Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Cracovia Kraków - LECHIA GDAŃSK 9.04 g. 17:00

strona 1/10

6 kwietnia 2011, 22:20 / środa
Myślę że można powoli myśleć już o meczu.Gramy z ostatnią drużyną w tabeli i podejrzewam że łatwo nie będzie.Pejsy będą się ratować na wszelkie możliwe sposoby by tylko nie spaść z ekstraklasy zaś My jak chcemy walczyć o czołowe miejsce w tabeli musimy wygrywać z pachołkami :)

3 pkt koniecznie trzeba wywieść z Krakowa.
6 kwietnia 2011, 22:22 / środa
troche szkoda, ze znowu musimy pomagać tym śmierdzielom zza Sopotu.. :/
ale licza sie 3 punkty, z przodu paski wyglądają dobrze, ale tył (oprócz bramkarza) to tragedia, i to trzeba wykorzystać
6 kwietnia 2011, 22:26 / środa
Ja stawiam taki wynik, jaki padł w ostatnim meczu pomiędzy naszymi drużynami na Kałuży
6 kwietnia 2011, 22:30 / środa
Wtedy to było w Sosnowcu ;)
6 kwietnia 2011, 22:32 / środa
Ja tu mówię o meczu w marcu 2009, nie sierpniu :)
6 kwietnia 2011, 22:36 / środa
W takim razie proszę odłożyć marzenia na za dwa lata ;-) Jak już znowu awansujecie (może..)
6 kwietnia 2011, 22:37 / środa
Bedzie wymeczone 1:1.
6 kwietnia 2011, 23:17 / środa
t-t - skąd wziąłeś tą jedną dla nas?
Na dzisiaj nie widzę możliwości ustrzelenia czegokolwiek. Kto ma to zrobić?
Bąk na prawą, Janicki do środka i zero z tyłu.
Oczywiście modlić się, żeby przypadkowo któryś z nich nie zaliczył kontuzji.
Przed dzisiejszym meczem obstawiałem nasze zwycięstwo w Krakowie. Zweryfikowałem swoje zdanie.
0-0 to wszystko na co nas stać, chyba, że wydarzy się cud (jakiś samobój craxy).
6 kwietnia 2011, 23:48 / środa
Na dzisiaj jest pizda,mamy to 3 miejsce i jest pizda.To troche brzmi śmiesznie ale PIZDA to najlepsze słowo które pasuje do naszych napastników....PIZDA !!!
7 kwietnia 2011, 02:11 / czwartek
Może w końcu zabrać do składu Dudę z Młodej Ekstraklasy. Chłopak jest tam wice królem strzelców. Można dać mu szansę. Jak nasze obecne "tuzy" nie potrafią strzelić gola to może młody strzeli...a jak nie to i tak nikt nie powinien mieć do niego pretensji. Takiej indolencji strzeleckiej dawno nie widziałem.
7 kwietnia 2011, 07:26 / czwartek
MarekM na samobója nie licz bo Polczaka już nie ma a Wasiluk nie zagra.
7 kwietnia 2011, 08:58 / czwartek
i Cabaja nie ma,na niego czasem też można było liczyć :)
7 kwietnia 2011, 09:18 / czwartek
Z taka forma w jakiej obecnie jest Lechia to trudno bedzie nawet o remis. Cracovia gra o zycie w kazdym meczu wiec na pewno sie rzuci od poczatku meczu. Kafar w kilka dni cudow nie uczyni. Oby tylko zagral Bajic bo bez niego srodek pola nie istnieje. Prawa obrona dziurawa, wiec mysle ze czas postawic Baka na prawej i Janickiego na srodek z Vucko. Innej opcji nie ma, chyba ze Janicki jest bez formy dlatego Kafar go nie wstawia. Napastnikow nie mamy i tutaj alternatywy nie ma. Wisnia kontuzjowany wiec mozna o nim na ta chwile zapomniec.
Moj typ to 0-0 lub niestety porazka.
7 kwietnia 2011, 09:25 / czwartek
"Z taka forma w jakiej obecnie jest Lechia to trudno bedzie nawet o remis."

Z taka forma w jakiej obecnie jest Lechia to trudno bedzie o jakiekolwiek punkty a tym bardziej w rewanzu na Lazienkowskiej.
7 kwietnia 2011, 09:38 / czwartek
Gola bedzie ciężko strzelić pejsowatym, bo to co Kaczmarek wyczynia na bramce ,to przechodzi ludzkie pojęcie. Brak Cabaja, jak widać jest bardzo widoczny. Oglądałem ich ostatni mecz z żabolami i to już nie była ta drużyna z początku sezonu.
A wczorajszy mecz to była zasłona dymna przed sobotnim meczem z nimi. Dym nad tym stadionem tak czy inaczej musi się unieść :)
Zapisywać się dziś i do zobaczenia w Krak w sobotę!
7 kwietnia 2011, 10:55 / czwartek
Przestańcie pierdolić!! To jest sracovia! Nie bez powodu są na ostatnim miejscu w lidze. Odciąć od piłek Klicha i nie ma kto rozgrywać u nich. Widząc ich obronę jestem zdania, że jeżeli nie zagramy defensywnie to możemy im spokojnie 3 zarzucić.
7 kwietnia 2011, 12:05 / czwartek
ostatnie 3 mecze Lechii to 2 porażki i remis, a styl gry jaki obecnie prezentują można pominąć milczeniem.
Jaką pojemność ma klatka w tej synagodze?
7 kwietnia 2011, 12:31 / czwartek
1057
7 kwietnia 2011, 13:04 / czwartek
Tylko biletów dostaliśmy o 300 mniej jeśli się nie mylę.
7 kwietnia 2011, 13:06 / czwartek
ja odpowiedzialem na zadane pytanie :P
7 kwietnia 2011, 14:47 / czwartek
No to bez Bajić'a.

"Kadra Lechii na mecz z Cracovią

Jedna zmiana, w porównaniu z pucharową konfrontacją z Legią Warszawa, zaszła w kadrze Lechii Gdańsk na mecz z Cracovią. Do grodu Kraka nie pojedzie z zespołem kontuzjowany Marko Bajić. Do składu wraca natomiast kapitan Łukasz Surma.

Kadra Lechii Gdańsk na mecz z Cracovią: Vytautas Andriuskevicius, Rafał Janicki, Luka Vućko, Luiz Carlos Santos Deleu, Krzysztof Bąk, Marcin Pietrowski, Jakub Zejglic, Kamil Poźniak, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Abdou Razack Traore, Ivans Lukjanovs, Patryk Brzeski, Jakub Popielarz, Bedi Buval, Tomasz Dawidowski, Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski."

lechia.pl
7 kwietnia 2011, 15:09 / czwartek
Obiektywnie bedzie porazka. Nasza Lechia gra w kratke, ciagle tym samym skladem, nie mamy lawy. Jestesmy rozpracowani. Zydy sa na mega kurwie wygryza nam punkty.
7 kwietnia 2011, 15:09 / czwartek
janicki za deleu, jakis mlody za dawida i jazda
7 kwietnia 2011, 15:17 / czwartek
z Bajicem czy bez 3 pkt maja byc

wiwat klucznik Rębajlo!!

hajze na SOOOOOOPLIIIIIIIIIIIIICEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 kwietnia 2011, 15:24 / czwartek
Rolnik, oni są na takiej mega kurwie, że jak nas zobaczą to się ulotnią do atmosfery... a na poważnie to bez przesady... moim zdaniem po tym co pokazali w meczu z Górnikiem w Zabrzu to żydowska maszynka się zacięła i wątpię, aby pokazali taką grę jak choćby z amiką...
7 kwietnia 2011, 15:31 / czwartek
mam podobne zdanie co Simek, technicznie jesteśmy lepsi o klasę, taktycznie mogli nam dorównać ale wraca Surma i z Nowakiem, który był na pucharze z Legią świetny nie pozwolą na żadną niespodziankę. I mam nadzieję, ze ART dostanie kilka fajnych piłeczek od nich i znowu będą bramki.
7 kwietnia 2011, 16:24 / czwartek
a ja czuję w kościach, że pojedziemy te kurwy pejsiaste!!! GRAĆ NA CAŁEGO...!!!!
7 kwietnia 2011, 18:23 / czwartek
"Prognoza dla Bajicia jest dobra

Wygląda na to, że Marko Bajić może mówić o dużym szczęściu. W trakcie meczu pucharowego z Legią odniósł groźnie wyglądającą kontuzję. Przeprowadzone badania mówią jednak tylko o stłuczeniu stawu kolanowego. Być może serbski pomocnik Lechii będzie mógł nawet być brany pod uwagę przy wyborze kadry na przyszłotygodniowy mecz z Górnikiem Zabrze.

Dobre informacje płyną również w temacie Levona Airapetiana i Aliaksandra Sazankoua. Obaj piłkarze w poniedziałek wznowią treningi z zespołem. Trochę gorzej wygląda sprawa Sergejsa Koznasa, który przy pomyślnym obrocie spraw może wrócić do gry w połowie maja. Nie ma natomiast większych szans na powrót na boisko jeszcze w tym sezonie Piotra Wiśniewskiego."

Lechia.pl
7 kwietnia 2011, 20:33 / czwartek
Oby Bajic sie wykurował na Zabrze, szkoda Wiśni bo zbliżają sie derby a w naszej kadrze brak etatowych strzelców w tych meczach (Buzi i Wiśnia).

TYLKO LECHIA!
7 kwietnia 2011, 21:33 / czwartek
Będzie 2:0 dla Cracovii. Gramy kompletną padakę i nie widzę szans nawet na punkt.
7 kwietnia 2011, 21:53 / czwartek
Zabawię się w proroka:

Doping miejscowych będzie się koncentrował na Wiśle. Pewnik 100%. Wiem, że nikt ogarnięty się nie założy, bo każdy mający ciut wiedzy wie, iż w synagodze takie obyczaje.
7 kwietnia 2011, 22:03 / czwartek
@1947 jak się zakładasz i bawisz w proroka? To ile będzie wisiało flag w synagodze z gwiazdą dawida?
7 kwietnia 2011, 22:11 / czwartek
Wiadomo, kibice cracovii sa najbardziej zakompleksionymi ''kibicami'' w Polsce wiec wiadomo w kogo strone bedzie doping lecial :)

Jezeli chodzi o mecz... Hmmm tutaj jest wielka nie wiadoma. Czy nasi grajkowie odmula sie i zaczna grac ladna i skuteczna pilke albo zagraja tak jak w poprzednich meczach i bedzie kiepsko. Mam nadzieje, ze Kafar da szanse Janickiemu na srodku a Deleu niech sobie odpocznie bo jak narazie prezentuje bardzo niski poziom. Mam nadzieje, ze szybko wyleczy sie Sazankou choc wiadomo, ze nie na ten mecz ale napewno by lepiej gral niz Dawidowski. Napewno szybciej by to szlo... Popatrzcie ile Wisnia dawal zespolowi w tamtej rundzie. Ile dawal swiezosci i skutecznosci jak wchodzil na boisko. Nasza gra wygladala bardzo dobrze momentami przez 90minut bo to Wlasnie Wisniewski robil tak, ze jakosc naszej gry nie spadala.

A w ogole ja jakos nie czuje obawy przed zydami bo kto i co to jest? wy tak mowicie jak by mieli o mistrza grac bo tak sa w ''gazie''. A w ogole Raczkowski sedziuje a jak on sedziuje to nasza gra wyglada dobrze i wygrywamy :)
7 kwietnia 2011, 22:13 / czwartek
zapytam tak MM jedziesz do Krakowa?
7 kwietnia 2011, 22:22 / czwartek
Stawiam na dwie. Jedna prawilna, prosto z Tel Awiwu (chodzi o wygląd, czyli biało - niebieska) i jedna z czerwoną gwiazdką.
Ale tu bym już się nie założył. bo kreatywni są i mogli ostatnio znów coś uszyć.
8 kwietnia 2011, 07:16 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2011, 14:38 / piątek
Kafar mowi ze kontuzje starszych to mozliwosc gry mlodych w pierwszym skladzie...ale tak sobie mysle..zeby nie bylo z tego jednej wielkiej kupy.Bedzie sie bawic jak w zeslzym roku w PP rozne ustawienia itp,oby nie wyszlo tylko ze to my bedizmey tego zalowac.
8 kwietnia 2011, 15:39 / piątek
Panowie ostrożnie z używkami bo czeka Nas długa trasa a wiadomo zło może nie spać :-)
8 kwietnia 2011, 17:56 / piątek
do Oruniak85 - Moim zdaniem z tych mlodszych to szanse na gre od pierwszej minuty ma jedynie Janicki a reszta to ewentualnie na ostatnie pare minut moze wejsc przy dobrym wyniku
8 kwietnia 2011, 18:30 / piątek
W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej drużyna Młodej Lechii wygrała z Wisłą Steblewo

11:0 - 6 bramek dla podopiecznych Waldemara Krajczyka zdobył Adam Duda

Regularnie strzela w ME:
LECHIA Gdańsk - Polonia Bytom 3:2 (Adam Duda 44 i 60 min.)
ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK 1:1 (Adam Duda 88 min.)
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2:0 (Adam Duda 90 min.-karny)
KORONA KIELCE ME - LECHIA GDAŃSK 0:1 (Adam Duda 19 min.-karny)
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 1:0 (Adam Duda 28 min.-karny)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:0 (Adam Duda 19 min.)
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 4:2 (Adam Duda 14 min.-karny i 71 min.)
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0 (Adam Duda 69 min.)

Na miejscu Kafara dałbym chłopakowi szanse za miast któregoś z trójki: Zejglic, Brzeski, Popielarz.
8 kwietnia 2011, 19:38 / piątek
Jest pierwszy korzystny wynik dla nas (GKS-Gornik 1:1)
zaraz bedzie drugi jak Groclin pyknie Amikę
i jutrzejsze zwyciestwo pozwoli trochę odskoczyć
także nie ma wyjscia Lechijko tylko zwycięstwo !!!!
8 kwietnia 2011, 19:42 / piątek
za niespelna 4 godz wyjazd LECHIO tylko zwyciestwo
8 kwietnia 2011, 19:44 / piątek
tak... 3 ostatnie kolejki byly pod nas i nic, znow wyjdziemy 1 napastnikiem (Buval, Dawid) i gdzies cofniety w pomocy Traore, Wania powodzenia Mr. Kafarski, ale gramy przeciez ofensywnie na papierze 4-3-3
8 kwietnia 2011, 20:05 / piątek
michał kij ci w dupe za to ze jestes taki głupi gamoniu jeden,
8 kwietnia 2011, 20:33 / piątek
Dla wszystkich fanatyków Lechii Gdańsk jadących do Krakowa życzę szybkiej i spokojnej podróży w obie strony. Słowa szacunku i uznania dla wszystkich. Może dzięki Waszej obecności i dopingowi piłkarze wreszcie zagrają na miarę naszych oczekiwań. Wiem, że dla Was wynik nie jest najważniejszy tym bardziej jestem pełen podziwu.
8 kwietnia 2011, 21:22 / piątek
Bez doświadczonych Mateusza Bartczaka i Arkadiusza Radomskiego zagra w sobotnim meczu 21. kolejki ekstraklasy z Lechią Gdańsk Cracovia.
Radomski trenuje już z zespołem, ale nie czuje się na siłach, by zagrać na 100 proc. O ile kapitan z powodu kontuzji mięśni brzucha pauzował już od spotkania z Koroną Kielce, to nic nie wskazywało na to, że trener Jurij Szatałow będzie musiał szukać alternatywy również dla Bartczaka. Tymczasem 31-letni pomocnik pozyskany przez Pasy w ostatnim dniu okna transferowego, w czwartek zachorował na grypę i jego udział w meczu jest wykluczony.

W rundzie wiosennej duet Bartczak-Radomski, który w wizji Szatałowa ma być tworzyć podstawową parę środkowych pomocników, zagrał wspólnie jedynie 120 minut (30 ze Śląskiem Wrocław i 90 z Lechem Poznań).

W dalszym ciągu wykluczony nawet z treningów jest Łukasz Nawotczyński, który ma naciągnięty mięsień dwugłowy i na boisku wróci na przełomie kwietnia i maja. Do dyspozycji Szatałowa jest już Piotr Giza, którego zabrakło w ostatnim spotkaniu z Górnikiem Zabrze (0:1) z powodu kontuzji mięśni brzucha. Problemów ze stawem skokowym nie ma już natomiast obrońca Vule Trivunović.

Co ciekawe, na piątkowym treningu Pasów pojawił się 14-letni golkiper, Adam Wilk. Wychowanek klubu został zaproszony na zajęcia przez trenera bramkarzy Cracovii, Janusza Stawarza.
8 kwietnia 2011, 22:30 / piątek
Jutro bardzo wazny mecz. Moim zdaniem zydy sa jak najbardziej do ogrania ale pomimo ostatniego miejsca nie wolno ich skreslac. Trzeba ten mecz wygrac i wierze w to bo jestesmy lepsi bez dwoch zdan. Pilkarze musza sie wreszcie odmolic bo bedzie to slabo wygladalo.
Nie obrazil bym sie jak by byl podobny wynik jak w 2009 w Sosnowcu, ale oczywiscie chce zeby wygrali nie wiadomo jak ale zeby wygrali. Moze byc nawet wymeczone 1:0 ale tylko, zeby 3pkt pojechaly do Gdanska.

TYLKO ZWYCIESTWO a wybierajacym sie do KRK zycze dobrego wyjazdu :)
8 kwietnia 2011, 23:21 / piątek
Jak to mowia do trzech razy sztuka,
to juz trzecia kolejka z wynikami "pod nas"
no kur.a trzeba to w koncu wykorzystac !!!!
Chlopaki do boju !!!
8 kwietnia 2011, 23:25 / piątek
Z tym "pod nas" to pomału bo jeszcze w niedziele śledziom będzie się kibicować. Swoja drogą jaga mogła by polec. :)
8 kwietnia 2011, 23:34 / piątek
Jak chcesz to sledziom kibicuj
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.538