. Lewon mysle ze w pomocy z taka technika i szybkoscia pasowalby bardzo dobrze. Andrius to solidny obronca wiec pole manewru jest.
7 marca 2011, 08:38 / poniedziałek
A policzył ktoś ile długich podań poszło z obrony,bo ja tak.
Tak powinien wyglądać futbol,w tym elemencie w porównaniu z innymi drużynami Ekstraklasy gramy kosmos,gdyby tylko jeszcze lepiej wyglądało wykończenie.
7 marca 2011, 08:42 / poniedziałek
no wlasnie wykonczenie. Buval nieskuteczny, jedyny Traore ktore jednak i sam rozgrywa pilke. Szkoda ze nie ma rasowego napastnika tak jak np Hubnik czy Rudnevs
7 marca 2011, 10:26 / poniedziałek
Asas-nie zgadzam się co do tego stwierdzenia że Pietrowski zagrał na minus,ba nawet uważam że zagrał dobrze w końcu on gra na pozycji obrońcy i parę udanych interwencji miał i po jego stronie nie było praktycznie zagrożenia straty bramki a po stronie Airapetian były 2 bardzo grożne sytuacji bramkowe.Zwłaszcza widać to jak ktoś sobie obejrzy mecz na spokojnie w tv(byłem na meczu a dziś rano ogłądałem nagrany mecz)

Tragedia i tragedia z kolei gra Pożniak

niestety ale od offensywnego pomocnika oczekuję kreowania gry a nie oddawania piłki w bok albo do tyłu a jeśli tego nie potrafi to trzeba zapierd... i biegać odbierać ciągnąć grę do przodu a TU żadnej z wymienionych zalet nie pokazuje za to jest zagubienie i totalne nieporozumienie w 1 składzie.Piszę te słowa też w kontekście ceny zakupu zawodnika (te 1mln.zł.) do oczekiwań ktore gracz powinien prezentowań,bo oczekiwania że gracz jest perspektywiczny i możemy czekać to jest np Bobrowski czy inny gracz Mesy a nie gracz za grube jak na nasz Klub pieniądze.

Słabo też grał dziś Buval bo kiedy ma strzelać to robi wszystko tylko nie to a kiedy podać(ciekawa sytuacja i wystarczy podanie do Dawida i jest setka A On sam sie zaboksował z piłką i po sytuacji).
Najlepszy z kolei to dla mnie Surma ale to nic niezwykłego więc się nie będę rozpisywał,dobrze też Vućko i Nowak czy Wania(chociaż tu są większe możliwości)
7 marca 2011, 11:28 / poniedziałek
wygrana, 4-te miejsce w eklasie a i tak się znajdą jakieś gnomy którym ciągle coś nie pasuje.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239