Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Śląsk - Lechia (19.03.2011, godz. 17:00)

strona 5/5

20 marca 2011, 22:07 / niedziela
Nie rozumiem czemu w wypowiedziach Kafara i Surmy przewija się aspekt.... bardzo zachowawczej gry Śląska, że niby Lechia była zaskoczona taką postawą, czego my się tam spodziewaliśmy, zmasowanych ataków WKSu i naszej gry z kontry do pustej bramki?

To nasza postawa była mega zachowawcza!
20 marca 2011, 22:17 / niedziela
Ty napewno dobre wywiady czytales?

Kafar powiedzial ze zagrali asekuracyjnie bo czuli w nogach 2mecz z białorusia.
20 marca 2011, 22:20 / niedziela
4 napastników składzie, czemu nie było 5 ? Może wtedy była by wygrana .
: )
20 marca 2011, 22:52 / niedziela
Z komentarzy pod artykułem który zapodałem :
TylkoŚląsk pisze:
20 marca 2011 o 10:09
Nie rozumiem tylko po co kilkanaście osób przyszło z szalikami łączonymi Śląsk&Motor tyle się mówi żeby na zgodowy mecz z Lechią i Wisłą w nich nie przychodzić a tak po raz kolejny zostali prowokowani fani Lechii i dochodziło do niepotrzebnych kłótni i fochów ze strony gdańszczan, którzy opuszczali stadion w czasie meczu.
Dwóch osobników znalazłem na fotkach na stronce lechia.net
OD RED NACZ: No i wszedłem na stronę lechia.net, obejrzałem fotorelację autorstwa p. Wiśniewskiego i choć wpatrywałem się we wszystkie zdjęcia, nawet te gdzie kibice są na drugim planie, nie dostrzegłem żadnego takiego szalika. Albo jest jeszcze inna galeria, której nie wynalazłem, albo kłamiesz w sobie tylko wiadomym celu.

Pierwsze słysze,prawda czy farmazon
20 marca 2011, 22:56 / niedziela
Trafilo sie to truno, sam rowniez spotkalem sie z niemila sytuacja, ze strony zapewne motorowcow w barwach Slaska w te sobote. Zakladam, ze motorowcow, bo zadem Slazak by na Lechie nie przeklnal.
20 marca 2011, 23:01 / niedziela
20 marca 2011, 23:47 / niedziela
Koniec zgody!
20 marca 2011, 23:49 / niedziela
w szybkiej piłce standardowo o Lechii ani słowa.
21 marca 2011, 00:01 / poniedziałek
Padupoulos błysnełeś głupotą
21 marca 2011, 00:15 / poniedziałek
Myślę, że to Ty jednak błysnąłeś.
21 marca 2011, 00:56 / poniedziałek
Macie jakiś link by cały mecz ściągnąć i obejrzeć? na kilku portalach których używam niestety nie ma i nie wiadomo czy będą...
21 marca 2011, 10:07 / poniedziałek
Blada Twarz, czytałem to:

odnośnik

odnośnik

W obu wypowiedziach jest zaskoczenie zachowawczą postawą Śląska. Mnie to nie zaskoczyło, przyjechała drużyna, która jest wyżej w tabeli i która nie przegrała na wiosnę żadnego z 4 spotkań.
21 marca 2011, 14:59 / poniedziałek
konfucjusz
byles na meczu ze sie wypowiadzasz?
czy tylko ograniczasz sie do ogladania zdjec.....
ja jechalem po 4 w piatek slask jak zawsze super......ale byli ludzie w laczonych szalach , z jednym mialem nawet poagandke
21 marca 2011, 16:43 / poniedziałek
21 marca 2011, 16:48 / poniedziałek
Najwięcej do powiedzenia maja ci co nie byli. Kto był, ten wie jak na Śląsk zajebiście ugościł i nie szuka dziury w całym. Śląsku, dziękujemy za ten weekend!!!
21 marca 2011, 16:55 / poniedziałek
Hejnał dokładnie! Śląsk & Lechia!!!
21 marca 2011, 17:26 / poniedziałek
Pesci jak chcesz sie przypierdalać na siłe to naucz sie prostej zasady,Śląsk Wrocław piszemy zawsze z wielkiej litery
21 marca 2011, 17:39 / poniedziałek
ej a co to jest ten motor w ogole? to ta ekipa III (?) ligowa co rzuca sie jedynie na lks lomza i polonia warszawa a jak przyjezdzaja mocniejsze ekipy typu Lechia i zydzew to pala wrotki? Po co ten link tutaj byl?

SLASK & LECHIA !!!!!!!!
21 marca 2011, 19:57 / poniedziałek
21 marca 2011, 21:03 / poniedziałek
Gościna w Śląsku Była Wzorowa ;)
Tylko cięzko było wejść ;( na stadion :(
22 marca 2011, 01:43 / wtorek
dokladnie....ochrone maja przerabana zeby na takim meczu z alkomatem wyskakiwac...ale goscina super , niech zaluje kto nie byl
22 marca 2011, 02:28 / wtorek
Ta ochrona sama nie wiedziała czego chce.Gdy wchodziłem koleś od ochrony mówił że mogę wnieść picie w plastikowej butelce a drugi zaraz obok twierdzi że mam wywalić do kosza.Krótka dyskusja i jestem na stadionie z moim napojem :).Chociaż niektórzy wbili z piwem także jak się chce to można :)

I tak mimo wyniku od samego rana dobrze spędziłem czas :).Pora na Kraków i mecz z pejsami.Ale pierw trzeba się skupić na meczu z Bełchatowem u siebie.
22 marca 2011, 10:00 / wtorek
1. akcja- genialna asysta odnośnik i genialne wypierdolenie się w polu karnym, obaj nie nadają się do Ekstraklasy;)
23 marca 2011, 09:04 / środa
Ice Vódka po prostu mistrzostwo :)
23 marca 2011, 22:11 / środa
Też widziałem kilku gostków w szalach z emblematami klubu z Lublina.
Ale to przecież nic dziwnego - trudno, żeby przy pełnym stadionie przyszli sami ogarnięci (bilety poszły wszystkie, łącznie z sektorem gości, ale wrażenie miałem, że był nadkomplet nawet - na odkrytą nie dało rady wbić, musiałem iść na północną).
Z powodu dwóch, czy trzech pikoli nie ma sensu robić kwestii (nawet jeśli to byli prowokatorzy). Jeśli komuś takie pierdoły przesłaniają całą resztę, to... po co w ogóle jechał do Wrocławia?
Ja braciom ze Śląska dziękuję pięknie za gościnę i zapraszam do Gdańska.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.213