Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA TORONTO

strona 1/1

1

9 marca 2011, 04:17 / środa
Tak sie zlozylo ze od jakiegos czasu zamieszkuje te dosyc ladne miasto w Canadzie.
Caly czas jednak w moim sercu Lechia!
Jestem ciekaw czy sa tu w Toronto lub w okolicach kibice z Gdanska, lub zgody i czy kibicuja jak ja tu w Canadzie nasza kochana Lechie.
Jak cos to mozemy pogladac czasem nasza Lechie razem na necie przy jakims browarku.
A moze utwozymy Toronto fan Lechia Gdansk .

pozdrawiam caly Gdansk
emigracja CANADA
9 marca 2011, 08:52 / środa
Mieszka w Toronto jeden kolega z LGFT :)
10 marca 2011, 22:51 / czwartek
Hi,
Mieszkam w Barrie. Podejrzewam, ze jest tu nas sporo. Osobiscie znam kilkunastu gdanskich kibicow z ON.
11 marca 2011, 02:11 / piątek
Mozna zrobic jakies spotkanko kibicow naszej Lechii z Toronto i okolic oraz z Montrealu i Ottawy np w Wasaga Beach :) ???
11 marca 2011, 05:08 / piątek
Narazie piszmy ilu nas jest,mozna by bylo sie spotkac w jakas niedziele przy jakims browarku na jakims meczyku bo mi pasuje raczej niedziela od pn do sob praca ale super ze nie jestem daleko od Gdanska Lechia jest wszedzie!
pozdrawiam Bialo Zielonych w Kanadzie
lalek Mississauga
12 marca 2011, 20:15 / sobota
nie chce zakładać nowego tematu ale może ktoś z naszych mieszka w Holandii w okolicy Tilburga

pozdrawiam
13 marca 2011, 03:14 / niedziela
Wlasnie wrocilem z pracy a tu takie wiadomosci soper Lechia serce raduje sie z dala od domu trzeba za to wypic polska wodeczke,
z takiej okazji na obczyznie smakuje podwojnie !
:)
pozdrawiam cale zycie tylko LECHIA od 1983
18 marca 2011, 00:42 / piątek
gratulacje z Kanady super Lechia Gdansk
18 marca 2011, 00:44 / piątek
moj boss pochodzi z bialegostoku zobaczyc jego mine jak mu powiedzialem o wyniku BEZCENNE : )
23 kwietnia 2011, 19:05 / sobota
super wiadomosc pozdrowienia z Toronto LECHIA -LEGIA 2-1
17 czerwca 2011, 00:33 / piątek
Jak w temacie zblza sie lato, to moze zrobimy jakies spotkanie w Wasaga Beach lub gdzies indziej w Toronto, Ontario tudziesz okolice, szukam chetnych a moze i stworzymy jakies FC CANADA LECHIA GDANSK. Piszcie czy jest ktos zainteresowany? Mam dostep do firmy co robi nadruki na koszulkach to moze stworzymy sobie nawet okazjonalne koszulki . Jak cos to prosze na meila tom.brzez@wp.pl lub gg35477700.
LECHIA JEST WSZEDZIE
Pozdrawiam LALEK MISISSAGA
22 czerwca 2011, 22:18 / środa
podbijam temat czy w Kanadzie nie ma Lechistow jestem sam? : (
13 sierpnia 2011, 03:47 / sobota
zbliza sie meczyk naszej Lechii niedziela 11am czasu kanadyjskiego czy sa chetni zeby razem obejzec mecz? restauracja Orbit ul Dandas
3 września 2011, 00:57 / sobota
zbliza sie meczyk POLSKA-NIEMCY zapraszam na mecz do rest. Orbit bede w koszulce naszej Lechii A CO!!!!!!!!!!!!!! Wkoncu meczyk w GDANSKU (:
3 września 2011, 01:26 / sobota
lalek jakis gosciu z Calgary ma KK wyronione, BRAWO !!!!!!!!!!!!
3 września 2011, 01:28 / sobota
WYROBIONE oczywiscie :-)
3 września 2011, 21:30 / sobota
ja niestety w najblizszym czasie do PL sie nie wybieram ale calym sercem z Lechia tu w Toronto jezdze z koszulka w samochodzie i chodze spokojnie w koszulkach Lechii (odswieta) TYLKO LECHIA
POZDROWIENIA Z CIEPLEJ CANADY
4 września 2011, 00:02 / niedziela
Jak bede w Orbicie to masz browara u mnie Lalek !!!
5 września 2011, 04:15 / poniedziałek
no to do wtorku POLSKA! gol
z bialo-zielonym pozdrowieniem
5 września 2011, 12:07 / poniedziałek
lalek co to za Polska jak tam gra trzech Polaków na krzyż wyjebane na taka reprezentacje
Propozycje weszło.com na nastepnych ,,Polaków ''

1. Jonathan de Guzman z Villarreal - Holender, ofensywny pomocnik, kiedyś pił polską wódkę "Sobieski" i bardzo mu smakowała.
2. Mathieu Debuchy z Lille - Francuz, obrońca, ma kolegę, którego kolega ma kolegę, którego koleżanka widziała "Krzyżaków".
3. Adrian Lopez z Atletico Madryt - Hiszpan, nie grał jeszcze w dorosłej reprezentacji, więc trzeba działać szybko, wieszał sobie nad łóżkiem plakaty z Joanną Krupą.
4. Marco Donadel z Napoli - Włoch, kiedyś spotkał Zbigniewa Bońka i "Zibi" powiedział mu "ciao" - od tamtej pory czuje do Polski sentyment.
5. Stephan El Shaarawy z Milanu - Włoch, bardzo zdolny, wielki fan Colina Farella, widział wszystkie jego filmy - dlatego szanuje Polskę.
7 marca 2014, 19:03 / piątek
Ale wykopałem! ;-)

Krótka piłka: czy ktokolwiek z Toronto odwiedza jeszcze to forum? Oglądacie mecze jakoś razem? Wiele wskazuje na to, ze wkrótce spędzę nieco czasu w ON.

Pzdr.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011