Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Legia W-wa, Puchar Polski + liga

strona 14/18

21 kwietnia 2011, 22:27 / czwartek
coż, ciężko było patrzeć..ale dość lamentowania!
ostatnie kilka lat to i tak więcej pozytywów
co prawda, jak ktoś napisał, wróciliśmy jakby do początku drogi od 3-0 z Ległą do 0-4...
WIĘC niech Kafar i piłkarze COŚ nam udowodnią...niech wyjdzie na jego, niech nam opadną kopary.
a przydałby się też prosty , szczery doping, gromkie LECHIA GDAŃSK!!!
21 kwietnia 2011, 22:27 / czwartek
Mialkus,
taaaa myślę, że to bardzo dobry, wręcz zajebisty pomysł aby "powitać" trenera swojej drużyny PRZED meczem. Nie ma jak pozytywnie nastawić drużynę, pokazać im, że mimo niepowodzen jesteśmy z nimi, że mimo wszystko wierzymy... A potem jeden z drugim będzie się licytował jaki to on nie jest dumny po zwycięstwie i wierny po porażce... zastanów się chłopie czy rozumiesz sens kibicowania.
21 kwietnia 2011, 22:28 / czwartek
Stary to jest moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. Nie tylko Tobie jest i było w wstyd. Ja też nie poznaję drużyny i mam jej wiele do zarzucenia. Brak walki ( chyba pierwszy wślizg ok 60 min ) i zaangażowania. Wogóle nie podjeli ryzyka. Po Wiśle nikt po nich nie jechał bo zagrali dobry mecz. Teraz krytyka jest zasłużona bo nie grają nic. Tego nikt nie podważa. Takie są fakty. Natomiast jak czytam eksperta dziennikarzynę Pałuchę to pamiętam jak krecił zadymę z bananami na Pogoni a teraz wypowiada się na temat naszej gry. dla mnie to żenada.
I nie jedź proszę po nazwiskach bo gdyby np nie Surma to pewnie bralibyśmy dziś z Kluczborgiem i innymi wynalazkami. Gra słabo ale trochę szacunku za całokszałt się należy. Chyba nie zniżymy się do poziomu Legii która bije swoich zawodników a potem przeprasza.
Bez napinki.
A MY SWOJE !!!
21 kwietnia 2011, 22:30 / czwartek
ps. właśnie teraz powinniśmy pokazać swoje wsparcie a nie "witać" trenera jakimiś hasłami, no chyba że zalezy nam na zamęcie....
21 kwietnia 2011, 22:44 / czwartek
Akurat jesli chodzi o kiboli Legii to po wzgledem dopingowania jestesmy daleko za nimi, i taka jest prawda,i wiec to nie jest najlepszy przyklad..Czy ktos kiedys slyszal od trzech sezonow skandowanie nazwiska Kafarskiego z trybun???? Jak kiedys np Kubickiego.A wiecie dlaczego??? wlasnie za takie pierdolenia na konferencjach, brak samokrytyki, wieczne niezadowolenie,brak poczucia humoru, wiecznie obrazony, niedostepny..Skorza czesto spotyka sie z kibicami jak np w Gdansku przed meczem pucharowym i sa to zwykle rozmowy,czesto ostre, spontaniczne a nie jakies 'pytania na pismie", oficjalne konferencje.

a do kolegi wyzej na temat sensu kibicowania; Skoro oni nie maja szacunku dla Nas to My nie mozemy miec dla nich.."My jezdzimy wy zapierdalacie" i tyle w temacie.
21 kwietnia 2011, 22:46 / czwartek
wsparcie to by mogli dostac po przegrany meczu ale po walce a po ty co wczoraj pokazali to powinni dostac po liściu
21 kwietnia 2011, 22:54 / czwartek
mialkus czytaj wpisy. Czy ja pisałem o dopingu czy o zachowaniu kibiców Legii. To raczej Ty strzelasz sobie w stope.. to ja pisze o dopingu/ wsparciu a nie o "witaniu"trenera. Tak jak napisałeś Legia dopinguje nawet po 10 przegranych. A my po paru "żegnamy" trenera.
Czy Kafar jest dostępny czy nie to już jest kwestia indywidualnego odczucia. Ja osobisćie nie tęsknie za "grzecznym" i dostępnym trenerem Stachurą, jeżeli wiesz co chcę powiedzieć. A kiedy i czy bylo ( nie było ) skandowane nazwisko Kafara to sam sobie odpowiedz. Ja osobiście pamiętam parę np po utrzymaniu i derbach.
bez odbioru.
21 kwietnia 2011, 23:56 / czwartek
Cantona , abyłeś na tym meczu? widziałeś to na żywo, gardło zdzierałeś dla tych łachów?każdy z nich zarabia po 40 koła miesiecznie srednio, jak mniej to na premii się wyrówna. sram na to k... że nie ma psychiki do grania, jak nie mam to niech metro rozdaje , lub chleb piecze, (bez obrazy dla tych zawodów) kafarowi odpierdoliło, po tym co dzis przeczytałem, zmieniam zdanie-wypierdolić go dyscyplinarnie. od razu. bezczelny fiut, dziennikarze winni, kibice winni, wszyscy winni. ja nie winny, zespół fajnie, trochę nie idzie-ale niedługo wakacje. zarząd ruszcie tłuste dupy, szczególnie turnoś bo już niedługo to bedzie chyba na wózku jedził. porośli w brody kolesie, szacunek do kibiców mniejszy. za chwile nie bedzie nikt na mecze chodził. zamiast dialog prowadzić, treningi zamknał. ja ide na tą legię, ale jak coś takiego znów zobacze to trudno bedzie wytrzymać. Jak nie mają psychiki niech zmienią zawód, frajerów mi nie żal. wyrobnicy i tyle. mam nadzieje ze ktos z nich to czyta i wstyd w szatni, ale wątpię. bo jak się ma tak wspaniałego trenera, bez wad, to tez ma się takie podejscie. minuta ciszy nad waszą grą a nie nad kibicami, skurwielu żeś nawet nie poszedł podziękować, zero interakcji, ten koleś jest jak photoshopa wklejony, niech wyp...
22 kwietnia 2011, 08:09 / piątek
Kurwa jak ktos pisze ze w legii jest teraz super doping nawet po 10 porazkach i wszystko jest ladnie pieknie to ewidentnie w dupie byl i gowno widzial. Po pierwsze srac na legie bo to nie nasz klub ale po drugie jesli ktos juz o niej wspomnial to niech wie ze skorza dostal warunek od kibicow warunek ze moze odpuscic lige ale ma zdobyc puchar i jak tak sie nie stanie to oni sie z nim na osobnosci policza o czym nawet Wojciech Kowalczyk w tv wspomnial.
22 kwietnia 2011, 08:26 / piątek
No i takie same ultimatum powinien Kafarski dostać.
22 kwietnia 2011, 08:29 / piątek
Fuji,
może i Skorża ultimatum dostał, ale w Gdańsku legioniści kilkanaście razy skandowali jego nazwisko...
Poza tym, jeśli doping Ległej po takiej serii jaką oni mają jest wg Ciebie chujowy, to ja nie mamy o czym gadać.
22 kwietnia 2011, 08:32 / piątek
byłem na meczu w Warszawie i doping ich był bardzo dobry chyba że ktoś oglądał mecz w tv to może nie doceniać go
22 kwietnia 2011, 08:34 / piątek
Kolego czy nie wyrazilem sie dosc jasno dlaczego ten doping jeszcze w ogole na legii jest czy mam to jeszcze raz napisac. Skorza jest na takiej minie na jakiej nie byl jeszcze zaden trener, z wynajetego mieszkania musial wyprowadzic sie do hotelu bo nachodzili go "rozni" ludzie a po meczu prowadzil z kibicami negocjacje co dalej no i dostal od nich ultimamtum ze do czasu zdobycia pucharu bedzie na stanowisku a jesli mu sie to nie uda to oni sie nim zajma i tyle w temacie.
22 kwietnia 2011, 08:38 / piątek
I jeszcze jedno ,ze choc skorzy nie lubie to mial odwage pojsc do kibicow na rozmowy a nie zamykal treningow i obarczal wszystkich innych oprocz siebie.
22 kwietnia 2011, 08:49 / piątek
Fuji,z takimi kibolami jak Ty,to Lechia długo w ekstraklasie nie pogra,a co tu mówić o pucharach,Wy po prostu rozpierdolicie ten klub,jaki z Ciebie jest kibic jak Ty KURWA non stop kopiesz swój klub,jedziecie z Kafarem od początku,a w takich warunkach i tak osiągnął dużo,zero wsparcia z Waszej strony,tylko wyzwiska,opluwanie,nie dziwię się,że Kafara wszędzie szanują,tylko nie na swoim stadionie
22 kwietnia 2011, 09:03 / piątek
To niech odejdzie tam gdzie go szanuja, po co ma sie chlop meczyc
22 kwietnia 2011, 09:03 / piątek
Kafarski sam sobie na taki szacunek zapracowal a ostatnimi zachowaniami jeszcze tylko to poglebia ,byl asystentem Kubickiego to mogl zauwazyc jak sie buduje szacunek u pilkarzy i kbicow ale on poszedl w inna strone ktora konczy sie na czubku jego wlasnego nosa. Nikt mu nigdy nie odbieral tego ze utrzymal nasz zespol , a potem dwa razy doszedl do polfinalu PP i jest w czolowce ligi ale kazdy z tych sukcesow tylko go utwierdza o swojej nieomylnosci i jeszcze bardziej pompuje megalomanski balon. Teraz zaczyna sie seria najwazniejszych spotkan (zwalnaiane go w tym momencie byloby glupota) i zobaczymy czy gosc ma jaja zeby to wszystko poskladac do kupy ale swa droge zaczyna w mega kiepskim stylu.
22 kwietnia 2011, 09:12 / piątek
A za Kafara Pasiekę? Czy kogo ?
22 kwietnia 2011, 09:16 / piątek
nikogo, nie da sie zastąpić tego pustego zarozumialca
22 kwietnia 2011, 09:19 / piątek
m2507

Durniu skończony to właśnie dzięki kibicom jesteśmy gdzie jesteśmy .
A teraz słyszę że zło ,krew na butach itp.
Zapraszam na lekcje historii swojego klubu ośle ,zanim się wypowiesz-pomyśl.

I powtórze bo widzę że czytanie ze zrozumieniem jest dla ciebie nad wyraz trudnym zadaniem.

nie chodzi o porażkę w pp ,chodzi o styl bez ambicji i podjętej walki.
Chodzi o charakter naszego Trenera .Obwinia wszystkich tylko nie siebie.Zamiast przeprosić za to co się wydarzyło to on szuka winnych wśród kibiców i dziennikarzy.Wystarczyło powiedzieć że się spierdoliło spraw ,zrobi wszystko w derbach żeby kibicom chociaż w małej części poprawić humory.
Dlatego takiego Skorżę czy to na Wiśle czy Legii szanują i wspierają.
Ładnie się w dupach poprzewracało wkładą do koszulek i ich stylisty skoro mają szczelność zarzucać sfrustrowanym kibicom co oglądali taki żenujący ich występ ,że krzyczeli Lechia grać kurwa mać ,czy jak na derbach tak zagracie to po meczu .... macie .
Kurwa śpiące królewny ,pobudka tu jest Gdańsk ,tu jest Lechia ,a nie jakaś wieś gdzie Kibic bierze co mu się daje.
Rada drużyny powinna zrobić konferencje i przeprosić kibiców za to co oglądali w Warszawie.To był wstyd i hańba.Ale do tego trzeba mieć charakter i jaja którego ewidentnie brakuje w tej drużynie.

LECHIA GRAĆ KURWA MAĆ
22 kwietnia 2011, 09:20 / piątek
A ja wam mówię, że się przełamiemy. Przecież każdy kryzys się kończy, może lepiej jest, że teraz gramy cieniej, aby w drugiej części rundy, która właśnie się zaczyna, zagrać super, podczas gdy ci, którzy do teraz byli rewelacją, zmęczą się. Chociaż z drugiej strony jak sobie przypomnę zeszłą wiosnę Lechii, to udowodnili, że kryzys może jednak trwać całą rundę...
22 kwietnia 2011, 09:22 / piątek
Najepiej wyjść z założenia, że w Polsce czy za granicami nie ma żadnego wolnego trenera, który mógłby zastąpić Kafarskiego. Kto ma to być? Nie wiem tego, ale to nie moja działka. Gdybym pracował w Lechii to byłbym zorientowany i rozeznał się na rynku, kto i kiedy może przyjść. Są w Klubie ludzie, którzy biorą grubą kasę a więc to oni są odpowiedzialni za znalezienie właściwych zawodników, nowego trenera, za działania które przyciągną nowych kibiców i sponsorów. To nie rola nas kibiców. Drużynie potrzebny jest impuls, przewietrzenie kadry, pokazanie że nie ma świętych krów i kazdego można zastąpić, a aby to zrobić potrzebny jest wstrząs w postaci nowego trenera, nawet tymczasowego. Lenczyk podpisał ze Śląskiem tylko do końca sezonu, a potem będzie do wzięcia. Jak widać facet zna się na rzeczy - "Po obejrzeniu pięknego meczu Real - Barcelona, postanowiłem, że skoro Mourinho może wstawić do bramki autobus, to my możemy wstawić przegubowiec - skomentował Orest Lenczyk". Można w każdym meczu zagrać inaczej? Można, ale Kafara to przerasta...
22 kwietnia 2011, 09:40 / piątek
Skoro Lechia ma fachowców od zatrudniania, to pewnie ma też do zwalniania. Ja nie jestem takim entuzjastą zwolnień. Najpierw winny był Deleu. Nie zagrał wawie, i co? Pomogło ? Nie pomogło. Nie wierzę tym wszystkim zwalniaczom. Teraz by trzeba zwolnić trenera i wszystkich piłkarzy oprócz Traore, Vucko, Fortepiana i Kapsy. Zresztą Vucko przecież też mógł z bańki strzelić z ległą w Gdańsku, a strzelił prosto w bramkarza. Niech też spierdala.
No w sumie to Traore przecież zniżył loty. Niech zostanie tylko Kapsa i Fortepian. No tak, ale bramkarz ten wpuścił aż 4 bramki w wawie. Niech zostanie tylko Fortepian.
22 kwietnia 2011, 09:50 / piątek
Miałkus:"I jeszcze na temat tych "kibicow" co krzyczeli przy 4-0 dla Legii.."czworka do zera i Lechia zegna frajera.." ogarnijcie sie troche albo przestancie jezdzic bo WSTYD przynosocie na wyjazdach.."

Nie wyczucie ironii przez "Miałkusa" (ironii używanej w ten sposób w takich sytuacjach od lat) nie spowoduje, ze kibice jeżdżący na wyjazdy przestaną jeździć...
22 kwietnia 2011, 10:15 / piątek
Czemu Lechia wciaz jest klubem minimalistow? Czemu jak jest wyznaczony cel 8 czy jak teraz 6 miejsce to o nic wiecej nie mozna powalczyc? Czemu drugi raz gramy w polfinale PP i drugi raz oddajemy awans bez walki? I czemu Kafarski idealnie sie w ten schemat wpisal? A to temu, ze ludzie kierujacy Lechia twierdza iz wszystko rozwiaze nowy duzy stadion. Wtedy to sponsorzy maja sie pchac drzwiami i oknami, coraz to lepsi pilkarze beda sie przescigac w tym zeby do nas trafic ,a kibicow bedzie tylu ,ze sie na PGE nie pomieszcza. A gdzie jest ta od lat zapowiadana szkolka i osrodek pilkarski? Jak zwykle w planach. Jakis czas temu Turnowiecki twierdzil ,ze chce sie wzorowac na Barcelonie. Pusty smiech mnie ogarnia bo niby jak on chce to zrobic? My nigdy nie bedziemy Barcelona ale mozemy od niej czerpac dobre wzorce typu szkolki pilkarskiej wlasnie. Juz nie mowie o tym ,ze tam maja kilkanascie swietnych boisk i super zaplecze ale o tym ,ze juz od malego dziecka jest tam wpajana klubowa swiadomosc i przywiazanie do klubu. Ze dzieciaki nie placa zadnych skladek i graja dokladnie tym samym systemem co pierwsza druzyna aby pozniej nie bylo problemu z wstawieniem kogos do skladu i nie zrealizowaniem zalozen taktycznych. A u nas jak zwykle droga na skroty bo mozna zrobic casting i znalezc tam takie rodzynki jak Deleu i Buval. Cale szczescie ,ze tym sposobem znaleziono takich grajkow jak Traore czy Vucko co zakrawa na ironie .A potem gdy pilkarze dadza dupy to pierwszymi winnymi sa kibice ,ktorzy bujaja sie po calej Polsce i wspieraja klub jak moga. Z sezonu na sezon jest coraz mniej kibicow i jeszcze tych co pozostali obwinia sie za niepowodzenia. Mam nadzieje ,ze w koncu skonczy sie to pierdolenie i ludzie w klubie wezma sie w koncu do tego co powinno byc od zawsze glownym zalozeniem a mianowicie tworzeniem WIELKIEJ LECHII a nie jakiegos dziadostwa, bo w Lechii nigdy nie ma lipy ;).
22 kwietnia 2011, 10:41 / piątek
kafarskiego nie zwonią bo niby czemu mieliby to robic? jest wyzej niz 6ste miejsce. wkłady powinny sobie coś przemyśleć po warszawie. Legia dostała opierdol Bełchatowie, potem Rzeźniczak z liścia i fanł PP mają. a nasi co? myślą sobie że premie za darmo dostana
22 kwietnia 2011, 10:53 / piątek
Spoko z taką grą na bank bedzie miejsce ponizej 6 i przynajmniej troche kasy zostanie w klubie
22 kwietnia 2011, 10:58 / piątek
Pikowanie w dół tabeli zacznie się w sobotę.
22 kwietnia 2011, 11:04 / piątek
Nasi kopacze są tak zapatrzeni w 6 miejsce, i w obiecaną za to kasę, że nic ponad to się nie liczy, w zeszłym roku byli tak zapatrzeni w 8 miejsce, że nie doczytali regulaminu i kasa poszła się jebać bo sportowo byli na 9. Ciekawe czy w tym roku nie ma jakiejś gwiazdki i małej czcionki w regulaminie?
22 kwietnia 2011, 11:17 / piątek
@asas
i wtedy będzie za co go zwalniać :)
22 kwietnia 2011, 11:49 / piątek
Prawda jest taka, że do końca sezonu w Lechii będziemy mieli już stan oblężonej twierdzy, z każdym kolejnym nieudanym meczem i krytyką Kafarski będzie co raz bardziej się okopywał, zwalając w jeszcze większym stopniu winę na media, kibiców itd. Niestety myślę, że do końca sezonu nic dobrego już nas nie czeka, gdyż brak wstrząsu oznacza wyłącznie walkę o przetrwanie i doczłapanie do końca rozgrywek. Chciałabym się mylić, ale tak to widzę, a mając jeszcze na uwadze naszą postawę na wiosnę 2010 tylko się w tym utwierdzam. Zarząd żadnych kroków teraz nie podejmie, gdyż jak zawsze podkreśla Kuchar czas na ocenę postawy zespołu, trenera, zawodników przyjdzie po sezonie. Rozumiem, że jeżeli nie zajmiemy 6. miejsca ocena będzie z automatu negatywna. Mam jednak nadzieję, że gdybyśmy jednak zajęli minimum 6. miejsce to praca trenera i postawa zawodników też zostaną ocenione głębiej, czyli nie tylko czy wypełnili plan, ale postawa, wyniki, styl gry, kolejne błędy w przygotowaniach zimowych, czy widać postęp itd. W ubiegłym roku zespół nie wypełnił minimum, gdyż sportowo zajął 9. miejsce i nie otrzymali za to pieniędzy, tymczasem Zarząd i Kafar wszem i wobec ogłosili że oni swój cel wypełnili zajmując 8. miejsce. Oby w tym roku władze Klubu, główny sponsor podeszli do tematu konretnie nie szuając jakiejś futki pozwalającej na uznanie że wszystko idzie w dobrym kierunku a zawodnicy i trener rokują pucharami za rok i wysoką frekwencją na PGE Arenie.
22 kwietnia 2011, 11:52 / piątek
Frekwencją to oni się juz zaczeli przejmowac. Kuchar mowil to w swoim wywiadzie. Ale mysle ze moze byc jeszcze gorzej biorac pod uwage takie wyniki Lechii.
22 kwietnia 2011, 11:55 / piątek
A ja myślę, że się skoncentrują, zagrają ambitnie i w meczu z Legią i śledziami zgarniemy 6 punktów, a minimum 4. Byleby tylko nie wystawiał do skladu Buvala. Szczególnie na stadionie Bałtyku nie może paść inny rezultat jak tylko wygrana biało-zielonych.
22 kwietnia 2011, 11:59 / piątek
Fuji83 napisał: " .. . .Czemu Lechia wciaz jest klubem minimalistow? Czemu jak jest wyznaczony cel 8 czy jak teraz 6 miejsce to o nic wiecej nie mozna powalczyc? Czemu drugi raz gramy w polfinale PP i drugi raz oddajemy awans bez walki? I czemu Kafarski idealnie sie w ten schemat wpisal? A to temu, ze ludzie kierujacy Lechia twierdza iz wszystko rozwiaze nowy duzy stadion. Wtedy to sponsorzy maja sie pchac drzwiami i oknami, coraz to lepsi pilkarze beda sie przescigac w tym zeby do nas trafic ,a kibicow bedzie tylu ,ze sie na PGE nie pomieszcza. . . . . . . . . . Z sezonu na sezon jest coraz mniej kibicow i jeszcze tych co pozostali obwinia sie za niepowodzenia. . . "

dobrze gada, dać mu wódki,
pisałem gdzieś obok,
już nie pora patrzeć na zajmowaną pozycję ale na . . . frekwencję, która ciągle spada,
a to przez to że . . . ludzie odpowiedzialni za niezadługie zapełnienie czterdziestotysięcznika wydają się uważać iż on się wypełni sam, po prostu, a wtedy będą mogli podziałać, bo się zjawią spnsorzy, pieniądze itepe

i że nic, ale to absolutnie nic nie trzeba z tym robić,
wiadomo, Lechia, Gdańsk, nowy stadion, samograj,

przy tak "ambitnej" postawie, takich odważnych zamierzeniach obyśmy T29 nie żegnali frekwencją na poziomie 4 tysięcy.

taki klimat,
wobec powyższego
to i co dziwnego że Kafar nie widzi nic złego w przegrywaniu kolejnych szans jedna za drugą, miało być szóste to może będzie, medal kibice sami sobie wymyślili,

to jak się układała tabela i jak słabi są główni faworyci, to każdy kolejny mecz jest nie tyle przegrywaniem kolejnych szans na medal MP,co oddawaniem,
przegrać to można ale po walce, a jak się w kilku meczach razem wziętych oddaje dwa strzały na bramkę przeciwnika to o jakiej walce tu mowa niby,

ktoś gdzies obok napisał że w Lechii ne ma kręgosłupa,
ja uważam że nie ogranicza sie to tylko do drużyny, do samych kopacz, ale przez zarozumiałego szóstego kwietnia siega jeszcze wyżej,
ano nic, zobaczymy, mają razem wzięci jeszcze parę szans z derbami na czele,
22 kwietnia 2011, 12:00 / piątek
jak bedzie 6 punktow bede kleczal i przepraszal ze wyrazalem sie zle o trenejro i kopaczach ;-)
22 kwietnia 2011, 12:02 / piątek
@asas zdradzisz na czym polega przejmowanie się frekwencją?
22 kwietnia 2011, 12:06 / piątek
śledzi pociągną na 1945%. To jest priorytet- odebrać jak najwięcej pikników (czyt. klientów) arce, głównemu rywalowi w regionie. Zwycięstwa nad śledziami cieszą (choć już trochę spowszedniały:)). Wkurwia natomiast kalkulowana na max zarobek (kosztem osiągnięć sportowych) strategia klubu.
22 kwietnia 2011, 12:07 / piątek
Szukaja znanego emeryta co przyciagnie tlumy :-)))
22 kwietnia 2011, 12:07 / piątek
Przejmowanie sie polega na razie na gadaniu, ze martwi ich niska frekwencja na stadionie:)
22 kwietnia 2011, 12:11 / piątek
a co do frekwencji to jak schodzą bilety na mecz z Legła?
22 kwietnia 2011, 12:11 / piątek
No to mnie rozjebałeś! Pełen szacun w takim razie dla zarządu, że wogóle zauważyli ze jest niska frekwencja. Ciekawe tylko czyja to wina? Pewnie dziennikarzy i i kibiców! Jak dziennikarze będą dobrze pisać o Lechii a kibice przychodzić na mecze to spokojnie będzie 44 000 na Baltic Arenie! KURWA JAKIE TO PROSTE!!!
22 kwietnia 2011, 12:13 / piątek
ja mysle ze to wina dziennikarzy ze jest niska frekwencja:). Ale mysle ze teraz bedzie ich wiecej na trybunach bo nie moga przyjsc na trening Lechii:)
22 kwietnia 2011, 12:23 / piątek
To przede wszystkim wina dziennikarzy, oni zle pisza to kopacze zle graja,jak kopacze zle graja to kibice nie przychodza, a ci co przychodza krzycza na kopaczy i ci graja jeszcze gorzej TRZEBA TO WSZYSTKO ODWROCIC pochwalic kopaczy zaczna grac lepiej powyzywac dziennikarzy to zaczna pisac dobrze i kopacze zaczna grac jeszcze lepiej, tylko po co nam wtedy trenejro ?
22 kwietnia 2011, 12:34 / piątek
Akurat na frekwencje wplyw mieli dziennikarzole wszelkiej masci GW'na i jemu podobnych robiac sraczke o rzekomym braku bezpieczenstwa na stadionach. Kopacze tylko ciut sie dolozyli.
22 kwietnia 2011, 13:33 / piątek
Dzis o 17.30 na stadionie Polonii beda trenowac pilkarze leglej jak ktos ma ochote przyjsc i powiedziec im pare slow odnosnie jak maja jutro zagrac to niech wpada.
22 kwietnia 2011, 13:46 / piątek
Super,dzieki za informacje Najman.
22 kwietnia 2011, 13:51 / piątek
Mam już tego Dość Pytanie zasadnicze od czego jest Trener:

-Od przygotowania dobrze do rundy wiosennej (NIE NIE NIE bo to że są w słabej formie piłkarze co rundę wiosenną to odpowiadają dziennikarze i kibice)

-Od zmiennej taktyki (NIE NIE NIE bo system 4-3-3 jest idealny do każdego przeciwnika a błędy w tym systemie powstają poprzez krytykę dziennikarzy i kibiców)

Od wzmocnień składu (NIE NIE NIE przecież nasz trener wspominał że skład jest ok a ferment o brakach w offensywie to sieją tylko niepotrzebni dziennikarze i kibice)
22 kwietnia 2011, 13:58 / piątek
Wina dziennikarzy ? Wolne żarty.

Ostatni sezon II ligi - komplety - walka o AWANS.
Pierwszy sezon w EX - komplety - walka o UTRZYMANIE.
Drugi sezon - 10000 z tendencją zniżkową - walka o NIC.
Trzeci sezon - 6000 - walka o NIC.

Gdzie tu jest miejsce dla dziennikarzy?
Te 6000 brakujących bylo wcześniej na meczach i nie było tego wszystkiego o czym dziennikarze piszą (np. zadym).
Zadajcie sobie pytanie dlaczego tylu odeszło - tu leży pies pogrzebany.

Bez postawionych najwyższych celów (co za tym idzie dobrej gry, walki, ambicji) nie ma publiki, pozostają fanatycy.

Na dziennikarzy zwalić można jedynie brak nowego narybku - czytaczy i łykaczy ich wypocin.
22 kwietnia 2011, 14:05 / piątek
Przykład naszego trenera i ostatnie jego słowa potwierdzają teze,że nawet lis w potrzasku zbaranieje
22 kwietnia 2011, 14:59 / piątek
Jak ja lubię słuchać tych płaczków!!Kurwa nic tylko beczycie jak takie pizdy,narzekać to może 471 osób którzy przez 90minut starali się dopingować i spotkało ich 0:4..dajcie już spokój i zajmijcie się najbliższym meczem!
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022