Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Cracovia Kraków - LECHIA GDAŃSK 9.04 g. 17:00

strona 5/10

9 kwietnia 2011, 18:28 / sobota
pietrowski !!!
co?
ME
9 kwietnia 2011, 18:29 / sobota
Panowie na tym forum nie wyzywamy się nawzajem, to nie forum z onetu czy głosu telawiwu, więc ciach bajera, przegrywamy trzeba przełknąć gorzką pigułkę.
9 kwietnia 2011, 18:29 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2011, 18:31 / sobota
Ja nie mam zamiaru nikogo wyzywać ani wypierdalać z Lechii. Po prostu powinniśmy przyjść na trening i pogadać z nimi, bo to co wszyscy widzimy to jest jakieś jebane dno. Może trzeba piłkarzą przypomnieć że nie długo derby, i po tym meczu nie będzie żadnego ale.
Pomimo wszystko Czy wygrywasz czy nie!!
9 kwietnia 2011, 18:32 / sobota
Od 5 spotkań nie wygraliśmy meczu.Strzeliliśmy 2 bramki.Cytując klasyka - "aż oczy bolą patrzeć"
9 kwietnia 2011, 18:32 / sobota
ile to juz min bez bramki jestesmy?
9 kwietnia 2011, 18:32 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2011, 18:33 / sobota
A czego Wy się spodziewaliście dzisiaj ? Bo ciężkim meczu środowym i trasie przez całą Polskę na drugi koniec i kontuzji 6 zawodników ? Liczyłem po cichu na jakiś remis ewentualnie na skromną przegraną ale 3-0 to deklasacja.
PS.Legia nasz przeciwnik ze środy przegrywa 1-0 u siebie z Zagłębiem 14 minuta.
9 kwietnia 2011, 18:34 / sobota
z meczu na mecz mudżinni coraz słabiej ...
9 kwietnia 2011, 18:34 / sobota
Kafarski juz z tym nic nie zrobi, wiec dzieki i szykac trzeba nowego trenera. Pozniak do rezerw kaar do kaszubi.... A tym co powuedza zem placzek powiem tak... Po gorniku i PP zobaczycie ze wtopa murowana. Toc to replay jesieni z zeszlego roku. Podniecamy sie 3 miejscem ale to tylko dzieki bezsilnosci tych co za nami....
9 kwietnia 2011, 18:35 / sobota
Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham cię. w moim sercu LECHIA i na dobre i na złe.
9 kwietnia 2011, 18:35 / sobota
7 miejsce bedzie sukcesem. Czy wygrywasz czy niee.....
9 kwietnia 2011, 18:36 / sobota
My mozemy sobie kibicowac, plakac , narzekac , oni tak dostana kase za ten mecz Traore 50 tys za miecha czy tam ile i sie bedzie cieszyl ;) Wyjebane ma na wynik ;D
9 kwietnia 2011, 18:36 / sobota
kurwa mać co oni odjebali w tym meczu to jest tragedia ! jedynie Traore coś próbuje a reszta wyjebane ! niech Kapsel do bramki wróci bo małkowskiemu już woda sodowa odbiła do reszty i się poczuł , o Andriuskieviciusie już nie bede mówił bo to chłopak który nie umie przyjąć i zagrać klepy na 5 metrów i którego objeżdża szczurek 170 cm wzrostu ! ŻENADA !
9 kwietnia 2011, 18:36 / sobota
beda jaja jak Zaglebie wygra juz prowadzi 1:0 z Legia i Śląsk zremisuje to utrzymamy 3 miejsce :-))))
9 kwietnia 2011, 18:37 / sobota
A jeszcze 3dni temu mieliśmy gościa PTAQ KSC QN który przewidywał taki wynik... Ahhh joooo jakby powiedział to czeski krecik
9 kwietnia 2011, 18:37 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2011, 18:37 / sobota
Legia znowu gra pod nas?
9 kwietnia 2011, 18:37 / sobota
Dawidowski to w nasza wioska mieć by problem aby pomagać wodzowi w pieleniu ogródka a on biegać po boisku ... dramat w skarpetach
9 kwietnia 2011, 18:37 / sobota
wyjebać tego pierdolonego Buvala i drugiego debila Pozniaka w pizdu
9 kwietnia 2011, 18:38 / sobota
Ja Wam mówię, max co wywalczymy tej wiosny to 6 miejsce. Wychodzi na to, że zarząd bardzo realnie wyznacza cele na kolejne sezony. O LE możemy zapomnieć, to pewne. A ta słabiutka Legi, która z nami wygrała 1:0, przegrywa teraz u siebie z Zagłębiem - to tylko świadczy o naszej słabej formie.
9 kwietnia 2011, 18:38 / sobota
Paradoksalnie moze to i dobrze ze przegramy 0:3 a nie 0:1, bo jak słuchałem Kafara po meczu z Legią, to zastanawiałem sie kiedy przestanie bujac w chmurach.

Nie ma już tłumaczenia po takim laniu, od dłuższego czasu Lechia gra słabo, szczególnie razi indolencja strzelecka. Małkowski jak najbardziej na ławkę, a brak prawdziwych wzmocnień w zimę obnaża sie już teraz. Trzeba wstrząsu aby coś sie zmieniło i mam nadzieje ze ta kompromitacja bedzie wystarczająca dla Kafara aby zejsc na ziemie.

TYLKO LECHIA!
9 kwietnia 2011, 18:39 / sobota
jozin to orkana rumia AVE. Stary kurwa Ty sie spodziewałes ze my jeszcze wlake z Wisłą nawiążemy??? Ogarnij sie. 8 lat temu bylismy w gównie. Jak nas Kafar przejmował bylismy w małej sraczce. Mielismy pewny spadek a teraz uwazaja nas za faworytów ligi oraz doceniaj ładną gre! Sam sie wysli do Kaszubii. Wyjebac Buvala i tyle. Powrót Buzały i Kaczmarka. i mysle ze mozna ponownie dać szanse Kapsie.
9 kwietnia 2011, 18:39 / sobota
Co ciekawe,w tym sezonie prócz Wisły nikt nie chce widać grać w pucharach każdy robi co może żeby nie znaleźć się na czołowych miejscach ..
9 kwietnia 2011, 18:39 / sobota
o której trening w poniedziałek?
9 kwietnia 2011, 18:39 / sobota
a i jeszcze zrobilbzm cos z Pozniakiem jakies ME bo to co on gra to moze w szczakowiance jaworzno tak grac . ale coz trzeba wierzyc w 3 pkt w nastepnym meczu
9 kwietnia 2011, 18:39 / sobota
Po ostatnich 4 meczach nie spodziewałem się zwycięstwa.Z taka grą remis z Górnikiem będzie sukcesem.Kolejna tragiczna wiosna w naszym wykonaniu.
9 kwietnia 2011, 18:40 / sobota
6 z taka gra to bedzie sukces :-(
9 kwietnia 2011, 18:40 / sobota
Moze dawajmy w pn na trening... O ktorej???
9 kwietnia 2011, 18:41 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2011, 18:41 / sobota
wpisując posty na forum niektórzy piękne dają świadectwo o sobie ... wzywają braci po szalu, grożą, rugają swój klub, jego piłkarzy i trenerów ... rozumiem, że wynik jest straszny, że gra nie idzie, ale na miłość boską opanujcie się trochę. Dobrze ktoś wyżej pisał - jak Kafar wygrał np. z Legią, to był super zajebistym trenerem - kiedy drużynie nie idzie, to można go zjebać, nawrzucać kurew i wywalić z drużyny - podobnie rzecz ma się z piłkarzami. Nie chcę teraz oceniać postawy drużyny - wręcz od tego się wzbraniam. Taka rozmowa pod wpływem emocji nie ma najmniejszego sensu.
9 kwietnia 2011, 18:41 / sobota
do kurwy nedzy !!!!!!!!! ile razy mozna nie potrafic wrzucic pilki w pole karne !!!! no juz mnie kurwica strzela jak wrzucaja ta pilke !!!!!!!!!
9 kwietnia 2011, 18:44 / sobota
hime jak ten kaleczniak Pozniak wrzuca
9 kwietnia 2011, 18:44 / sobota
jedyny plus to komentarze żydkowego spikera :]
9 kwietnia 2011, 18:45 / sobota
Dzisiejsza gra totalne dno :/

Tu juz powinno byc z 5:0 !!
9 kwietnia 2011, 18:45 / sobota
no i co z tego ? przeciez to jest najprostsze co moze byc. Pilka stoi, i nikt mu nie przeszkadza. Niech popelni ten blad raz czy dwa ale nie przez caly mecz...
9 kwietnia 2011, 18:46 / sobota
Kafarski nadszedł twój czas drużyna nie zagrała ani jednego dobrego spotkania na wiosnę .Cieszą zwycięstwa, ale jakże w marnym stylu . Żadnych hitów transferowych . Poźniak to kompletna pomyłka i nawet nie wiem czy był by wzmocnieniem Rezerw . "Fortepian" Przeciętniak, a Vucko myślę, że najlepszy transfery zimy, ale kurwa to żaden hit . Drużyna jak dziś gra ? 0 Zaangażowania, mobilizacji . Powtórka z wiosny . Nie długo Derby więc myślę, że choć ultimatum można dać . Nie taką Lechię chcemy oglądać .
9 kwietnia 2011, 18:46 / sobota
Totalne dno to my gramy od 5 meczy!!!
9 kwietnia 2011, 18:46 / sobota
Kur... pier... wiem że to boli nie tylko was :/ ja przechodzę załamanie w pracy ale co zrobić patrząc na to wszystko brak im ambicji woli walki nie wiem co jest przyczyną ale mam nadzieje że się podniosą jak fenix z popiołu :)
9 kwietnia 2011, 18:46 / sobota
ciekawe kto skasował za poźniaka, bo Bełchatów zrobił na nim dobry interes, a w Lechii to kolejny niewypał transferowy
9 kwietnia 2011, 18:46 / sobota
Lechia podobnie jak Korona straciła swoją moc z jesieni.I co ciekawe też dostali w dupe od żydów 3-0.Coś w tym musi być ..
9 kwietnia 2011, 18:47 / sobota
0:3 to dziś łagodny wymiar kary dla nas, za to co pokazują Biało-Zieloni.
Mecz mógłby się już skończyć bo nie można już na to patrzeć.
MASAKRA.
9 kwietnia 2011, 18:48 / sobota
Wardog zgadzam się z Tobą w zupełności niemożna aż tak bluzgac, ale konstruktywna krytyka typu - gramy naprawde tragicznie w tym meczu, nawet po stracie trzech bramek niechce im sie biegac jest najbardziej na miejscu. A Kafarski przegrał z samym sobą mam nadzieje że wyciągnie wnoski z postawy zespołu i ze swojej postawy, Powtorze po raz kolejny jest mi bardzo przykro że wszscy fani Lechii muszą coś takiego oglądac.
9 kwietnia 2011, 18:49 / sobota
wstyd
9 kwietnia 2011, 18:49 / sobota
Ludzie uspokójcie się i zacznijcie się powoli przyzwyczajać do takich wyników , gra beznadziejnie czytelna gra do boku i wrzutka w pole karne do nikogo no bo kto ma strzelać ? kiedy Lechia zdobyła ostatnią bramkę ???

DNO !!!
9 kwietnia 2011, 18:49 / sobota
Zero ambicji i checi. Tak byc nie moze.
9 kwietnia 2011, 18:49 / sobota
Stałe fragmenty nowaka to przecież padaka aż zęby bolą. Ja bym tam piłkarzy nie winił a Kafar mógłby zostać, tylko niech ich poustawia od nowa, bo ten gówniany 4-3-3 nikogo już w lidze nie zaskakuje. A poza tym za szeroko są poustawiani. od 30 metra zawodnik z piłką nie ma do kogo podac bo Buval pokryty przez 2 obrońców a skrzydła zamiast zagęszczać przedpole to czekaja dzieś koło chorągiewek. Wystarczy zagrać klasycznym 4-4-2, gdzie środek pojkryje dwóch defensywnych obrońców i wtedy z przodu 4 kopaczy może coś ustrzeli.
9 kwietnia 2011, 18:50 / sobota
Powoli,powoli ale na własne życzenie są poza pucharami.Miejmy nadzieję ,że to chwilowa nie moc.Szkoda tylko,że ta nie moc trwa od 5 spotkań.
9 kwietnia 2011, 18:50 / sobota
keanoo co napiszesz teraz????????????????????????????????????????????? ??

Jest super i o co mi chodzi ?????????????????????????????????????????????
9 kwietnia 2011, 18:51 / sobota
Ostatnia bramka padła we Wrocławiu.Strzelił ją obrońca Vućko.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023