Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Gdy mówimy A bądźmy w stanie powiedzieć B

strona 1/1

22 marca 2011, 20:45 / wtorek
Jakiś czas temu podśmiewałem się ze strony Lechia.net. Podśmiewałem i ironizowałem. Z powodu KS, zamiast każdemu kibic sercu drogiemu BKS. Chamstwem było by z mojej strony gdybym nie wspomniał o zmianach. A zmieniło się wiele. Tak jak kiedyś się burzyłem, teraz mówię DZIĘKUJĘ i szacunek.
22 marca 2011, 20:48 / wtorek
kazdemu kibicowskiemu sercu drogiemu - tak miało być
22 marca 2011, 22:15 / wtorek
Przyjęte :)

BTW Każdy kto nas zna i wie ile pracy i serca wkładamy w to co robimy, wie że nie raz popełniamy błędy ale to się każdemu przecież zdarza.
A ten temat tak uwypuklony na tym forum w naszą stronę ma się nijak a przyznam boli bardzo gdy zaangażowanie w zrobienie czegoś ekstra jest odbierane tylko przez pryzmat drobnych niedociągnięć, fakt ważnych ale nie zamierzonych.
Wystarczy tu spojrzeć--> odnośnik i prześledzić jak to było wcześniej.

Liczę, że przez takie "drobne" korekty przekonamy do siebie nieprzekonanych, jak np. W. vel V. vel. T. :)
Bo przecież strony nie robimy dla siebie ale dla Was.
Najgorsze jest to, że do narzekania wielu a do pomocy gorzej :)

Zatem wszelkie uwagi mile widziane oby jednak już nie w takim tonie jak ta której dotyczy ten wątek.
22 marca 2011, 22:36 / wtorek
Lechia.net robi się coraz atrakcyjniejsza ,mnie od dawna interesuje Lechia .tv nie ma organizmu który jest to w stanie pociągnąć nie mówiąc już o Pompon girls, patrz mecz z K.P.Sopot, a do czarnych wyjazdowych strojów poproszę pasiaki Getry bo to wygląda kosmicznie .
tyle co do kwestii literówek...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467