Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA - Legia W-wa, Puchar Polski + liga

strona 5/18

6 kwietnia 2011, 22:36 / środa
Kto byl na meczu widzial jak wygladala gra. Zupelnie zadnej mysli taktycznej, gra od niechcenia. Wlasciwie nie ma kogo wyroznic w druzynie Lechii, no moze poza Bajicem ktory rzadzil w srodku pola. Ale Legia go pokopała i coz musial zejsc, a sedzia zapomnial ze za faule daje sie kartki. Obawiam sie czy nie doznal kontuzji, bo wygladalo to nieciekawie.
Legia i Lechia z taka gra beda leciec w dół tabeli. Obecne miejsca sa bardzo mylace. To byla najslabsza Legia jaka widzialem kiedykolwiek odkad chodze na mecze (czyli mniej wiecej od 20 lat). Przegrac z tak slaba druzyna naprawde nie wypada. Ale Lechia pokazala ze jednak mozna...Nie bede nikogo ganil za ten mecz, stalo sie jak sie stalo. Choc uwazam ze szans na final za duzych juz nie ma. W rewanzu prawdopodobny wynik to 0-0 lub przypadkowa bramka Legii. Kafar czarodziejem nie jest i nie sprawi w krotkim czasie by druzyna zaczela funkcjonowac jak na jesieni gdzie rozbiła Legie w W-wie.
6 kwietnia 2011, 22:37 / środa
Czas na to był od początku wiosny. Szczególnie jak wariant był sprawdzany jesienią i był słuszny!!!
6 kwietnia 2011, 22:37 / środa
t-t zgadzam się było, ale mi chodzi w trakcie meczu. Miałem wrażenie, że jak Pietrowski w pierwszej połowie rypnął na bramkę obok słupka i dostał troche braw to od razu był lepszy i bardziej zaangażowany przez nastepne 5 -10 minut. Może to tylko moje urojenia ...
6 kwietnia 2011, 22:39 / środa
Ludzie, czy wyście oglądali ten sam mecz? Pietrowski grał całkiem dobrze, a jego złe oceny to nic innego jak efekt tego cholernego automatyzmu. A jakby udało się utrzymać 0:0, to wszyscy byliby zadowoleni, wszyscy gadaliby, że to dobry wynik, i że teraz będzie jak z Wisłą i Jagą, a teraz jak 0:1 to wszyscy:"czemu on kazał im się bronić". Bo jak coś się sprawdza, to należy to powtórzyć. A dziś było bardzo blisko, no cóż, Deleu;) A gra sypnęła się po kontuzji Bajicia, który grał świetny mecz, i dawał przewagę i spokój w środku.
6 kwietnia 2011, 22:40 / środa
Właśnie, szczególnie że Janicki na koniec zeszłej rundy w debiucie zagrał dobrze, ma dobre warunki fizyczne i jak Kafar go sprowadzał mówił, że to chłopak utalentowany gotowy na pierwszy skład. I po dobrym debiucie już nie zagrał w lidze. Podobnie Szuprytowski, był wprowadzany na początku sezonu do drużyny, zagrał dobry mecz z jagą na wodzie po czym nie zagrał ani minuty i został odstrzelony. Wcześniej Kawa - dwa mecze w lidze, świetny z ruchem, gzie strzelił brame z baśki i pózniej odstrzał i zniknął. Może się nie znam,ale nie wiem czemu ci młodzi nie dostają wiecej szans, nie mówie że dziś z legią ale w innych meczach.
6 kwietnia 2011, 22:45 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 kwietnia 2011, 22:48 / środa
Tomasz Kafarski (trener Lechii Gdańsk)
Wydawało się, że ten mecz jest pod naszą kontrolą. Prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sytuacje, niemniej Legia była w defensywie dobrze zorganizowana. Poza tym w końcówce warszawianie mogli zdobyć bramki po dwóch naszych prostych błędach. Najsłabszy mecz w Lechii rozegrał Deleu, ale nie winiłbym go za straconego gola. Mam pretensje do obu środkowych obrońców, którzy zachowali się bardzo nieodpowiedzialnie i zostawili go samego w polu karnym. Przegraliśmy, ale na pewno nie składamy broni. Ten wynik nie oznacza bowiem, że Legia już awansowała do finału. W rewanżu zrobimy wszystko, aby wygrać w Warszawie. Gdybyśmy nawet zremisowali 0:0 i tak musielibyśmy pokonać legionistów na ich stadionie. Nasza sytuacja zatem nie zmieniła się.
6 kwietnia 2011, 22:49 / środa
Kpicie? bo nie kumam
przeciez Vucko i Bąk to jedna z lepszych, jak nie najlepsza para stoperów
6 kwietnia 2011, 22:49 / środa
Nie ukrywam, ze jestem zdenerwowany a wrecz wkurwiony po tym meczu ale nie ma co plakac. Zagralismy slaby mecz i nie ma co sie oszukiwac. Legia zagrala tez slabo i moge stwierdzic, ze z przebiegu gry bylismy minimalnie lepsi jednak blad Deleu pozbawil nas przynajmniej remisu. Legia byla lepsza o ta jedna bramke i takie sa fakty. Od dzisiaj juz nie moge patrzec na morde kucharczyka bo koles mi podpadl. A za co? ZA WSZYSTKO :)

Uwzam, ze bardzo dobry mecz zagral Bajic i jak zszedl to niestety wszystko padlo. Brakowalo mi w srodku Surmy i naszego jokera Wisniewskiego. Wisnia jest takim ziomkiem co np. w 70 minucie moze wejsc i rozruszac gre a co za tym idzie? wiecej ofensywnych akcji oraz podtrzymana jakosc naszej gry.

Nie wiem co sie dzieje z Lechia. Gdzie ta gra pilka? gdzie ta swietna wymiana podan? I najwazniejsze... Gdzie sa bramki ?!?! Nie mozemy strzelic bramki a jak nie stracimy to remisujemy 0:0. Ile to juz w tej rundzie bylo 0:0 !!!

W tym meczu nie grali slabo tylko same pojedyncze osoby ale cala druzyna ! Z takim skladem i gra w Europie nie ma niestety szans. W tej rundzie najlepszym transferem byl Vucko a reszta? no niestety. Jak narazie bez fajerwerkow. W nastepnym okienku transferowym musimy zrobic porzadne zakupy. Potrzebujemy obronce, jeszcze jednego Traore, zawodnika typu Melikson lub Stilic i klasowego napastika bo Buval nie da nam 10-12 bramek w sezonie.

Nie rozumiem zmian Kafarskiego. Wykorzystal jedynie 2 zmiany a ta druga i ostatnia wykorzystal w 84 minucie. Czy to ma sens? Co ma zrobic Pozniak przez 5 minut? Dlaczego szybko nie dal szansy np. Popielarzowi w miejsce Pietrowskiego?
Jezeli chodzi o Deleu. To nie jest tak, ze on nie jest w formie bo jest po kontuzji. Gral juz piach pod koniec rundy jesiennej i teraz co mecz notuje duzo strat i bledow i teraz bylo tak samo. Mam nadzieje, ze Kafar wyciagnie wnioski. Zgadzam sie w 100% z LP, ze powinien dac szanse Janickiemu a na bok przesunac K.Baka i zobaczycie ze bedzie to wygladalo znacznie lepiej. Jestem pewny w 100%, ze mlody Janicki da sobie rade. Wszystko w rekach Kafarskiego.
6 kwietnia 2011, 22:50 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 kwietnia 2011, 22:54 / środa
Kolego LP,niestety trudno mi to potwierdzić że była "Twierdza Wrocław",przynajmniej nie było tego słychać w TV.I nie wieszaj sie na mnie że nie byliśmy na meczu, ponieważ jesteśmy na emigracji i jesteśmy tzw kibolami w kapciach, którzy jednak co jakiś czas wspierają naszą Lechię na miejscu.
Może racja że mikrofony tego całego tvnturbo były hu..wo ustawine, jeśli tak za całe zamieszanie przepraszam, jeśli nie to pełna lipa.
Dzięki i pozdrawiam
6 kwietnia 2011, 22:55 / środa
Lechista UK po części się z Tobą zgodzę, że Deleu gra cienko, ale gdzie na jego stronie jest jakakolwiek konkurencja?!
Mudżin z Brazyli obrósł w piórka i siadł na laurach!
Kim my mamy straszyć jak na ławie nie ma zawodników, którzy dadzą dobrą zmianę?!
Jak ktokolwiek z obrońców dozna kontuzji to nie ma kto grać za nich!
Tak ma wyglądać kadra zespołu walczącego o finał PP i miejsce w pierwszej "szóstce"?!
6 kwietnia 2011, 22:55 / środa
to chyba nie ten sezon na majstra i puchary za krótka ławka to raz i k ....rwa czemu graja z takim wyrachowaniem (gdzie moja Lechia z jesieni) na 0- 0 to się zawsze mści, jak mają jaja to u krawaciarzy pokażą na co ich stać, teraz tylko do przodu,
jak nie to piach
6 kwietnia 2011, 22:55 / środa
No jak Dawidowski był najlepszy to ja się nie dziwię!
Kurwa najbardziej drewniany zawodnik Lechii, ten człowiek przez 5 lat nie grał w piłkę co widać gołym okiem.Generalnie on i Deleu do wyjebania od razu.
Mimo wszystko wierzę w awans tylko więcej determinacji i odwagi panie Kafar!
6 kwietnia 2011, 22:55 / środa
Moim skromnym zdaniem trener Kafarski nie ma dużego pola do popisu. Lechia nie ma wartościowych zmienników. Chciałbym się mylić, ale uważam, iż z takimi kopaczami jak Buval, Poźniak czy Dawidowski mamy marne szanse na utrzymanie się w pierwszej trójce ligowej.

Deleu jest cieniem zawodnika, który grał w rundzie jesiennej. U Traore widać obniżkę formy. Dawidowski nie ma kompletnie pomysłu na gre. Typowy " jeździec bez głowy ". Buval jak dla mnie nadaje się na pierwszą ligę polską co najwyżej , bezproduktywny z przodu. Poźniak - chyba nie trzeba komentować.

Nie wiem jak Kafar to zrobi, ale dzisiejsza gra Lechii nie wystarczy by ograć bądź co bądź odmienioną craxe. Dlatego naszym zadaniem jest licznie stawić się w Krakowie by dopingować naszą Lechijke.
6 kwietnia 2011, 22:55 / środa
Przestańcie płakać kibice sukcesu. T-t może znajdź sobie inna ofiarę do krytykowania i odwal się od Pietrowskiego, bo on akurat zagrał dzisiaj dobrze. Macie wyrobione o nim zdanie przez jakiś jeden mecz i chyba cały czas go ogladacie. Żenada! To wasi ulubiency dali dzisiaj dupy .... To jest tylko jedna bramka i należy wciąż wierzyć, jasne by się chciało obrać ich u siebie, ale wydaje mi się ze zwycięstwo w Warszawie będzie smakowac jeszcze lepiej niż u nas (obrać legie na ich terenie i cieszyć się z awansu - bezcenne), wiec wiecej wiary i dopingujmy nasza Lechie!!!
6 kwietnia 2011, 22:57 / środa
Zwolnijcie Kafara, zatrudnijcie jeszcze raz mega asystenta smudzika zielińskiego i kurwa powodzenia. płaczki

dziwi mnie Twoja postawa L.P
myślałem, że jesteś ogarnięty, ale po dzisiejszym meczu jesteś bardzo blisko , przynajmniej na forum, miana kibica sukcesu..
6 kwietnia 2011, 22:59 / środa
Zapomnialem dodac:

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIE !!!!! Teraz to jeszcze bardziej trzeba jechac do Warszawy bo jeszcze bardziej pilkarze potrzebuja naszego wsparcia !
6 kwietnia 2011, 22:59 / środa
Ty weź Boldi już lepiej nic nie pisz, bo pisząc, że LP wychodzi na kibica sukcesu to robisz z siebie idiotę większego jak jesteś...
6 kwietnia 2011, 23:01 / środa
Dokladnie przestac plakac !!! Zaczac mozna jak nie pierdolie w w-wie, narazie jeszcze sa szanse !!! Qrwa wszyscy tak napierdalaja na grajkow na trenejro,a jestem ciekaw jak ci najbardziej placzacy by zagrali albo wystawili sklad !!! Pozdro placzki
6 kwietnia 2011, 23:02 / środa
to nie jeden mecz jak grają troszkę inną piłkę jak na jesieni długa do przodu górne piłki co to jest
6 kwietnia 2011, 23:06 / środa
no widzisz boldi nie tylko ja stwierdzam ze jestes glupszy niz ustawa przewiduje...
boldi"frajer forumowy"galerianka ;-)
6 kwietnia 2011, 23:06 / środa
Nie ma się co dziwić, że jest coraz więcej zawiedzionych . A gdzie mają się wypłakać , u cioci czy w kuchni .
Kręcąc migawki z meczów zauważam spadającą frekwencję , coraz gorszy doping, brak entuzjazmu i w drużynie i na trybunach .
Jaki doping taka gra czy jaka gra taki doping ???
Co do Deleu to powinien pograć w rezerwch . Innym brak świeżości . Zobaczymy za 2 mecze wyjazdowe te nadchodzące czy to regres czy chwilowa zadyszka .
Nie mniej jednak wierzę w Kafara i wyjazdową grę Lechii . Oby powrócili do formy i fantazji z ubiegłego sezonu . Bo na tą chwilę mamy mizerię .
6 kwietnia 2011, 23:09 / środa
Była Twierdza łącznie z Wisłą Kraków około 80 minuty meczu. Możesz mi wierzyć na słowo. Było ciągnięte dosyć długo. Stoję przy prowadzącym doping i przykładam do tego dużą wagę. Blada Twarz to w takim razie kim Ty jesteś???? Co ma debilu kibic sukcesu do obwiniania Deleu???
6 kwietnia 2011, 23:10 / środa
Najbardziej przykre jest to że my poprostu no niemamy napastnika. Buval idealny do systemu 4-4-2, u Nas się nie sprawdza co przykre bo ma potencjał, Dawidowski - nie skomentuje bo oszaleje, już wole bezproduktywnego Buvala od jeszcze bardziej Bezproduktywnego Dawida, Buval chociaż aż tak nie traci piłek.

Kafarski jest odpowiedzialny za trasfery- Wiedział że nie ma Wisniewskiego sprzedali Buzałe za smieszną kwote 80 tys euro, i Co niesprowadził na jego miejsce nikogo, wkurwia mnie to bo ja niewiem czy nikt tego nie widzi czy tylko ja mam takie fanaberie.?

Ja naprawde jestem za Lechią całym sercem ale dzisiaj to sie wkurwiłam jeszcze bardziej niż na Bełchatowie bo nic nie grali, wiecie, szacunek dla naszych profesorów Surmy i Nowaka ale oni mają 34 i 32 lata, mimo tego zapierdalają dwa razy więcej od modych, a to jest nienormalne. Co będzie jak ich zabraknie? Niewiem proboje jakos usprawiedliwic tą gre z Legią ale się nie Da, dlaczego wszyscy ogrywają tą Legie a my nie mozemy? kurwicy można dostac.

Deleu ograny jak dziecko no trudno, jest w beznadziejnej formie nie ma dla niego zmiennika i bedzie gral po tej prawej stronie aż do usranej śmierci bo Kafarski nie przewiduje chyba innej opcji, ale fakt faktem że nikt mu niepomógł to też duży błąd.

Bajic zajebisty mecz, naprawde chłopak zagrał świetnie , mam nadzieje że ta kontuzja nie będzie poważna. Jeśli chodzi o Poźniaka jak on ma co kolwiek pokazac jak wchodzi na 5 minut? Kafarski z tymi zmianami przegiął.

Mimo tego że dali ciała nasi piłkarze, musimy byc za dwa tyg. w Warszawie żeby ich zmobilizowac. Chce zobaczyc furje i piekło nie tylko na trybunie naszej, kibicowskiej, ale na boisku w postawie naszych piłkarzy, mają zeżrec trawe razem z ziemią jeśli to będzie potrzebne w awansie.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!!!!
6 kwietnia 2011, 23:12 / środa
zdjęcia: zdjęcia: odnośnik
6 kwietnia 2011, 23:13 / środa
.....gdzie są bramki pyta się Lechista_UK - proszę bardzo to jest efekt naszych zimowych ruchów transferowych.Odchodzi jeden z czołowych strzelców w klubie(Buzała) nie ma nikogo na pozycję napastnika w zamian,dodatkowo było wiadomo że kontuzję nękają Wiśnię i jak tak na dzisiejszy meczu pauzował Surma to robi się koszmarna dziura bo nie ma kto grać.A teraz pewnie dojdzie Bajić.

Co do Deleu to przed rundą śmiało można było przewidywać jego słabą grę zwłaszcza w końcówce.Bo jak by jeden z drugim znawca spojrzał na przygotowanie zimowe i ile przepracował na nich Deleu(niewiele-bodajże 1/4 zgrupowań przepracowana bo spora część przygotowań to leczenie kontuzji więc to teraz wychodzi)a że lawka krótka to i gra braku lepszych. Aż się boję np gdy kontuzji załapię np Nowak -ławkę rezerwowych mamy cieniutką
6 kwietnia 2011, 23:13 / środa
Zgadzam sie z Leszkiem. Gdzie Ci ludzie/kibice z meczow z Kmita Zabierzow czy Zniczem Pruszkow? Gdzie ta atmosfera jaka panowala w II lidze? Kiedys na takim meczu z Wisla Plock bylo ponad 11tys i atmosfera jakiej teraz na meczach np. z Polonia Bytom nie ma. Mam nadzieje, ze nie nazwiecie mnie teraz tak zwanym ''placzkiem'' bo ja jedynie sie dziwie i zastanawiam co jest nie tak.
6 kwietnia 2011, 23:14 / środa
Ja też mam nadzieję że to chwilowa zadyszka, i może będzie jak u Tuwimy " i powoli ociężale ruszyła ....." bo i wiosna w poprzednim sezonie to najlepsza nie była a teraz progres jest
6 kwietnia 2011, 23:14 / środa
Kurwa przez czarny wkład do koszulki mam zjebany wieczór ! On chyba Kafarowi cały trening loda robi bo po jego grze wątpie że normalny trener wpuszcza taką łamage na boisku. Przecież on nie potrafi prosto piłki kopnąć na 10 m a co dopiero bronić. Jego czas już dawno minoł i od tego są treningi żeby wyćwiczyć inne warianty ustawienia.
6 kwietnia 2011, 23:15 / środa
Drogi LP, to jest boldi, czlowiek kameleon, ale za to przekumaty, wszyscy przy nim jestesmy piknikami i kibicami sukcesu, bo w zasadzie to wg boldiego lepiej by bylo gdybysmy grali w II lidze. Nie wrzucaj na chlopaka bo znowu zmieni nicka.
6 kwietnia 2011, 23:16 / środa
LP Ty nie obwiniałeś w tamtych postach deleu, tylko KAFARA.

Simek, Ty weź lapeij załóż swoje damskie okulary "muchy" i leć na plażę na kolejną sesję, którą będziesz mógł wrzucić na neta.
6 kwietnia 2011, 23:18 / środa
dokladnie Leszek...
FANTAZJA to jedno slowo odzwierciedla to co Lechia grala na jesieni
az sie chcialo ich ogladac
teraz mizeria do kwadratu to i nie dziwota ze ludzi malo i doping do dupy
kiedy doping sie wzmogl oststnio???
no kiedy???
jak w 2 polowie cisnelismy belchatow!
jak grali z polotem i widac bylo ze chca wygrac
jest gra do przodu i FANTAZJA jest i doping.proste.

swoja droga te 6tys chlopa to ten standard ktory przychodzi czy graja piach czy graja dobrze,czy pada deszcz czy zimno jak chuj
6 tys
wiernych
reszta to zalezna od sloneczka na niebie i efektownej gry
za kilka miechow przechodzimy na PGE....jak te 6+10 tys chwilowych entuzjastow bursztynka bedzie tam wygladalo???

tu tez kamyczek do ogrodka zarzadu

dobra gra=frekwencja
no chyba ze chca dokladac do interesu...
6 kwietnia 2011, 23:18 / środa
CALA LECHIA ZAWSZE RAZEM !!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2011, 23:18 / środa
Wygrac mozemy w stolicy,juz to zrobilismy w tym sezonie ale co my gramy ?? pytam se co my gramy ??
6 kwietnia 2011, 23:19 / środa
taaak t-t za to Ty jestes boski, jestes takim forumowym znawcą, szkoda tylko, że na forum śledzi ktoś (?) o podobnym (sit!identycznym nicku) wypowiada się pochlebnie na temat ich dream teamu.
6 kwietnia 2011, 23:20 / środa
Lechista UK - ceny biletów, tam wchodziłes za dyche, dziewczyny wchodzily na biuletyn za 3 zeta, a tutaj placisz 40zl na prosta przypusmy . W moim subiektywnym mniemaniu to jest duża cena, Mamy jedne z najdrozszych wejsciowek w Polsce. Kibic mocno identyfikujący się z Lechią, zaplaci każdą cenę by tylko dostac się na ten mecz, ale czasami niektorych sytacji nieprzeskoczysz.
6 kwietnia 2011, 23:20 / środa
Przestancie juz marudzic.
Dzis mecz oddany zeby ratowac dupe Skorzy.Ligowy mecz u nas tez niestety dostaniemy.Za to rewanz jest nasz i w finale zagramy.
Nie czarujmy sie.Nie bylo wzmocnien ktore byc powinny jesli mysli sie zeby wywalczyc miejsce w pucharach na boisku.Niestety nasz zarzad przeliczyl sobie ze taniej bedzie dostac sie do pucharow dzieki ukladom.Szkoda tylko ze kosztem Slaska.Ale to juz zobaczycie na koniec sezonu.
6 kwietnia 2011, 23:21 / środa
A ty zjebusie bujasz sie widze na nicku czarnucha,taka sama wartosc spoleczna wnosicie do społeczeństwa
6 kwietnia 2011, 23:21 / środa
NAtiLG a może "furje i piekło" i bul ? : )
Co do Deleu, może klimat mu nie służy, niech się przejdzie do Parku Oliwskiego, tam jest Palmiarnia; plus dieta, zamiast ziemniaków niech wsuwa znowu banany.
Jest słaby ale czy to jego wina że gra w 11 ? Przecież sam się tam nie wstawia.
6 kwietnia 2011, 23:22 / środa
Natalia kibic mocno utożsamiający się z Lechią ma karnet i na mecz wszedł z rabatem 50%.

Blada Twarsz dołączam do grona osó, którzy by Ci chętnie przyjebali w pedalski ryj i na tym kończę wywód z tobą pedale.
6 kwietnia 2011, 23:23 / środa
banany napewo postawia go na nogi,niech je i zapierdala,od tego jest
6 kwietnia 2011, 23:24 / środa
Pinochet mają miec krew na butach , kurwice i furje w oczach, mają zrobic piekło na boisku żeby legia się zesrała w blokach tego od nich oczekuje.
6 kwietnia 2011, 23:26 / środa
Jebac ta blada twarz,przeciez to zjeb boldi ukrywajacy sie pod 10 nickami,panowie bez płakanie czekamy na rewanż niech zgraja to co maja do odegrania
6 kwietnia 2011, 23:28 / środa
LP ależ oczywiście potwierdziles moją teze że mocno identyfikujący się kibic kupi bilet za wszelką cene czy też karnet. Chwała zarządowi że zrobili 50 % zniżkę. Wielu z nas z przyjemnością kupowała bilety.
6 kwietnia 2011, 23:30 / środa
taaak "twasz" czy też inne.
szkoda, bo miałeś "chyba" okazje na 3/4 wyjazdach w tym sezonie.
Skończ płakać, dziś zresztą sam byłem świadkiem jak na młynie jeden z Waszych, który zbierał na gościne Wisły przemycał wóde dla kolegów.
Wiesz co? wole być chujową "twaszą" na forum i pośmigać na wyjazdy, niż tu cierpieć 9choć i tak jestem niby boldim:D) pseudonapinke.
6 kwietnia 2011, 23:32 / środa
Ty dzzielisz Lechistów na naszych i waszych. Więc kim był ten nasz a kim Ty jesteś anonimowy śmieciu?
6 kwietnia 2011, 23:35 / środa
Panowie i Panie że się tak wyrażę, wyżalić się możemy, po wkurwiać też, na Kafara, naszych grajków (na dzisiaj), taktykę i takie tam, jaki CEL w tym sezonie mamy jako LECHA drużyna, kibice.....
6 kwietnia 2011, 23:36 / środa
PRZEGRALIŚCE MECZ,KTÓREGO PRZEGRAĆ NIE MOGLIŚCIE,TERAZ JEST REWANŻ,WIECIE CO MACIE ROBIĆ,
KURWA!!!!!!!! MACIE WYGRAĆ,MUSICIE WYGRAĆ !!!!!!REWANŻ MACIE WYGRAĆ !!
6 kwietnia 2011, 23:37 / środa
Aha pajacu jeden, Stowarzyszenie Lwy Północy w tej rundzie rozgrywek nie organizowało żadnej zbiórki pieniędzy na zgody. Każda nasza zbiórka jest ogłaszana na stronie www.lwypolnocy.pl. Członkowie LP w dniu dzisiejszym oraz na meczu z Bełchatowem rozdawali jedynie ulotki rekalmujące sklep w wielkim młynie. 3/4 wyjazdów i nie rozpoznajesz ludzi???? A jak cytujesz mój literowy błąd to cytuj go tak jak go napisałem a nie po swojemu. Prowadzący dziś doping rozumie, ze do ciebie mówił, ze nikt w tym sektorze Ci jeansów nie kupi?
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445