Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Fani pamiętają - Piątek godz.18 Budynek Solidarności

strona 3/3

9 kwietnia 2011, 00:23 / sobota
A ja sie z duchrm nie zgodze:) wg mnie david i surma
9 kwietnia 2011, 00:24 / sobota
No może. To w sumie wychodzi 4:0.
9 kwietnia 2011, 00:31 / sobota
Jakby jeszcze buval strzelil to by bylo 5:0. ..... bajka normalnie
9 kwietnia 2011, 01:46 / sobota
Do wszystkich lewackich psów które szczekaja żeby Lechii nie mieszać z poltyką i nie wykorzystywać Lechii do polityki.
Myślicie że flagi bastion prawicy,a na drzewach zamast liści beda wisiec komuniści,precz z komuną i wiele wiele innych są od tak sobie ?? wiszą żeby wisieć ??
Jebane lewactwo zapytajcie sie pierwszego lepszego piknika w tym kaju o kibiców Lechii każdy słabo ogarniety pikol powie wam,że Lechia to prawica.
9 kwietnia 2011, 02:21 / sobota
Jeśli kiedyś osoby decyzyjne na Lechii będą miały lewackie poglądy to sporo rzeki w Wiśle upłynąć musi ,minimum kilka pokoleń kibiców.Mam nadzieje,że nie doczekam takiej chwili,a narazie póki co lewaki mogą jedynie się wypłakac na forum,karawana będzie jechała dalej
9 kwietnia 2011, 02:28 / sobota
Aha jeszcze chciałem napisać słowo do ludzi otumanionych sprzedajnymi mediami które prowadzą swoją brudną gre,ale też do małolatów :
Prawica to nie jest Pis,to pewne zasady którymi sie kierujesz w zyciu,zasady które charakteryzują ludzi prawych,czas żebyście zaczeli to rozumieć i mysleć samodzielnie.
9 kwietnia 2011, 06:59 / sobota
Przebrnąłem przez trzy strony wątku i chciałbym żeby ktoś kumaty potwierdził, że dobrze zrozumiałem...

Czyli chodzi o to, że Stalin wydał rozkaz zabicia 21 768 obywateli Polski, a potem nie chciał się do tego przyznać, a Putin przygotował zamach na samolot ze śp. Lechem Kaczyńskim i też się nie chce przyznać ?
9 kwietnia 2011, 08:18 / sobota
Butthead- dokladnie, dobrze zrozumiales:) dla mnie laczenie dwoch pojec Katyn i Smolensk to paranoja. Dwie rozne sprawy- Morderstwo i Glupota ludzka. Jakby wsadzic siodlo na swinie i udawac kowboja...
9 kwietnia 2011, 08:53 / sobota
Rolnik do pługa! Bo w tym temacie niewiele rozumiesz.

Butthead i inni:
Zbrodnia w Katyniu w 1940r. - to sprawa oczywista.

Zbrodnia w Smoleńsku w 2010r. - również. Z kimś kto różnicę dostrzega w ilości osób, które zginęły etc., nie podejmuję się prowadzić dalszej, bezcelowej polemiki..

Kłamstwo odnośnie Katynia - tak jak ktoś wyżej napisał przez ok. 30 lat podawano, iż zabójstw polskich oficerów dokonali niemieccy naziści. Rosjanie nadal nie potrafią odtajnić i przekazać Polsce wszystkich (czyt. większości przydatnych) akt wyjaśniających tą zbrodnię.

Kłamstwo odnośnie Smoleńska - to m.in. stwierdzenia polityków i oczywiście "bezstronne" tezy z Czerskiej jak np. miejsce katastrofy zostało przekopane na 4m głębokości, kłótnia na lotnisku Okęcie przed odlotem do Smoleńska pomiędzy gen. Błasikiem, a kapitanem samolotu. Poza tym w tym miejscu kłamstwem jest przede wszystkim manipulacja ludźmi za pośrednictwem mediów, informacje podawane odnośnie prowadzonego śledztwa (czas i sposób ich podawania etc.). Wszystko po to, aby ludziom, którzy "nie wierzą" uściskowi Tuska i Putina przy szczątkach samolotu odebrać prawo do pamięci!
9 kwietnia 2011, 09:12 / sobota
Proponuje odrobine wyluzowac. Sek w tym ze nie wszyscy kibice Lechii podpisuja sie pod tym banerem i trzeba to zrozumiec. Dla mnie jest to bezsensowne mieszanie "pokolen Lechii Gdansk" do polityki. W sensie laczenie Lechii z poglAdami strikcie jednej strony (PIS-u). A nie jestem lewacka swinia ( jak to zaraz ktos napisze ). Swiat to nie tylko tv trwam, Nasz Dziennik jak rowniez nie GW itd. Bardzo osob niezgadza sie z laczeniem tych dwoch dat, w taki sposob jak na banerze( i przeciwnikow nie nalezy opluwac a senzownie wytlumaczyc).
9 kwietnia 2011, 09:45 / sobota
"Sek w tym ze nie wszyscy kibice Lechii podpisuja sie pod tym banerem i trzeba to zrozumiec. Dla mnie jest to bezsensowne mieszanie "pokolen Lechii Gdansk" do polityki"
===============

1. baner nie jest polityczny. Stwierdza fakt, a że komuś prawda nie pasuje to jego problem

2. ważniejsze, odpowiedz na pytanie- co to sa "Pokolenia Lechii Gdańsk"? i co za tym idzie- jaka jest wola tych, którzy stanowią kontynuację owych "Pokoleń"?

"W sensie laczenie Lechii z poglAdami strikcie jednej strony (PIS-u)"
=====

1. prawda jest ponadpartyjna.

2. Lechia to prawica w przeciwieństwie do PiS.

"Bardzo osob niezgadza sie z laczeniem tych dwoch dat, w taki sposob jak na banerze( i przeciwnikow nie nalezy opluwac a senzownie wytlumaczyc)"
=====

nie zgadzasz się, nie przychodz, nie czytaj. Każdy ma prawo do własnego zdania. Również nie wypowiadaj się w imieniu "Pokoleń Lechii Gdańsk". (Co do opluwania poczytaj gw)
9 kwietnia 2011, 09:59 / sobota
Chyba z 90 procent ludzi odbiera ten baner jak butthed, wiec cos w tym jest:)
9 kwietnia 2011, 10:15 / sobota
to dowód ze propaganda działa doskonale - usłużne władzy media obrzydziły ludziom temat, kłamiac już od pierwszych chwil po katastrofie (4 podejscia do lądowania, Sikorski od razu wrecz stwierdził bład pilotów) pozniej co jakic czas stosowano kolejne klamliwe wrzutki aby odwrócic uwage od sedna sprawy a ludzi sceptycznych co do tych jak sie okazało kłamstw - okreslano oszolomami, spiskowcami i oczywiscie PiSowcami; po roku od tej tragedii Tusk oglasza w wywiadzie dla BBC2 ze on od poczatku nie mial zludzen co do tego ze Rosjanie poprowadza to sledztwo rzetelnie - tym samym zdyskredytował słuzalczych pismaków, siebie, cała polityke która prowadzi od czasu kiedy udało mu sie rozdzielic wizyty w Smolensku - ale w mediach o tym praktycznie cisza ---- jezeli to nie jest dowodem na to ze cos tu jest nie tak i ktos z nami gra w chuja to ja nie wiem jakiego bąka w twarz swoich obywateli ma puscic władza zeby do ludzi to dotarło, z tego co widze kibice Lechii nie stanowia wyjatku - ciekawe ilu z nich poszło by na wezwanie Palikota, Tarasa aby troszke ponabijac sie z modlacych sie taruszek a moze odlac sie przy tym na krzyz?
braku fundamentalnej wiedzy tudzien braku szacunku do samych siebie nie wycierajcie sobie geby nie checia do Kaczynskich bo to nie tylko ich sprawa, ani PiS-u; proponuje zeby ludzie którym nie pasuje ten banner wywiesili swoja flage poparcia dla ruchu Autonomii Slaska na najblizszym wyjezdzie do Zabrza - bo przeciez KAczynski to oszolom i dzieli Polakow, dajmy sie wiec tej stronie kibicowskiej trybuny wykazac....
9 kwietnia 2011, 10:17 / sobota
Kit- Jezeli Katyń porownujesz ze Smolenskiem to ty niestety wielu rzeczy nie rozumiesz. Emocjonalne wpisy zostaw dla siebie. Mi po prostu te dwie daty do siebie nie pasuja i tyle. Dla wyjasnienia, moze zrozumiesz. W Katyniu dokonano mordu na Polakach bez ich zgody natomiast w Smolensku zgineli Polacy na wlasne zyczenie- nikt im nie kazal ladowac w takich warunkach...i na takim lotnisku, jak juz wyzej napisalem glupota ludzka! Teraz mozecie pluc jadem. Pozdrawiam i jebac zydow!
9 kwietnia 2011, 10:24 / sobota
Widzę że część nie rozumie o co chodzi.Nie chodzi o porównywanie która tragedia była bardziej dotkliwa dla Polaków Katyń czy Smoleńsk a o KŁAMSTWO które w dużej mierze łączy obie te tragedię
9 kwietnia 2011, 10:31 / sobota
Romano: odnośnik I to chcesz porównać z wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej? Trochę opamiętania.
9 kwietnia 2011, 10:36 / sobota
Romano- nie przesadzaj w tym wszystkim trzeba miec zdrowy rozsadek... Mowienie o zamachu jest mocnym naduzyciem.
9 kwietnia 2011, 10:43 / sobota
Na miejscu Putina zrobiłbym WSZYSTKO, żeby ten samolot wylądował w lesie.

Kto tego nie rozumie, ten ruskiego spojrzenia na sprawę nie znał, nie zna, i znać nie ma zamiaru. Lecz nie jest powiedziane, że... nie pozna.
Bo przyszłość może z sobą przynieść takie niespodzianki, że potem człowiek chodzi i puka się w głowę twierdząc "...gdybym tylko wówczas wiedział to, co wiem dzisiaj, ale ja wówczas byłem głupi...".
9 kwietnia 2011, 11:00 / sobota
"Chyba z 90 procent ludzi odbiera ten baner jak butthed, wiec cos w tym jest:)"

Ciekawe na jakiej podstawie wyliczyłeś? Prowadzisz statystyki? TVN podał sondaż?

ps.
Ci co mają jaja są w drodze do Krakowa.
9 kwietnia 2011, 11:04 / sobota
aha czyli dobrze zrozumiałem... polemizować nie zamierzam...

pozdrawiam WSZYSTKICH... Lechia Forever !
9 kwietnia 2011, 11:14 / sobota
A gdzie ja napisałem że jestem pewny że to był zamach.Chodziło mi o cała otoczkę tego co działo się po katastrofie czyli przekłamania ,kłamstwa i potem próby wybielania zachowania Tuska który dał sie ograć Ruskim co do samego śledztwa i w ogóle zachowywał sie jak pijane dziecko we mgle.Dziwne jest też zachowanie prokuratury której specjaliści nie mogli zbadać wraku samolotu , czarne skrzynki nadal nie wróciły do Polski a oni oglaszają że zamachu nie było.Moze pamietacie ile było dezinformacji w gazetach ktore cała wina obarczały pilotów i gen.Błasika?Słynne już mnożenie podejsc do ladowania których miało być 3-4 itp banialuki
9 kwietnia 2011, 11:30 / sobota
Daleki jestem od forsowania tezy o zamachu, choć i takiej możliwości nie wykluczam, dopóki nie zostaną wyjaśnione wszystkie okoliczności katastrofy (choćby to miało trwać długo).
W tym przypadku ZBRODNIĄ nazywam zaniechania przez rządzących (dotyczy to wszystkich ekip po 1989 roku) wprowadzania w życie procedur zabezpieczających przed taką ewentualnością. Wymiana samolotów, szkolenie personelu, dopuszczenie do jednoczesnego transportu najważniejszych osób w Państwie, etc. Akurat padło na Kaczyńskiego, ale mógł to być którykolwiek z jego poprzedników lub następców. Nic nie zrobiono po rozbiciu się Millera, a później CASY. To jest przerażające. Oszczędności? Śmieszne tłumaczenie w odniesieniu do roztrwanianej przez nieudolne rządy kasy.

Dla mnie ZBRODNIĄ przeciwko Państwu jest zaniechanie działań w celu poprawy jego BEZPIECZEŃSTWA. A z tym mamy do czynienia na każdym kroku - armia, energetyka, przemysł paliwowy, banki, etc.
A Smoleńsk jest kwintesencją tak rozumianej ZBRODNI.

O KŁAMSTWIE smoleńskim nie ma co się rozpisywać - to dzieje się na naszych oczach, każdy wyciąga własne wnioski.
9 kwietnia 2011, 11:43 / sobota
Rolnik: „W Katyniu dokonano mordu na Polakach bez ich zgody...” - tu się zgadzam.

Rolnik: „... natomiast w Smolensku zgineli Polacy na wlasne zyczenie...” - w Smoleńsku zginęli Polacy na życzenie ich własnych elit. Ironią losu jest fakt, że zginęli między innymi ci, którzy temu mogli zapobiec - patrz mój poprzedni wpis.
9 kwietnia 2011, 11:46 / sobota
Brawo dla organizatorów całej akcji.
9 kwietnia 2011, 11:50 / sobota
tusk z putinem buzi buzi w smolensku i tera im kurwa Lotos sprzeda eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
9 kwietnia 2011, 12:13 / sobota
kłamstwa naszego rządu + kłamstwa rosjan+kłamstwa służalczych mediów=kłamstwo Smoleńskie
9 kwietnia 2011, 12:37 / sobota
Prościej sie tego wytłumaczyc nie da,zacytuje kolege verde ,,Mądrej głowie dośc po słowie,nie każdy ma mądrą,życie''
9 kwietnia 2011, 12:51 / sobota
Kurwa....niech mnie ktoś uszczypnie... Ta podmieniona tablica chyba wszystkim niedowiarkom otworzy OCZY !! Aż się zagotowałem !!!
9 kwietnia 2011, 12:54 / sobota
no bez kitu
9 kwietnia 2011, 13:12 / sobota
Mnie już chyba nic nie zdziwi, a jednak...

odnośnik
9 kwietnia 2011, 13:13 / sobota
Ale tu pisiorów...., ale ja mam ich w dupie
PRECZ Z KOMUNĄ!!!!
9 kwietnia 2011, 13:32 / sobota
Hejnał:"Chyba z 90 procent ludzi odbiera ten baner jak butthed, wiec cos w tym jest:)"

Ciekawe na jakiej podstawie wyliczyłeś? Prowadzisz statystyki? TVN podał sondaż?

ps.
Ci co mają jaja są w drodze do Krakowa."

Statystycznie obdzwoniłem 10 mieszkańców górnych tarasów Gdańska:)

A co do jaj.... A Ci którzy są już w Krakowie to jaj nie mają???
9 kwietnia 2011, 14:04 / sobota
Co do Tablicy - Komorowski z Tuskiem zaintonują znaną przyśpiewkę kibicowską:

NIC SIĘ NIE STAŁO !!! POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
9 kwietnia 2011, 14:18 / sobota
Rolnik, butthead - wątek dotyczy baneru na Budynku Solidarności. Butthead oznajmił, że przeczytał wszystkie wpisy w dyskusji, ale moim zdaniem wyciągnął błędne wnioski, Rolnik - Ty go w błędnym stanowisku poprałeś.

Rolnik obejrzyj zdjęcie baneru i wtedy przeczytaj jeszcze raz mój wpis + jak na zawołanie masz dziś jeszcze jedno zdarzenie, które możesz zapisać po stronie tzw. "kłamstwa smoleńskiego" tj. wymiana w nocy tablicy przez Rosjan. Sprawa Katynia i Smoleńska będą już zawsze ze sobą związane, choć widzę, że Ty wyraźnie nie możesz tego pojąć..

Jeżeli nadal, mimo to - będziecie pisać o zamachu, lub też o tym, że 96 osób zginęło na własne życzenie (sic!) to zdecydowanie nie zrozumieliście całej inicjatywy!
9 kwietnia 2011, 22:08 / sobota
Filmik z prezentacji baneru odnośnik
10 kwietnia 2011, 10:19 / niedziela
Kibice Lechii zawsze byli patriotycznie nastawieni do ojczyzny. Zawsze twardo stawiali opór tym co gnębili własny naród. To co robia nasi koledzy jest kapitalne. Bardzo im dziękuję, właśnie za takie wystąpienia i pokazanie, że kibice to nie tylko stado nakręcanych baranów. To, że jesteśmy kibicami piłki nożnej to nie znaczy, że mamy milczeć. Mamy pokazywać, że historia naszego narodu jest nam znana i nikt nie będzie nam narzucał co mamy robić.
Do dziś wielu kibiców należy do Solidarności i dobrze, że chodzą dopingować swój klub. Legia Warszawa ma swoje "Powstanie Warszawskie" więc zróbmy wszystko aby pokazać światu, że my na Lechii mamy swoją "Solidarność". I takie i tylko takie wartości powinniśmy pokazywać innym bo jest to fenomen naszych czasów i musimy to szanować i pielęgnować. Jeśli tylko będzie trzeba na pewno będę za biało-zieloną "Solidarnością".
10 kwietnia 2011, 10:28 / niedziela
Baner jest zajebisty i daje do myślenia. Media popsuły atmosferę, tam nie ma polityki, tam jest historia. Historia dwóch tragicznych zdarzeń: Ludobójstwa na narodzie polskim i tragedii w katastrofie lotniczej. Dobry napis i wyrazisty. Historia splotła razem dwa wydarzenia, odległe w czasie ale zdarzyły się na tej samej ziemi. Nie można ich rozdzielać. Brawo Lechia, tak trzymać. Do boju....
10 kwietnia 2011, 21:07 / niedziela
Niewiem jak mam się odnosic to tego baneru każdy ma swoje poglądy i może je wypowiadac. Moim zdaniem na podstawie przestudiowaniu obydwu wydarzeń. Niemożna łączyc tych dwóch spraw tym bardziej że wczoraj dał tego wymowny wyraz, Pan Roman Skomski , który powiedział że to zupełnie inne sprawy i niemożna ich łączyc. Na razie łaczy je jedynie miejsce w , którym wydarzyła się wielka tragedia 2010 i 1940 roku . Baner można odbierac na rózne sposoby oczywiscie daje do myslenia ale ja osbiscie odbieram to negatywnie gdyż jak tutaj powiedzieli moi przedmówcy jest to bardzo kontrowersyjne i moze zostac użyte przez polityków aby osiągneli swój cel, a myśle że inicjatywa ludzi która stworzyła ten baner była oczywiscie inna. To jest moja subiektywna opinia. Śledztwo się nie skończyło więc prosze was wstrzymajmy się z ocenami. I podpis na banerze pokolenia Lechii Gdańsk to cała Lechia czy jak mają to ludzie odbierac, są ci którzy zgadzają sie z tym banerem a są Ci którzy się znim niezgadzają a równie kibicują Lechii od wielu lat i się znią bardzo identyfikują. więc jak to z tymi pokoleniami ?
Proszę o nie bluzganie bo nie mialam na celu nikogo obrazic.
10 kwietnia 2011, 22:19 / niedziela
Nie można łączyć tych 2 wydarzeń, są zasadnicze różnice. W 1943 Polacy i osoby wielu innych narodowości robiły ekshumację, badania i identyfikację ofiar Katynia. W Smoleńsku sekcję zwłok przeprowadzali jedynie nasi rosyjscy przyjaciele bez polskich biegłych. Co prawda ciała wróciły do kraju jednak nie otworzono żadnej trumny co oczywiście oznacza brak jakiejkolwiek sekcji. Tak więc są zasadnicze różnice.
10 kwietnia 2011, 22:27 / niedziela
10 kwietnia 2011, 22:54 / niedziela
Pytanie zasadnicze czy osoby wypowiadające się umieją czytać ze zrozumieniem?
Na banerze widnieje "Zbrodnia kłamstwa", więc wzywam wszystkich płaczących o zaangażowaniu w kampanie PiS-u do odpowiedzi na kilka pytań:
Czy mord w Katyniu był i dalej jest zakłamywany i relatywizowany rzekomym ludobójstwem na czerwonoarmistach w 20 roku?
Czy uważasz że strona rosyjska w opublikowanym raporcie ogłosiła prawdę, całą prawdę i tylko prawdę?
Czy nas Polaków politycy, a za nimi media okłamywały na temat przebiegu lotu?
Czy uważasz że obecny sposób prowadzenia śledztwa prowadzi do ujawnienia prawdy(jakakolwiek by nie była) na temat tej tragedii?
Jeśli odpowiecie na nie uczciwie i po przemyśleniu to dojdziecie do wniosku że zbrodnia kłamstwa wciąż jest popełniana, nie tylko przez państwo rosyjskie niestety.

Odpowiadając na post Natalii można jak najbardziej łączyć te dwie tragedię w wymiarze postępowania państwa rosyjskiego(czy to ZSRR czy Federacji Rosyjskiej) nic się nie zmieniło, wciąż jest odsuwanie od siebie odpowiedzialności(w 43 winni byli Niemcy, dziś winni są Polacy), wciąż jest utrudnianie dostępu do dowodów, wciąż są wywierane naciski na świadków.
10 kwietnia 2011, 23:00 / niedziela
Najbardziej zalosne jest to,ze nikt nie reaguje na zachowania mordercow,klamcow,tylko na tych,ktorzy sie im przeciwstawiaja.
10 kwietnia 2011, 23:05 / niedziela
NAtiLG
10 kwietnia 2011, 21:07 / niedziela

"Śledztwo się nie skończyło więc prosze was wstrzymajmy się z ocenami."

: ))

o jakim śledztwie piszesz ? : )
10 kwietnia 2011, 23:35 / niedziela
"Dzisiejsze uroczystości to klęska JarKacza 7 tys pod pałacem to mniej niż na meczu Korona-Wisła. Tak się kończy upolitycznianie katastrofy."
I to chyba wystarczy, dobranoc.
11 kwietnia 2011, 00:06 / poniedziałek
Temat jest o banerze Lechii nie o Jarku i o 7 tysiącach pod pałacem,to jest norma że tęczowy pisze nie na temat
11 kwietnia 2011, 11:00 / poniedziałek
Najpierw tęczowy zgłaszał głośne pretensje o upolityczniony baner,po czym sam jątrzy i podburza w temacie politycznymi podjazdami.Mały człowiek z jeszcze mniejszym mózgiem.
11 kwietnia 2011, 12:17 / poniedziałek
głos cadyka odnośnie tablic:
odnośnik
teraz tęczowy wiesz jakie jest jedynie słuszne stanowisko!
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025