Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Śląsk - Lechia (19.03.2011, godz. 17:00)

strona 1/5

3 marca 2011, 22:15 / czwartek
Już za 2 tygodnie kolejny mecz przyjaźni ;)

Czy ktoś się orientuje od kiedy będzie można nabywać bilety na to wspaniałe święto?

A MY SWOJE!!!
3 marca 2011, 22:57 / czwartek
Bedzie stosowna informacja nie długo zapewne
4 marca 2011, 16:59 / piątek
nie mogę się doczekać :D
4 marca 2011, 22:41 / piątek
Wie ktoś może o której będzie pociąg gdzie będzie większość jechała???
4 marca 2011, 22:56 / piątek
a jestes ty jebnienty?
4 marca 2011, 22:59 / piątek
wtw na jakiej podstawie tak myślisz?
4 marca 2011, 23:04 / piątek
Spytaj kolegów o której jadą i nie pytaj o takie rzeczy na forum.
4 marca 2011, 23:06 / piątek
Właśnie się kapnąłem że zrobiłem błąd...
Przepraszam moja wina na forum się o takie rzeczy nie pyta!
4 marca 2011, 23:09 / piątek
Niech moderator usunie moje wcześniejsze pytanie.
4 marca 2011, 23:17 / piątek
za późno heh e
4 marca 2011, 23:36 / piątek
Głupia wpadka niestety... mam nauczkę na przyszłość
5 marca 2011, 09:19 / sobota
Cytat z tematu ZAPISY NA BILETY DO WROCŁAWIA:

"WKSbialy
4 marca 2011, 20:07 / piątek
I znów przyjedzie pełno najebanej patologii, która nawet nie wie gdzie znajduje się Oporowska albo Traugutta i nigdy na meczu nie była."

pasuje idealnie :D
5 marca 2011, 09:26 / sobota
W Twoich ustach być może, w jego niekoniecznie.
5 marca 2011, 10:59 / sobota
Tak to jest jak chlopak chce swój wyjazd zaliczyć na mecz zgodowy...
5 marca 2011, 11:01 / sobota
pierwszy wyjazd*
5 marca 2011, 11:02 / sobota
Zgoda to nie wyjazd ;]
5 marca 2011, 11:20 / sobota
Ogólnie to co jest wyjazdem, a co nie jest, to problematyczna kwestia, każdy uważa po swojemu.

Zgoda to wyjazd, każdy mecz wyjazdowy poza derbami to wyjazd.
No chyba, że ktoś powie że ma 5, a okaże się że to 3*Sląsk i 2* Wisła.
Wyjazd zaliczony ale można go skwitować uśmiechem politowania.
5 marca 2011, 11:53 / sobota
wyjazd to wyjazd. dla mnie derby to też wyjazd. Ostatnimi czasy wyjazd do Gdyni to kwestia dobrych kilku godzin,więc każdy inny mecz poza T29 to wyjazd.
5 marca 2011, 12:01 / sobota
Wszystko zalezy od punktu widzenia. Patrzac przez pryzmat czasow, kiedy w kilku, kilkunastu czy kilkudziesieciu jechalo sie bez wahadla przez cala Polske, kamionki przy dworcu w Szczecinie, podjazdy taksowkami pod kasy (jak np. w Czestochowie), wagony widmo i niedojazd w Policach i tysiace innych przykladow to na kazdy z aktualnych wyjazdow mozna usmiechnac sie z politowaniem. Ale to nie ma znaczenia. Niech mlodzi jezdza ile sie da, niech zachowuja sie jak na Lechiste i kibica przystalo i niech rosnie im liczba wyjazdow ku chwale Wilekiej Lechii.
5 marca 2011, 12:19 / sobota
wyjazdy do ~2000r a po nim to już zupełnie inna bajka.
5 marca 2011, 12:45 / sobota
Haha, to teraz mamy wycieczki kibicowskie organizowane przez Biuro Podróży Stowarzyszenia Lwy Północy? Coś w tym jest w stosunku do "dawnych lat".

Najważniejsze, że młodzi w coraz większej sile jeżdżą. ŁKS był tego najlepszym przykładem.

Delikatnie "drwicie" z wyjazdów zgodowych, a nie pomyśleliście, że to one najbardziej przypominają te dawne? Nie są zorganizowane, trzeba przebić się przez całą Polskę. Dla młodego to nielada wyzwanie. Starzy wiedzą jak się poruszać, co wolno, a co nie. Zwłaszcza w Krakowie. Młodzi muszą się tego nauczyć. I tu mają pole do wykazania się. Wrócą cało, albo "sponiewierani".
Dlatego nie deprecjonowałbym wartości tych wyjazdów. Zwłaszcza w kontekście młodych.

Autokary czy specjale to dopiero "zupełnie inna bajka".
5 marca 2011, 15:07 / sobota
Od zawsze Wrocław to nie wyjazd... to gigant.
5 marca 2011, 17:34 / sobota
Slask to nie wyjazd tylko gigant ale Krakow na wlasna reke pociagiem to nie jest prosta sprawa ..........
5 marca 2011, 19:42 / sobota
moim zdaniem każda osoba obecna na meczu Lechijki jest ważna, czy to na T29 czy poza nim. Każda osoba na wyjeździe powinna cieszyć, bez względu na to czy to Wrocław, czy Poznań czy Łódź itd... Chcemy zapełnić duży stadion, chcemy mieć WIELKĄ drużynę, ważna jest każda osoba. Wszyscy do Wrocławia. Pozdrawiam.
6 marca 2011, 00:08 / niedziela
kristo76, wiem, co czego pijesz. I w zasadzie masz rację. Jednak są wyjątki. Kilka kategorii ludzi po prostu nie pasuje na trybuny. Watpie, byś chciał miec styczność z takim oto towarzystwem:
odnośnik
Albo gdyby nagle przed Tobą zaczęły się dziać takie sceny, to tez być towarzycho natychmiast wypierdolił ze stadionu:
odnośnik
To nie jedyny "asortyment" jaki na trybunach nie powinien się pojawiać. Ani na meczu Lechii, ani na zdanym innym.
Nie przemyślałeś tego, co powiedziałeś. Teraz, myślę, sam się zaczniesz zastanawiać nad pewnymi kwestiami.
6 marca 2011, 00:43 / niedziela
hehe skojarzyła mi sie z tym jedna scena, jak pare lat temu wylądowałem na lotnisku w Londynie. Własnie taki widok mnie przywital, i mimo że lecielismy tam na wizyte u szwagrowej, to myślałem że wróce tym samym samolotem do PL. Ale tez watpe, że kiedykolwiek w PL takie cos bedzie na porządku dziennym.
6 marca 2011, 07:42 / niedziela
Panowie nie popadajmy w skrajności, również mam nadzieję, że takich widoków długo na naszych stadionach nie zobaczymy; chociaż patrząc na niektóre zachowania "kibiców" klubu z Gdyni, można mieć wątpliwości. Dlatego przyznaję, że ze zwrotem "każda osoba" trochę przesadziłem; powinnobyć "każda normalna osoba". I żeby tak było jak najdłużej. Pozdrawiam.
6 marca 2011, 11:09 / niedziela
bede posiadać 2 miejsca w aucie chętni piszczie na gg 4825665
10 marca 2011, 20:44 / czwartek
"Najpierw Biało - Zieloni zagrają dwa mecze w Białymstoku z Jagiellonią. W sobotę o 19.15 w lidze i w środę 16 marca o 18.30 w Pucharze Polski. Stamtąd gdańszczanie pojadą do Wrocławia na mecz ze Śląskiem. Ten pojedynek odbędzie się W SOBOTĘ O GODZINIE 19."

Lechia.gda.pl

Czyli mecz se Ślaskiem w końcu o godz. 17. czy 19?
10 marca 2011, 21:36 / czwartek
O 17:00 jest mecz.Pomylili się w newsie :)
11 marca 2011, 09:23 / piątek
Jeśli nie jest to odpowiednie miejsce to z góry przepraszam za pytanie. Jadę do naszych braci po raz pierwszy, może ktoś mógłby mi tak po krótce powiedzieć czy we Wrocławiu wysiada się na dworcu głównym czy na jakiejś innej stacji? I może jaka wskazówka jak dotrzeć na stadion?? Dziękuje z góry za jakiekolwiek informacje:)
11 marca 2011, 09:40 / piątek
madziorek375 sama pewnie i tak nie będziesz jechała i spotkasz kogoś w pociągu, a we Wrocławiu już na pewno zobaczysz ludzi czekających na Nas na peronie. O drogę na stadion się również nie martw, bo cały Wrocław będzie Biało Zielono Czerwony i na pewno ktoś Ci pomoże trafić na Oporowską. : )
11 marca 2011, 16:04 / piątek
bubLG na to właśnie liczę bo podróż w samotności to trochę nudna jest:(
11 marca 2011, 16:27 / piątek
Madziorek jeśli jesteś ładna i otwarta na " zabawę " w dobrym towarzystwie to nasza wesoła kompania z Wrzeszcza chętnie przygarnie ciebie pod swoje skrzydła pokażemy tobie Wrocław i kilka bardzo miłych rzeczy :)
11 marca 2011, 23:57 / piątek
Ciebie i Tobie z wielkich liter piszemy!
12 marca 2011, 00:09 / sobota
Święto forum zgadzam się z 1947:-) nie powinno być takich widoków ani na meczach Lechii ani na naszych ulicach.
12 marca 2011, 08:08 / sobota
Madzia napisz na gg 4825665 :)
12 marca 2011, 11:25 / sobota
jeremi jeśli dobrze pamiętam nie do ciebie pisałem jeśli możesz nie poprawiaj mnie bo wiem co i jak piszę !
13 marca 2011, 14:59 / niedziela
Rettever nie wiem co kryje się bod hasłem "zabawa" możesz mi to wyjaśnić pisząc na gg 34526578
14 marca 2011, 09:16 / poniedziałek
jasne że mogę zrobię to jutro teraz nie mam czasu goszczę przyjaciela ze Śląska więc po pijaku mogę jakieś bzdury jeszcze napisać ;)
14 marca 2011, 16:28 / poniedziałek
14 marca 2011, 16:47 / poniedziałek
najważniejsze są 3 punkty ! oby wygarnięte jak najłatwiej:)
14 marca 2011, 19:17 / poniedziałek
Śląsk - Lechia 1:2 bramki: Mila i dwie Traore
14 marca 2011, 19:22 / poniedziałek
Śląsk spokojnie jest do ogrania!!Nie dosć że pełno kontuzji, to jeszcze my jesteśmy na fali:)Dobrze nam się gra Wrockiem i mam nadzieję ze kolejne 3pkt zdobędziemy:)
TYLKO ZWYCIĘSTWO!!
14 marca 2011, 19:24 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 marca 2011, 08:01 / wtorek
U kolegi powyżej nick nie przypadkowy.To są sprawy WKS-u i zaczynie rozmowy na tym forum nie ma sensu.Wszystkie zainteresowane osoby wiedzą o co kaman więc zostawmy ten temat w spokoju :-)
15 marca 2011, 08:22 / wtorek
I znowu te licytacje na wyjazdy! A ja byłem tyle a Ty tyle. Ten sie liczy a ten nie ... ogarnijcie sie - to żenujace.
CO do pociagu mysle ze jeden rzut oka na rozkład jazdy i pytan chyba nie trzeba zadawac. Chyba ze ktos ma wolny piatek :)
Do zo na Rynku.

Ja sie z remisu bede cieszył. Śląsk bedzie mocny w tej rundzie.
15 marca 2011, 09:54 / wtorek
Fajnie byloby zdobyc 3 pkt. ale z drugiej strony bedzie bardzo ciezko. Na Wiselke tez jechalismy w bojowych (pod wzgledem pilkarskim) nastrojach i utrzymywaly sie one gdzies do momentu gdy nie padla bramka na 2:1.
A jak jechac by nie jechac samemu? Pomyslec, rzucic okiem na rozklad i kupic bilet podroznika czy jak sie to tam zwie, wowczas ma sie pewna dowolnosc co do czasu jazdy i mozna sie lepiej wpasowac w pociag jadacy wieksza grupa.
16 marca 2011, 16:51 / środa
Śląsk robi przygotowania do naszej wizyty w Wrocku. odnośnik . Już za 3 dni odbędzie się mecz między naszymi drużynami . Kto wygra? wygra na pewno lepsza drużyna w tym dniu. No chyba ,że padnie modny remis 1:1. I też się krzywda nie stanie. Tyle sportowo.
Kibice za to będą mogli opic ostatnie zwycięstwo Śląska nad Legią. Miła okazja. Oby też Lechia dziś dała nam kolejny powód do świętowania i wyeliminowała Jagę.
Zapowiada się ciekawy weekend:) bo z tego co wiem to już jutro biało-zielona brać zawita w Wrocławiu. Do zobaczenia w sobotę na Oporowskiej!!
17 marca 2011, 17:02 / czwartek
Abdou Razack Traore może zagrać w meczu ze Śląskiem – to najważniejsza informacja po zakończonym spotkaniu Komisji Ligi Ekstraklasy, która obradowała w sprawie niewłaściwego zachowania piłkarza Lechii.

Przypomnijmy, że podczas meczów z Polonią Bytom i Jagiellonią Białystok Traore wykonywał obraźliwe gesty w kierunku kibiców i kolegi z zespołu. Klub ukarał go 50 godzinami prac z młodzieżą, a następnie nakazał mu zapłacić 10 tys. zł. Komisja Ligi orzekła wobec piłkarza identyczną karę finansową. Traore może jednak bez przeszkód występować w kolejnych meczach Ekstraklasy.
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024