Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Bełchatów, Prima Aprilis, 17:45

strona 1/4

20 marca 2011, 16:48 / niedziela
No, Buzi przyjeżdża z ekipą..
20 marca 2011, 16:58 / niedziela
Baran i Sawala nie zagraja z Lechia,żółte kartki
20 marca 2011, 18:45 / niedziela
2 tygodnie na zebranie sił i atak na pierwszą trójkę w tabeli
20 marca 2011, 19:49 / niedziela
Tylko zwycięstwo!!! Dobrze że gramy w piątek. Bo akurat przed pucharem mamy ten mecz. Mam nadzieje że dużo kibiców przyjdzie
20 marca 2011, 20:05 / niedziela
Przyjedzie Maciek i wam pokaze :)
20 marca 2011, 20:11 / niedziela
Co jak co ale Buzale trzeba podziekowac za jego gre w Lechii. Teraz wiele z niego szydzi ale potrafil zachowac sie fair odchodzac od nas. Jak strzelal sledziom w derbach to go chcieliscie nosic na rekach. Mam nadzieje, ze na tym meczu pojda gromkie okrzyki z podziekowaniem za jego gre i wklad w historie Lechii.
20 marca 2011, 20:29 / niedziela
lepszy Buzala niz Kamil "milion zloty w odbyt" Pozniak

strasznie wazny mecz Belchatow traci 2 pkt do nas tylko trzeba odskoczyc i usadowic sie z zapartym stolcem w pierwszej trojce to konca sezonu juz

Nowak, Zewlakow Malkowski Wrobel Cetnarski maja czym grac z przodu
20 marca 2011, 20:45 / niedziela
Spoko, są dwa tygodnie, jest czas aby drużynę lepiej poukładać i nakręcić, wierzmy Kafarowi, zawodnicy nie zapomnieli jak dobrze grać, mecz dla układu w tabeli bardzo ważny, ale nie mamy raczej piłkarzy którzy się palą pod jakąś presją, damy radę:)

Typuję 2:0.
20 marca 2011, 21:36 / niedziela
Traore 3:1 Buzała
21 marca 2011, 07:56 / poniedziałek
Z innej beczki... co za idiota wyznaczył taka godzinę meczu?!? kur...! to jest piątek czyli zwykły dzień pracy i dużo osób nie może być na tym spotkaniu...
z góry dziękuje tym idiotom!
21 marca 2011, 08:05 / poniedziałek
Menda frajerze przed podpisaniem kontrakt z Pozniakiem to pewnie płakałes zeby tylko zarzad podpisał z nim kontrakt a teraz zle cepie jeden.
21 marca 2011, 08:51 / poniedziałek
"Z innej beczki... co za idiota wyznaczył taka godzinę meczu?!? kur...! to jest piątek czyli zwykły dzień pracy i dużo osób nie może być na tym spotkaniu...
z góry dziękuje tym idiotom!"

Ekstraklasa S.A. i Canal +
21 marca 2011, 09:20 / poniedziałek
jastem jak najbardziej za tym aby Buzale przywitac
mam nadzieje ze zagra i bedzie mozna go choc oklaskami pozdrowic
21 marca 2011, 09:50 / poniedziałek
nie przesadzajmy z witaniem kopacza Buzale ( 3/4 T29 zawsze sie z niego smialo ) witac to mozna Jurka Kruszczynskiego a nie byle kogo, AVE LECHIA
21 marca 2011, 09:51 / poniedziałek
ja się tu nie będę za bardzo wysilał. powiem krótko, w pierdol nokaut zajebać zlać rozstrzelać zgnoić stłamsić i 3-0 z patałachami!do przodu i tylko do przodu!
21 marca 2011, 10:04 / poniedziałek
Buzale jak najbardziej należy się ciepłe przywitanie, a Bełchatów trzeba zmieść :)
21 marca 2011, 13:33 / poniedziałek
Niby każda seria musi mieć swój koniec, ale na razie w historii nowej Lechii Bełchatowa jeszcze nie pokonalismy. Bez hurraoptymizmu 1:0 bedzie sukcesem.

2008/09 Ekstraklasa GKS Bełchatów 1:0 Lechia Gdańsk
2008/09 Ekstraklasa Lechia Gdańsk 1:2 GKS Bełchatów
2009/10 Ekstraklasa Lechia Gdańsk 0:2 GKS Bełchatów
2009/10 Ekstraklasa GKS Bełchatów 2:1 Lechia Gdańsk
2010/11 Ekstraklasa GKS Bełchatów 1:0 Lechia Gdańsk
21 marca 2011, 13:51 / poniedziałek
Muszą pocisnąć frajerstwo i pokazać im gdzie jest ich miejsce w szeregu!
Kurwa Panowie, bełchatów w tym sezonie wygrał tylko RAZ! i to na Łazienkowskiej (0.2)... kiedy? Bardzo dawno temu, 27.07.2010 r!!!! i DWA razy zremisował, na jesień z lubinkami i ostatnio na wiosnę z parówkami z bytomia po 1.1! Bilans wyjazdowy mają zajebisty 1 wygrana, 2 remisy, 6 porażek. Bramki 9 strzelonych przy 15 straconych. pge to drużyna swojego boiska, przy pomocy gwizdków potrafiła wygrać i z Lechią... Ale 1 kwietnia, nie będzie już pomyłek... Trzeba tą wiochę rozpierdolić i wbić P. Buzale (z całym szacunkiem do jego postaci grającej w barwach Lechii), że popełnił błąd odchodzić z Gdańska. Do tego, z tego co widzę nie będzie 2 podstawowych zawodników (pomocników) od nich: Sawali i Barana. Pajac Bartoszek będzie pewnie chciał Pusiego wpuścić od początku...

To jest czas Lechii i każdy inny wynik z tymi ogórami będzie odebrany przeze mnie jako porażka. I nie ma co patrzeć na ostatnie mecze z nimi. Z Legią też mieliśmy zajebiste statystyki na Łazienkowskiej.

TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!
21 marca 2011, 13:53 / poniedziałek
...bełchatów pokonamy, buziego pozdrawiamy...!
21 marca 2011, 13:53 / poniedziałek
Dla sprostowania! Chodziło mi o te jedyne zwycięstwo wyjazdowe, jak by ktoś chciał się przyczepić do mojej wypowiedzi.
21 marca 2011, 16:04 / poniedziałek
Buzała ŻADNEGO błędu nie popełnił, po prostu u nas nie chciano z nim przedłuzać umowy, mysle ze jakies podziekowanie mu sie nalezy
26 marca 2011, 16:15 / sobota
dziesiejszy sparing
Bełchatów - Polonia Bytom 3:0
26 marca 2011, 16:37 / sobota
malcom co Ty kurwa pierdolisz
nie chciano mu U nas dać kontraktu ?
buahaha
28 marca 2011, 22:27 / poniedziałek
Jak powinniśmy w ogóle przywitać Buzałę? Ja generalnie mam do niego szacunek. Zrobił swoje, chciał się przenieść do innego klubu, zarobić trochę więcej. Nie to co Wołąkiewicz, który pierdolił, że kocha Lechię, a jego menageiro się już dawno dogadał z Amicą...
Na pewno nie powinniśmy gwizdać na Buziego. Albo witamy z sympatią, albo neutralnie. Zdecydowanie nie negatywnie.
Ale to moja opinia.
28 marca 2011, 23:34 / poniedziałek
może bombonirka i tulipan?
28 marca 2011, 23:35 / poniedziałek
Ostatnio modna jest czekolada.
28 marca 2011, 23:48 / poniedziałek
Buzi grywał z różnym skutkiem ale serca i zdrowia pozostawionego na T29 nie można mu odmówić, jedno jest pewne-nie skur...ł się!Nie jestem jego orędownikiem,ale z pewnością"chłosta"jemu się nie należy.Mnie bynajmniej minusy nie przesłoniły plusów ,ktorych było dużo dużo więcej!!!Ja przyklasnę z pełną świadomością,ale bez "medalu";)
29 marca 2011, 00:41 / wtorek
A moze by tak oprocz pozdro dla Buziego czy flag dla Malysza zadbac i o swoich chlopakow i ryknac tak na calej p.... PIOTREK WISNIEWSKI !!! co wy na to ???
29 marca 2011, 00:54 / wtorek
Ok
29 marca 2011, 00:56 / wtorek
no mi się wydaje, że w ogóle mało pozdrowień dla poszczególnych piłkarzy leci z naszych trybun, więc jestem za, bo takie coś na pewno daje kopa na boisku
29 marca 2011, 11:09 / wtorek
a czemu większość e-klasowych drużyn grała sparingi w weekend, żeby trzymać rytm a my nie? takie z nas asy, że nie musimy?;) kadrowicze niby się coś poruszali ale reszta mam nadzieje się nie zastała bo GKS po Legii, teraz w sparingu z Polonia B. pojechał 3:0 i napewno "latają wysoko" i nie łatwo będzie sprowadzić ich na ziemię...
29 marca 2011, 16:03 / wtorek
Bo graliśmy i będziemy grać co 3 dni... Nie ma co ryzykować kontuzji lepiej spokojnie się przygotować.
29 marca 2011, 20:18 / wtorek
Hajrapetian wrócił z urazem z meczów reprezentacji Armenii. Z lekką kontuzją przyjechał także Ivans Lukjanovs, ale jego występ w piątek jest możliwy.

Hajrapetjan zagrał 67. min w meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Rosji. Armenia zremisowała 0:0 z półfinalistą ostatniego Euro i zachowuje realne szanse na awans. Piłkarz Lechii okupił jednak grę w kadrze kontuzją. - Jest wykluczony z gry najbliższym czasie, ma naciągnięty mięsień - mówi trener Lechii Tomasz Kafarski. - Lukjanovs też nie wygląda za różowo. Ma delikatny uraz, ale jest szansa, że nie wykluczy go on z meczu - dodaje Kafarski. Lukjanovs rozegrał pełne 90 min w meczu eliminacji ME Białoruś - Łotwa (2:1) i był najlepszym piłkarzem swojej drużyny.
29 marca 2011, 20:42 / wtorek
30 marca 2011, 02:36 / środa
coraz wiecej kontuzji i coraz mniej graczy do gry a zaczyna sie wlasnie maraton dla nas ,no ale jak nikt nie potrafi myslec tylko oszczedzac to sa teraz tego efekty:(
30 marca 2011, 09:21 / środa
To jest niezwykle wazny mecz dla ukladu w gornej czesci tabeli. Jakakolwiek strata punktow z Belchatowem moze doprowadzic do spadku nawet na 9 pozycję.
Belchatow zawsze byl niewygodnym przeciwnikiem, gdyz nie gral otwartej pilki i tylko czekal na kontry a Nowak zalatwial sprawe. W ubieglej rundzie Lechia prowadzila grę a Belchatow strzelil przypadkowego gola.
Mysle ze ten mecz moze wygladac podobnie ze Belchatow schowa sie za podwojna garde i beda czyhac na rozluznienie szykow Lechii.
Belchatow to solidna druzyna i nie mozna jej lekcewazyc.
30 marca 2011, 11:16 / środa
w tym sezonie plan minimum to Wicemistrzostwo Polski i Puchar Polski

w piatek musza byc 3 pkt
30 marca 2011, 13:13 / środa
Plan minimum, ktory Ty sobie wymysliles?
30 marca 2011, 13:29 / środa
Obiektywnie stawiam 0:0, 0:1 belchatow nam nie lezy, maja paru kopaczy co robia roznice. My niestety nie mamy lawki. Bedziemy sobie grali w poprzek boiska oni wyskocza z kontra i pozamiatane.
30 marca 2011, 14:20 / środa
obiektywna ocena? Nasz bilans u siebie 6 - 1 - 2 ich bilans na wyjeździe 1 - 2 - 6... Bełchatów na wyjazdach gra fatalnie, wygrał tylko raz i to ładnych parę miesięcy temu. Poza tym mamy silniejszą drużynę. Dla mnie czysta 1 :D Kiedyś musi nastąpić przełamanie w meczach z GKS -em:) Hej Lechia gol !
30 marca 2011, 14:39 / środa
Ja bym się fajerwerków nie spodziewał, ale 1:0 lub 2:1 dla nas będzie jak w morde strzelił!
30 marca 2011, 15:10 / środa
Mecz z rodzaju tych za 6 punktów, ale tabela jest tak płaska, że jeżeli chcemy coś osiągnąć to pozostają nam już tylko takie mecze.
30 marca 2011, 15:18 / środa
Takie mecze powinnismy a nawet musimy wygrywac. Bo z kim my chcemy wygrywac jak nie z takim Belchatowem i to jeszcze u siebie? 3 pkt zostana w Gdansku i marsz w gore tabeli. Niby ten Belchatow nam nie lerzy ale ja jestem optymistycznie nastawiony i mysle, ze bedzie w Piatek przelamanie.
30 marca 2011, 16:53 / środa
tusio: "Kiedyś musi nastąpić przełamanie w meczach z GKS -em:)"

Ja byłbym daleki od tego typu argumentacji... Równie dobrze za miesiąc śledzie mogą się w ten sposób pocieszać.

Zgadzam się tylko co do jednego. To nie będzie ani ładny ani prosty mecz, a co do wyniku to zbyt wiele czynników na to wpływa, żeby go przewidzieć.
30 marca 2011, 19:57 / środa
Małkowski - Pietrowski, Bąk, Vucko, Fortepian - Popielarz, Nowak(70 Baijć), Surma, Murzyn, Wania - Sazankou i będzie dobrze : )
30 marca 2011, 19:59 / środa
heh, Fortepian do naprawy, trudno Andruskievicius
30 marca 2011, 20:10 / środa
MENDApospolita
Dlaczego wicemistrzostwo?
31 marca 2011, 00:52 / czwartek
Lechia zgarnie 3 pkt i dobije do 3 miejsca.

Verde rozwaliłes mnie normalnie z tym Fortepianem (wiadomo że chodzi o tego Ormianina) Przed samym snem aż z krzesła spadłem ale tekst na mistrzów by się nadał :)
31 marca 2011, 13:55 / czwartek
Za wybiórczą:

Bez trenera Macieja Bartoszka piłkarze GKS Bełchatów odbyli przedostatni trening przed wyjazdem do Trójmiasta na mecz z Lechią Gdańsk. Pod znakiem zapytania stoi występ Pawła Buzały. Były napastnik Lechii jest kontuzjowany.
Buzała doznał kontuzji kolana i o tym czy znajdzie się w meczowej kadrze zadecydują najbliższe godziny. Urazu mięśnia doznał też Jacek Popek i jego gra w Gdańsku również jest niepewna.
W dzisiejszym treningu wzięło udział aż 27 piłkarzy. Wśród nich trzej młodzi zawodnicy z Młodej Ekstraklasy: Łukasz Wroński, Piotr Witasik i Mikołaj Grzelak. Z drużyną trenowali także Grzegorz Baran i Szymon Sawala, jednak trener Bartoszek, który przebywa obecnie w Warszawie na kursie trenerskim, nie będzie mógł włączyć ich do meczowej kadry. Obaj pauzować będą za żółte kartki.

Także dyskusja na temat przywitania Buzały, prawdopodobnie okazała się zupełnie zbędna :)
31 marca 2011, 15:33 / czwartek
Pech nie opuszcza Sazankoua (lechia.pl)? Więc jest coś z nim na rzeczy. Nie wiem co chłop ze sobą zrobił odkąd do nas przyjechał i w jaki spósób układa się jego współpraca z drużyną i sztabem. Oglądałem jego mecze w Dynamie oraz te u nas i widzę kolosalną różnicę na niekorzyść. Tylko błagam nie mówcie o braku formy i niezaleczonych kontuzjach. Jedyne co można zrobić, aby wreszczie ocenić definitywnie jego postawę, to wystawić go zamiast Buvala na szpicy na przynajmniej dwa spotkania, bo to jest nominalne miesce gdzie powinien z uwagi na swoje walory grać. Jak widać jednak nic z tego w najbliższym czasie.

Z innej beczki, cofanie Traore do pomocy to jakieś kolosalne nieporozumienie (mecz ze Śląskiem). Mam nadzieje, że wróci na swoje miejsce w napadzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.675