Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - Legia W-wa, Puchar Polski + liga

strona 15/18

22 kwietnia 2011, 15:47 / piątek
czyli mam prawo narzekac i też to czynie, bo kurwica mnie zalewa jak patrze na to co sie ostatnio dzieje w tym klubie.
22 kwietnia 2011, 15:51 / piątek
Nie tylko mamy prawo ale wręcz musimy bo takiego wstydu już dawno nie było ! Wkłady do koszulek powinny na kolanach wracać do Gdańska niosąc tego nieszczęsnego łosia po drodze do ogrodu Gucwińskich we Wrocławiu !
22 kwietnia 2011, 17:04 / piątek
no Szkoda łosia :( Samochód też za dobrze nie wyglądał :):):) Fajny jeszcze Podrodzę Tir W Rowie :)
22 kwietnia 2011, 18:15 / piątek
czy łoś został pochowany na wawelu?
22 kwietnia 2011, 19:32 / piątek
leśny źwierz
.................................................. ............................................
22 kwietnia 2011, 20:14 / piątek
Skład na mecz jak w PP (za lechia.pl). Ani Sezamkowego ani Dudy czy innego młodego, palącego się do gry. Nie wiem czy przypadkiem boski Tomasz nie stara się na siłę udowodnić równie wielką boskość swego ustawienia. Pewnie Buval znowu na szpicy będzie się kopał w czoło, Surma biegał w kółko a Poźniak szukał rozumu. Moja skromna, życzeniowa 11 (z tych 18 wybranych) w nieznośnym:) ustawieniu 1-4-4-2:

----------------------Kapsa----------------------- -
Pietrowski---Janicki---Vućko---Airapetian------
-----Nowak---Surma---Bajic---Popielarz--------
-----------Lukjanovs---Traore--------------------

Co wy na to?
22 kwietnia 2011, 20:29 / piątek
Z tym łosiem to dobre teksty leciały- przystanek alaska, ty to może koń tylko mu tak mordę wygieło?!:)
22 kwietnia 2011, 20:39 / piątek
Mam nadzieję że kaszub wie, że jak wkłady znów przejdą obok meczu to już niestety kibice nie wytrzymają i naprawdę może dojść do mega wkurwienia ! Ale on jest uparty jak prawdziwy kaszub i nic go nie odciągnie od raz podjętej decyzji. Cóż jego i wkładów wybór.
22 kwietnia 2011, 21:11 / piątek
ta sama osiemnastka? to jakis żart? Trener chyba chce za wszelką cene udowodnic piłkarzom wystawiając tą samą jedenastke że sie przełamią , może się chłopak zdziwic. A co z Sazanem? nie wierze że jest gorszy od Buvala. Z tym samym atakiem to gówno zrobimy powiem wam tyle. niech chociaz popielarza czy jakiegos innego młodziaka wstawi do środka. Ale jak już podał tą samą osiemnastke to ta sama jedenastka wyjdzie ciekawe jak sie spiszą wiem że wiara czyni cuda ale kurde pesymizm po meczu w Warszawie jest niestety zbyt wielki.
22 kwietnia 2011, 21:29 / piątek
Przestancie, nie zdradzajcie niuansow taktycznych.
22 kwietnia 2011, 21:31 / piątek
Buval + Pietrowski + Pozniak = sabotaz.
22 kwietnia 2011, 22:01 / piątek
Czy ktoś z Was pamięta mecz z żydzewem przegrany 1-7 ?
Kurwa jaki wtedy był doping, coś pięknego do samego końca meczu, chociaż wynik był przesądzony.
I teraz co chcecie zrobić, na złość piłkarzom ? Zrobicie na złość samym sobie, jeździmy na Lechię po to żeby dopingować, żeby dobrze się bawić, mamy ten klub w sercu i teraz jak chłopaki potrzebują wsparcia olać ich ?
Jasne, Lechia to My grają dla nas, bez nas są niczym, to co odjebali w stolycy to ...
ALE KURWA MAĆ DO CHUJA TO JEST NASZA LECHIA !!!!!!
Jutro trzeba im pomóc tak żeby poczuli że jesteśmy z nimi na dobre i na złe, bo chyba tak jest co nie?
22 kwietnia 2011, 22:07 / piątek
LGFT 100% poparcia!!!! Bardzo żałuję, że nie będę na jutrzejszym meczu, ale tak to jest jak się jest z Gowina, a mecz jest w Wielką Sobotę o 16:45. :-)
Podpisuję się pod tym apelem, niech doping będzie taki, że mi głośniki w trakcie meczu pękną!
22 kwietnia 2011, 22:10 / piątek
Jeżeli będą zapier..., a nie odstawiać drugą W-we czy Kraków to oczywiście, że tak!
22 kwietnia 2011, 22:21 / piątek
Nie ważne, pokażmy tym piłkarzykom że Lechia to nie są oni tylko MY, że dzięki mam ten klub jest gdzie jest i jeszcze jedno, nie dajmy tym pizdom zza Sopotu powodu do radochy
22 kwietnia 2011, 23:05 / piątek
LGFT1973 - pamiętam ten doping, pamiętam że wówczas byłem w młynie i dobrze by było żebyśmy tak samo dopingowali jak wtedy - w pełni popieram!
22 kwietnia 2011, 23:27 / piątek
Właśnie dlatego kibice Legii w kwestii dopingu są dla nas niedoścignionym wzorem. Tam dopinguje się niezależnie od wyniku czy postawy drużyny, a presja wyniku czy rozczarowanie sezonem jest na pewno jest nie mniejsze.
1-7 z Widzewem......piękne czasy :)
22 kwietnia 2011, 23:43 / piątek
Jasiu Urban w Cafe Futbol stwierdzil ze doping na Legii nie wywiera presji na przyjezdnych bo jest niemal jednostajny.
Stwiedzil ze o wiele ciezej sie gra kiedy publika reaguje na sytuacje boiskowe.
Idac tym tokiem rozumowania wychodzi ze ryczenie na okretke przez 2x45 min. kilku przyspiewek jest dobre dla masochisty majacego wyimaginowane poczucie dobrze spelnionego obowiazku.
Trudno z tym sie nie zgodzic.....
22 kwietnia 2011, 23:48 / piątek
kiko7
To nasz doping w tamym meczu jest niedoścignionym wzorem, czas to powtórzyć, jak piźniemy tak z tuby jak wtedy to .......
22 kwietnia 2011, 23:50 / piątek
Pilsner dobrze gada. Powinno być więcej przerw w śpiewaniu i reagowanie na to co na boisku.
23 kwietnia 2011, 00:09 / sobota
Według mnie to w tym co Pilsner pisze nie chodzi o to, żeby robić przerwy w śpiewaniu, ale o to, żeby intonować pieśni pod sytuacje boiskowe. PRZYKŁAD: jest róg - publika krzyczy "róg róg róg - gol gol gol", albo coś bardziej chwytliwego jak "srzelcie k... gola". Przynajmniej ja tak to rozumiem, co jak dla mnie ma sens, bo i ludziom się po prostu nie chce 45 minut śpiewać tej samej przyśpiewki, a zmiana repertuaru powoduje to, że możemy się też lepiej kibicowsko pokazać podczas meczu, a to, że u nas mecz swoje, doping swoje to już było mówione od dłuższego czasu. U nas doping jest w ogóle oddzielony od wydarzeń na boisku co moim zdaniem jest właśnie in minus.
23 kwietnia 2011, 01:18 / sobota
Najważniejsze, żeby dziś była krew na butach. Na trybunach i u kopaczy.

Ave Lechia!
23 kwietnia 2011, 01:26 / sobota
Co jak co, ale czy kogos ze Slaska czy z Wisly przyjmuje to mowi ze u nas jest super atmosfera wlasnie przez reagowanie na wydarzenia na boisku. I nie chodzi o wybijanie roznego czy inne gowna, ale o to, ze przy dobrej akcji Lechii caly stadion sie podrywa i zaczyna krzyczec. Czy to Lechiaaaa Gdansk czy strzelcie k.. gola. Nie chodzi o czekanie z piosenkami na akcje. My to mamy we krwi. Udawac i kombinowac moga ekipy bez historii, my robmy swoje, dzieki czemu jestesmy jedyna ekipa w polsce. Widzew, Pogon, Arke, Polonie, Ruch moge wrzucic w jeden worek. Na ilu meczach tam nie bylem- tam nie ma klimatu. Na Wisle - jest to cos, na Legii - jest to cos, na Lechu- tez cos innego. Wiele ekip jest podobnych, kilka sie wyroznia, a my jestesmy inni. Dla mnie najlepsi, ale niestety moge byc nieobiektywny bo bylem i zawsze bede z Lechia, na dobre i na zle. Dzisiaj pokazmy wszystkim, co to jest Lechia Gdansk! Przeszlismy daleka droge i nie pozwolmy jej juz nigdy powtorzyc! Czas na sukcesy! Poniesmy ich dopingiem i wygrajmy z kurwami ze stolicy!!! Jezeli po 90min przegramy, ale bedziemy grali jak z Wisla (5:2)- wybaczymy. Jezeli zagraja jak z Legia (4:0) - krzykniemy "tylko zwyciestwo, na derbach tylko zwyciestwo!"
23 kwietnia 2011, 06:04 / sobota
0-0 w dzisiejszym meczu będzie sukcesem, choć w obecnej formie prawdopodobny jest kolejny wpierdol.
23 kwietnia 2011, 07:28 / sobota
bartek1988-ja tak sobie czytam Twój wpis nie nie bardzo wiem o jakiej lidze Ty piszesz!!!W polskiej ekstraklasie nie grają przeciez ani lech ani polonia (no chyba ze masz na myśli bytomską)!!TAKICH EKIP nie MA!!!!Jest amica i groclin.
Co do dzisiejszego meczu to faktycznie jak nie będzie wstrząsu to remis biore w ciemno!!!!!!
A MY SWOJE!!!
23 kwietnia 2011, 07:33 / sobota
Panowie! Chcecie pomoc mieć pozytywny wpływ drzyjcie jutro japy na meczu tak zeby tym pipkom spod eLki sraka poszla. Powiedzcie mi czy od pierd ole nia moze sie cos zmienic teraz? Najezdzac na pilkarzy trenera itd. Jak trybuny najazd na pismakow robią to wielka mobilizacja trener raz sie odezwie znaczy szuka wymowek czyli należy mu dosrac. Ch wie jak sie grajkom nie chce z jakiegos powodu grać to po sezonie im sie to na kontraktach odbije. Jak juz ktoś pisał z taka kupa gra jest gora tabeli fakt ze jest ciasno ale mimo wszystko. Gdzie słynne czy wygrywasz czy nie, oraz dumni po zwycięstwie wierni po porażce. Jak to dla Was nie są frazesy to zmieciemy dopingiem ległą! Przynjamniej to teraz można zrobic! Jak zespół sie do tego dołączy to bedzie na prawdę Wielka Sobota! Do zo na stadionie mam nadzieje 10000!
23 kwietnia 2011, 07:36 / sobota
He he poprawka. Dzisiaj oczywiscie !
23 kwietnia 2011, 08:57 / sobota
Tak na chłdno teraz oceniam ze poza tym ze piłkarzyki zrobili totalny blamaż na Ł3 to my sie tez nie popisalismy.
Już nie chodzi o to ze doping był mniej wiecej podobny do poziomu gry ale o akcje zainicjowaną przez kogos tam: Z odwracaniem sie plecami i wypierdalaj wlacznie.

Mamy aspiracje porównywac sie do Wisły LEgi i LEcha a pod wzgledem kibicowskim dzielą nas dokładnie takie same odległosci co piłkarzy.
Wiem ze apetyt rośnie w miare jedzenia ale trzeba stąpac po ziemi.

Dzisiaj wszyscy na cały ryj wspomagamy piłkarzy. I nawet jak w śród nich bedą Buval Poniak i Pietrowski. (Tu mam jedyny zarzut do KAfara za upartość niezłomną: Dlczego Bedi ???????????)

A my dziś na cały ryj musimy wspomóc pozostałych 10 piłkarzy !!! Może ta akcja na Legii troche nimi ruszy ale my tez powinniśmy dać z siebie wiecej.

Chokus pokus czary mara Lechia zagra o Puchary :)
23 kwietnia 2011, 10:33 / sobota
Może przydałby się transparent :

Źli kibice, dziennikarze, a nie Kafar i "piłkarze" ...
23 kwietnia 2011, 10:57 / sobota
transparent Rombis to idiota by sie przydał
23 kwietnia 2011, 11:05 / sobota
transparent siejewicz do wrocławia by sie przydał
23 kwietnia 2011, 11:06 / sobota
Nie , nie można tak długo napierdalać w swoich. 2 dni krytyki wystarczy. Teraz jest czas pracy.
Lepiej jakieś hasło deprymujące przyjezdnych. Np. Rzeźniczak oddaj Staruchowi ; -) Albo: Skorża twoje dni są policzone ; -)
23 kwietnia 2011, 11:14 / sobota
Proponuje ogólny strajk i pusty stadion. Albo jeszcze lepiej.. chodźmy na mecz i rzucajmy petardy i race na boisko! A co!
23 kwietnia 2011, 11:42 / sobota
Takie nieśmiałe, prowokujące pytanie:
Gdzie są ci, którzy pół roku temu piali z zachwytu nad wspaniałymi, czarnymi transferami?

Bo coś mi się zdaje, że czarne transfery doszły do wniosku, że mają wszystko tam, gdzie mają to od zawsze, tylko czasami muszą się postarać, by znaleźć leszczy, którzy zechcą płacić. Czas starania minął. Staromurzyńskie wszystkomamwdupie pozostało.
23 kwietnia 2011, 11:50 / sobota
Taka nieśmiała odpowiedź - kto jest królem strzelców w Lechii?
23 kwietnia 2011, 11:54 / sobota
A czy Traore jest jedynym murzynem czy dla ciebie Buval i Deleu to biali??
23 kwietnia 2011, 11:57 / sobota
Nieśmiało stwierdzę, że nie za dobrze pamiętam, by ostatnio ktokolwiek jakąś bramkę w jakimkolwiek meczu zdobył. Ale moja skleroza ogranicza mnie do jakiegoś miesiąca.
Co więcej, chyba poprzez sklerozę nie przypominam sobie, by ów "król" jakieś sytuacji sobie stwarzał, choć po 90 minut na boisku jest.
23 kwietnia 2011, 12:00 / sobota
juz sie nie przypierdalaj cała druzyna gra lipe a nie tylko Traore.
23 kwietnia 2011, 12:05 / sobota
Faktycznie, inni Murzyni też grają gorzej - Surma, Nowak, Małkowski, Bąk, Dawidowski...

Ludzie, ogarnijcie się z tymi swoimi teoriami..
23 kwietnia 2011, 12:09 / sobota
A czy ja twierdzę, że wszyscy grają, a opaleni nie?
Ale tak już jest z drużynami, do których bierze się przypadkowych ludzi. Na dodatek niemal obligatoryjnie dzieli się ich na podgrupki.
Jak masz trzech Murzynów, to robi ci się lobby murzyńskie. Czasem można je opanować i wkomponować w zespół. W Lechii się to nie udało.
Oczywiście, że w zespole istnieją jeszcze inne podziały. I nie stanowią zespołu, monolitu, ekipy, w której lewy pomocnik będzie zasuwał, gdy babola walnie prawy obrońca.
Takie - najczęściej - są konsekwencje ściągania hurtem. Ludzi znikąd. Ludzi przypadkowych. A ściąganie takich, o których wiadomo, że to lenie, w zasadzie jest sabotażem.
23 kwietnia 2011, 12:29 / sobota
Akurat u nas murzyni zapieprzają aż miło. To, że są pod formą to zupełnie inna sprawa. Największymi leniuszkami w naszej drużynie są białasy. Poźniak, Bajić czy Nowak. Teoria tak naciągana, że aż głupia.
23 kwietnia 2011, 12:41 / sobota
Takie nieśmiałe spostrzeżenie nr 1 - gdyby odjąć Lechii bramki strzelone przez Murzynów, bylibyśmy na miejscu spadkowym. Nieśmiałe spostrzeżenie nr 2 - powyższe nie oznacza, że Buval nie powinien odpocząć. NS nr 3 - Buvala ani Deleu nie ma kim zastąpić. Ani białym, ani czarnym. Jedyny umiejący grać w piłkę rezerwowy - młodziutki Popielarz- jest pomocnikiem. NS nr 4: za przekwalifikowanie pomocników Lechii z ofensywnych na defensywnych, wskutek czego między pomocą a napadem mamy teraz kilkudziesięciometrową dziurę, nasz odbiór z przodu nie istnieje i nie wiadomo po co gramy z przodu trzema napastnikami, ktorzy po prostu nie dostają piłek, oraz za sprzedaż Pawła Buzały - filaru ataku Lechii od dobrych kilku lat - odpowiada trener. Nie żadni Murzyni. Moim skromnym zdaniem dzięki decyzjom jw. jesteśmy obecnie pierwszym kandydatem do spadku.
23 kwietnia 2011, 12:53 / sobota
Niesmiałe spostrzeżenie: nie będziesz miał kim zastąpić Murzynów, jeśli będziesz miał drużynę złożoną z samych Murzynów.

A odejmowanie goli - wszakże wiekszość co dobrego można o nich powiedzieć, to zrobili jesienią. Wiosną jeszcze Traore coś ukłuło, reszta totalny piach. Co w zasadzie można było przewidzieć. i o tym w zasadzie napisałem.

Miłośnikom czarnych wkładów do koszulek życzę Wesołych Świąt.
23 kwietnia 2011, 13:04 / sobota
Takie nieśmiałe spostrzeżenie nr 1 - gdyby odjąć Lechii bramki strzelone przez Murzynów, bylibyśmy na miejscu spadkowym.

To policz ile tych bramek tak naprawdę było. Odlicz te z karnych i te które tylko podwyższały prowadzenie. Czy dalej jesteśmy na miejscu spadkowym??
23 kwietnia 2011, 13:09 / sobota
Tak.
23 kwietnia 2011, 13:16 / sobota
no chyba nie :)

przelicz jeszcze raz.

Odejmiesz max 8 pkt i to jak się bardzo zaweźmiesz.
23 kwietnia 2011, 13:19 / sobota
Witam wszystkich.
Takie symulacje są bez sensu,bo niewiadomo ile bramek by padło gdyby zamiast czarnych grali biali w tych meczach.Dzis tylko zwyciestwo,i bedziemy cały czas w walce o puchary
23 kwietnia 2011, 13:44 / sobota
Czyzby biletow na dzisiejszy mecz juz nie bylo ? Po wejsciu na profil na Lechiakupbilety nie ma zadnych wydarzen do wyboru a jeszcze 3 godziny temu byl.
23 kwietnia 2011, 13:51 / sobota
co za rozkminy, bumerang jak zawsze ;] patrzac na ostatnie wydarzenia to ani czarni, ani biali sie nie popisuja. jest zle, czy dzis bedzie lepiej? oby. niestety dla niektorych, kolor skory akurat w tym momencie nie odroznia pracusiow od leniuchow...
23 kwietnia 2011, 13:55 / sobota
Podobno w Lechii zawiązała się silna grupa zawodników lewonożnych. Dyktują teraz warunki i zarząd musi się z nimi liczyć.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.487