Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 10/14

1 maja 2011, 21:38 / niedziela
Po meczu mozna powiedziec , ze dobrze sie stalo , ze nie mogl grac Dawidowski. Przeciez on byl najebal sledziuchom za to kopanie i prowokowanie po 5 minutach gry...
1 maja 2011, 21:40 / niedziela
Słowa Surmy mówią wszystko:
""Fajnie że zwyciężyła gra do przodu. Arka symulując i udając sama zaprosiła nas do gry do 97. minuty, bo sędzia doliczył wszystkie przerwy" - mówi Łukasz Surma, kapitan Lechii (za Interia)"
1 maja 2011, 21:40 / niedziela
Lechista,

Masz rację ale z drugiej strony brakowało takiego motoru napędowego u Nas, takiego przywódcy a Dawid by na pewno pociągnął zespół do walki.
1 maja 2011, 21:45 / niedziela
Ha ! Widzów 10170 ! Prawdopodobnie rybich łbów było niespełna 7 tys. a reszta to nasi :) dręczyciel , dzięki za obrazową relację .
Gratki Betony.
Ale byly emocje !!!
Czytając wpisy przy 2:0 można powiedzieć że kilku osobom wiary zabraklo i już wyzywali od....
Remis jak zwycięstwo ; ) zdziwiona mina zaklamanych kurew BEZCENNE ;)
aż ma się wrażenie, że oni specjalnie dali śledziuchom pograć, a potem ciach, pach i cisza na trybunach :D
1 maja 2011, 21:48 / niedziela
1 maja 2011, 21:50 / niedziela
zobaczcie to jeszcze raz:D bramka na 2:2 i padanie na pysk sledzi na murawe:) odnośnik i widac tez moment za co mowilem brawo Gładys i Malkowski, za prowokowanie sledzi: Malkowski w przerwie meczu robil to wysmienicie.
1 maja 2011, 21:52 / niedziela
Przyznaje z reka na sercu ze mi wiary zabraklo :-(
na skrocie meczu w ekstraklasa . tv 3:05 "ojojoj sprzet trzeba bedzie kupic nowy" ;-)))))
1 maja 2011, 21:54 / niedziela
odnośnik

3:00 ;)
1 maja 2011, 21:54 / niedziela
dziękuję
1 maja 2011, 21:55 / niedziela
Szkoda ze nas tam nie bylo :(((
1 maja 2011, 21:59 / niedziela
kogo nie było,jak byliśmy;)
1 maja 2011, 22:01 / niedziela
Orientuje sie ktos jak byla taka sytuacja jakos na poczatku jak pilka wyleciala w trybuny a tam 4 gosci bez barw ja zlapalo i pilka zniknela. To nasi :D ? Ogolnie jak sie patrzylo na stadion to co 3 bez barw.
1 maja 2011, 22:05 / niedziela
"chapeau bas! [szapo ba] (fr.) kapelusz z głowy (w dowód uznania, szacunku) dla Wieszczyskiego <lgp_link url="http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa"/10,91668,9526992,Dramat_pilkarzy_Arki__Dwie_bramki_w_koncowce_niwecza.html">
1 maja 2011, 22:06 / niedziela
Jesli wierzyć w statystyki na 90minut.pl to Traore dostał dzisiaj 4 żółtą kartke w tym sezonie i w meczu z Wisła będzie pauzował.
1 maja 2011, 22:07 / niedziela
mial byc link odnośnik
1 maja 2011, 22:08 / niedziela
jedna byla w PP w lidze ma 3
1 maja 2011, 22:08 / niedziela
Traore nie moze byc zagrozony bo tylko Bak byl. Tak bylo pokazane na skladzie na canal+ a oni sie rzadko myla a komentatorzy nie podkreslali ze wypadnie ze skladu
1 maja 2011, 22:10 / niedziela
W 87min PO GOLU LABUKASA SKANDOWALI JESZCZE JEDEN!!!
Dostali dwa , jednego gratis ... :D
1 maja 2011, 22:13 / niedziela
Szkoda tej jednej bramki Labukasa, bo przy zachowaniu naszych w koncowce bysmy jeszcze wygrali, to sledzie posraliby sie na zolto-niebisko. Ale i tak taki wynik uwazac nalezy za sukces.
Na minus: gra naszych przez 3/4 meczu.
Szkoda, ze tym razem nie otworzyli bram na kryta i na plyte boiska jak przyszlismy przywitac pilkarzy, bylby mniejszy scisk.
1 maja 2011, 22:16 / niedziela
Placz na forum sledziowym BEZCENNE :-))))))))))))))
po takich meczach w sumie zal ze nie bedzie derbow przez kilkanascie
lat, ale niestety trzeba zaplacic za przeszlosc
1 maja 2011, 22:20 / niedziela
t-t dużo było ludzi? niestety na to już nie starczylo sil:)
1 maja 2011, 22:24 / niedziela
Ciezko ocenic bo stalismy w scisku, na moje oko, lekko podchmielone to moze z 800 osob bylo, moze wiecej, nie chce rzucac konkretnymi liczbami bo w pelni na trzezwo nie widzialem, niemniej miedzy szatniami a boiskiem treningowym panowal spory scisk. Jesli blednie ocenilem ilosc to niech ktos mnie poprawi.
1 maja 2011, 22:27 / niedziela
Straka raptem pare chwil tam jest a już ich nawyki przejął:

"- Jeszcze do siebie nie doszedłem. Wciąż trudno mi uwierzyć w to co się stało, w końcówce spotkania. Pomimo remisu jestem dumny z moich piłkarzy. Jednak na pytanie czemu zremisowaliśmy to spotkanie należy spytać sędziego, nie mnie. Czemu przedłużył potyczkę aż o sześć minut."

Co za......... kurwa, śledzie powinni dostać Oscara za te symulowanie cały mecz a on pierdoli jak potłuczony... chuj z nimi !! To jeszcze bardziej smakuje !!

Ps. LP - podaj jeden RACJONALNY argument, dlaczego Lechia miałaby odpuścić ten mecz?? Pytam poważnie
1 maja 2011, 22:28 / niedziela
lechia.net
Tradycji stało się zadość. Piłkarze Lechii po raz trzeci po derbach w Gdyni zostali powitani przez rozemocjowany tłum kibiców.
Blisko pół tysiąca Biało-Zielonych witało na stadionie w Gdańsku piłkarzy, którzy mimo iż nie wygrali to pokazali charakter i dzięki grze do końca odrobili dwubramkową stratę i nie przegrali meczu.
Wkrótce zaprezentujemy Wam materiał foto i i video z tego momentu.

:-)
1 maja 2011, 22:30 / niedziela
"Blisko pół tysiąca Biało-Zielonych witało na stadionie w Gdańsku piłkarzy, "
No, to gdzies o 300 glow sie pomylilem :)
1 maja 2011, 22:34 / niedziela
Oglądnij raz jeszcze wypowiedź Kafarskiego przed meczem.
1 maja 2011, 22:38 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 maja 2011, 22:42 / niedziela
Czyli cały swój osąd opierasz na podstawie słów Kafara przed meczem tak?? Ok, masz takie prawo, dla mnie to utopia że odpuścili. Jak mają się utrzymać (tfu, oby to nie nastąpiło) to jeden mecz to absolutnie za mało (pomijawszy że remis śledziom nic nie daje). Po drugie - nie ma żadnego argumentu dla którego Lechia miałaby odpuścić, śmiem nawet twierdzić iż spadek śledzi, dla włodarzy Lechii w przeddzień problemu jakim będzie zapełnienie nowego stadionu byłby wręcz zbawienny. Luźne moje gdybanie... pozdrawiam.
1 maja 2011, 22:44 / niedziela
naprawde rzadko tutaj cos wypisuje ale kolego LP , wez sie troceh ogarnij bo reprezentuje Stowarzyszenie które robi zajebista robote a ty w tym momencie pierdolisz takie bzdury że sie śmiać chce.

Tak odpuscili mecz bo Kafar im kazał , a potemjescze kazał im żeby niestrzelili na 2-2 ale przypadkiem Vucko trafił.

A i jescze Kafar im kazał NIE STRZELAĆ do bramki śledzi

I to Kafar ponosi za to wine ze mamy 3 miejsce w tabeli

I to Kafar zjebał mecz bo znowu trojmiasto jest nasze .

Wydawało by sie że dorosły chłop a sugerujes takie glupoty. Mimo wszystko pozdrawiam

PS. Z Buvalem koniecnzie tzreba sie pożegnać , brawo Poźniak !
1 maja 2011, 22:47 / niedziela
dzien bez spisku dniem straconym :)
1 maja 2011, 22:48 / niedziela
Ja zwariowalem po tym meczu, ale widze LP ze ty tez tylko troche inaczej:P Bravo za gre do konca. Jest ciagle 3 miejsce i za tydzien arcywazny mecz> LP ten mecz chlopaki odpuszcza? Bo nie wiem jak obstawic :P
1 maja 2011, 22:50 / niedziela
Mecz nie był super ale tak ośmieszyć te kurwy to jeszcze naszym piłkarzom się nie udało,feta tez udana Remis jak Zwycięstwo!

"Kurwy czy wiecie z żydami razem spadniecie" trzeba im to zaśpiewać jak przyjadą z koleżankami z Poznania
1 maja 2011, 22:53 / niedziela
Lechia rządzi w Trójmieście i tyle na ten temat.

ps. Ja rozumiem, że gra Lechii nie przekonuje, rozumiem, że można mieć zastrzeżenia w stosunku do trenera, zarządu, piłkarzy, część tych zastrzeżeń jest z pewnością słuszna. Dziś jednak zremisowaliśmy przegrany mecz. Dość kurwa ważny mecz. Za to chwała naszym chłopakom. Wygraliśmy pięć razy z łuskami a gdy za szóstym razem oni wygrali (prawie), to i tak w końcu nie wygrali a Luka Vućko mógł spokojnie pokazać im ucho od śledzia. Przecież to jest piękne.
1 maja 2011, 22:57 / niedziela
A ja też mielem mieszane uczucia patrząc na te żenade odstawianą przez 89 minut meczu.Nie pamietam derbów,w ktorych by slędzie tak dominowaly na boisku. Nasi jakby mieli nasrane w gacie tak ze nie dziwię sie wcale LP......z drugiej strony nie ma chyba większej zbrodni niz odpuszczenie meczu rybim łbom...ale te ich zawiedzione geby jak śniete śledzie, ten widok wynagrodził wszystko.Buval do wyjebania po sezonie - piłka od Wani miód a ten nawet sie nie ruszył.Końcowka meczu przypominala mecz w drugiej lidze z Sosnowcem- 2 bramki w końcówce Królika i Wiśni.Dlatego zawsze warto wierzyć do konca choć przyznam się bez bicia że w 88 min zwątpiłem...mea culpa:)
1 maja 2011, 23:04 / niedziela
A ja dodam ze to powitanie naszych grajkow na T29 to napewno doda im skrzydel napewno poczuli jak by wrocili z 3pkt, mysle ze wynagrodza to w nastepnym meczu !!
1 maja 2011, 23:06 / niedziela
1 maja 2011, 23:08 / niedziela
LP ma tam swoje jazdy ale ty to grubo przesadziles przygłupie
1 maja 2011, 23:08 / niedziela
Panowie ja nie twierdzę, że odpuścili mecz, tylko twierdzę, że nie do końca komuś mogło zależeć na zwycięstwie.
Ja jestem ogarnięty, Ty się człowieku ogarnij, bo dla ciebie zapewne !/2 pp z Jagiellonią też nie była odpuszczona. Jak bardzo chciałbym się mylić, że w tym roku jeszcze naszym włodarzom na Pucharach nie zależy............a resZte dopowiedźcie sobie sami.

Powtórzę sie, chcę się mylić.

Kto idzie o John Walkera, że nie zagramy w pucharach??? Z największą życiową satysfakcją przegram ten zakład. Stać mnie:)
1 maja 2011, 23:09 / niedziela
prowokator - wdech wydech i jebnij barankiem w ściane
1 maja 2011, 23:14 / niedziela
Prowokator- +100 pkt w lidze nethoolsow.
1 maja 2011, 23:15 / niedziela
LP - tylko nie mieszajmy tutaj dwóch kwestii - dzisiejsze derby a PP z jagusiami, gdzie przyznaje Ci rację bo każdy rozgarnięty nie ma wątpliwości że tak było :)
O ja pierdole Pietrowski w szybkiej pilce :)
Pietrowski w szybkiej piłce !
1 maja 2011, 23:16 / niedziela
LP przefarbowałeś sobie włosy?;))
albo Cie pomylil z pewnym politykiem ;)
1 maja 2011, 23:19 / niedziela
Moze mu sie kobieta puszcza to sobie odreagowuje na forum, ciekawe czy mialby odwage powiedziec to w twarz.
1 maja 2011, 23:19 / niedziela
DO LP

po pierwsze drazu mowie ze Kafar zjebal polfinal z Jaga i dla mnie temat zamkniety

2
Nie badz taki mądraliński bo w tej lidze każdy może zagrać w pucharach nawet słabiutki Widzew czy Korona a są prawie na samym dole wiec twój zakłąd jest bez sensu.

Komu zależało żeby ten mecz przegrać , rozumiem że Kafarowi tak ? czy komu ? Traore ? czy Surmie ?

Pisze do ciebie bo reprezentujesz swoim nickiem Stowarzyszenie, a do tych ludzi mam duży szacxunek za to jak organizują przede wszystkim wyjazdy. Ale wkurwia mnie takei oskarżanie że zawodnicy LECHII odpuszczają mecz czy sprzedają czy kurwa maja wyjebanae a na końcu wyrównują 2-2 . Przecież to sie kupy nie trzyma . Jakby przegrali to spoiko myśl sobie co chcesz ale wyrównanie w takich okolicznościach to duży plus.

Chyba nie musze ci tłumacyć że nie zawsze zespół wygrywa, szczególnie na trydnym terenie u rybich głów gdzie maja tlyko dwie porażki [ Lech , Wisła ]

zamiast cieszyć sie że w trójmieście jest bez zmian to ty doszukujesz sie dziury w całym , jakieś wypowiediz Kafara przed meczem czy cos...
1 maja 2011, 23:23 / niedziela
Panowie, zluzujmy bajerę. Ta liga jest beznadziejna. Każdy może wygrać z każdym. Nie dlatego, że każdy jest tak zajebisty, tylko dlatego, że każdy jest tak beznadziejny. Pan Kaziu bez nogi i ręki mógłby grać w tej lidze. Dlatego dajmy spokój z odpuszczaniem śledziom, przecież ten mecz mógł się skończyć dosłownie każdym wynikiem. Inną sprawą jest fakt, czy zależy nam na grze w pucharach, czy nie. Mam nadzieję, że tak, ale znając paranoję polskiej piłki, to nie wiem - równie dobrze w europejskich (tfu!) pucharach mogą grać lubinki albo chorzuff. To są jaja, więc cieszmy się, że chłopcy z Chyloni i Grabówka dzisiaj mają miny, jak kobieta, która dowiaduje się, że ich córka zaszła w mnogą ciążę z murzynem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237