Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Polonia Bytom, niedziela, 6.03.2011, g. 17:00

strona 5/5

7 marca 2011, 11:43 / poniedziałek
Zielony, no własnie- Pietrowski gra na obronie, bo chyba o tym zapomina ciagle ! kazda dluga pilka szła tylko Jego strona, praktycznie nie było innego zagrożenia jak ataki Jego stroną. On jest ciągle z przodu i bez powrotu.Dobrze, że wraca Deleu.
7 marca 2011, 11:47 / poniedziałek
Blada Twarz, 100% poparcia:)
7 marca 2011, 12:01 / poniedziałek
no ja mam trochę inne zdanie na temat Pietrowskiego

ale w końcu każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje(w końcu od tego jest forum)a do kolegi Datta dla którego pewnie też jestem gnomem to powiem-Tak jest bardzo dobre miejsce w lidze ,wygrany ostatni mecz ale podaje wg mnie kto w ostatnim meczu zagrał słabiej
(Pożniak tragedia a Buval też niezbyt zadowalająco)
bo lepiej chyba korygować błędy gdy zespół wygrywa i graczom ze słabszą formą pozwolić zasiąść na rezerwie (np dla mnie na dziś Bajić gra z 3 krottym większym pożytkiem dla drużyny niż Pożniak to dla czego ma grać on tylko dlatego że jest droższym zawodnikiem,a z Buvalem to bym zaryzykował cały mecz Sazankowa jako centralną postać ataku zamiast niego a on jako rezerwowy)
7 marca 2011, 12:40 / poniedziałek
Lechia musi popracowac nad stalymi fragmentami gry gdyz to co grali w niedziele zupelnie bez pomyślunku. Zadnego zagrozenia po rogach i rzutach wolnych. Wrzutki za niskie, bezsensowne, wszystko wybijane przez obroncow. Poza tym oni chyba nie trenuja strzalow z daleka.
Jeden dobry rzut wolny to strzal Bajica ale odleglosc byla dosc znaczna.
7 marca 2011, 12:49 / poniedziałek
Stałe fragmenty z pola wykonywał chyba głownie Pozniak, jedno z duzych zagrozen naszej bramki to podanie Pozniaka glowka w kierunku naszej bramiki do pilkarza Polonii :-((((

Dobrze nie pamietam, ale po zejsciu Pozniaka, to chyba Lewon wrzucał i było zdecydowanie lepiej
7 marca 2011, 12:59 / poniedziałek
Pozniak i rogi Traore. Rzeczywiscie jak rogi zaczal bic Lewon bylo grozniej choc nadal nie widzialem zawodnika zamykajacego akcje i czesto pilka leciala bezpansko poza linie outową.
7 marca 2011, 16:53 / poniedziałek
Ja wam powiem tak, wszystko było cacy jak Paweł Nowak wrzucał wszystkie rzuty rożne, padało wtedy dużo bramek. Może powinni do tego powrócić ???
7 marca 2011, 17:28 / poniedziałek
I jak wrzucał to piłka nie dolatywała : )
7 marca 2011, 18:59 / poniedziałek
Filmik z wczorajszego meczu odnośnik
7 marca 2011, 19:43 / poniedziałek
i tak nie dolatuje, traore wrzuca na kostki ;] dac im wiecej kaszy gryczanej
7 marca 2011, 22:18 / poniedziałek
CZEGOS TU NIE KAPUJE .LECHIA MA NAJWIĘCEJ ROZNYCH W LIDZE I ŻADNEJ BRAMKI STRZELONEJ.JA BYM IM ZROBIL CAŁY TYDZIEŃ TYLKO ROŻNYCH TAK BY IM ZBRZYDŁO.JAK CO 4-5 NIE WPADNIE TO ZNACZY NO WŁAŚNIE CO.....ŻE MAMY DOBRA OBRONĘ CZY DOBRY NAPAD.
7 marca 2011, 22:26 / poniedziałek
odnośnik żadnej bramki strzelonej...
7 marca 2011, 22:41 / poniedziałek
No to masz 1 bramkę, a teraz niech ktoś poszuka ile Lechia do tej pory wykonała rzutów rożnych w tym sezonie. Skuteczność porażająca. Dziwne trochę to jest, bo na początku rundy jesiennej jakieś zagrożenie ze stałych fragmentów gry stwarzali, a po tych 3 meczach "wiosennych" zagrożenie raczej znikome...
7 marca 2011, 22:47 / poniedziałek
Ale ja nie pisze, że jest dobra, tylko jak coś pisać to zgodnie z prawdą. Ale fakt jest faktem, stałe fragmenty Lechii to dramat.
7 marca 2011, 22:59 / poniedziałek
Mój post był skierowany do Wiele ;) jeśli odebrałeś to jako, że się przyczepiłem do Ciebie to sory ;)

PS. Wiele jak piszesz coś to wyłącz Caps Locka ...
7 marca 2011, 23:12 / poniedziałek
Z tego co pamiętam to Buval strzelił z legią na 1:0
7 marca 2011, 23:37 / poniedziałek
Rozchodzi się o efektywność stałych fragmentów gry całej drużyny, a nie skuteczność Buvala ;)
7 marca 2011, 23:44 / poniedziałek
Dawida można lubić lub nie, ale ducha walki to on wprowadza. Reszta drużyny gra zdecydowanie za delikatnie. Szczególnie jak ważą się losy meczu.
Pozdrawiam :-)
8 marca 2011, 00:31 / wtorek
odnośnik
statystyka rożnych w rundzie jesiennej tego sezonu.
Jeden gol na 109 roznych to troszkę mało..
8 marca 2011, 09:30 / wtorek
odnośnik

tak to piszą że dał się sprowokować, a jak tu by było po naszej stronie to by już była afera że jesteśmy największymi rasistami na świecie...z chorzowskimi psami jakoś delegat nie słyszał jak buczeli na buvala. u nas napewno by już była kara...kurwy jebane pzpnowskie
8 marca 2011, 09:43 / wtorek
Nie wiem czemu niektorzy pisali ze licza na instynkt strzelecki Buvala. W rundzie jesiennej strzelil on z tego co pamietam dwie bramki, z Cracovia glowa i Legii po szybkiej kontrze, ktorych Lechia w obecniej rundzie stworzyla dokladnie jedną i Traore zamienil ja na bramke.
Wiec w sumie nie mozna powiedziec ze mamy snajpera. Traore raczej sam nie pociagnie druzyny. Wiec zastanawiam sie skad w sztabie szkoleniowym taki optymizm jesli chodzi o ofensywe Lechii. Pewnie gdyby gral Wisniewski ta sila bylaby wieksza ale jest jak jest. Buval przecietny, Sazankov bez formy, Wania raczej do dogrywania niz do wykanczania akcji. Pozostaje... Dawid. I to chyba jedyny snajper ktorzy teraz moze zagrac w pierwszym skladzie na szpicy:)
8 marca 2011, 11:05 / wtorek
skonczysz ty kiedys marudzic?
8 marca 2011, 11:11 / wtorek
Ja licze,że alternatywą w napadzie okaże sie Bobrowski.Chłopak w sparingach strzelał bramki,asystował i gdyby nie kontuzja na zgrupowaniu w Turcji,może debiut w ekstraklasie miałby już za sobą
8 marca 2011, 12:19 / wtorek
Dawid ok, ale na ostatnie 20-30 min dłuższa gra to zagrozenie kartkami i chyba z kondycyjnie byłby już problem, napadziora nam niestety brakuje i to mocno :-(
8 marca 2011, 12:27 / wtorek
Od czasów Cetnarowicza nam brakuje snajpera także nic nowego :)
8 marca 2011, 12:39 / wtorek
Ja tam czekam na Tomka Bobrowskiego. Moze jak sie wyleczy,to bedzie dobrym wzmocnieniem pierwszego zespolu.
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441