Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Cracovia Kraków - LECHIA GDAŃSK 9.04 g. 17:00

strona 2/10

8 kwietnia 2011, 23:37 / piątek
uciekło mi i zapomnialem dopisac BARANIE
8 kwietnia 2011, 23:54 / piątek
Lechia być może jest pod formą ostatnio, ale kiedyś musi się przełamać. A z kim to zrobić, jeśli nie z najsłabszą drużyną ligi? Skald nam się nie zmienił. Traore w końcu coś pyknie. Myślę, że Luka też się wstrzeli w końcu, bo miał już dwie doskonałe okazje.

Deleu jest słabszy, niż jesienią, ale widać, ze z meczu na mecz gra coraz lepiej. Teoretycznie zwalił wprawdzie ostatnią bramkę, ale też pamiętajmy, że on jest bocznym obrońcą, a walczył na środku, bo inni obrońcy wyparowali. Dajmy mu szansę, bo - obiektywnie - gra coraz lepiej.

Wygrana jest potrzebna, bo Legia zapewne pyknie Zagłębie i jeśli nie wygramy, to nas minie.

Co zaś do śledzi... Ani oni, ani Jaga naszymi przyjaciółmi nie są. Więc jeden mi chuj, kto tam wygra, a kto przegra. Ale skoro dzięki wygranej śledzi my możemy wskoczyć na wicelidera - to ja wole, żeby wygrały śledzie. a ja nawet myślę, że ich bardzo zdenerwuje fakt, że ich zwycięstwo daje nam korzyść. Cała Polska gra dla Lechii. Nawet śledziuchy ;]
9 kwietnia 2011, 00:38 / sobota
Duch91 chyba Ci się z tą grą Deleu trochę pomyliło. Miałem przyjemność grać kilka lat jako junior w Lechii Gdańsk. W tym czasie Jerzy Brzyski uczył grać Tomasza Kafarskiego w szkole nr 73 w Gdańsku - Brzeźnie. Wiele razy słyszałem jak darł ryja, że boczni obrońcy muszą trzymać linię z ostatnim stoperem. Jeżeli prześledzisz dokładnie sytuację, w której legła strzeliła bramkę to zauważyłbyć, że Deleu nie trzyma linii z Bąkiem i Vućko. Gdyby ją trzymał to byłby spalony w momencie podania. Nasi środkowi obrońcy byli dobrze ustawieni w tej sytuacji i nie rozumiem dlaczego trener Kafarski ma do nich jakiekolwiek pretensje. Reausumując Deleu popełnił błąd i jest winny utraty bramki, tak mówi piłkarskie abecadło. Jeżeli chodzi o mecz żubrów ze śledziami to najlepszym wynikiem będzie 0:0
9 kwietnia 2011, 00:45 / sobota
@Cezar.

Taaak. Jestem absolwentem tej zacnej szkoły i ledwie 4 lata od Kafara młodszy. Więc pamiętam.

Masz rację, że Deleu nie utrzymał linii, dlatego nie twierdzę, że jest bez winy. Tym bardziej, że w bezpośrednim starciu też dał ciała. Chodzi mi jedynie o to, żeby nie robić z niego takiego znowu kozła ofiarnego. I naprawdę, wykażmy się minimum obiektywizmu: jeśliby porównać jego mecz na Ległej z pierwszymi dwoma meczami rundy, to naprawdę możemy się zdobyć na umiarkowany obiektywizm.

Pozdrawiam.
9 kwietnia 2011, 09:43 / sobota
nie bedekiicowal sledziom:) powiem wam ze wystarczy remis..i tak o punkt dla nich za duzo.
9 kwietnia 2011, 09:46 / sobota
Obiektywnie w stosunku do Deleu. " Jego nie można przesunąć do rezerw, jego trzeba do tych rezerw WYPIERDOLIĆ DYSCYPLINARNIE !!! ". Żaden piłkarz na świecie z taką formą nie ma prawa być przy pierwszej drużynie. Bardzo duży błąd "Kafara" z tym grajkiem. Sytuacja jak żyw przypomina tą z Kosznikiem. Jak dla mnie KOMPROMITACJA !!!

Co do dzisiejszego meczu. Lechia jest 200 % faworytem tego spotkania i każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo powinien być potraktowany jak porażka. Śmieszą mnie te opinie o jakimś tam Szatałowie i jego odmienionej drużynce. Cracovia to "ogórki" pierwszego sortu i żadne dziennikarskie głupoty tego nie zmienią.

Cracovia - Lechia 0-3
9 kwietnia 2011, 09:58 / sobota
Tym bardziej, przyjrzyjmy się wynikom pasów tej rundzie u siebie.

Remis z Legią 3:3 - niby dużo goli i fajny mecz, ale wszyscy wiemy jak gra Legia w tym sezonie, więc dla mnie to żaden wyczyn;

1-0 z Lechem/Amicą - Żenująco niecelny strzał Klicha z klikunastu metrów, rykoszetem wpada za kołnierz Kotorowskiego, poza tym mecz na 0-0;

3-0 z Koroną - pierwsza połowa taka sobie, w drugiej jak dobrze wiemy trzy mega-frajerskie bramki puścił ten Małkowski z Korony i w zasadzie było po meczu

Wyjazdy:

0-0 we Wrocławiu
0-1 w Zabrzu

Generalnie nie ma się czego bać. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu i jeśli tylko tym razem skuteczność dopisze to wygramy spokojnie.

Wraca Surma więc powinno teoretycznie być więcej spokoju w środku pola.
9 kwietnia 2011, 10:12 / sobota
Ten remis z Legia (3-3) z tego co pamiętam to była niezła "wajcha". Trzy bramki dla Cracovii były nieprawidłowe i chyba jeszcze karnego "drukarz" Legii nie podyktował. Wobec powyższego zmieniam zdanie. Cracovia Lechia 0-5 !
9 kwietnia 2011, 10:58 / sobota
marzy mi się powtórka z rozrywki i lanie 6:2 w Krakowie. Ach co to by za mecz !
9 kwietnia 2011, 11:52 / sobota
Cholernie ważne spotkanie, jak każde zresztą... :)

A tak serio to wyniki znów się dobrze układają, ale tylko od Lechii zależy, czy za 2 tygodnie będziemy nadal walczyć o wicemistrzostwo, czy o 8 miejsce. Nie pamiętam tak płaskiej tabeli na tym etapie sezonu kiedykolwiek w przeszłości, ale szansa sama prosi o to aby ją wykorzystać, więc trzeba spróbować!
9 kwietnia 2011, 15:00 / sobota
Wiadomo ile naszych pojechało ?
9 kwietnia 2011, 15:01 / sobota
Dużo.

Co mecz te same pytania. Będzie po meczu na pewno stosowna informacja.
9 kwietnia 2011, 15:22 / sobota
Jesli marzy sie nam cokolwiek ugrac w tym sezonie to ten mecz trzeba wygrac. I zaden remis mnie nie interesuje. Mozecie nazywac mnie placzkiem ale jak nie wygramy to na pewno na forum nie bede pisal, ze "nic sie nie stalo". Tylko zeby znowu nie przesadzili z taktyka i koncentracja. Trzeba od razu zaatakowac, strzelic z dwie bramki a potem mozna myslec o uspokojeniu gry. Heh - jak to ladnie wszystko wyglada w teorii... :)
9 kwietnia 2011, 15:31 / sobota
skład:
Marcin Pietrowski zastąpi Luiza Carlosa Santosa Deleu na prawej stronie obrony Lechii. Do składu w miejsce Marko Bajicia wraca ponadto Łukasz Surma.

Wyjściowy skład Lechii na mecz z Cracovią: Małkowski – Pietrowski, Bąk, Vućko, Andriuskevicius – Lukjanovs, Surma, Pietrowski – Traore, Buval, Dawidowski.

Rezerwowi: Kapsa, Zejglic, Poźniak, Deleu, Janicki, Popielarz, Brzeski.

z Lechia.pl
9 kwietnia 2011, 15:35 / sobota
Ciezki mecz dla Pietrowskiego... Tak go cenia, ze na dwoch pozycjach bedzie gral? :)
9 kwietnia 2011, 15:42 / sobota
myślę, że ten "Pietrowski" z pomocy będzie miał na nazwisko Nowak, ale nigdy nic nie wiadomo:)
Z jednej strony wkurza mnie, że Kafar ma okazję dać szansę komuś młodemu ze środka pola ( Popielarz, Brzeski, nie Poźniak;) i tego nie robi. Poza tym znowu gramy 4 napastnikami, a wiemy jak to się kończyło w Lubinie i Wrocku...
Z drugiej strony jeżeli rzeczywiście tak jak Lechia.pl podała środek pomocy będzie uzupełniał Wania, nie Traore, to świetnie, bo uważam, że Abdou ma większą wartość w napadzie, a Wania jest od niego bardziej waleczny i pracuje w odbiorze, a to w pomocy ważne.
9 kwietnia 2011, 15:53 / sobota
Panowie macie może stream tam gdzie bedzie mecz? Niestety dzisiaj nie bede mial mozliwosci ogladania meczu w TV.
9 kwietnia 2011, 15:59 / sobota
nie bedzie w necie transmisji z meczu !!
co mecz to samo pytanie, wejdz na google i poszukaj a nie glupie pytania zadajesz
meczyki.pl meczenazywo.eu kurwa mac !
9 kwietnia 2011, 16:10 / sobota
Ostatnim razem jak wszedłem na meczyki i chciałem oglądnąć mecz Lechii to wyjebał mi jakiś inny więc się grzecznie pytam. Nie musisz się unosić od razu.
9 kwietnia 2011, 16:25 / sobota
Proszę

odnośnik
9 kwietnia 2011, 16:26 / sobota
Dzięki wielkie.
9 kwietnia 2011, 16:51 / sobota
Transmisja Sopcast...Channel - 65059
9 kwietnia 2011, 17:02 / sobota
nie gra Deleu, są szanse.
9 kwietnia 2011, 17:04 / sobota
ghostriderbmw2
9 kwietnia 2011, 16:51 / sobota
Transmisja Sopcast...Channel - 65059

Sorry chyba nie znam się. Jak to włączyć?
9 kwietnia 2011, 17:10 / sobota
Kolego masz tutaj linka, niezła jakość i nie tnie:)

odnośnik

p.s.
Dośrodkowanie Pietrowskiego...nieźle
9 kwietnia 2011, 17:16 / sobota
Dzięki wielkie !
9 kwietnia 2011, 17:19 / sobota
Pietrowski jak na razie gra najlepiej z Lechistów i to bardzo cieszy.

Czuję w kościach 2-0 dla Biało-Zielonych.

Jazda z kurwami !!!
9 kwietnia 2011, 17:20 / sobota
No cóż... wiedziałem, że tak będzie.
9 kwietnia 2011, 17:20 / sobota
1:0 ;/
9 kwietnia 2011, 17:21 / sobota
brawo Małkowski
9 kwietnia 2011, 17:22 / sobota
Typowy blad malkowskiego i 1-0. Tragedia. Stawiam 2-0 bo na lawce u nas sameanonimy
9 kwietnia 2011, 17:22 / sobota
Do chuja pana od kiedy rożne wykonuje się z pola anie z narożnika?? już 2 taki... Pierdolony pedał w pomarańczy
9 kwietnia 2011, 17:23 / sobota
Nie wygraliśmy od 4 spotkań, pora to zmienić do jasnej cholery !
9 kwietnia 2011, 17:23 / sobota
skad on ten rozny wybijal nie z kola

Malkowski czas na lawe przeklina na obroncow tylko zamiast grac na przedpolu
9 kwietnia 2011, 17:25 / sobota
A Małkowski siedzi i zawija kurwa talent to on ma do wpuszczania kartofli kadra mu zaszkodziła i to bardzo
9 kwietnia 2011, 17:29 / sobota
dawidowski te beztalencie po co on gra
Kto ustala skład kolega Kafarski????
9 kwietnia 2011, 17:31 / sobota
niestety... Małkowskiemu chyba odbiła sodówka... koles zamiast zap... na treningach już się wozi po galerii i monciaku jak gwiazda reprezentacji... Tylko szkoda ze nie zauwazyl jak ta reprezentacja pokazala mu miejsce w szyku. Inna sprawa to Buval.. nie kumam czemu w ogole ten gosc gra? Juz lepiej byloby dac szanse juniorowi..
9 kwietnia 2011, 17:31 / sobota
25 minuta meczu, wszystko przed nami a tu kurwa banda matołów bluzga naszych piłkarzy!!! Brawo pajace!!
9 kwietnia 2011, 17:33 / sobota
sam jesteś pajac 5 mecz żenada
9 kwietnia 2011, 17:34 / sobota
Keanoo ty bij brawo i udawaj że wszystko jest ok pajacu
9 kwietnia 2011, 17:35 / sobota
No i co, że piąty mecz matko, co Ty kurwa sezonowcem jesteś czy kim, że ich bluzgasz?

Wierzę, że im się uda strzelić coś przed przerwą.
9 kwietnia 2011, 17:35 / sobota
Dokładnie, kompletne dno...
9 kwietnia 2011, 17:36 / sobota
Nie wygląda to najlepiej...
Atakujemy bez ładu i składu i nie wiem czy zmiana bramkarza coś tu zmieni...
9 kwietnia 2011, 17:37 / sobota
Stogi z Lechią ty jesteś wieczny optymista czy kurwa niewidomy.chłopie czas na zmiany na ławce i trener tez se nie radzi
9 kwietnia 2011, 17:37 / sobota
skad ta pizda zejaban znow rozny wybija sedzia kurwa niech patrzy jebana
9 kwietnia 2011, 17:38 / sobota
KURWA skąd oni rożne biją!! jebany sędzie tego nie widzi?!!
9 kwietnia 2011, 17:39 / sobota
bartoszgd i raflg po meczu będziecie wylewać swoje żale, bluzgać Kafara i piłkarzy, w końcu do tego mądrale się nadajecie!
9 kwietnia 2011, 17:41 / sobota
nie bo jest zajebiście i krytykować nie wolno taki zajebisty skład i trener
9 kwietnia 2011, 17:42 / sobota
Buval 100% strat narazie
9 kwietnia 2011, 17:43 / sobota
Czego się Buval nie dotknie = strata. Ten nasz atak wyglada strasznie anemicznie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.233