Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 15.04 pt. godz 20

strona 1/6

10 kwietnia 2011, 14:16 / niedziela
Kafarski koniec tego cyrku masz wystawic druzyne normalnie z dwoma napastnikami

___________Kapsa__________

__Bąk__Janicki___Vucko__Andriuskevicius__

_______Surma___Nowak(Bajic)______

_Wania ___________________Traore__

_______ Buval___Sazankou(Dawid)___
10 kwietnia 2011, 14:24 / niedziela
Przynajmniej jest alternatywa jeśli chodzi o transmisję.. jak po 20 minutach będziemy przepierdalać 0-3 to można się przełączyć na Wisła-Bełchatów..

Dobra, a poważnie to trzeba wyjść w ustawieniu 4-4-2 i w końcu przestać się popisywać jacy to my jesteśmy zajebiści bo nam kilka akcji wyszło tylko wziąć się do roboty i walczyć. Chcę widzieć Lechię gryzącą trawę, ma być widać na boisku, że im zależy. Nawet jak przegramy to po walce, a nie jak wczoraj!
10 kwietnia 2011, 14:51 / niedziela
Osobiście podejżewam,że mimo wszystko może to być najłatwiejszy mecz w tej rundzie.
10 kwietnia 2011, 20:36 / niedziela
Incoqnito zgadzam się z Tobą. Na chwilę obecną nie ma w naszej lidze drużyny, która bałaby się meczu z Lechią (no może poza śledziami). Dlatego uważam, że czas aby ktoś nas wreszcie zlekceważył. Może przystępując do meczu jako kandydat do porażki będzie nam się grało łatwiej. Najbliższa okazja aby to sprawdzić nadaży się już w piątek, bo nie ukrywajmy to gospodarze są zdecydowanym faworytem.
10 kwietnia 2011, 20:40 / niedziela
MENDApospolita, wypierdalaj sledziu.
10 kwietnia 2011, 20:53 / niedziela
I ten mecz potwierdzi lub zaprzeczy teorii o puszczaniu meczów, byleby za daleko nie zajść w lidze ,o której niektórzy łącznie ze mną pisali. Nie chodzi nawet o sam wynik, bo tu mogą się różne rzeczy zdarzyć, chodzi o gryzienie trawy, nastawienie do meczu, o to, czy będą chcieli strzelać gole, a nie chować się wzajemnie za sobą, jak ostatnio.
10 kwietnia 2011, 21:25 / niedziela
W chwili obecnej Lechii brak "kręgosłupa" . Tłumaczcie sobie to jak chcecie .
W styczniu rozmawiałem z bratem byłego kiedyś trenera Lechii .
Według jego teorii spiskowej powinniśmy większość meczy szczególnie na wiosnę
przegrywać . Nieobiektywnie więc stawiam na Górnik-Lechia 2:0 .
Dla pierwszych trzech typujących (18 lat ukończone ) prawidłowy wynik stawiam 2 kolejki piwa w Scruffy Murphy + DVD Video Lechii z lat 2008-2010 tuż po meczu w lokalu .
10 kwietnia 2011, 21:36 / niedziela
A się zabawię i dam 2-0 dla Górnika ;)
10 kwietnia 2011, 21:44 / niedziela
Podejmę rękawicę ale z małym hendi ;]

1:2 lub 0:2 dla nas.
10 kwietnia 2011, 21:46 / niedziela
hmm:)
1:0 Dla Górnika
Bardzo chciałbym się mylić więc .

Lechijko tylko zwycięstwo !!
10 kwietnia 2011, 21:49 / niedziela
obstawiam remis 0:0 lub po 1, mysle ze dalej bedzie marazm w przodzie, natomiast Górnik mimo wszystko zagra z respektem i remis uda sie wywieźć.

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2011, 21:50 / niedziela
Choć nieczego nie wygram ze względu na wiek, to stawiam: 2:3 dla nas. A na pewno wygramy różnicą 1 bramki.
10 kwietnia 2011, 21:53 / niedziela
3-1 dla Biało Zielonych ;)
10 kwietnia 2011, 22:04 / niedziela
2-1 dla Górnika. Bramka dla nas po samobóju jakiegoś z piłkarzy Zabrzan.
10 kwietnia 2011, 22:12 / niedziela
sami optymiści jak widzę, teraz to gramy w kolejce o czołówkę albo okupancję dolnej części tabeli do końca sezonu, nie ma zmiłuj trzeba to wygrać ładnie brzydko po samobuju ale wygrać
10 kwietnia 2011, 22:18 / niedziela
O czolowke to gramy juz od 3 kolejek, lecz tylko dzieki wynikom innych jestesmy tam gdzie jestesmy. Dla mnie wazniejszy jest rewanz pp, i w meczu z gornikiem moze zagrac mesa( moze im to lepiej wyjdzie niz naszym gwiazdom). Pomimo wszystko wierze.
10 kwietnia 2011, 22:22 / niedziela
no i dobrze że się tak to układa w lidze jest ciekawiej to raz, Lechiijka w czubie to dwa,
ale czas by nie oglądali się na innych i swoje ugrali
10 kwietnia 2011, 22:24 / niedziela
daje 2 : 0, jako trzeci obstawiam wynik wiec moze i sie napije. jak bedzie 0:2 to ja stawiam speca w maksie, Leszku :)
11 kwietnia 2011, 11:42 / poniedziałek
Tak czy siak trzeba z podniesioną głową wyjść na mecz z żabolami, a pamiętajmy, że będą chcieli zrobić wszystko, żeby zrewanżować się za 5-1 z jesieni (i tu ciekawostka tylko dwie drużyny wywiozły w tym sezonie komplet punktów z Zabrza). Zapierdalać i zmazać plamę z Krakowa.

Fakt, styl jaki reprezentowała Lechia jesienią gdzieś zniknął, powiem nawet, że zniknął już pod koniec jesieni, co widoczne było w Lubinie.
Wewnętrzne przemyślenia jakie rodzą się w głowie, po tym co obserwujemy głównie w wykonaniu trenera Kafarskiego, a co przekłada się na boisku zmuszają do refleksji. Mianowicie zastanawia mnie fakt braku skuteczności, a nawet co widoczne było w Krakowie braku koncepcji na stworzenie zagrożenia pod bramką przeciwnika. Czy jest to już tak oklepany schemat, że nie stwarza problemy przy ustalaniu taktyki przez przeciwników? Czy zadyszka, bądź jakiś konflikt, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego? Otóż np. w momencie zakontraktowania Wani do Lechii miał on miano zawodnika, który strzelił sporo bramek w Skonto, nie zapomnijmy jednak, że grał na pozycji środkowego napastnika, typowego lisa pola karnego. U nas natomiast został przekwalifikowany na skrzydłowego napadziora, by w zeszłym sezonie zacząć grać już nawet jako prawy pomocnik. A dlaczego nie można w obecnej sytuacji dać mu szansy (bo komu innemu) na środkowego napastnika? Tu spójrzmy na bramkę z meczu pucharowego w Białegostoku po podaniu Traore, można?. Dawidowski nie jest moim zdaniem mimo waleczności zawodnikiem na grę od 1 minuty, na podmęczonego przeciwnika owszem. Na skrzydłowych napastników Traore i Buval. O środek pola w Zabrzu nie powinniśmy się chyba martwić: Surma, Nowak, Bajić (w przypadku gdy do dyspozycji będzie ten ostatni, który na pewno będzie chciał się tam pokazać). Obrona - cóż, odwieczny problem lewej obrony w większości drużyn ligowych i reprezentacji u nas widnieje z prawej strony, a dlaczego nie spróbować z Bąkiem na prawej, fakt grał tam, też robił błędy, ale na pewno nie tak rażące jak Deleu, czy przewyższający go nieznacznie dyspozycją Pietrowski, jedyny mankament powstać może w kwestii włączania się w akcje ofensywne. Na środek Vućko (udany zakup) wracający do dyspozycji Kożans, lub nawet dać szanse młodemu Janickiemu, który nie dość, że ma warunki, jest ciągle powoływany do kadry młodzieżowej. Lewa strona i tylko lewa Andriuskevicius, lub naprawdę zadziorny w ofensywnych akcjach Hajrapetian. Bramka, hmm nieciekawie Małkowski wszedł w wiosnę, wręcz mecz z Litwą i ten ostatni go pogrążyły. Chciałoby się krzyknąć Kapsa wróć, pytanie powstaje kolejne: Czy nie jest to jednak zasada wyżej dupy Kafara nie podskoczysz? Tu patrz przykład Pęczak i inni. Powiedziałeś jedno słowo za dużo - ławeczka. Widac brak Wiśni i Buzjego (tu jednak niewypał z Poźniakiem, w którym niektórzy widzą potencjał i wierzą, że forma przyjdzie).

Moja propozycja:

                    Kapsa

Bąk      Janicki      Vućko      Hajrapetian
         (Kożans)                  (Andiuskevicius )

      Bajić      Surma      Nowak

Buval                                 Traore

                  Lukjanovs

Są to jedynie moje przemyślenia. Komentarze mile widziane.
Nawet te pojebane, bo czym by to forum bez nich było ;).
11 kwietnia 2011, 12:05 / poniedziałek
Obrona w zestawieniu Trawy powinna wyglądać już tak w meczu z craxą.
Bramek i tak nie strzelamy, więc nie widzę problemu z wystawieniem Dudy.

Kapsa
Bąk, Janicki, Vucko, Andrius
Bajic, Surma, Nowak
Lukjanovs, Duda, Traore
11 kwietnia 2011, 12:11 / poniedziałek
co do skladu to w 100 % zgadzam sie z markiemm
11 kwietnia 2011, 12:11 / poniedziałek
Mam pytanie o możliwość zakupu biletu na mecz w Zabrzu. W dniu meczu będę przebywał na Śląsku. Bilet powinienem nabyć w Gdańsku (gdzie?, od kogo?) czy jest możliwość zakupu biletu przed meczem w Zabrzu?
11 kwietnia 2011, 12:29 / poniedziałek
pablo1978

1. W Zabrzu nie przyjmują kibiców gości.
2. I tak dostaniemy zakaz na ten mecz.
11 kwietnia 2011, 12:45 / poniedziałek
czy lwy organizuja wyjazd na mecz? jak to wyglada?
11 kwietnia 2011, 13:00 / poniedziałek
jachu!O Boże!Nie rób wiochy!
11 kwietnia 2011, 13:09 / poniedziałek
Ale wynalazków się namnożyło, hihi. Wiosna obudziła ich z letargu?
11 kwietnia 2011, 13:19 / poniedziałek
W końcu musi zatrybić, mam nadzieję, że Kafarski wypróbuje jakiś inny wariant (ten co podał Trawa wygląda obiecująco) i piłkarzom "zechce się" zapierdalać i gryźć trawę, bo to co zobaczyliśmy w Krakowie (lub przed tv:)) ) to totalny brak zaangażowania, tak jakby przeszli obok meczu.

Wynik z gorszą stroną Błoń przewidziałem jako gładkie przejechanie się po Lechii 2-0 lub więcej, także teraz stawiam optymistycznie 2-0 dla Lechii :)))
11 kwietnia 2011, 13:20 / poniedziałek
270 min bez gola (ESA. PP, ESA) i wszystko w temacie... Typ 2:0 dla Górnika jest jak najbardziej realny...
11 kwietnia 2011, 13:30 / poniedziałek
____________Kapsa_______________
Pietrowski___Bak___Vucko___Andrius
Lukjanovs__Bajic___Surma___Fortepian
____________Traore_______________
____________Duda________________

Bajic moze sie nie wykurowac to zamiast niego Nowak.
Dalbym szanse Dudzie, niech nasi pseugo napastnicy poczuja stres odejscia.
11 kwietnia 2011, 14:01 / poniedziałek
Spokojnie wygramy 3- 1 ; ) Bardzo mnie ciekawi nasza gra jak uda nam sie strzelic bramke. Nawet w poprzedniej rundzie gralismy super dopoki bylo 0-0 a jak wygrywalismy to juz byla poezja i szlismy za ciosem. Mysle ze teraz bedzie podobnie o ile nie wystawi Dawida Deleu i Pozniaka. Chociaz samego Dawida bym z checia obejrzal ale od 60-70 minuty. Obowiazkowo Kapsa na bramce. Trzeba podkrecic rywalizacje jeszcze bardziej.
11 kwietnia 2011, 14:04 / poniedziałek
Tak Duduś koniecznie! Znawcy...
11 kwietnia 2011, 14:07 / poniedziałek
Ja bym posadzil jeszcze Buvala i wpuscil z Dawidem jezeli nie bedzie szlo w drugiej połowie, od poczatku w ataku jakis mlodzieniec i za nim Traore
11 kwietnia 2011, 14:21 / poniedziałek
Niestety będzie 3:1 dla Górnika ! ....a następnie dwa razy w plecy z Legiš ( Puchar i liga ). Nie spodziewam się już po Lechii tej wiosny niczego dobrego !
11 kwietnia 2011, 14:43 / poniedziałek
jachugdaa "czy lwy organizuja wyjazd na mecz? jak to wyglada?"

Zabole maja zamkniety sektor gosci. Od nas jedzie jedynie Boldi, mozesz z nim sie zabrac jesli Ci pozwoli.
11 kwietnia 2011, 14:53 / poniedziałek
Tylko uważaj bo Boldi strasznie nerwowy jest ostatnio, a on podobno ma coś wspólnego z MMA.
11 kwietnia 2011, 16:29 / poniedziałek
Z tego co sie orientuje to Boldi wyjechal juz do Zabrza!
11 kwietnia 2011, 16:54 / poniedziałek
Potwierdzam. Boldi w trasie z flaga Galerianki On Tour.
11 kwietnia 2011, 17:36 / poniedziałek
co wy jestescie za kibice jak nie wierzycie w zwyciestwo Lechii ,zwykłe kurwa patałachy.Przegrali 3:0 to przegrali nastepny wygraja,najwiecej pewnie pierdola te osoby co nawet w Krakowie nie byli .
11 kwietnia 2011, 18:41 / poniedziałek
2-0 dla nas w Zabrzu panowie ;) Nie ma co stękać tylko trzeba wierzyć i być optymistą ! Mamy co prawda problem z napastnikami, ale kto powiedział, że tylko oni mają strzelać bramki ?
11 kwietnia 2011, 18:48 / poniedziałek
nie sądze aby Lechia w Zabrzu nagle sie odrodzila. Mysle ze przelom bedzie w Gdansku w meczu z Legią i wtedy wymeczymy 1-0:)
11 kwietnia 2011, 19:37 / poniedziałek
do Medna pospolita

Oj biedny Małkowski i biedna nasza obrona...
Z całym szacunkeim ale nie mozesz wystawiać składu z4 nominalnym napastikami w spierwszej 11 (Buval, Sazankou, Traore, Ivans) i dodatkwo ofensywnego Nowaka jako defensywnego pomocnika.
Troszke za dużo FIFY ..;P
Pozdrawiam
11 kwietnia 2011, 20:18 / poniedziałek
Czternastu piłkarzy śledzi zagrało w ME i wygrali 3:0 z Jagiellonią, :-)
jak nie wygramy z Gornikiem to moze u nas trzeba bedzie przypomnieć jak smakuje zwyciestwo :-)
11 kwietnia 2011, 20:25 / poniedziałek
malcolm
11 kwietnia 2011, 20:18 / poniedziałek
Czternastu piłkarzy śledzi zagrało w ME i wygrali 3:0 z Jagiellonią, :-)
jak nie wygramy z Gornikiem to moze u nas trzeba bedzie przypomnieć jak smakuje zwyciestwo :-)

Jak my zagramy w czternastu z Górnikiem to pewnie tez bedzie z 3-0 dla nas :D
11 kwietnia 2011, 20:27 / poniedziałek
moze i to byc za malo :)))
11 kwietnia 2011, 21:11 / poniedziałek
trzeba zagrać jak najlepiej bo stawka jest duża tabela spłaszczona jak cholera 10 punków do 1 miejsca 5 punktów do 13 nie ma zmiłuj w tym sezonie może się wszystko zdarzyć
11 kwietnia 2011, 21:28 / poniedziałek
A ja stawiam na remis 1:1
11 kwietnia 2011, 22:04 / poniedziałek
Chcialem powiedziec ze jestem stefanem i prosze o wymierzenie mi karnych plaskaczy na moja parszywa sledziowa morde po czym usuniecie mnie na stale z forum.
11 kwietnia 2011, 22:18 / poniedziałek
Kapsa
Vucko,Bak,po bokach Fortepian i Litwin
Szkapa,Surma,Bajic,Popielarz,Traore
małolat
wynik 2-0 dla Najlepszych
2xVucko
12 kwietnia 2011, 00:02 / wtorek
Lechia1982
W końcu ktoś napisał normalnie ;)

Poco nam Buval skoro mamy tak zdolną młodzież ;)

Buval moim zdaniem nic nie pokazał w tym sezonie i nie pokaże

Niech w końcu młodzież coś pokaże
12 kwietnia 2011, 00:17 / wtorek
mam nadzieje że Bajić znowu się podkurwi na Żaboli i rozegra zajebisty mecz! 2-0 dla nas!
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024