Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mistrzostwo Polski

strona 1/1

7 marca 2011, 10:17 / poniedziałek
Drodzy Kibice Biało Zielonych. Wiem, ze za chwile polecą na mnie śmiechy i będzie ogólna beka, ale jak patrze sobie na tabelę i widze małe róznice punktowe to naszła mnie mysl, że jak nigdy dotad jest szansa powalczac i Mistrza Polski. MNie jedynie ciekawi Wasza opinia na ten temat, jak dla mnie po tym co ogladalem w ostatnich dwoch kolejkach nasza Lechijka zaprezentowala sie najpozytywniej. Czemu nie wykorzystac tego i zdobyc dla Gdanska ten upragniony laur...
7 marca 2011, 11:47 / poniedziałek
poczekajmy z tym optymizmem na mecze z drużynami z czołówki jeśli wygrają będzie uzasadniony na razie gramy z ogonem ligi
7 marca 2011, 11:49 / poniedziałek
Mistrz Polski by się przydał tym bardziej że ostatni sezon na T29:) Mega pożegnanie by było.
7 marca 2011, 11:52 / poniedziałek
Jesli wygramy z Lechem, Wisla i Legia to mozna myslec o tytule.
7 marca 2011, 11:54 / poniedziałek
Na pewno plusem jest to, że te drużyny podejmujemy u siebie, a słabsze na wyjazdach- terminarz jest raczej dla Nas korzystny, ale mistrzostwo to raczej za wysoko jeszcze- stawiam miejsca 3-5
7 marca 2011, 11:55 / poniedziałek
ludzie jaki mistrz tak naprawde w nastepnej kolejce mozemy wyladowac na 8 miejscu

lepiej powalczyc w PP o LE lub zajac 4 miejsce w tabeli jest duzo prawdobodobienstwo ze 4 miejsce bedzie dawac elimki do LE bo druzyny z czolowki graja jeszcze w PP i w lato wyjazd autokarami ze stefkiem do Azerbejdzanu
7 marca 2011, 11:57 / poniedziałek
jedyne dwa bardzo trudne wyjazdy to Jaga i Korona. Z tymi druzynami jakos Lechia nie przepada grac i gra nie za bardzo sie uklada.
7 marca 2011, 12:20 / poniedziałek
Wiadomo, że każdy tu z obecnych chciałby zdobycia tego tytułu. Najlepiej w tym sezonie, było by fantastyczne pożegnanie T29 i fajny akcent na początek przygody z nowym stadionem... . 2-3 najbliższe mecze pokarzą czy stać nas na utrzymanie się w czołówce. A mecze u Nas z Legią, Wisłą i amicą ukarzą prawdziwy obraz Lechijki, na jakim jest poziomie. Niech będzie skromnie... europejskie puchary stykną hehe.
7 marca 2011, 12:40 / poniedziałek
Duzo tu optymistow :)
Zdobycie mistrzostwa jest realne ale nie w tym sezonie. Oby nie wypadl nam juz zaden srodkowy obronca bo bedzie krotko mowiac lipa. Kazdy by chcial dobrego pozegnania z naszym estadio ale ja bede zadowolony jak utrzymamy to 4 miejsce na koniec sezonu co bedzie mega trudne. Tabela musi w koncu podzielic sie na druzyny walczace o puchary i przed spadkiem. Niestety poki Buval nie przypomni sobie jak sie strzela sam Traore nie pociagnie tym bardziej, ze wypadl Wisnia ze skladu a to jest mega oslabienie.
7 marca 2011, 12:47 / poniedziałek
Lechia1982 ja myślę że za miast Buvala lepiej wpuścić Dawidowskiego. Niby nic nie gra ale karnego znowu nam wywalczył, a przy 2 bramce miał asystę. Jak by zagrał on i Lukjanovs to może by coś z tego wyszło. Buval już tyle 100% zmarnował że szkoda gadać, myślę że Dawidowski by przynajmniej 1 sytuację wykorzystał z tych co miał Buval. Piłkarze motywacje mają w końcu za Mistrza mają dostać 2 miliony do podziału. Bez zmian w składzie raczej ciężko będzie.
7 marca 2011, 12:50 / poniedziałek
Realistycznie patrząc to chyba jest zbyt wcześnie, aby można byłoby cokolwiek powiedzieć o najbliższej przyszłości - tabela w tym momencie jest tak spłaszczona, że wszystko jest jeszcze możliwe i nie ma murowanego kandydata na mistrza.

Nie obraziłbym się jednak, gdyby ostatni mecz na Traugutta był jednocześnie powodem do świętowania, może nie mistrza, ale awansu do europejskich pucharów :))
7 marca 2011, 13:14 / poniedziałek
Dawidowski za szybko sie gotuje :D czasami przyprawia o zawal serca jak ma zolta kartke i dalej napierdala na szajbusa :) z drugiej strony to pilkarz, ktory jak nikt w naszej e-klasie potrafi sie zastawic cialem w polu karnym. Mam nieziemska beke kiedy to robi bo niby zawodnicy druzyny przeciwnej wiedza co on potrafi a mimo to dalej umie to wykorzystac. Wczoraj to byl majstersztyk :)
7 marca 2011, 13:35 / poniedziałek
Panowie prosze,zejdzcie na ziemie.
7 marca 2011, 13:36 / poniedziałek
Zostało 13 kolejek do konca jak wygramy z 10-11 meczów to bedziemy mistrzami. Takze samemu mozna odpowiedziec sobie jakie mamy szanse, ale w koncu kiedys na plakatach zapowiadających mecze widniał napis "zawody o mistrzostwo Polski", wiec chyba kazda drużyna walczy o 1 miejsce.
Wracając do rzeczywistosci: jak zmiescimy sie w "4" bedzie super.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2011, 14:41 / poniedziałek
w najbliższych 5 kolejkach czekają nas 4 wyjazdy jak zdobędziemy w tych 5 meczach 10 pkt to się włączymy do walki o mistrza. Poźniej mecze z czołówką (Legia Wisła Lech) u siebie to minumum 7pkt to dało by rade wyjść na czołówkę
7 marca 2011, 15:28 / poniedziałek
Tomasz LG, zeby sie wlaczyc do walki o mistrza to w kolejnych 5 meczach trzeba ugrac komplet. Przeciez my mamy strate do lidera to jak mozemy sobie pozwolic na strate kolejych 5 puntkow ?

Niektorzy staja sie fanatykami podobnymi do ektremalistow islamu. Zejdzmy na ziemie i dajmy spokoj z tym mistrzem. Nie jestem minimalista ale patrzec trzeba realnie. W naszym klubie sa podwaliny pod sukces w niedalekiej przyszlosci, ale tzreba budowac to co zostalo rozpoczete jakis czas temu. Widac, ze jest to robione z glowa i niechtak zostanie. Miejsce 4-6 przyjme za solidnie wykonana prace, a dodatkowo wiaze nadzieje na zdobycie pucharu polski.

Jaga to stara kurwa ! Damy rade
7 marca 2011, 15:38 / poniedziałek
jak Amika jest czołówka to my jesteśmy liderem,

na dzisiaj tylko Wisła i od czasu do czasu Groclin przejawiają w meczach potencjał wyższy od Lechii,

nikt inny raczej przed nami sie nie powinien uplasować o ile Kafarski znowu nie zwariuje
7 marca 2011, 16:00 / poniedziałek
A moim zdaniem Lechia powinna powalczyć przede wszystkim o Puchar Polski. Byłoby fajnie powtórzyć sukces z 1983 teraz, w ostatnim sezonie na Traugutta...
7 marca 2011, 16:21 / poniedziałek
no fakt Amica to nie czołówka ale w tej rundzie na pewno lepiej zagrają, tym bardziej że nie grają w LE. Póki co zdobyli 6pkt w 2 meczach. Na pewno Amica nie będzie łatwym przeciwnikiem. Myślę że mistrza na 97% nie zdobędziemy ale warto walczyć o to 4 miejsce i PP. Gra w LE na pewno by przyciągnęła kibiców na PGE Arena, a co za tym idzie większą kasę do klubu
7 marca 2011, 17:17 / poniedziałek
Celujmy w Dublet !
7 marca 2011, 17:21 / poniedziałek
hahaha 100% racji

chcemy MISTRZOSTWA POLSKI i PUCHARU POLSKI w tym sezonie

zarzad i Kafarski maja ultimatum
7 marca 2011, 17:21 / poniedziałek
Dokładnie Lechia na tronie w podwójnej koronie i kto nam zabroni?

Plan jest prosty: Wygrać 17 kolejnych spotkań i zacząć fetowanie.
7 marca 2011, 17:37 / poniedziałek
A później wsytarczy pojechać dwie drużyny w elimnacjach LM i będzie faza grupowa. Jakie to wszystko proste!
7 marca 2011, 17:40 / poniedziałek
Mistrz w tym sezonie jest niemożliwy , spójrzmy obiektywnie lepsza od nas jest Wisła i Jaga mimo wszystko, więc możemy zawalczyć o 3 miejsce zarówno Korona jak i Legia czy Lech są do ogrania bo grają obecnie podobnie do nas:D
7 marca 2011, 17:48 / poniedziałek
Jaga lepsza od nas? Chyba w tym, że świecą w nocy...
7 marca 2011, 17:50 / poniedziałek
mistrzostwo Polski kurwa bez przesady badzmy realistami miejsce w pucharach to moze jeszcze jeszcze tabela jest za ciasne jedna porazka i mozna w dol ostro poleciec do Wisly mamy 6 pkt straty zobaczcie jak ciasno jest za na nami ciasno
7 marca 2011, 17:54 / poniedziałek
1945% poparcia Simek :)
7 marca 2011, 18:09 / poniedziałek
Ultimatum dla zarzadu i Kafarskiego.
Brak tytulu mistrza i pucharu polski ma spowodowac ich zwolnienie, jak i zmiane kadry druzyny!!!!!!!!!!!
7 marca 2011, 18:14 / poniedziałek
Jak w każdym meczu Lechia będzie grała o 3 punkty, walczyła na całego i nie odpuszczała nawet na chwilę, to szansa jest. W ogóle po jakiego chuja wychodzić na boisko, skoro chce się jedynie zremisować? Nie jesteśmy jakimiś ćwokami z dołu tabeli tylko Lechią! W Gdańsku nie ma opierdalania (cytując klasyka). Jako kibice mamy prawo wymagać walki od zawodników o każdy metr boiska, a jak oni będą to robić, to szanse są zawsze. Jak jednak po walce przegrają, to zawszę będziemy dumni ze swoich piłkarzy.
7 marca 2011, 18:49 / poniedziałek
"Mistrz w tym sezonie jest niemożliwy"
Jak to? Sugerujesz że po wykonaniu mojego planu nie będzie mistrzostwa i pucharu?

"A później wsytarczy pojechać dwie drużyny w elimnacjach LM i będzie faza grupowa. Jakie to wszystko proste!"
Piłka to generalnie prosty sport, wystarczy przeturlać piłkę przez linię bramkowa przeciwnika raz więcej niż przeciwnik przez naszą...
7 marca 2011, 21:13 / poniedziałek
Mistrz Mistrz Lechia Mistrz
7 marca 2011, 21:29 / poniedziałek
Lechia na tronie,Lechia w podwójnej koronie!!!
wszystko sie może zdarzyć. pomarzyć dobra rzecz.
7 marca 2011, 21:31 / poniedziałek
Panowie, ja ogolnie jestem do wszystkiego optymistycznie nastawiony ale czy napewno warto mocno wierzyc w Mistrzostwo w tym roku? Oczywiscie, kazdy Lechista i normalny mieszkanin Pomorza ktory interesuje sie pilka nozna chcial by zeby Lechia zdobyla ''Majstra''. Tez pragne aby Lechia pozegnala T29 wspanialym sukcesem ale trzeba sie zastanowic czy jest to teraz mozliwe? Z taka gra?

Jak widac po nicku, nie moge czesto byc na meczach Lechii ale za to wszystkie ogladam w TV i je mocno analizuje. Jak napewno wiemy, w TV mozna zobaczyc kazdy fragment meczu a na zywo nie koniecznie. Ja osobiscie uwazam, ze na dzien dzisiejszy mamy male szanse na majstra choc nie obrazil bym sie jak by nasi pilkarze zaczeli grac tak jak naprawde umieja. Tak naprawde zadajmy sobie jedno pytanie ''Z czym do majstra''? z Nowakiem ktory ma raz taki a raz siaki mecz? ktory nie umie prosto kopnac pilki i gubi pilke na kazdym kroku jak to bylo w meczu z Polonia? z zawodnikami ktorzy malo mysla na boisku tak jak to bylo w meczu pucharowym z jaga?

Oczywiscie dalej uwazam, ze jestesmy jedna z lepszych druzyn w Polsce tylko denerwuje mnie skutecznosc lub jej brak. Gdyby byli bardziej skuteczni to naprawde bysmy powalczyli o mistrzostwo a tak no niestety, bez goli nie ma sukcesow. Ogolnie to nie wiem czy jest sens ludzenia sie o mistrza, nie w tym roku. Choc ja osobiscie jakas nadzieje tam mam. Natomiast uwazam, ze mamy bardzo duze szanse na przynajmniej 3 miejsce i szansa na udzial w Pucharach. Tyle, ze nasi musza to pokazac, udowodnic. Bo nie oszukujmy sie, juz pokazali ze umieja bardzo dobrze i skutecznie grac. Wiec moim zdaniem miejsce w '3' jest realne tylko trzeba chciec ! Moim zdaniem powinnismy jeszcze bardziej wspierac zawodnikow. Moim marzeniem jest awans do el.LE na T29 i jest to bardzo mozliwe, jak nie przez lige to przez PP. Ja mimo bardzo mlodego wieku (18lat, wiem, wiem na profilu jest napisane 1985 ale napoczatku to nie moje konto bylo ;p) znam historie Lechii od poczatku az do teraz. Jestem z Lechia od IV ligi i pragne tego sukcesu tak jak Lechisci z 25-30letnim stazem ;)

Uwazam, ze z wejsciem do eliminacji LE powinni nam pomoc w duzym stopniu nowi pilkarze pozyskani w okienku transferowym. Jak narazie imponuje mi Luka Vucko ktory ma 26 lat ale uwazam, ze ma bardzo duze doswiadczenie bo przeciez jeszcze nie dawno gral w pierwszym skladzie druzyny z ligi tureckiej. Ma niesamowite warunki fizyczne i umiejetnosci. Popatrzcie jak dobrze wkomponowal sie w zespol przy kilku treningach i jednym sparingu. Jestem pewny, ze co mecz bedzie jeszcze lepiej bo dopiero on sie zgrywa z druzyna. Bardzo podoba mi sie Levon Airapetian ktory pasuje do naszej gry. Jest szybki, lubi wchodzic w akcje ofensywne. Widac, ze w Hamburgu jednak duzo go nauczyli ;). Natepny to Kamil Pozniak. Chlopak niespelna 21 lat, duzy talent i potencjal ale w pierwszych meczach w Lechii nie zachwycal. Duzo prostych strat i nie dokladnych podan. Ja jednak proponuje dac mu jeszcze troche czasu. Jestem pewny, ze tutaj, w Lechii rozwinie sie bardzo szybko i bedzie godnym nastepca np. Surmy. Choc uwazam, ze na dzien dzisiejszy ma jakies tam wady. Obserwowalem go we wszystkich dotychczasowych meczach i on wyglada jak by mu sie nie chcialo... to mnie dreczy. Mam nadzieje, ze to tylko moje zludzenia. Ale i tak warto mu powiedziec, ze to nie Belchatow. W Lechii trzeba zapierda....
To tyle, sorki ze taki dlugi wpis ale jakos tak wyszlo :)
7 marca 2011, 21:44 / poniedziałek
Trzeba w każdym meczu wychodzić po 3 punkty walczyć do ostatniej minuty, lecz nie sądzę abyśmy w tym sezonie zdobyli mistrza. Widać dalej u nas brak głównie napastnika (egzekutora) także jest mało strzałów z dystansu, a tego na pewno brakuje od czasu do czasu aby uderzyć z 20 czy 25m. Należy mówić o tym, że chcemy bić się o mistrza ale nie należy się tym podpalać. ;)

Pamiętamy huraoptymizm przed meczami choćby z koroną w Gdańsku, Wisłą w Krakowie czy Amiką w POZnaniu, a Wiemy jakimi rezultatami te spotkania się kończyły...
8 marca 2011, 00:17 / wtorek
Z Lechem, to Lechia już nie zagra. Na pewno długo, a być może - nigdy. Jeśli już, to z Amiką. POZdro* dla wiedzących.
8 marca 2011, 00:26 / wtorek
Mistrzostwo jak mistrzostwo - jak nie w tym roku, to w następnym. Ale NAWET miło będzie zająć raz kolejny wyższe miejsce (1-6) niż w całej swojej zakłamanej historii zajęły gołodupce z rybackiej wioski. Chyba nieprzypadkowo zarząd postawił taki cel. ;)
8 marca 2011, 07:18 / wtorek
W każdym meczu trzeba walczyć o zwycięstwo, inaczej to wszystko nie ma sensu. A wyniki? Chuj (niech gówno wybiórcze zobaczy ile jest przekleństw na naszym forum) z nimi!!!!!
8 marca 2011, 08:21 / wtorek
Wierzyć trzeba ale i realnie patrzeć. To miejsce w tabeli jest bardzo złudne i praktycznie pierwsza ósemka ma takie same szanse . Między pierwszym a ósmy jest 8pkt różnicy. Analogicznie rok temu taka różnica była między 1 a 4 i mistrzem została amica z czwartego odrabiając te punkty. tak więc jak historia uczy wszystko jest możliwe tylko nie z taką grą , bo coś zimę mamy przespaną,ale to tylko moja opinia. A tak na marginesie to nie chce mi się wierzyć że Wisła znowu da się wysadzić komuś z mistrzostwa mając naukę z zeszłego sezonu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za NASZĄ LECHIĘ
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024