Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Legia W-wa, Puchar Polski + liga

strona 12/18

20 kwietnia 2011, 22:52 / środa
Płakać się chce. Wielka Lechia moich marzeń- mam 40 lat i wciąż wierzę, że się doczekam takiej Lechi. Po pięknej grze jesienią nyślałem, że nadszedł ten czas. Myliłem się. Można wygrać lub przegrać, ale trzeba włożyć w grę serce. Tego wiosną brakuje zawodnikom Lechii. Będę w sobotę na meczu i będę kibicował ale serce boli.
Narzekacie na zarząd, kafara a ja się pytam co zrobiły Lwy Pólnocny by zmobilizować naszych grajków - nic. Pewno teraz idą ręka w rękę z zarządem i nie widzą żadnego problemu. Wstyd !
20 kwietnia 2011, 22:58 / środa
To, żeś dorzucił do pieca teraz...Stowarzyszenie winne porażki w Warszawie!! No tego jeszcze nie grali...Chciałbym zauważyć, że Lwy nie są od tego by mobilizować drużynę przed jakimkolwiek meczem... od tego jest TRENER i tylko TRENER. Kafar ma w kontrakcie pieniądze za to i jest to jego zasranym obowiązkiem, żeby zmotywować piłkarzy do gry na 100%
20 kwietnia 2011, 23:10 / środa
chyba już tylko wysłać Naszych grajków na dziwki do ROZI, może one coś by zdziałały żeby uwieżyli w siebie...
20 kwietnia 2011, 23:10 / środa
Kolejna wiosna, kolejna wtopa...
Szkoda, bo wiosna pięknie (znowu) się budziła.
Może się kiedyś dowiemy dlaczego wiosna znowu w tyle ?
Może kopacze siły nie mieli ?
Może wiara za mała ? Umiejętności ? Raczej nie, bo umiejętności nigdy nie zbywało.
Przygotowanie ?
Absolutnie !!!
Kołcz wszystko obadał metodami badawczymi. Przez lekarzy. Wszystko OK.
Tylko dlaczego znowu k..... nie będę mógł spać całą noc ?
Bo nie dali rady słabiutkiej Legii...
I tak k.... do zajeb.....
20 kwietnia 2011, 23:34 / środa
szkoda gadać o tym meczu wtopa się zdarza (Real też dostał 5-0), co będzie to będzie nie dziś to jutro dobrze będzie, by rozpierduchy za dużej nie robić w klubie i na trybunach, pozdro dla tych co na duchu nie opadają, już mi przeszło wkurwienie po tym co zobaczyłem, a coś mi się wydaje, że pojedziemy leegłą w sobotę, a jak nie znaczy zespół od nowa trzeba będzie budować i o utrzymanie w lidze walczyć przy układzie tabeli jaka jest
20 kwietnia 2011, 23:47 / środa
Przed Legią arcyważny mecz z Lechią, a tymczasem w Gdańsku przyjdzie jej zagrać bez dwóch czołowych piłkarzy: Inakiego Astiza i Ivicy Vrdoljaka.

Mamy szansę Legia zagra bez czołowych piłkarzy w Gdańsku aż się prosi o powtórkę z jesieni z Łazienkowskiej wtedy też Vrdoljak nie zagrał a jak się skończyło wszyscy pamiętamy;D
20 kwietnia 2011, 23:52 / środa
Ja pierdolę.Jaki wstyd.Co Wy robicie,Wy Naszą Lechię hańbicie....
21 kwietnia 2011, 00:13 / czwartek
A Ty Lechia t29 to wex się przeprowadź tam gdzie tak krzyczą.No chyba że już tam mieszkasz w tej wiosce śmierdzącej rybami.Bo wszystko wszystkim ale pisać takie teksty na swój klub,na naszą Lechię to już kurwa przesada.Ja też jestem wkurwiony,też mam żal tak jak i wszyscy że grają bez ambicji,bez zaangażowania.I trzeba tym naszym piłkarzynom dać jakoś to do zrozumienia że miarka się przebrała,że mamy dość wstydzenia się za te kilka ostatnich meczy.No bo jak można wygrywać mecze oddając w ciągu 270 minut z tego co pamiętam 2!!!celne nawet nie strzały ale podania na bramkę?No nie da się.Ale nie przeginaj z tekstami.Tyle odemnie
21 kwietnia 2011, 00:26 / czwartek
dramat
kazdy NORMALNY trener widzac(bo nie watpie ze ma oczy)co gramy od poczatku rundy wiosennej(tzn kurwa NIC NIE GRAMY) i majac w perspektywie 2tyg wolnego na mecze pseudoreprezenacji w tym okresie zagralby z jakimis ogorkami sparing-nawtykal 10 bramek zeby czarnuchy i leniwe bialasy sie odblokowaly to kurwa nie!bo po co?!
mamy przeciez zajebisty i wyrownany sklad i napierdalamy po 3 bramy na mecz wiec grajmy dalej w dziada na treningach.

buzala wroc!

dziekuje kafar za te "kilka bramek"obiecanych w ostatnim wywiadzie dla brzydkiej panny z osiedlowej tv

jest nas okolo5-6tys wiernych ktorzy zawsze przyjda na mecz
cala reszta zalezna od wynikow/pogody
powodzenia na arenie...moze jeden luk zajmniemy jak sie rozproszymy...

dramat...kurwa dramat
21 kwietnia 2011, 00:29 / czwartek
moje spostrzeżenia po tym meczu to:

- w naszych piłkarzach wogóle nie ma ambicji dzisiaj jedynie Nowak, Bajić i Traore coś próbowali grać

- Traore co okiwa nawet kilku przeciwników zacznie jakąś akcje to jak poda do innego naszego piłkarza to odrazu tamten ma strate nic dziwnego ze sie wkurwia na boisku

- Surma jest od kilku meczy bez formy głupie straty, bezsensowne podania nie wiem co sie z nim dzieje

-nasz atut jesienią obrona słabiutko Wołąkiewicz który umiaj kombinacyjnie zagrać piłke sprzedany, Kozans kontuzja, Deleu piach jak huj, co do środkowych to nie jest źle ale boki Pietrowski nie był nigdy obrońcom, Adriuskevivius tez troche po kontuzji obniżył loty, dobrze ze mamy Fortepiana

-nasz atak nie istnieje, gdyby nie Traore który zawsze był pomocnikiem to ilość goli byłaby imponująca. Sprzedanie Buziego też było błędem Buzi był jaki był ale potrafił wbiec w pole karne i albo podać albo pierdolnąc piłke z całej pizdy w bramke, brakuje nam szybkiego napastnika, Wiśnia który jest też szybki kontuzjowany, ani Dawid, ani Buval, ani Sazankou nie są zbyt szybcy.
Lukjanovs też nie strzela ale na skrzydle ciągnie gre.
Buval do odstrzału napewno, nic kompletnie nie gra nie umie kopnąć prosto piłki.

-co do meczu założe sie że gdyby Kafar postawił na piłkarzy z ME i byśmy dostali 4 bramki to wielka afera by była jak rok temu, Kafar wystawił najlepszych piłkarzy jakich mial do dyspozycji, a to że piłkarze którzy grali ładną piłke i mieli swój styl nic niegrają nie jest do końca jego winą, mam nadzieje, że ten meczy był dla piłkarzy zimnym prysznicem i trzeba zacząc grać to samo sie tyczy Kafara który nie może stawiać cały czas na Buvala niech zagrają młodzi
21 kwietnia 2011, 00:50 / czwartek
Ponownie tragiczna wiosna, dla mnie (subiektywnie) najgorszy od długiego czasu Buval... Zastanawiam się czy np. sukces w postaci półfinałów w PP i około 6 pozycja w lidzę to nie jest max co może ugrać obecny trener, nie zdziwię się, jesli po słabej rundzie w wakacje nastąpi jakaś zmiana...

...z wynikami, Lechijko jesteśmy z Wami!!
21 kwietnia 2011, 01:41 / czwartek
BioShock
20 kwietnia 2011, 20:51 / środa
Orlos18

Po to była przerwa zimowa, aby dokonać wzmocnień. Czyja to wina, że owe wzmocnienia nie zostały zrobione? Otóż jest to wina naszego trenejro.

Nie chce mi sie wszystkiego tu przytaczac wybralem kilka z tych waszych debilnych wpisow ktore oskarzaja tylko i wylacznie Kafara o cale zlo na Lechii. Bigshok zanim napiszesz pomysl skad Kafar ma wziasc pieniadze zeby kupic zawodnika? Z klubu jasne a jak klub nie chce dac? To niech sprzeda wszystko co ma bo inaczej porazka w Warszawie bedzie jego wina. Szczyt debilizmu

bartoszgda
20 kwietnia 2011, 20:06 / środa
krótka piła kafar kaszubie jebany spierdalaj

Palancie to ty spierdalaj Szacunak do naszego trenera sie nalezy bez wzgledu na wygrany czy przegrany mecz jest on w tej chwili bardziej Lechista niz ty po tym poscie i znajac zycie jest na Lechii takze dluzej od ciebie

ŻółwLechiiStanu
20 kwietnia 2011, 20:14 / środa
NIe ma Lechii, nie ma Nas...
brak słów, to co zrobił Kafar, robią piłkarze to masakra!!!
Zarzadzie wez sie KORWA W GARSC, OTWORZ OCZY wypierdol tego trenejro, pozbadz sie paru kiepskich grajkow i zacznij myslec, czy za rok w Gdansku bedzie EXTRAKLASA, bo z ta gra i tym skladem to widze nas co naj wyzej w I lidze...
no coment, faCK OFF

Stary jutro zejdzie z ciebie cisnienie i pomysl czy to aby napewno trener przegral mecz? Co ty mogl bys zrobic na jego miejscu? Po prostu napisz co ty bys zrobil? Wystawil Messiego i Ronaldo i bylo by ok. tylko my nie mamy kim grac i dopuki zarzad nie da kasy na transfery musimy grac tym co mamy

Reasumujac ODpierdolcie sie od Kafara albo po prostu postawcie sie na jego miejscu i co wy byscie zrobili na jego miejscu?

Nie ma kasy nie ma transferow, nie ma transferow nie ma grajkow ,nie ma grajkow nie ma wynikow Proste i logiczne.

Co do samego meczu to przegralibysmy 1:0 i bylo by to samo co 4;0 bo porazka to porazka czyli brak awansu Kafar postawil wszystko na jedna karte za pomocnikow napastnikow i albo strzelimy bramke albo dostaniemy 3. Zaryzykowal bo nie mial wyjscia nieudalo sie trudno.Lechia sie nie rozpadnie ale zal pozostal.
Trzeba sie podniesc i walczyc w lidze ciagle jest szansa na dobra pozycje. Aktualnie 3miejsce w lidze, Kto z Was pamieta Lechie na 3miejscu w ekstraklasie w tym momencie sezonu? Skad wiem ze nikt nie odpowie na to pytanie?Bo wy tylko umiecie krzyczec wyjebac trenejro.
21 kwietnia 2011, 01:41 / czwartek
- mieliśmy w tym meczu dwa czy trzy lepsze fragmenty gdy piłka szybciej krążyła od nogi do nogi, to niby elementarne, ale trzeba więcej grać piłką i więcej sobie podawać, ileż strat wynika ze zbyt długiego trzymania piłki przy nodze?

- ćwiczyć na treningach dośrodkowania, nie pamiętam kiedy Lechia ostatnio dobrze, celnie, kąśliwie, skutecznie dośrodkowała

- wstrząsnąć Buvalem, on się zachowuje tak jakby grał już dziś trzy mecze, w tym dwa z dogrywką, czas najwyższy zacząć zapi...ać a nie snuć się po boisku.
21 kwietnia 2011, 01:45 / czwartek
Swoja droga zawsze mowilem ze jak Buzala odejdzie to jeszcze z nim zatesknimy, ale forumowicze po nim wiecznie jechali przeciez ze hujowy drewniany itd a teraz nagle zmienili zdanie :)
21 kwietnia 2011, 02:17 / czwartek
powiem tak,, kogowidzicie na następcę kafara, macie jakis pomysł jak nauczyć buvala strzelać gole?, raz na wozie raz pod wozem. pół roku temu podniecaliście się na maxa, achy echy. klub sie rozwija, zjebali. zał nie wykorzystania okazji. wróciłem przed chwilą do domu, zmęczony, jutro w pracy nie wyspany.trudno, chłopaki mają jescze 150 kilosów. zasną pewnie o 5ej, to sa prawdziwi Lechiści. prowadzili doping przez cały mecz, zdzierali gardło. winny jest kafarski ,racja. ale uczy się na błedach, ile miał kasy na transfery? najwieksza wina jest w piłkarzach-są jebanymi minimalistami- po raz pierwszy od paru lat kibice na wyjezdzie nie wytrzymali- jak piłkarskie pizdy bez charakteru mieli rozbieganie- leciało-"kurwa mać lechia grac", "jak na derbach tak zagracie to po meczu wpierdol macie", "Lechia to my!" "po co wy gracie jak wy ambicji nie macie"- piłkarze musza skumac że to nie kurort nadmorski- to jest kurwa Lechia! A kafara nie zwalniajcie - dajcie mu wykonawców do systemu, bo to co oni grali z Górnikiem u nas(5-1) oraz z Legią(3-0)\ ja nie widziałem a na Lechię dużo lat latam- więc trochę wiary w trenera- skorża ma poparcie od żylety- bo wiedzą że leniwi są piłkarze- zmiana mentalności panowie- nie trener-piłkarzy jebac-a jak przy piwie zobaczycie, lub w sopocie na baunsie-wypierdolcie im po prostu w mordę
21 kwietnia 2011, 02:28 / czwartek
...no cóż byłem , zobaczyłem , wróciłem....
......."nie trener-piłkarzy jebac-a jak przy piwie zobaczycie, lub w sopocie na baunsie-wypierdolcie im po prostu w mordę".....nic dodać nic ująć
chciało by się za poetą powtórzyć >>>dał nam przykład "Staruch" jak zwyciężać mamy<<<<
21 kwietnia 2011, 04:31 / czwartek
Przynajmniej dostali opierdol po meczu. Nie chce im się grać to niech zapierdalają z buta do domu.

LECHIA TO MY!
21 kwietnia 2011, 06:40 / czwartek
ogan

Fajnie, że zacytowałeś mój wpis, ale byłoby jeszcze fajniej jakbyś przeczytał kolejny... Wyjaśniam w nim, że wzmocnienia drużyny mogłyby nic nas nie kosztować.
21 kwietnia 2011, 07:03 / czwartek
oqan to kolejny piknik który musi mieć odmienne zdanie i który nie rozumie że z tym trenerem nic wielkiego nie osiągniemy! bo kurwa nie jest na tyle dobry !!!!! chyba jak każdy z kibiców chcę pucharów a z obecnym trenerem to nie możliwe dlatego trzeba szukać innego,tak jak w Śląsku Tarasiewicz niby taki dobry a znaleźli lepszego pora na nas
21 kwietnia 2011, 07:12 / czwartek
Na początku podziękowania dla tych co byli!!!To MY tworzymy historię tego kluby MY czyli Lechia Gdańsk zawsze wierni i oddani będziemy zawsze tam gdzie NASZA kochana Lechia gra!!!Panowie pamiętajcie co NAS nie zabije to NAS wzmocni!!!Jeszcze raz wyrazy szacunku i uznania!!!A teraz o tych wkładach którzy czołgają się na boisku.Według mnie problem jest rozbudowany.Ja nie wiem jak można zapomnieć przez zimę jak się gra w piłkę.Na jesieni piłka chodziła od nogi do nogi,szybkość,wychodzenie na pozycję,walka walka i jeszcze raz walka.Wypracowane były schematy które sprawiały rywalom problemy.Przez zimę przez złe przygotowanie to wszystko zostało zatracone.Gdzie są piłkarze z jesieni???Przecież obecnie z taką grą to zaraz będziemy walczyć o utrzymanie.Nie ma szybkości nie ma pomysłu na grę i nie ma walki co mnie najbardziej boli.Pietrowski to powinien szukać sobie już klubu w 1 lidze to samo Dawidowski który jest większym drewnem niż koń Cetnar.Od patrzenia na Buvala bolą oczy.Czemu nie gra Duda????Przecież chłopak ma serce do gry!!!Zapierdziela walczy czyta grę i nie przewraca się o własne nogi jak Dawidowski.Czemu Skarpetjan nie jest próbowany w pomocy gdzie zrobił wiatr wchodząc z ławki w Zabrzu???!!! Powiem Wam tak wiara umiera ostatnia ale według mnie kolejna wiosna stracona trzeba NAM trenera z jajami który huknie na te panny a nie lovelasa z pedalską fryzurą który myśli że jest już Fergusonem The Special One razem wziętym,dlatego mówię piszę i krzyczę na cały głos.....:Tomek oddalaj się jak najdalej!!! Kto nie idzie na przód ten się cofa!!!Tylko Lechia Gdańsk
21 kwietnia 2011, 07:48 / czwartek
pomijając to jaki Buval jest cienki to jak on ma coś strzelić, jak drużyna nie stwarza żadnych sytuacji?

To nie jest tak, że 500 minut nie strzeliliśmy gola, bo mamy pecha, mnóstwo sytuacji, tylko jakoś zawsze na końcu nie wychodzi. W ogóle nie ma sytuacji strzeleckich, ostatni mecz gdzie były wypracowane jakieś tam sytuacje był mecz z Bełchatowem
21 kwietnia 2011, 08:20 / czwartek
organ, jak juz tak pojechales z cyctatami, to ci odpowiem, ze nie masz racji, to trener uklada gre, a pilkarze graja to co im TRENER NARZUCIL, wyuczyl, podpowiedzial, zasugerowal, wymusil na treningach, pokazal, ustawil sklad, powiela go co mecz, wystawia w czasie remisu z Gornikiem w drugiej polowie przy stanie 0:0 obronce, powiela te same bledy od meczu z Zaglebiem Lubin!!!!!!!!!!!! etc itd...
wiec sie korwa chlopie ogarnij, czytaj ze zrozumieniem i korwa nie pierdol, ze to tylko zespol, TRENER JEST BOGIEM przed w trakcie i po meczu, to co on powie oni tak robia!!!
Tak to widze u nas w Lechii...
21 kwietnia 2011, 08:49 / czwartek
Zagraliśmy żenująco, to fakt ale czy kibic, który śpiewa na meczach, że wierzy tylko w BKS, że kocha ten klub bez względu na wyniki, że będzie z nim na zawsze bluzga wszystko i wszystkich po takiej kompromitacji? Nie! Lechia to coś więcej niż jeden, nawet najbardziej chujowy mecz, to więcej niż Puchar Polski czy Mistrzostwo Polski. Ja w sobotę pójdę znowu na T29, znowu będę pełen ślepej wiary w wygraną zdzierał gardło i nawet jeśli znowu nas rozjadą to nie będę zwalniał Kafara, wyzywał piłkarzy itp. Wrócę do domu, przeboleję i za tydzień znowu będę całym sercem za naszymi!
Dajcie już spokój z tymi bluzgami, co to da. Popełniono błędy w przygotowaniach, w transferach, teraz trzymamy się znanej wszystkim taktyki - na rozliczanie trenera przyjdzie czas po sezonie.
21 kwietnia 2011, 08:56 / czwartek
to co to za Bóg co nic nie może?
kocham te drużynę i nic nie chce w zamian, oprócz walki. żeby Lechia przegrywała mecze musi je oddawać i oni to robią, przechodzą obok meczu, bo maja te swoje premie i układy. nie trzeba Buzały to nie o to chodzi, to chodzi o to, że drużyna nie wie o co gra, prawdziwy monolit ma cel i walczy! miotają się tylko między jednym a drugim i uczą się matematyki i to jest skandaliczne. ale jeśli im milion za mało za zdobycie pucharu, to co nam po takich grajkach? w Lechii nie ma silnej ręki i nie ma nikogo kto by jebnął pięścią w stół. ja swoje pieniądze wydaje na nich po to, żeby mieli motywacje do gry w piłę, ale jeśli mnie olewają to przestanę płacić. jeśli wiosna komuś zaszkodziła to na pewno nie mi.
trzeba by się grajków spytać uprzejmie, cudownie gra się przy pustych trybunach?
21 kwietnia 2011, 09:05 / czwartek
Pozostaje nam nadal byc naiwnym ,bo milosc do klubu jakim jest Lechia zaslepia i brakuje nam twardego stapania po ziemi.Pilkarzyki rozbudzili nadzieje w naszych sercach ,a my w to jak male dzieci uwierzylismy ,ze nasz zespöl stac na walke o puchary.Trzeba jednak spojrzec prawdzie w oczy ,ze nasze miejsce w tabeli nie jest wynikiem dobrej gry naszego zespolu tylko szczesliwym zbiegiem okolicznosci.
21 kwietnia 2011, 09:36 / czwartek
Gdzie ta Lechia z jesieni ??? Gdzie ta walka, ambicja, finezja ??? Gdzie ta gra, która mimo kilku porażek kibica nie smuciła ??? Kurwa mać, przegrać Legią 0-5 w dwumeczu to jest kompromitacja !!! Z Legią, najsłabszą drużyną wiosny, którą wszyscy leją jak i kiedy chcą, my nie potrafimy stworzyć pół groźnej sytuacji i nie oddajemy żadnego groźnego strzału. SZOK !!!

Jednak nie trzeba głębokiej analizy aby już dziś stwierdzić, że gdzieś zimą popełnioną grube błędy. Pierwszy mecz z Ruchem i z Jagiellonią w PP jeszcze pozwalał mieć nadzieje. Kolejne drugie połowy z Jagą (rozpaczliwa obrona, słupki, karny) dały obraz co będziemy prezentować wiosną. Szczęśliwie wymęczone zwycięstwo z Bytomiem (po karnym z gatunku mógł gwizdnąć ale nie musiał), przejście obok meczu ze Śląskiem, bylejakoś z Bełchatowem, wpierdol z Cracovią, szczęśliwy remis w Zabrzu. Tak właśnie przedstawia się bardzo słaby obraz Lechii na wiosnę. Absolutnie nie można tu mówić o żadnym przypadku.

Daleki jestem od bluzgania czy zwalniania Kafara, ale:
- nie wyglądamy dobrze fizycznie
- nie walczymy
- nie stwarzamy sytuacji bramkowych
- 95 % dośrodkowań i stałych fragmentów to strata piłki
- brak celnych podań na odległość większą niż 3m
- brak gry pod kryciem

Ktoś chyba za to odpowiada, prawda ???
21 kwietnia 2011, 10:05 / czwartek
Prawda jest też taka, że mamy kompromitujące 4-0, a ile Legia stworzyła sobie okazji w tym meczu? 4-5?

Po prostu mieli bardzo dużą skuteczność pod bramką, bardzo dobrze i celnie wykańczali te akcje, równie dobrze mogło się skończyć 1-0 po bardzo emocjonującej końcówce.
21 kwietnia 2011, 10:06 / czwartek
Spójrzmy realnie. Ile można grać coś, co jest już kurwa tak oklepane, że praktycznie każdy nasz przeciwnik ma nas na rozkładzie? Dlaczego taktyka Lechii nie jest różnorodna w zależności od rangi meczu czy przeciwnika? Każdy szanujący się trener ma coś w zanadrzu, coś co zaskoczy przeciwnika czy to ustawienie, czy taktyka. Nie kurwa, teraz to już nawet tej wymiany piłki nie widać, którą określono mianem krakowskiej na jesień. Wracają złe czary jak za Zielińskiego pierdolnąć piłę z pominięciem drugiej linii, a nóż coś tam Buval czy inne drewno przejmie.
Kurwa jebana mać. Ile razy pisać i powtarzać: Tu jest Lechia - tu trzeba zapierdalać!!!
Nie ważne czy chlałeś, czy jebałeś, czy grałeś w kasynie - wychodzisz na boisko zapierdalaj.

A może jednak gierka polega na ujebaniu Kafara, było tak z Borkiem i Zielińskim?
W takim przypadku, po chuj jest rada drużyny, której zadaniem jest postawić ewentualne veto i podjąć stanowisko natychmiast po powstaniu smrodu. A nie jebać nas po odczuciach, nerwach, itd przez załóżmy całą rundę wiosenną.
21 kwietnia 2011, 10:13 / czwartek
olo.gda prawda to jest taka, że beznadziejnie grająca Legia mogła wygrać 7-8 do jaja ale mają drewna pokroju naszych. Gdybyśmy grali z Podbeskidziem wynik mógłby być dwucyfrowy.
21 kwietnia 2011, 10:18 / czwartek
ogan,odpowiedz mi na pytanie:
Po co w druzynie jest potrzebny trener?
Za co odpowiada?
21 kwietnia 2011, 10:24 / czwartek
zdjęcia z meczu >> odnośnik
21 kwietnia 2011, 10:27 / czwartek
jagiellonia się podniosła, to my też się podniesiemy ;)
21 kwietnia 2011, 10:29 / czwartek
Nie do końca wierzę w koncepcję celowego uwalenia trenera przez drużynę.
Mamy w "11" więcej obcokrajowców niż Polaków, a oni przyjechali tu zarabiać konkretne pieniądze, a nie bawić się w podchody z trenerem
przecież za zajęcie miejsca niższego niż 6 nie dostaną pokaźnej części premii
21 kwietnia 2011, 10:39 / czwartek
Dlatego trzeba cos zmienic w ustawieniu na mecz z Legla. Legla zagra bez Vrdoljaka i Astiza.

-------------Kapsa
Pietrowski - Bak - Vucko - Andrius
Nowak - Surma - Bajic - Fortepian
-----------Traore - Lukjanovs
21 kwietnia 2011, 10:47 / czwartek
BO MYYYYYY!!!!!!
21 kwietnia 2011, 10:47 / czwartek
niestety ale z tą grą, w sobotę w najlepszym razie remis. Nie wierzę, żeby w 3 dni można odmienić oblicze drużyny, która od ponad miesiąca nie strzela, a od początku rundy gra co najwyżej przeciętnie. Jedyna szansa to brak Vrdoljaka i Astiza.
21 kwietnia 2011, 10:48 / czwartek
Lechia1982, Surma i Bajic to defensywni pomocnicy, jak chcesz stwarzać sytuacje takim ustawieniem? Tylko skrzydłami może się nie udac, tak jak mówiłem - nie pamiętam, celnej, stwarzającej niebezpieczeństwo wrzutki w naszym wykonaniu :)
21 kwietnia 2011, 11:02 / czwartek
------------Kapsa
Pietrowski-Bąk-Vucko-Andrius
Lukjanovs-Popielarz-Bajic-Fortepian
-------Sazanou-Traore
21 kwietnia 2011, 11:10 / czwartek
Jak patrze na gre Lechii to dokladnie wiem gdzie pojdzie pilka, bo akcje sa tak schematyczne. Nie dziwie sie ze wszystkie druzyny wiedz jak sie pod Lechie ustawic, bo akcje sa tak czytelne ze trudno o prostsze. Taktyka na Lechie jest bardzo prosta, pressing na polowie Lechii i wlasciwie mecz jest wygrany. I tak robi kazda druzyna ktora gra z Lechią. Zageszczenie srodka pola i do widzenia. Od tego jest trener by potrafil ustawic druzyne pod danego przeciwnika. Ale Kafarskiemu widac wyczerpaly sie pomysly.
21 kwietnia 2011, 11:11 / czwartek
olo.gda ale kogo zamiast ich wstawic ? Nie ma Wisni to nie ma prawej pomocy. Jedynie Lukjanovs zostaje. Ofensywnego pomocnika tez nie mamy. Jak sie przesunie Traore do pomocy to nasza ofensywa nie istnieje. Dawidowski i Buval sie kompletnie nie nadaja. Sazankow ma kontuzje. Jest lipa i to straszna.
21 kwietnia 2011, 11:14 / czwartek
Czy byl jakikolwiek mecz w ktorym Pietrowski gralby od 1 minuty i Lechia by go wygrala?
21 kwietnia 2011, 11:21 / czwartek
ja proponuje takie ustawienie :
---------Kapsa-----------
Pietrowski-Vućko-Bąk-Fortepian
------surma-----Bajić----------
-Lukjanovs-Nowak-Traore-
---------Sazankou-----------
Klasyczny diament
21 kwietnia 2011, 11:21 / czwartek
Wbrew pozorom nawet 4 miejsce w Ekstraklasie może dać miejsce w pucharach w tym sezonie wystarczy że zwycięzca pucharu Polski załapie się na podium więc jest o co jeszcze walczyć pytanie czy Lechię stać na zajęcie przynajmniej 4 miejsca w tym sezonie;D
21 kwietnia 2011, 11:23 / czwartek
lechia_t29 "W tej chwili nasuwa mi sie tylko jedno to co krzycza na stadionach o Lechii... a mianowicie Lechia Gdańsk k...a sz...s bo w tej chwili gramy ten szajs"

Sam jestes kurwa i szajs. Widac, ze nie jestes kibicem Lechii tylko zwyklym sezonowcem, nikt normalny czy majacy choc troche w sercu Lechie by czegos takiego nie napisal. Zreszta twoj nick pisany z malej litery juz wszystko tlumaczy. Albo kretyn, albo sledz, albo kurwa. Albo wszystkie trzy. Chuj ci w dupie sledziu, wypierdalaj.

Mecz padaka, gra padaka, lzy w oczach i wielki zal. Jednak wczesniejsze osiagniecia naszych kopaczy na przestrzeni lat nauczyly mnie pewnej pokory. Widac nie zawsze sie wygrywa. Jedyne za co mozna podziekowac naszym kopaczom to za kilka chwil marzen. Marzen, ktore zjebali. Trudno, jeczeniem tu nic nie zmienimy. Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce.
21 kwietnia 2011, 11:26 / czwartek
I jeszcze jedno- jak dlugo Kafar bedzie wystawial buvala, pietrowskiego i pozniaka to bedzie sie tak dzialo. Ci zawodnicy tylko przeszkadzaja, co z tego, ze buval absorbuje uwage obroncow, skoro nic z tego nie wynika?! Brak slow. Taki zestaw zawodnikow to tak jakby wystawiac Laizansa i kosznika razem. Cud, miod i sam cymes sportowy.
21 kwietnia 2011, 11:27 / czwartek
A ja bym spróbował tak zagrać

-------------Kapsa
Pietrowski - Bak - Vucko - Fortepian
Nowak - Surma -Traore - Lukjanovs
-----------Sazankow - Duda

zaryzykujmy ze zmianą całkowicie w ataku(co ryzykujemy NIC przecież Dawid i Buval jako napastnicy grają piach) dajmy szansę Młodemu Dudzie i cały mecz Sazankowowi no I zagrajmy raz tradycyjnie 4-4-2 gdzie jest 1 defensywny środkowy pomocnik (Surma lub Bajić)1środek off (Nowak lub Traore ) i 2 skrajnych (Ivan i jeden z wcześniej wymienionych Nowak lub Traore w zależności który będzie występował na środku pomocy).
21 kwietnia 2011, 11:32 / czwartek
stary, nie będę im dziękował za marzenia, ogłupiałeś? mieliśmy wszyscy swoje chwile na jesień w Warszawie mieliśmy na derbach ale oni CHCIELI! i to było widać, a teraz nie chcą. i nie chodzi tu o jakieś błędy personalne bo ta drużynę stać na miejsca 1-3, pokazali to na jesień czy nie? zapytajcie ich tylko dlaczego NIE CHCĄ? bo drugi rok widać że nie chcą i kto za to odpowie przed kibicami a nie przed zarządem, bo zarząd im nie pozwala grać o 1-3 stawiając mrożąc premie za 6m. głupiemu mogą tłumaczyć, że graja o wszystko, to Legia gra o wszystko i co mecz o tym mówi i choć przegrywa na wiosnę to zawsze wygra z tym co nie chce grać i im odda za darmo! cracovia krzyczy ze musi i z kim wygrywa? z tymi co NIE CHCĄ, czy to takie trudne do pojęcia. czuje się oszukany kolejny raz przez zarząd trenera i piłkarzy, bo kity o walce o zapaściach po przegranych meczach już mnie nie biorą, niech naiwni dalej tak myślą.
21 kwietnia 2011, 11:33 / czwartek
te pizdy bo pilkarzami nazwac ich nie można za takie siano co dostają powinni gryść trawe. przyszły gwiazdy w blond włosach co piłki przy sobie nie potrafią utrzymać o akcji nie wspomne byli przepychani przez piłkarzy Legii jak tyczki.
czy oni nie potrafią strzelać? jak to oglądam to mam wrażenie , ze oni z każdą piłka chca wejsc do bramki co to kurwa jest!
zwykłe wkłady do koszulek bez ambicji. nie można żyć tym co było na jesieni trzeba patrzyć na to co sie teraz dzieje , te baby hańbią naszą Lechie!
21 kwietnia 2011, 11:35 / czwartek
"z tymi co NIE CHCĄ, czy to takie trudne do pojęcia." Nie, jest to widoczne golym okiem.
I nie zgadzam sie z Toba, fajnie bylo pomarzyc o Bydgoszczy, kiedy jeszcze byly na to szanse. Teraz, jak smiem przypuszczac, Kafar i wszyscy dostana sraczki, moze nawet wygraja z Legia w sobote czy zepna sie na derby. Ale to wszystko juz nie to...
21 kwietnia 2011, 11:40 / czwartek
na 99% nie wygraja z Legia w sobote. A co do derbow z taka forma to najwyzej 0-0.
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032