Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Cracovia Kraków - LECHIA GDAŃSK 9.04 g. 17:00

strona 9/10

14 kwietnia 2011, 18:43 / czwartek
Mega szkoda, ale było to do przewidzenia. Następne derby chuj wie kiedy będą.
14 kwietnia 2011, 18:44 / czwartek
Jest wyraźnie napisane, że zakaz dotyczy trzech EKSTRAKLASOWYCH meczów. Tak więc wydaje się, że wyjazd na PP jest aktualny.

Inna sprawa, że w związku z tym zakazem powinno nam zależeć by pokazać się w Warszawie w bardzo dobrej liczbie, bo na następny wyjazd przyjdzie nam poczekać..
14 kwietnia 2011, 18:45 / czwartek
no i wpizdu i nasz misterny plan też wpizdu...
14 kwietnia 2011, 18:46 / czwartek
Zakaz mamy na mecze ekstraklasy, więc na Puchar jedziemy,
14 kwietnia 2011, 18:52 / czwartek
Legii mieli zamknąć żylete po incydentach derbowych,jakoś się odwołali od tego może i nam by się udało.
14 kwietnia 2011, 18:58 / czwartek
Tu jest pytanie, ile trwa rozpatrzenie odwołania? Derby są na przełomie Kwietnia i Maja, także jest sporo czasu.. bardzo bym chciał, żeby zawiesili nam zakaz, ale obiektywnie patrząc czarno to widzę..
14 kwietnia 2011, 19:01 / czwartek
legła to ma swoich ludzi w kl, ppnie i lizą im dupy, i są pupilkami mediów więc co ty tu porównujesz
14 kwietnia 2011, 19:01 / czwartek
a co do Kielc to już mało ważny wyjazd, że piszecie tylko o derbach? ehhh....
14 kwietnia 2011, 19:04 / czwartek
Nie tylko Legia się odwołałaodnośnik i to skutecznie. Ten cały Trybunał, to tak łatwo sie nie zbiera. W naszym przypadku to mogą podjąć decyzję nawet w przyszłym tygodniu.
14 kwietnia 2011, 19:05 / czwartek
Ogolnie zawsze Pilka Nozna dla kibicow ale wlasnie mam jedno ale... jezeli my mamy zakaz jechania na wyjazd to dlaczego zydom w takim razie nie zamkneli stadionu? rzucali petardami i roznymi przedmiotami i do tego organizator zle sie przygotowal bo pozwolil na wniesienie petard itp. Ale oczywiscie nie jestem za karaniem klubow tylko podalem taki przyklad. Moim zdaniem ten zakaz to walek na sto, dwa.

Ogolnie moj plan poszedl w pizdu. Chcialem jechac na 3 wyjazdy podczas mojego pobytu w PL. Do Warszawy, Gdyni i Bydgoszczy. Do Wawy nie dam rady, gdynia zakaz a do bydgoszczy nie wiadomo ;/
14 kwietnia 2011, 19:08 / czwartek
Po incydentach w Kownie i w Warszawie był program w TV, w którym udział wzięli prezes PZPN - Grzegorz Lato, Minister Sprawiedliwości i Prezes Ekstraklasy S.A. Na pytanie prowadzącego dlaczego PZPN uchyla kary nałożone przez Ekstraklasę S.A. (kara zamknięcia Żylety) prezes odpowiedział, że od tej pory kluby, które odwołają się od decyzji Ekstraklasy S.A. mogą jedynie liczyć na to, że PZPN jeszcze tę karę zwiększy.
14 kwietnia 2011, 19:11 / czwartek
Powiem tak ci którzy dopuścili się rozwalenia sektora gości na Cracovi niech spierdalają, pozbawiliście nas 3 wyjazdów gratuluje. Tym bardziej boli że za dwatygodnie mecz derbowy a kibiców Lechii tam nie będzie gratuluje durnie. Najpierw pomyślcie zanim coś zrobicie. Sorry ale ostre słowa wtym przypadku się należą.
14 kwietnia 2011, 19:12 / czwartek
ok
14 kwietnia 2011, 19:18 / czwartek
To teraz chyba nie trzeba nikogo specjalnie mobilizować żeby sie zapisać i jechać do Wa-wy, bo runda wyjazdowa się dla nas skończy jeżeli jutrzejszego meczu nie zaliczą, jeżeli zaliczą to tylko Widzew na koniec rundy zostanie.

Sama spierdalaj małolato. Stało się, trudno będzie nauczka na przyszłość.

Buziek dobrze prawisz, jak dostawać zakaz to za coś, a za damski chuj,
bo i tak konsekwencje takie same.
A jak z tymi zakazami osobistymi, prawda, czy farmazon był?
14 kwietnia 2011, 19:20 / czwartek
zydki za wyrywanie i rzucanie krzeselkami, rozwalenie kibli i dym z ochrona dostali 2 mecze zakazu w 2008 a my za jeden grzejnik 3

SKANDAL - inaczej tego nazwac nie mozna
14 kwietnia 2011, 19:21 / czwartek
Duce co do Twojego ostatniego pytania-FARMAZON.
14 kwietnia 2011, 19:24 / czwartek
zydy dostaly 1tys zl i jestem pewny, ze filipiak o taka niska kare sie postaral a sledziki juz sie ciesza bo nie od dzis wiadomo, ze im jest na reke jak nie przyjezdzamy na derby.
Walki w tym kraju NIGDY nie znikna !
14 kwietnia 2011, 19:26 / czwartek
NAtiLG kim ty kurwa jesteś żeby coś takiego mówić ? 2 wyjazdy zaliczone i teraz wielmożna pani mówi.

Niestety takie wyjazdy wiążą się z taki konsekwencjami. Szkoda bo można było tego uniknąć.
14 kwietnia 2011, 19:35 / czwartek
Znasz mnie? Nie więc nie mów ze dwa wyjazdy. Jeśli się niewkurzyliście ze nie pojedziecie za Lechią ok wasz wybór ale ja jestem rozgoryczona że przez niektóre sytuacje spowodowane złym zachowaniem kibiców reprezentujących Lechię, niemoge pojechac, no przykro mi ale tak mam i myślę że wielu innych, również. Ale jak uwazacie . Trudno stało się przebolec można bo się nie ma innego wyboru, ok tylko wkurza mnie takie ciche przyzwolenie że no dobra trudno później pojedziemy coś tam, Taka jest moja opinia i chciałam ją przedstawic,

Podzielam również opinie wielu z Was , że cracovia powinna dostac większą karę za rzucanie petardami i innymi przedmiotami, widac że wydzial dyscypliny już tego niedostrzegł.
14 kwietnia 2011, 19:41 / czwartek
Natalia daj swoje foto.Ile masz lat ?
14 kwietnia 2011, 19:43 / czwartek
14 kwietnia 2011, 19:44 / czwartek
Kluby ukarane w sezonie 2010/11 za zachowanie kibiców:
1. Legia Warszawa - 142 000 złotych
2. Lech Poznań - 56 000
3. Widzew Łódź – 48 000
4. Ruch Chorzów - 35 000
5. Śląsk Wrocław - 31 000
6. GKS Bełchatów - 30 000
7. Wisła Kraków - 29 000
8. Lechia Gdańsk - 27 500
9. Jagiellonia Białystok - 15 000
10. Korona Kielce - 12 000
11. Zagłębie Lubin - 9 000
12. Górnik Zabrze - 8 500
13. Polonia Bytom - 8 000
14. Cracovia - 4 000
15. Arka Gdynia - 3 000
16. Polonia Warszawa - 2 000

Mistrza nie będzie ale walka o podium realna ;]
14 kwietnia 2011, 19:59 / czwartek
Nie będzie gdzie już gonić czołówki, akurat po jutrzejszym meczu (obym się mylił) nasze skórokopy będą na takim samym miejscu jak my być może.

No dobra Nati masz około 10 wyjazdów. Nie chce mi sie szukać twoich wpisów jak miałaś kisiel w gaciach przed i po 1, ale coś koło roku temu.

Stało się źle, ale się nie odstanie i spinaj suty jak coś piszesz, żeby nie napisać za dużo. Takie uwagi to przed lustrem możesz sobie wygłaszać, więc wyluzuj.

Nie tylko ty jeździsz na wyjazdy i nie tylko ty się wkurwiłaś, ale mogłaś to zastawić to dla siebie. 1 zakaz był pewien, 3 to przegięcie, ale trzeba z tym żyć.

Zresztą mamy dobre zgody, które się nie obrażą jak je raz czy dwa w parę osób więcej niż zazwyczaj wspomoże.
14 kwietnia 2011, 20:05 / czwartek
Dobra Duce no trudno stało się i nie odstanie, koniec tematu, to wyjazdów nam nie wroci. Frustracja wzieła górę.
14 kwietnia 2011, 20:08 / czwartek
Proponuje niektórym wrócić do Krakowa posprzątać po sobie, chociaż taki z was będzie porzytek. Nasrałeś to to teraz posprzątaj. I kiedy w końcu takie barany będą ponosić koszty odszkodowań i kar nałożonych na klub.
14 kwietnia 2011, 20:10 / czwartek
picknik a ty po co sie prujesz skoro na wyjazdy nie jezdzisz,swoje propozycje zostaw dla siebie
14 kwietnia 2011, 20:20 / czwartek
Picnick .Nie byłeś, nie widziałeś , to po chuj się wypowiadasz. Pooglądaj sobie lepiej LE, odpreż się, dobrze ci to zrobi.
Też byłem przekonany, że dostaniemy jeden mecz zakazu + kara pieniężna. Ale to ,że pejsowaci nic prawie nie dostali za tą petardę , butelki i inne śruby to jestem mega zdziwiony!! Gdzie ten deelgat, pała jebana miał oczy i uszy?
14 kwietnia 2011, 20:28 / czwartek
''Proponuje niektórym wrócić do Krakowa posprzątać po sobie, chociaż taki z was będzie porzytek. Nasrałeś to to teraz posprzątaj. I kiedy w końcu takie barany będą ponosić koszty odszkodowań i kar nałożonych na klub.''

Picnic, zupełnym przypadkiem byłem na tym wyjeździe i powiem Ci, że sam miałem nerwa ale o ile jestem spokojny człowiek i nic tam ''nie zdziałałem'' to przy moim nerwie i spokojnym trybie życia kurew nie nawidzę i każdy przedmiont, który trafił w żyda i amikowca był oklaskiwany nie tylko moimi dłońmi! Posprzątaj patałachu swój burdel, jaki w życiu narobiłeś a od kibiców wara... kilka osób z Wisły miało być na naszych derbach. Gdybyśmy my odwalili taki numer na inaugracji ryndy między Wisełką a aRĄ to z całą pewnością nikt Nich nawet by nie wspomniał półsłówkiem o takim incydencie w kontekście ''posprzątania po sobie''! mMoralista się kurde znalazł!
14 kwietnia 2011, 20:31 / czwartek
derby w plecy 100%
14 kwietnia 2011, 20:43 / czwartek
Niech piszą odwołanie.Może się uda.Mam nadzieję że Górnik się wlicza na ten zakaz wtedy chociaż Widzew zostanie.

A na derby pewnie się ktoś wybierze :).Teraz to do Warszawy jedziemy.

Chuj z zakazami!
14 kwietnia 2011, 20:58 / czwartek
niektórym widać brak szacunku nie tylko do cudzych ale i do swoich pieniędzy. ciekawe skąd je biorą. lista ancymonów z Krakowa znana to niech płacą 10tys...czemu ma płacić klub? ja chce żeby mój szmal szedł na Lechie a nie na krzesełka i sanitariaty sracovi.
poza tym wszelkie takie zakazy wyjazdów to paranoja i bezsilność, komuną zalatuje.
14 kwietnia 2011, 21:04 / czwartek
Następnym razem, zanim coś napiszesz, to zastanów się kilka razy.
14 kwietnia 2011, 21:16 / czwartek
Picknik i kosiarz sprawy chuligańskie zostawcie innym,za mali jesteście na to.Zapraszam was do zaprezentowania waszego zdania w temacie taktyka Lechii,tu sie możecie wykazać.
14 kwietnia 2011, 21:24 / czwartek
Czytam te wpisy i nie wierzę.Niektórzy jakby mogli zagonili by połowę forum na psiarnię!!!|Stało się,Ci co byli wiedzą jak było tak więc reszta zamiast pisać farmazony lepiej zapisywać się na wyjazd do Wawy!!!Kara nie adekwatna do czynu,dziadki ujebały Lechię do końca rundy jak dla mnie kara i zemsta za NASZ patriotyzm i nienawiść do wszystkiego co czerwone!!!To ich tak boli że Lechia czerwonych dziadków p...rdoli!!!! Panowie a MY swoje.....!
14 kwietnia 2011, 21:50 / czwartek
kiedy odwołanie?
14 kwietnia 2011, 22:03 / czwartek
Jak zwykle, płaczki lamentują a na stadionie pewnie cicho siedziały i klaskały jak ktoś coś rozjebał bo wszyscy klaskali.

Nie ma to jak sprawiedliwość... Legia za rzucanie racami na boisko, ani jednego meczu zamknięcia nawet samej Żylety, my za rozjebanie paru kibli 3 mecze.... ah te układziki
14 kwietnia 2011, 22:42 / czwartek
Najbardziej przezywaja to ci ktorzy i tak relacje ogladaja przed komputerem i gowno tam wiedza co sie dzialo na wyjezdzie wiec miom zdaniem nie ma co w ogole komentowac wpisow takich konfidentow.
14 kwietnia 2011, 22:55 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 kwietnia 2011, 23:00 / czwartek
Zakazem sie przejmujemy ale sie stalo i sie nie odstanie trzeba nad tym przejsc do porzadku dziennego a jak chcesz zmian to wskaz winnych palcem a nie na forum sie wyplakujesz.
14 kwietnia 2011, 23:01 / czwartek
Picknik ale napisz mi,po co zajmujesz stanowisko skoro cię tam wogóle nie było ?? Możesz mi wytłumaczyć ?? Nie wiesz,nie widziałes,nie pisz.Brakuje jeszcze wpisu tęczowego krzysia w temacie heh
14 kwietnia 2011, 23:09 / czwartek
Picnick czy pipka jak cię zwał tak zwał, skoro u nas na mecz może wejść każdy, a ciebie to tak boli to dogadaj się z klubem,komendą, weź listę ewentualnie zdjęcia osób z zakazami i stań przed bramą i szukaj,może uda ci się kogoś wytropić, ale to by była dla ciebie gratka wow , może w gazecie jakaś wzmianka by się znalazła o twej pięknej inicjatywie . Może nawet jakiś służbowy karnet dostaniesz i w delegacje na wyjazd jakiś pojedziesz, to by było dla ciebie dopiero przeżycie.
14 kwietnia 2011, 23:25 / czwartek
A ja mam głęboko wypierdolone w tych co rozjebali, w tych co klaskali, w tych co płaczą, w tych co te kary nakładają. Ja jestem częścią LECHII, LECHIA jest większą częścią mnie! Powiedzcie mi, wszyscy kurwa! Kto mi zabroni jechać do śledzi, scyzoryków czy chuj wie gdzie jeszcze? KTO SIĘ PYTAM?! Jebany leśny dziadek, milicja? W dupie to mam.

JA JESTEM ZAWSZE TAM...!
14 kwietnia 2011, 23:34 / czwartek
Uff, jak dobrze, że rewolta pikników jest tylko w internecie...
Swoją drogą śledziom kamień z serca - zawsze dostawali sraczki na myśl, że Lechia ich odwiedzi.
15 kwietnia 2011, 00:13 / piątek
po co te płacze co niektórych, jak tej Nati co ma 3 wyjazdy.
STAŁO SIĘ I SIĘ NIEODSTANIE, a co tych durniów - to powiem tak, uważaj co mówisz dziecinko, bo tak naprawdę jeździsz zbyt krótko żeby móc rzucać takie słowa. Pojeździj, naucz się kilku rzeczy i wtedy tutaj rzucaj obelgami

CHUJ Z ZAKAZAMI!
15 kwietnia 2011, 00:33 / piątek
Będziemy sie licytowac kto ma ile wyjazdów. Faktem jest że nasi kibice sie źle zachowali w Krakowie i o to mi chodziło a to że wyraziłam to dobitniej, no coż tak wyszło. Kary są jakie są , koniec tematu, co sie stało to się nieodstanie. ok. Sprzeczki i licytacje kto jest bardziej zasłuzonym kibicem, Derbów i kolejnych 2 meczów nam nie wrócą. Pozdrawiam.
15 kwietnia 2011, 00:51 / piątek
Jak ja to czytam to aż mnie krew zalewa.Natalia przynajmniej jeździ na wyjazdy.Była też na Groclinie gdzie było 200 osób ledwie a większość płaczków to pewnie jedynie w Poznaniu byli no i może na Legii i mają najwięcej do powiedzenia.Skończcie już bo szkoda aż tego czytać.Stało się i tyle.Lepiej teraz się zapisujcie na PP.

Można też wysunąć teorie że jeździli specjalnie po to by bilet na derby dostać a teraz wielkie oburzenie.

Jak zauważyła większość zapewne Ci co byli w Krakowie nie udzielają się na ten temat bo nie ma po co wylewać żali na forum.
15 kwietnia 2011, 01:47 / piątek
a jak ktoś ma jakieś ale to może na najbliższym meczu u Nas czy też wyjeździe na PP podbić tu i tam i powiedzieć co go boli, to na pewno sobie wyjaśni z pewnymi osobami kilka kwestii. Przestańcie lamentować i tyle.
AVE LECHIA
15 kwietnia 2011, 02:50 / piątek
Dno i trzy metry nizej. I nie codzi mi o pzpn, a o to forum. Pisac odechcialo sie juz dawno, a teraz odechciewa sie nawet czytac.
15 kwietnia 2011, 03:38 / piątek
Wszystkim, którym tak nagle się przypomniało o konieczności jeżdżenia na mecze wyjazdowe proponuję przejrzeć terminarz najwyższej klasy rozgrywkowej pod kątem meczów Wisły Kraków lub Ślaska Wrocław. Lub dowiedzieć się gdzie i kiedy gra Gryf Słupsk.
15 kwietnia 2011, 09:00 / piątek
jak tak bardzo będzie wam brakowało wyjazdów to wio do młyna i w srodę do warszawy, a nie tylko płacz że do gdyni nie pojade
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021