Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 11/14

1 maja 2011, 23:24 / niedziela
Właśnie wróciłam z T29 , powiem wam że zabawa przednia piłkarze wyszli cieszyli się z tej końcówki meczu, Vucko był wielbiony przez wszystkich. Piłkarze skakali ściskali się z kibicami to było piękne. Jak wracałam samochodem to jechał koło mnie Marko z Andriusem , Zjegliczem i z kimś tam jeszcze to przy multikinie , Marko mocno wychylił się przez okno, i zaczął krzyczec do kibiców którzy stali na przejściu to prawie go wyciągneli z tego samochodu :) ogólnie radośc niezwykła.

Jeśli chodzi o mecz czysto piłkarsko, to śledzie nas zepchneli , wyjątkowo zagrali wysokim presingiem byli dosłownie wszedzie, ale za te swoje leżanki ciągle skórcze i inne dyrdymały, zapłacili wysoką cenę , ten remis jest niesamowitym fartem, ale dziękuje za niego i za ich walkę jaką pokazali w końcówce meczu, naprawde zajebiscie, nadal niemoge uwierzyc , bezkitu, odrodzenie naszej drużyny jak feniks z popiołów :)

Mam nadzieje że te przywitanie przez Nas da im kopa na Wisełkę.
W TRÓJMIEŚCIE BEZ ZMIANY, LECHIA PANY !
1 maja 2011, 23:26 / niedziela
Barni nie piszę o zawodnikach. Powtórzę bo chyba nie zrozumiałeś. Chcę nie mieć racji.
1 maja 2011, 23:28 / niedziela
Prowokator:)))
1. Jestem rudy???
2. Sklep jest mój???:D. Chciałbym mieć swój sklep.
1 maja 2011, 23:29 / niedziela
Tak Nas mieli "wyłapywać' na trybunach,jednak coś nie wyszło...
W każdym razie- BYLIŚMY !
1 maja 2011, 23:33 / niedziela
Kupa szczescia dzisiaj byla i dobrze. Jesli nasi pilkarze graliby na 100% w kazdym meczu to moglibysmy nawet wygrac te lige. Ale jakos w to nie wierze. Oni chyba tez nie :( A szkoda...
1 maja 2011, 23:36 / niedziela
L P - Pietrowski w szybkiej pilce wlasnie powiedzial ze w finale PP jest za Legia (bo na pokonala) - tez mozna to podczepic pod odpuszczenie PP? ;)

bez jaj, dzisiejszy remis to sukces, jest ok.
1 maja 2011, 23:40 / niedziela
czy koszulka ktora teraz w szybkiej pilce nosi Pietrowski jest gdzies do kupienia??
1 maja 2011, 23:41 / niedziela
Oczywiście, ze jest sukces patrząc na zaangażowanie do 89 minuty. Za to kochamy Lechię:). Jebać arkę szacunek za walkę!!!!
1 maja 2011, 23:52 / niedziela
Nie zgadzam się z wieloma opiniami, że ta liga jest beznadziejna. To że ona wygląda tak jak wygląda to efekt tego że wiele ośrodków piłkarskich chce/chciało dorównać do stałej, utartej czołówki typu Legia, Wisła, Lech. Moim zdaniem tak wyrównana liga jest o wiele ciekawsza jak ta z przed lat gzie wspomniana trójka grzmociła wszystkich jak popadnie. Zauważcie że najczęściej narzekają na ten poziom ligi kibice tych trzech drużyn "poziom ligi zrównał się do dołu"- gówno prawda. Liga jest ciekawa bo nikt nie wie kto z kim wygra.
Ps. szacun dla naszych za tą końcówkę, ale będę miał w środę beke w firmie z tych śledziowych nieudaczników:-)
2 maja 2011, 00:04 / poniedziałek
i co arko boli ?? ma boleć :)Lechia to dla arki wyrocznia,przekleństwo i żródlo kompleksów.Lechia to jest dla nich każąca ręka sprawiedliwości :)
arka dziwko spadek blisko.
2 maja 2011, 00:10 / poniedziałek
Zagraliśmy wielkie NIC !! arka jest w chuj słaba i zrobiła, to co inne zespoły grając z nami. Zagrali pressingiem i nic nie mogliśmy zrobić, najgorsze jest to, że Kafarski nic z tym nie może/chce zrobić. Byłem zwolennikiem nie zwalniania go. Niestety nie sądzę, żeby był w stanie osiągnąć coś więcej niż obecnie, dlatego od nowego sezonu trzeba zmienić szkoleniowca. Zainwestować w kogo zza granicy i walczymy o MP :)
2 maja 2011, 00:15 / poniedziałek
zmien sobie mózg od jakiegos patafiana zoo
2 maja 2011, 00:17 / poniedziałek
Cytuję wypowiedz Kafara po meczu
" Moim zdaniem ,przy takiej dyspozycji gdynianie bez problemów powinni sobie zapewnić ligowy byt , i dobrze by się stało, bo w przyszłości może znów dojść do tak emocjonujących derbów "

Już kiedyś wracając z Gliwic słyszałem podobną wypowiedz....Wtedy się spełniła....))
Niestety....

Więc życzę sobie , Panie Trenerze , by to życzenie zostało tylko w sferze Pana wybujałych marzeń i fantazji , a zamiast bujać w obłokach proponuję już " moim zdaniem " odrobić zadanie domowe pod tytułem " Przygotowanie drużyny do rundy wiosennej "

Bo na chwilę obecną ma Pan z tym duży problem...Po raz kolejny niestety
2 maja 2011, 00:19 / poniedziałek
123 - t0 kogo wezniesz Bakero czy Maaskanta? a moze Bossa? Dajcie spokój! niektórzy zachowuja sie tak jakby ogladali mecz piłki nożnej pierwszy raz.
Dzis naszym nie szło ale ambicji akurat im ciężko odmówić (to zostało im i nam wynagradzone).
Najwazniejsze cele zostały osiagniete - czyli 3 miejsce w lidze i upokorzenie sledzi (bo co boli mocniej niz stracic zwyciestwo 2:0 w ostatnich minutach?)

TYLKO LECHIA!
2 maja 2011, 00:20 / poniedziałek
sikora
twoja druga część wpisu jest nie na miejscu. "Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chyloni" walczyli i ginęli na moście w Gdyni Stoczni.
A jezeli chcesz wiedzieć to i na Chylonii i na Grabówku są chłppcy, którzy kibicują Naszemu klubowi.
Pzdr z dąbrówki
2 maja 2011, 00:29 / poniedziałek
Tomasz Kafarski (Lechia): - Emocji w tym meczu nie zabrakło, zwłaszcza w końcówce, bo w pierwszej połowie było zdecydowanie za dużo nerwowości, do czego przyczynił się arbiter, który w pierwszej połowie moim zdaniem preferencyjnie traktował Arkę. Po zmianie stron całe szczęście już było lepiej. Ten remis traktuję jak zwycięstwo.

Mam wielki szacunek dla swoich zawodników, którzy pokazali wielki charakter i w takich okolicznościach potrafili wywalczyć jeden punkt. Z tego, co zaprezentowaliśmy w Gdyni, nie możemy być specjalnie zadowoleni. Spodziewałem się, że będziemy zespołem, którzy narzuci rywalom swój styl gry. Z drugiej strony wyjątkowo zdeterminowana Arka zagrała świetny mecz i bardzo wysoko zawiesiła nam poprzeczkę.

Moim zdaniem przy takiej dyspozycji gdynianie bez problemów powinni zapewnić sobie ligowy byt. I dobrze by się stało, bo znowu doszłoby do tych emocjonujących derbów. Uważam też, że nie ma się co dziwić sędziemu, że tak długo zwlekał z zakończeniem tego meczu, skoro piłkarze Arki co chwilę kładli się na boisko, jak chociażby Zawistowski.

Frantisek Straka (trener Arki Gdynia): - Potrzeba czasu, żeby po takim czymś dojść do siebie. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, co stało się w końcówce spotkania. To nie do wiary. Pomimo remisu był to świetny mecz w naszym wykonaniu. Zagraliśmy agresywnie, z zębem, dobrze taktycznie, tak jak przed spotkaniem sobie wyobrażałem. Mojej drużynie należą się komplementy. W końcówce nie ustrzegliśmy się jednak ogromnego błędu i przez to nie wywalczyliśmy trzech punktów. Trzeba też zadać sobie pytanie, czemu sędzia aż o tyle minut przedłużał ten mecz, ja tego nie rozumiem.

Nie pierwszy raz Arka straciła bramki w ostatnich minutach. To jest spory problem tego zespołu. Chyba nie jest najlepiej z naszą mentalnością, skoro nie potrafiliśmy sobie poradzić w takiej sytuacji. Po wysokiej porażce z Polonią w Warszawie przyszedł pechowy remis z Lechią, który jest dla nas jak porażka. Zawodnicy, ale także ja, wszyscy jesteśmy w psychicznym dołku.
2 maja 2011, 00:31 / poniedziałek
To były derby i chuj z tym jak zagralismy. W derbach styl gry ma drugorzedne znaczenie.Wązne dla mnie jest,że Piłkarze Lechii pokazali charakter,i ukarali juz pewnych zwyciestwa sledzi.6 raz upokorzylismy śledzi a dzisiejszy remis w takich okolicznosciach smakuje dla mnie podwójnie.W takich chwilach dziekuje bogu,że urodziłem sie w Gdańsku
2 maja 2011, 00:37 / poniedziałek
Tu nie chodzi o to, że naszym nie szło. Bo śledzie nas podeszły pressingiem i nie wiedzieliśmy już co zrobić. Nie twierdze, że mamy chujowych piłkarzy bo na jesień pokazali, że w piłkę grać umieją. Twierdze, że Kafarski nie ma alternatywy do taktyki którą obecnie preferuje. Gramy ciągle to samo i każdy w lidze już nas zna. Co do trenera, nie mam pomysły, jak wstanę rano i przejdzie kac to pomyśle :)
2 maja 2011, 00:44 / poniedziałek
Budzę się rano i sobie myślę... ale zajebisty dzień będzie , o 15 manchester -arsenal a że jestem fanem Man Utd to po meczu się wkurwiłem bo przegrali , pózniej mecz arka - LECHIA do 88 minuty mega wkurwiony ale mimo wszystko z nadzieją na cud, i jednocześnie rybnik prowadzi z po 11 biegach 34-32 z GKS - EM , sobie myśle kurwa co za dzień chujowy się zapowiada aż tu nagle w Gdyni LECHIA strzela kontaktową bramkę , uwierzyłem w cuda bardziej niż donek , a to co się stało 7 minut pózniej to coś pięknego po bramce na remis cieszyłem się tak jabyśmy wygrali w Finale ligi misztrzów z Realem albo Barcą ! MASAKRA ! dzięki za takie emocje ! Super końcówka ! No i brawo WYBRZEŻE wszystko wraca do normy :)
2 maja 2011, 00:54 / poniedziałek
cool - masz rację, poniosło mnie, przepraszam.

Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chyloni, dzisiaj milicja użyła broni, dzielnieśmy stali, celnie rzucali, Janek Wiśniewski padł.

Grudzień '70 - szacunek na zawsze.

pozdrawiam
2 maja 2011, 01:02 / poniedziałek
Może mi ktoś wytłumaczyć zachowanie tych skurwysynów po golu na 1-0? Podbiegli jak małpy do pustego sektora gości i jakby nas wypartywali.. Okej, nie było tam nas, ale myślałem, że mają choć tyle rozumu, że wiedzą iż mamy zakaz więc zachowanie w sumie na ich poziomie..
2 maja 2011, 01:13 / poniedziałek
wiec wstajmy i zaspiewajmy jeda piesn heja bks
2 maja 2011, 01:30 / poniedziałek
"Trzeba też zadać sobie pytanie, czemu sędzia aż o tyle minut przedłużał ten mecz, ja tego nie rozumiem."

Ten ich trenejro to chyba inny mecz oglądał...ten mecz to powinien najmniej o 20 minut być przedłużony przez symulacje rybich cweli, a Sraka wyrzucony na trybuny za wbiegnięcie na boisko w 1 połowie!!! Tak jęczą, a tak naprawdę to mieli tyle farta w życiu, że nawet sobie tego nie wyobrażają!!! Żeby sędzia uznał wcześniej bramkę Nowaka to zdobywając bramkę w ostatniej minucie byśmy ich jeszcze bardziej pogrążyli!!! A to mi się marzy najbardziej, żeby tym kurwom wybić piłkę i ekstraklasę z rybiej głowy!!!

Trójmiasto jest nasze!!!
2 maja 2011, 01:32 / poniedziałek
A Vucko pokazał (chyba nieświadomie) mityczne ,,ucho od śledzia" i to by było na tyle w temacie derbów z bezdomnymi.
2 maja 2011, 01:42 / poniedziałek
Szacun dla Marko, Litwina i Zejglica za to że zostali z nami trochę dłużej niż reszta piłkarzy! Remis jak zwycięstwo! W trójmieście bez zmian - Lechia Pany!
2 maja 2011, 01:52 / poniedziałek
Co więcej można powiedzieć.... tak dotychczas rugany Poźniak dał nam pośrednio ten zwycięski remis. Najpierw asysta do Nowaka, a później wrzutka w pole karne do Bąka i ten zgrywa piłe do Vucko :) Takie derby na bank będą bardziej pamiętne niż te 5 poprzednich wygranych!!! Tym bardziej jeśli chodzi o okoliczności w jakich doszło do remisu :))) Najbardziej może śmieszyć żal rybogłowych do sędziego i ilość przedłużonych minut. Nie trzeba się było kurwy czołgać tylko grać w piłkę tak jak to w 2 ostatnich akcjach meczu pokazała wam Lechia!!!

ZAWSZE NAD WAMI!!!
2 maja 2011, 02:04 / poniedziałek
2 maja 2011, 02:21 / poniedziałek
Arka - Lechia [zdjęcia] >> odnośnik
2 maja 2011, 03:04 / poniedziałek
Brawa za atmosferę na T29!! taka już naszza tradycja spotkać się po derbach! Dobra po raz kolejny nauczka dla tych co wyłączyli TV po 88 minucie... W Opolu tak jak i tu się nam udało! Oby tak dalej!!
2 maja 2011, 05:57 / poniedziałek
Zobaczyć śledzi leżących na śledzix arenie bezcenne. Mecz oglądaliśmy z chłopakami z dzielnicy u mnie i jak Vućko strzelił na 2:2 to był szał niesamowity i żona mi powiedziała czemu się tak darłem.A piwa poszło dużo oj dużo. Szacun za walkę do końca.
TRÓJMIASTO DO LECHII NALEŻY!!!
2 maja 2011, 06:09 / poniedziałek
kolejny raz bronimy się całą pierwszą połowę. odnośnik
oglądałem ten mecz i cały czas jeszcze brzęczało mi w głowie ,,jak na Derbach tak zagracie, to po meczu wpierdol macie,,
te kurwy zdobły mistrzostwo w symulacynym leżeniu na glebie!
odnośnik
kafar więcej szczęścia niż rozumu z tą swoją taktyką ,,na Zero,,- zero gry
odnośnik

@rka dziwko! Derbów już nie będzie.
2 maja 2011, 07:51 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2011, 07:53 / poniedziałek
hahahaha :)))))) jebac mendy z wyborczej. Kto sie nimi przejmuje.
odnośnik

Wisnia gol Wisnia gol !
2 maja 2011, 08:18 / poniedziałek
Czy Lechia mogła odpuścić ten mecz by nie grać w pucharach?
Teoretycznie tak, ale po co? Jest jeszcze kilka meczy przed nami: Wisła czy Lech, które spokojnie przegrywając możnaby się pożegnać z pucharami. Ale przegrywać z rybimi głowami? Bez sensu.

Za to zgodzę się z LP że działacze mogą podjąć decyzję o odpuszczeniu walki o Puchary. Podobnie jak mogli podjąć dezycje o nieawansowaniu do Ekstraklasy w sezonie 2006/2007 czy odpuszczeniu PP.
2 maja 2011, 09:50 / poniedziałek
heheh ten Sraka jak wtargnął na murawe by rozdzielać to wyglądał jak Pan Kleks hehehe
2 maja 2011, 10:02 / poniedziałek
Witajcie!!!
Dla mnie ten remis tam na śedziowni to jak mega wygrana w Grand Derbi :-)))
Kafar nadal ma problem, albo ze soba, albo z zarzadem!
w spisek w druzynie juz nigdy nie uwierze!!!
Nasze chopaki podniesli sie jak Feniks z popiolow i dali "rybim łbom" rade i pokazali kto rzadzi w Trojmiescie...
A w MAXIE PO GOLU NA 2:2 jeden z telebimow nie wytrzymal cisnienia i explodował, tak z 10 sekund po golu ;-))))) oj dzialo sie, i na Traugutta 29 byla nas mega duzo.
szacun dla wytrwalych i wiernych do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pzdr Zolw z LechiiStanu
2 maja 2011, 10:27 / poniedziałek
Byłem wczoraj na meczu tam. Nie było piekniejszego momentu niż wyjście przed stadion a tam kilka tysięcy bliskich płaczu dziewcząt w żółto niebieskich szmatkach.
Wielce żałuję, że nie miałem jak tego nagrać, bo każdy z Was mógłby oglądając ten piękny widok zapewnić sobie dobry humor na cały dzień.
2 maja 2011, 10:29 / poniedziałek
co ja moge napisać, śledzie zagrożone spadkiem i zmotywowane dopingiem grali naprawde nie zle, wielkie brawa dla naszych zawodnikow za walke do końca. ten mecz był dość fizyczny a nasza druzyna lepiej sie czuje w pilce technicznej. mam takie wrazenie, ze gdybysmy strzelili te dwa gole z5/10 minut wczesniej to sledzie byly tak znokautowane, ze spokojnie bysmy mogli strzelic trzecia bramke

TROJMIASTO JEST NASZE
2 maja 2011, 10:30 / poniedziałek
Moim zdaniem w tej ostatniej akcji Kapsa odkupił wszystkie swoje "grzechy przeszłości".
A tak swoją drogą to po tym ich boisku może biegać każdy któremu się zachce ?? Co robił na murawie ten ich śmieszny trener i to przez tak długi czas ?
Będzie za to jakaś kara? Bo podejrzewam, że jakby Kafar wtargnął u nas na murawę do dostalibyśmy co najmniej 2 mecze zakazu gry u siebie.
2 maja 2011, 10:43 / poniedziałek
teskiGda trzecia by była ta nieuznana Nowakowi, a wtedy śmierdziele to by chyba zbiorowe samobójstwo popełniły na stadionie Bałtyku :)
2 maja 2011, 10:46 / poniedziałek
Przywitanie piłkarzy przy Traugutta w obiektywie [zdjęcia] >> odnośnik
2 maja 2011, 10:47 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2011, 11:22 / poniedziałek
Filmik z wczorajszego powitania piłkarzy na T29 odnośnik
2 maja 2011, 12:21 / poniedziałek
śledzie juz szykujom sie do przeżucenia na Bałtyk hehe szaliki coraz mniej żółto a coraz bardzie biało-niebieskie. odnośnik
2 maja 2011, 12:54 / poniedziałek
Chwała piłkarzom za walkę do końca. Punkty stracone, honor uratowany !
Oglądałęm Szybką piłkę i według mnie była to wyjątkowo tandetna kolejka, branki niemal same szmaty a i poziom gry , o ile z takich skrótów da się coś wywnioskować, był niski. Najrówniej idzie Sląsk i to on może najszybciej zagrozić Wiśle w zdobyciu tytułu. Wisłą się jednak spręży, boję się, że już na nas, co może nas zaboleć. Liczyłem na taryfę ulgową a tu Wisła nie ma z czego rozdawać. W Krakowie był mecz poezja, teraz czeka nas proza i oby 3 punkty zostały tym razem w Gdańsku !
2 maja 2011, 15:10 / poniedziałek
popieram LP prawie w 1945%. "Prawie" bo połowicznie się z Nim zgadzam. To, że odpuszczą puchary wiedziałem już rok temu (nie mam rzadnej tajemnej wiedzy, wystarczy chłodna analiza). Z drugiej strony byłem przekonany, że odpuszczenie meczu nie padnie na derby i tu z LP mi nie po drodze. Chętnie wczytam sie w Jego argumentację o ile nadaje się do publikacji na forum.
2 maja 2011, 15:10 / poniedziałek
Niby dlaczego sie zagalopował,brawo kafar odnośnik
2 maja 2011, 15:28 / poniedziałek
zzz - skoro odpuscili puchary, to dlaczego nie odpadli juz w meczu ŁKSem?
Była super okazja, karne wystarczyło przestrzelić, a moze ktoś nie poinformował Małkowskiego ze puchary odpuszczamy? Po jaką cholere narażać zawodnikow na kontuzje w dalszych spotkaniach, a moze chcieli skasować te "kokosy" ze sprzedaży biletów na mecz z Legią?
Rozwiąż tę zagadkę bo te teorię kupy sie nie trzymają.

TYLKO LECHIA!
2 maja 2011, 15:29 / poniedziałek
odnośnik

Zobaczcie sobie dokladnie 6:00 minute

Znosza tą kurwe zawistowska na noszach dochodza tylko do lini bocznej i normalnie jak nowy narodzony :)
2 maja 2011, 15:31 / poniedziałek
No i oczywiscie ostatni moment filmu ja pierdziele jest BEZCENNY :))))))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030