Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Oceny zawodników Cracovia - Lechia

strona 1/1

9 kwietnia 2011, 18:51 / sobota
"RYCERZE WIOSNY" epizod 2

Małkowski- 0 (won do rezerw kulfonie wielka gwiazda)
Pietrowski- 2
Bąk- 5
Vućko- 5
Andriuskevicius- 3
Surma- 5
Nowak- 5
Traore- 6
Lukjanovs- 3
Buval- 3
Dawidowski- 3
Deleu- 3
Popielarz- 5
Poźniak- 1

Kafarski - 0 !!! ciekaw jestem jak dlugo murinhio bedzie jeszcze grac ta wspaniala taktyka, jak przegra derby i nie awansuje do finalu PP niech wraca do Kaszubii, dosyc tego cyrku jeszcze ta swoja uparta mozgownica doprowadzi nas do spadku jak wiosna bedzie wygladac tak jak w poprzednim roku
9 kwietnia 2011, 19:24 / sobota
Małkowski- 0 Ławka mu sie przyda
Pietrowski- 0 w Dolcanie ząbki moze coś by ugrał
Bąk-4
Vućko- 5
Andriuskevicius- 3
Surma- 5
Nowak- 5
Traore- 6 jesli dalej bedzemy tak słabo grali to sie chłopak zmarnuje
Lukjanovs- 3
Buval- 1 dno
Dawidowski- 4
Deleu- 3 wiekszy pozytek byłby z niego na drzewie(runda wiosenna)
Popielarz- 5
Poźniak- 1 juz wiem czemu nie chcą za niego zapłacic
9 kwietnia 2011, 19:34 / sobota
Małkowski- 0 (Kapsa wróć!)
Pietrowski- 2
Bąk- 3
Vućko- 5
Andriuskevicius- 3
Surma- 5
Nowak- 3 (dośrodkowania 1)
Traore- 6
Lukjanovs- 3
Buval- 3
Dawidowski- 3
Deleu- 3
Popielarz- 5
Poźniak- 1

Kafar - 1 (za brak właściwych wniosków po meczu z Legią)

TYLKO LECHIA!
9 kwietnia 2011, 19:45 / sobota
Zadałbym jedno pytanie co drużyna robiła między 19 marca a 2 kwietnia kiedy były dwa tygodnie przerwy na kadrę???bilans po tych dwóch tygodniach jest taki 3 mecze 3 przegrane 0 strzelonych bramek 4 stracone.a za chwile mamy u siebie wisłę legie polonię lecha i areczke na wyjeździe!!!!
9 kwietnia 2011, 19:45 / sobota
MENDA, Ludwiczek i Cygnus -10 za pełen profesjonalizm, baczną obserwację meczu, a za umiejętność liczenia do 10 dam wAM pełne 2
9 kwietnia 2011, 19:51 / sobota
MENDO:
Proszę uzasadnij notę za ten mecz dla Pietrowskiego.
9 kwietnia 2011, 20:05 / sobota
Faktycznie Pie Lechia grała dzis rewelacyjnie 10 pkt dla kazdego dla ciebie tez
9 kwietnia 2011, 20:07 / sobota
moge miec -10 byle Lechia miała 3 pkt w meczu.
Niestety za 0:3 nie ma powodu do chwalenia kogokolwiek.

TYLKO LECHIA!
9 kwietnia 2011, 20:11 / sobota
Ludwiczek:
Nota Pietrowskiego i ,,prześmieszne jej uzasadnienie'' za ten mecz świadczy dobitnie jak się na piłce znasz.. Do Ząbek kibicować ,,ekspercie''!
9 kwietnia 2011, 20:12 / sobota
Małkowski- 1 (Nie wiem co mu się stało, ale kurwa zapomniał jak się broni. 1 dostał za to, że dał się trafić piłką i nie było 4:0)
Pietrowski- 2 (Masakryczna ilość strat, zero przyjęcia piłki nie mówiąc już o kopnięciu jej prosto)
Bąk- 3 (słaby mecz, przegrywał strasznie dużo pojedynków 1vs1)
Vućko- 5 (Kilka razy dał się ograć, ale ogólnie najlepszy na obronie)
Andriuskevicius- 3 (bezbarwny występ)
Surma- 5 (grał nieźle, ale nie miał z kim)
Nowak- 4 (Nie wiem co się z chłopem dzieje, ma jakieś przebłyski, ale to za mało)
Traore- 6 (Jedyny któremu coś się chciało, tracił piłki jak wszyscy, ale bez niego nie mamy siły i tak słabego ognia)
Lukjanovs- 4 (starał się, ale czasami był sam na skrzydle i nie miał komu tej piłki dorzucić/podać)
Buval- 3 (ON NIE MA Z KIM GRAĆ Z PRZODU)
Dawidowski- 3 (nie nadaje się na pierwszą jedenastkę, stara się, walczy, ale lepiej mu to wychodzi na zmęczonym przeciwniku)
Deleu- 1 (ME albo rezerwy, wprowadzanie go w czasie meczu odczułem jakos sabotaż)
Popielarz- 4 (starał się, pokazywał i coś tam biegał, ogólnie widać braki w ograniu)
Poźniak- 2 (Jeden za to, że raz dał się sfaulować, a drugie jeden na zachęte, ogólnie Buziemu to on może wiązać sznurówki)

Kafarski - CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ!! Przegrywamy, a Ty wprowadzasz za obrońcę obrońcę :/ I to jeszcze Deleu który nie MA PRAWA GRAĆ W PIERWSZYM SKŁADZIE.
9 kwietnia 2011, 20:13 / sobota
dźwignięcie mojego posta było zbyt ciężkie, ale w sumie aż cud bierze, że co poniektórzy po rodzaju wpisów, w ogóle potrafią wysyłać takowe.
9 kwietnia 2011, 20:42 / sobota
Pietrowski DNO !!!! troche obiektywizmu
9 kwietnia 2011, 20:50 / sobota
no właśnie Ludwiczku, obiektywizmu, nie sympatii i antypatii do kogokolwiek..
9 kwietnia 2011, 20:52 / sobota
Małkowski- 2
Pietrowski- 6
Bąk- 3
Vućko- 4
Andriuskevicius- 3
Surma- 3
Nowak- 3
Traore- 4
Lukjanovs- 3
Buval- 2
Dawidowski- 2
Deleu- 2
Popielarz- 3
Poźniak- 1
9 kwietnia 2011, 21:10 / sobota
Pietrowski dzisiaj najlepszy, a "eksperci" (Ludwiczek, MENDA, 123, Cygnus) po prostu zazdroszczą mu.
9 kwietnia 2011, 21:16 / sobota
Małkowski- 0 (nie wiem co ten inwalida robi w bramce)
Pietrowski- 1 (punkt za to że od Srałkowskiego nikt nie mógł być słabszy)
Bąk- 2 (bez komentarza)
Vućko- 4 (marny występ ale na tle pozostałych bez dramatu)
Andriuskevicius- 3
Surma- 1
Nowak- 2
Traore- 5
Lukjanovs- 3
Buval- 1 (Maca się czarny bo głowie nic nie robi)
Dawidowski- 1 (Powinien grać w drużynie anemików, Ci też co rusz się przerwacają jak widzą piłkę)
Deleu- 0.5 (Weź człowieku wróć do tej A-Klasy brazylijskiej)
Popielarz- 3
Poźniak- 1 (W kopalni to on może doczegos się przyda ale niech nie gra w piłkę)

Kafarski - Niech ten Koalo-podobny wybryk oszczędzi wstydu i niech wraca na Kaszuby orać pole Małkowskim.
9 kwietnia 2011, 21:23 / sobota
jest czego:) jesli tak ci sie podobał daj mu 11,5 dla mnie jest cieki jak dupa weza i nic tego nie zmieni ta nota którą mu wystawiłem jest tylko i wyłącznie moim odczuciem po dzisziejszym meczu i nie musicie tutaj szpanowac jacy to wy jestescie znawcy jesli chcecie zeby w Lechii takich Pietrowskich było wiecej to bardzo nisko mierzycie .Dziekuje Dobranoc
9 kwietnia 2011, 21:32 / sobota
Małkowski- 0(pizda nad pizdami)
Pietrowski-mniej niż zero
Bąk- 4
Vućko- 4
Andriuskevicius- 4
Surma- 4
Nowak- 3
Traore- 6(jeden który coś gra)
Lukjanovs- 3
Buval- 000000000(chowa się za obrońcami)
Dawidowski- 00000(dno z gównem po same uszy)
Deleu- 4
Popielarz- 4
Poźniak- 2

Ja się pytam gdzie jest atak!!!!!!!!!!!!!
Buzała,Kaczmarek,Marek z Moreny:-) po chuj nam w Lechii mamy lepszych jak widać.
9 kwietnia 2011, 22:01 / sobota
Wysyp ekspertów i płaczków,Pietrowski jebany dla zasady bo Rogala nie ma,
a zresztą watek zajebany bużkowi.Jak chłop wroci z Krakowa to napisze a teraz temat do wyjebania;-)
ps Litwin 4 chyba za asystę przy 3 bramie - ot znawcy i eksperci z Bożej łaski;-)
9 kwietnia 2011, 22:08 / sobota
Nie można patrzeć na zawodnika przez pryzmat jednego meczu i mieć cały czas to samo zdanie na jego temat. Każdy mecz jest inny i postawa zawodników też jest różna. Nie wiem za co Traore dostaje takie wysokie noty skoro nic nie zrobił, żadnego celnego strzału na bramkę ... chyba, że liczymy trybuny to inna bajka?! Macie wyrobione o Traore dobre zdanie i takie zostaje pomimo, że gra padake !! Dzisiaj Pietrowski na tle całej drużyny zagrał bardzo poprawnie, ale on sam meczu nie wygra. Ale tak to jest jak oceniają piłkarzy "eksperci" którzy spełnili się jako "piłkarze".
9 kwietnia 2011, 23:44 / sobota
Tu się akurat zgodzę z przedmówca....Pietrowski dzisiaj dawał z siebie ile mógł..nie wyszło no trudno ale próbował...Traore słabiutko-jak cala reszta. I za co wy dajecie Surmie tyle pkt..?? w ogóle niewidoczny wszystko co szlo środkiem prowadził Nowak. Juz od kilku meczy chłop ma kilka podań w meczu i to za każdym razem do tylu...a tak to drepta gdzieś po środku boiska...
10 kwietnia 2011, 07:32 / niedziela
Małkowski- 1
Pietrowski- 6
Bąk- 2
Vućko- 4
Andriuskevicius- 4
Surma- 4
Nowak- 3
Traore- 4
Lukjanovs- 3,5
Buval- 2
Dawidowski- 2
Deleu- 1
Popielarz- 3
Poźniak- 2

@d.g. mnie zwisa kto założy temat, jeśli pojawia się w nim co najmniej 5 osób oceniających to mi wystarcza ;]
Co do Pietrowskiego dziś zaprezentował się dobrze, a przynajmniej z trybun wyglądał całkiem przyzwoicie, jako jedyny w drużynie
10 kwietnia 2011, 12:50 / niedziela
Tak się składa, że byłem na meczu i gra Pietrowskiego mnie irytowała jak nigdy... Co do Andriuškevičiusa, owszem zaliczył asystę przy 3 bramce, ale ten mały murzynek z cracovii jest w chuj szybki i tutaj raczej bym go nie winił. Nikt go nie asekurował i tu jest problem.
10 kwietnia 2011, 16:14 / niedziela
123 a kto niby miał go asekurować..?? jakiś super mega giga defensor....??/ to jest jego zadanie którego z resztą nie wykonał...
10 kwietnia 2011, 16:16 / niedziela
O ile dobrze pamiętam to akcja poszła z naszej prawej strony a nie z lewej na której biegał Andrius więc chyba ktoś inny odpowiadał za ta strone.
10 kwietnia 2011, 16:34 / niedziela
Oglądając jeszcze raz akcje na 3-0 staram się zrozumieć tych którzy winą obarczają Andriu za jej utrate i nie mam podstaw aby się przychylić do Ich opinii.Wyraźnie widać,że to Pietrowski nie zdążył za Saidi,jedyne co mógł zrobić Litwin to wykosić równo z trawą negra za co by otrzymał czerwień jak nic.Ciekawe kogo wtedy Kafar by wystawił z Żabolami?
10 kwietnia 2011, 18:28 / niedziela
Fortepiana
10 kwietnia 2011, 18:29 / niedziela
czego sie czepiacie pietrowskiego nie bylo tak zle
malkowski dal dupy i tyle juz po legii powinien go posadzic na lawie
a pietrowski na pewno zagral lepiej niz deleu
10 kwietnia 2011, 20:07 / niedziela
Co by nie mówić o Pietrowskim to akurat wczoraj był to nasz najlepszy grajek.... i wcale nie jest to ironia...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451