Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

ZAPISY NA WYJAZD DO WARSZAWY!!! LEGIA - LECHIA

strona 2/3

14 kwietnia 2011, 19:43 / czwartek
Wszyscy do Warszawy! (Przed)Ostatni wyjazd w tym sezonie!
14 kwietnia 2011, 20:14 / czwartek
Do poniedziałku zapisy są, tak więc się sprężać. Mamy max 2 wyjazdy i to dotyczy PP.
Będzie dobrze.Legię pokonamy i ponownie jej na koniec zaśpiewamy " Legła,Legła Warszawa.Legła,Legła...."
14 kwietnia 2011, 20:57 / czwartek
"Klub Lechia Gdańsk został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w trzech wyjazdowych meczach Ekstraklasy (Górnik, Arka, Korona)."

Na Widzew jedziemy normalnie.

Co nie zmienia faktu, że wszyscy do Wa-wy.
15 kwietnia 2011, 01:50 / piątek
DO WARSZAWY OSTATNI Z WYJAZDÓW TEJ RUNDY, W DOMACH ZOSTAJĄ ROZJEBUNDY !!
15 kwietnia 2011, 08:58 / piątek
A nie mówiłem że do Warszawy tylko komplet;) Lechijko tylko komplet!

P.s. nie wydaje mi się żeby w poczet kary zaliczyli Zabrze, więc to naprawde ostatni wyjazd w tym sezonie może być!

Wszyscy do Wawy, Puchar jest nasz...!

Aejaejao!!!
15 kwietnia 2011, 09:11 / piątek
Jak powiedział mój przedmówca PUCHAR JEST NASZ! życzę tego wam Kibice oraz sobie by wyjazd do Warszawy dla Nas i Naszych piłkarzy był przełomowy.
16 kwietnia 2011, 11:15 / sobota
UWAGA!
Zapisy prowadzone będą również w NIEDZIELĘ pomiędzy godzinami 12, a 15. Zapraszamy do Wielkiego Młyna.

Wszyscy do Warszawy! Jedziemy po awans!
17 kwietnia 2011, 08:56 / niedziela
Super wiadomość z tą niedzielą. Własnie sie głowiłem jak to zrobic w poniedziałek !!
Legia ma niezła forme ale jest do ogrania!!!!

Całego sektora nie zapełnimy ale moze to być jeden z najważniejszych meczy w historii Klubu!!!

Nie możemy sobie odmówić tej przyjemności by po skonczonym meczu zrewanżować sie Legii "Puchar Polski Puchar Polski - Taki chuj !!!"

Będzie pięknie !!! Wszyscy zrywać sie ze szkoły, brać urlopy na żądanie !!! LECHIA WAS TERAZ POTRZEBUJE :)

P.S. Jesli ten post sprawi że pojadzie chociaż jedna osoba wiecej bedę spełniony :)
17 kwietnia 2011, 11:32 / niedziela
Panie i Panowie,

dwa ostatnie dni zapisów.. wszyscy do młyna po bilety! Jechać na Ligę do Poznania czy Warszawy lub na zgodowy do Wrocławia czy Krakowa to owszem, ale jak przyjdzie mecz pucharowy w środku tygodnia to już się ruszyć dupy nie chce. Chuj w dupę wszystkim tym, kibicom sukcesu, którzy po pierwszym meczu zniechęcili się do wyjazdu.
17 kwietnia 2011, 12:10 / niedziela
No to mnie kurak nakręciłeś, 3 wyjazd do stolicy w tym sezonie!
Wszyscy do Wawy !
Po Awans!!!!!!!!!!
17 kwietnia 2011, 12:39 / niedziela
Panowie ruszać tyłki i do Młyna po bilety! Warszawa na wyjazdach wyjątkowo w tym roku nam leży. Teraz też tak będzie i po raz 3 wyjedziemy z Wa-wy w doskonałych humorach. Wygramy na pewno!!! Nie ma bata i jedziemy do Bydzi na finał.
Tu jedna uwaga co do stadionu w Bydgoszczy. Jest to stadion lekkoatletyczny w związku z tym widoczność na nim jest zdeko kiepska. I teraz dla zachęty!!
Te osoby co pojadą teraz do w środę do Wa-wy ,będą miały możliwość wyboru najlepszych miejsc do oglądania Lechii w Bydzi!!!
17 kwietnia 2011, 14:23 / niedziela
chris3707
Dobre sobie ;)
Czy jutro (tj. poniedzialek) zapisy też są prowadzone w godzinach 12-18??
17 kwietnia 2011, 14:26 / niedziela
Tak też będą prowadzone więc śmigaj po bilet :).Wiem że ty masz trochę dalej ale dasz radę! :)
17 kwietnia 2011, 15:05 / niedziela
szania1991 kup bilet dzisiaj chciałbym zobaczyć jak wygląda spełniony KURAK :D
17 kwietnia 2011, 15:16 / niedziela
wiadomo ile osob pojedzie? ;)
17 kwietnia 2011, 15:20 / niedziela
Pojedzie tylu ile będzie w Warszawie w sektorze gości ... Mam nadzieję, że moja odpowiedź byłą wyczerpująca w pełni na zadane przez Ciebie pytanie... A tak na serio to ludzie zacznijcie myśleć zanim o coś zapytacie...
17 kwietnia 2011, 15:21 / niedziela
Napisz do Jackowskiego z Człuchowa.
Co za pytanie.
17 kwietnia 2011, 18:58 / niedziela
no dobra...macie racje...wyglupilem sie...nie powinienem o to pytac na forum....
swoja droga slyszalem , ze bedzie jechalo duzo ludzi z huliganki, to prawda?
17 kwietnia 2011, 19:04 / niedziela
Tak, jedzie tylko "huliganka". Wyjątkowo zamiast alkoholu na ten wyjazd zabierają tatar.
17 kwietnia 2011, 19:06 / niedziela
Drugim pytaniem pobił to pierwsze. Może lepiej już o nic nie pytaj.
17 kwietnia 2011, 19:06 / niedziela
Ja rozumiem że można być idiotą, ale aż takim ?
Tak jedzie 1400 CHWM ! Ale po co ci to wiedzieć durniu skoro ciebie tam nie będzie !
Jesteśmy zawsze tam ......... !!!
17 kwietnia 2011, 19:12 / niedziela
co to CHWM? bo nie do konca wiem o co chodzi, wiec nie wiem czy to dobrze czy zle
17 kwietnia 2011, 19:13 / niedziela
Centrum Handlowe Wielki Młyn baranie ; )
17 kwietnia 2011, 19:47 / niedziela
Lewy91:
No fakt troche dalej mam niż wszyscy i nie po bilet, a po trzy ;)
Rettever:
Dzisiaj nie miałem czasu, jutro bede na 100%
17 kwietnia 2011, 19:57 / niedziela
jutro KURAK nie będzie spełniony ale i tak dobrze że kolejne osoby kupują bilety :)
17 kwietnia 2011, 21:02 / niedziela
Kolego CHWM w Warszawie to zawsze CHwała Wam Mieszczuchom nie wprowadzaj gościa w błąd...
17 kwietnia 2011, 23:17 / niedziela
cos mi sie zdaje , ze klamiecie....bo co oznacza wtedy, ze pojedzie 1400 CHWM...prosze tylko o powazne wpisy...chcialbym nadmiec , ze jestem kumaty...znam Parasola jesli to komus cos mowi
17 kwietnia 2011, 23:30 / niedziela
Którego?
17 kwietnia 2011, 23:38 / niedziela
Marek szkoda klawiatury na debila.
Lepiej nie zaśmiecać wątku bo jeszcze tylko jutro niezdecydowani mogą zakupić bilety na mecz PP
18 kwietnia 2011, 00:11 / poniedziałek
Poprzedni mecz w wawie to bylo cos lechijka zagrala jak barcelona sklepala obrone legi ale wtedy gral wisniewwski i wołakiewicz i wgl wszyscy byli na fali a teraz nie jest za dobrze to co ostatnio widzialem w krakowie i zabrzu nie wrozy nic dobrego od 3 meczy nie strzelilismy bramki nie mamy szybkiego bramko strzelnego napastnika a dawidowski przeciez nic nie poradzi bo obala sie o wlasne nogi taka prawda...Traore w tobie nadzieja jestes najlepszy!!!
18 kwietnia 2011, 00:12 / poniedziałek
Bedzie 1399 CHWM i jeden gosc jezeli pojedzie. Jesli nie pojedzie to bedzie 1400 CHWM. Zapytaj o to Parasola, on Ci z pewnoscia wyjasni o co biega. Nie zapomnij mu dodac, ze jestes kumaty, bez tego nie licz na wyjasnienia.

Stawiam piwko, ze ten typ to zwykla prowokacja kogos, komu sie nudzi. Jesli nie to mam nadzieje, ze jako kumaty nas niekumatych oswieci, kazdy chcialby byc kumaty.
18 kwietnia 2011, 03:50 / poniedziałek
No to gosc błysnął. Parasola zna. Castropowi to powiedz gościu. Ja znałem Parasolnika i sie nie wychylam wiec odpusc prowokatorko.
18 kwietnia 2011, 08:54 / poniedziałek
O rany...
Ja już nie wiem czy to Wy jesteście bardziej inteligentniejsi ze wypuszczacie w beke gościa czy tylko on Was podpuszcza a Wy to kupujecie jak stara baba na bazarze.

Mam nadzieje ze zoabczycie mnie spełnionego na Ł3 :)

Gdzie Twoje berło gdzie Twoja korona....
Gdzie Twoje Puchary Legio....

Marzy mi sie to zaspiewac w środę.
18 kwietnia 2011, 09:01 / poniedziałek
zaśpiewamy bądź spokojny :)
18 kwietnia 2011, 13:12 / poniedziałek
w koncu ktos pomyslal....dawno nie pisalem na tym forum wiec chcialem sprawdzic czy nadal wpisuja sie tutaj gamonie , ktore lykna nawet najbardziej beznadziejna prowokacje i zaczna podrasowywac swoje ego wrzutami na "niekumatego" ;)... prawda jest taka panowie (i panie) , ze ogarnieci ludzie nawet nie zaprzataja sobie glowy takimi durnymi wpisami jak moje poprzednie , bo i po co? jak widac wystarczylo jedno bezsensowne pytanie, ktore co jakis czas pojawia sie na tym forum ,a czesc ludu lyknela to jak lekarstwo na katar....

ps. czy przy wejsciu do pociagu trzeba bedzie podac kod do fify? ;) na miescie chodza sluchy , ze zna go tylko thomas13
18 kwietnia 2011, 13:38 / poniedziałek
No niech Cie chuj. Zabawny jesteś jak Karol z Familiady. Ech co za baran...
18 kwietnia 2011, 13:45 / poniedziałek
Jacek Gmoch: <He he he>
18 kwietnia 2011, 13:53 / poniedziałek
no to jedziemy na ta zajebana wafke..zapisywac sie ost. dzien !
18 kwietnia 2011, 14:38 / poniedziałek
18 kwietnia 2011, 14:40 / poniedziałek
....mam 2 miejsca w samochodzie ....tel. 602281195
18 kwietnia 2011, 14:58 / poniedziałek
Wszyscy do Wawy a pojedzie klasyczne 300.obyśmy awansowali i w 300 do Bydgoszczy pojechali!
18 kwietnia 2011, 16:09 / poniedziałek
Wow !!!! Zajebisty baner na tym zieleniaku !!! Co za gość go musiał wieszać ! Czad !!!
18 kwietnia 2011, 16:26 / poniedziałek
Forza dużo się co do swojej liczby nie pomylisz!
Oby Ci mogą jechać, a tego nie chcą zrobić potem żałowali!
18 kwietnia 2011, 18:04 / poniedziałek
dokladnie a jeszcz elepiej ci co pojada , to Lwy powinny dac znizke na final oczywisice jak awansujemy ;) bo duzo ludzi tez co znam moglo by jechac ale dupy sie ruszyc nie chce.sam ide na l4 zbey tylko jechac bo moze byc ewidenna niespodzianjkai final bedzie nasz.Drugo raz wygraz z legla u nich na stadionie to niezapomniane chwile;)
18 kwietnia 2011, 18:11 / poniedziałek
Albo ja mam problemy z czytaniem albo chłopaki razem ostro pochlali;
18 kwietnia 2011, 19:49 / poniedziałek
parę wpisów wcześniej pisałem mieszkam w Wa-wie od lat paru, ale na Lechijjce się wychowałem, jutro kupuję bilet na PP, głupio oglądać mecz z ległej kibicami da się jeszcze coś zrobić by się na nasz sektor wbić
18 kwietnia 2011, 20:14 / poniedziałek
Ja pierwszy raz na wyjazd jadę :) w dodatku bez żadnego kolegi będę sam . Może ktoś służyć jakąś radą ?

Uprzedzę zbędne komentarze .

Nie chwale się po prostu lekko się denerwuje
18 kwietnia 2011, 20:17 / poniedziałek
smaruj dupę świeżak!

Jesteś już wykminiony po IP , mamy Twoje zdjęcia !
18 kwietnia 2011, 20:23 / poniedziałek
Virtual_LG

Na zbiórce, musisz wszem i wobec ogłosić, że jedziesz pierwszy raz. Sto procent, że każdy autokar, chętnie przyjmie Cię pod swoje skrzydła.
18 kwietnia 2011, 20:31 / poniedziałek
Wiadomo w jakim celu haha :).No jestem ciekaw naszej liczby w środę ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502