Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 13/14

3 maja 2011, 14:59 / wtorek
Na Orange Sport powtórka meczu leci :) za 50 minut znów będzie można popatrzeć na smutne miny rybich głów!!! :) bezcenne chwile !
3 maja 2011, 15:01 / wtorek
kurcze nie rozumiem tego załamania śledzi co jest na tym filmiku w 13:15 min. Przecież powinni się cieszyć z remisu z 3 drużyną ekstraklasy
3 maja 2011, 15:02 / wtorek
myślę że po meczu w szatni szparki polał się szampan ! :) :)
3 maja 2011, 15:06 / wtorek
Kurde da się jakąś przez neta oglądać Orange Sport bo też chciałbym zobaczyć powtórkę
3 maja 2011, 15:22 / wtorek
można oglądać odnośnik ale musisz się zarejestrować.
3 maja 2011, 16:15 / wtorek
thx!
3 maja 2011, 16:48 / wtorek
moje ulubione zdjęcie:

odnośnik
3 maja 2011, 19:25 / wtorek
Nie było mi dane być, sledzić ani oglądać.
Czy ktoś wie czy gdzieś w sieci obejrze cały mecz?
3 maja 2011, 19:34 / wtorek
poszukaj na forum allgoals.pl
3 maja 2011, 19:50 / wtorek
Dziękuje za radę. Pozdrawiam.
3 maja 2011, 20:30 / wtorek
4 maja 2011, 01:01 / środa
Oststnie 9 minut tego meczu nie zapomnę nigdy w życiu
4 maja 2011, 16:18 / środa
LP a Ty dalej posądzasz Kafara o odpuszczenie meczu? Zobacz sobie ten filmik odnośnik ,jest pięknie pokazana reakcja Kafara przy drugiej bramce. Razem z Nowakiem,Gładysiem,i Kozansem zwariowali,ZWARIOWALI ze szczescia.
4 maja 2011, 16:55 / środa
Gladys prawie wylecial przez barirki ;) haha ale moment naprawd eobdrze pakazujacy hcyba wsyzstkich emocje!
4 maja 2011, 16:59 / środa
Kozans najlepszy :))
4 maja 2011, 17:00 / środa
Po derbach Arki z Lechią na gdańskich piłkarzy przy Traugutta czekali kibice. Trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu wręczyli maskotkę w brawach Arki, z którą sfotografowali szkoleniowca. Zdjęcie umieszczono na forum kibiców Lechii, następnie opublikował portal weszlo.com. Dziś Arka wydała oficjalne oświadczenie.

W komunikacie rozesłanym do mediów czytamy, że "Klub Arka Gdynia w związku z ujawnionym zachowaniem trenera Lechii Tomasza Kafarskiego przygotował stosowne pismo do Komisji Ligi. W związku z ukazaniem się na stronie www.weszlo.pl artykułu "Kafarski wyraźnie się zagalopował" ilustrowanego zdjęciem trenera Lechii, Zarząd Arka Gdynia SSA skieruje pismo do Komisji Ligi w sprawie zachowania trenera Lechii Tomasza Kafarskiego.

Zamieszczone zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości o jego przesłaniu nie licuje z dobrymi obyczajami, a także z wizerunkiem trenera zawodowej Ekstraklasy i przyczynia się do zaognienia stosunków pomiędzy kibicami obu klubów oraz niszczy to co wspólnie starały się kluby uzyskać m.in. poprzez prowadzenie wspólnych konferencji prasowych przed derbami. Kierując to pismo uważamy, że Komisja Ligi podejmie stosowne kroki wobec zachowania trenera Tomasza Kafarskiego".
4 maja 2011, 17:06 / środa
Powiem krótko' śledzie sie znowu popłakały i jebać ich!
4 maja 2011, 17:10 / środa
nie potrzebnie ktoś wrzucił to zdjecie na serwer było wiadomo ze bedzie z tego dym
4 maja 2011, 17:12 / środa
Ach i niech nikt z klubu tak jak w zeszłym sezonie nie wysyła listów życzących utrzymania dla tych KUREW. Jak wyrzucili nasz proporczyk po meczu to było wszystko cacy i nawoływało do miłości miedzy klubami. Pierdolić tych hipokrytów jebanych.
4 maja 2011, 17:12 / środa
Uuu konfidenci.Trzeba by było wkońcu okazać wsparcia Kafarowi na meczu.
4 maja 2011, 17:18 / środa
A co komisja ligi i śledzie mają tu do gadania? Przecież to było po meczu, pod naszym stadionem. arka znowu się kompromituje.
4 maja 2011, 17:19 / środa
Witam
Pisałem przed meczem,żeby uważac na stałe fragmenty gry i co ? sledzie strzelaja 1 bramke ze stałego fragmentu gry.
Pisałem,że beda prowokowali i kopali,żeby odłaczyć od podań traore i tez sie sprawdziło(swoja droga 2 bramka dla sledzi padła po stracie traore,gdzie mogł podawac do środka,to zamieszał sie i poszła kontra sledzi)
Jedynie myslalem ze zdecyduje jedna bramka i nie bedzie remisu.
4 maja 2011, 17:22 / środa
Pewnie kibice sledzi naciskali,żeby klub wystosował tą skarge na Kafara.Pamietacie jak był spór o kolor krzesełek na Lechia arena ? śledzie wtedy tez wystosowali jakies smieszne pismo,że sie nie zgadzaja na biało-zielone krzesełka.Smiech na sali to jest,na bank do dzis nie doszli do siebie po derbach biedaki hehe
4 maja 2011, 17:24 / środa
A Ty Kafar dalej im życz utrzymania. Ech...taki stary, a taki.... To fujarkowicze popłakali się oszołomowi Czyżniewskiemu jaka ta Lechia i ten Kafar brzydcy. Kurwa jak można donosić w tak błahej i nieistotnej kwestii ???! To się w pale nie mieści !!! Ten klubik to żenada jakiej nie ma drugiej na świecie.
4 maja 2011, 17:28 / środa
Wsparcie dla Kafara na meczu z Wisła. Umarła mu matka. Tera sledziuchy się przyjebują, olac to co było, sam na niego jebałem. ale mamy 3 miejsce, wygrał 4 razy z arką. za to należy mu sie szacunek. koali nazwisko skandowalismy, teraz kafarowi się jak najbardziej należy o i Traore równięz by czuł się potrzebny, strzlił dla nas 9 goli. nalezy mu się. Pozdro
4 maja 2011, 17:40 / środa
Remis był?
4 maja 2011, 17:42 / środa
Pardon wygrał cztery razy mój błąd, z rozpędu przeczytałem 4 jak 5 ;]
4 maja 2011, 17:43 / środa
buziek idź sprawdź czy nie musisz jakiegoś pomnika odsłaniać
szacunek dla Kafara
4 maja 2011, 17:50 / środa
Masz coś do mnie pizdeczko? Jeśli tak to powiedz mi to w twarz(zawsze do dyspozycji), jeśli nie to trzymaj ryj na wodzy. Z pizdami nie dyskutuję
4 maja 2011, 17:52 / środa
jak cie spotkam to się dowiesz
4 maja 2011, 18:02 / środa
Brawo Kafar. A śledzie po raz kolejny się kompromitują.

Ktoś w Lechia.net powinien się chyba chwilę zastanowić przed publikowaniem niektórych zdjęć - wcześniej zdjęcia Traore, za które mógł być zawieszony, a teraz to.
4 maja 2011, 18:07 / środa
Róg Korzeniowskiego i Gałczyńskiego w Pruszczu jutro 15 pasuje?
4 maja 2011, 18:12 / środa
Też moge podbić zobaczyc jak pociagniecie solóweczke,najlepiej na stadion w pruszczu iść,bez przypału tam jest
4 maja 2011, 18:12 / środa
Ja kibic LECHII i bez zdjecia Kafara wystarczająco nienawidze te pierd.... żółto-niebiskie płaczki.

TYLKO LECHIA!
4 maja 2011, 18:16 / środa
o widzisz, przez internet umów się z młodym
4 maja 2011, 18:22 / środa
Czyli zgodnie z przewidywaniem wymiękłeś pizdeczko, do czasu aż zewrzesz poślady i będziesz miał jaja by stanąć twarzą twarz z kimkolwiek i powtórzyć to co tutaj mocno się zastanów przed napisaniem czegokolwiek. Żegnaj pizdeczko
4 maja 2011, 18:25 / środa
zdesperowane rolmopsy tracą kontakt z rzeczywistością ;-)
takie świnki klubowe to powszechna sprawa.. he he
o tutaj można mieć świnkę fc liverpool za 27,90zł :D
odnośnik
4 maja 2011, 18:26 / środa
na ulicy to się możesz umawiać z latarnią
przez internet z komendantem
będę miał ochotę posłuchać twojego widzenia świata to się o tym małolacie dowiesz
pa
4 maja 2011, 18:27 / środa
Hej!!!
Nie lamentujcie tak nad tym zdjeciem, Kafar pokazal co mysli o bezdomnych za miedza i juz!!!
Zdjecie poszlo i nie ma co lamentowac, Kafar widocznie ma tez swoje emocje i to dobrze, ze je ma :-)))
Ja osobiscie nie ukrywam na tym forum stosunku co do poczynan naszego trenera, ale za te fotke ma u mnie MEGA SZACUN!!!
arka gdynia kxxxa, swinia... i tyle w temacie.
a swoja droga to sledzie, to mizgaje, placzki i nie dorobione dzieci...( DO PRZEDSZKOLA NA PONOWNE PRZYUCZENIA DO ZYCIA)
Pzdr Zolw (wiadomo z kad)
A my swoje, LECHIAAAA GDAŃSK X 3, ;-))))))))))))))))))))))))))
4 maja 2011, 18:38 / środa
Zolwiu, wybacz, ze Cie poprawie: wiadomo skad, nie "z kad". Teczowy krzysio ponownie wymiekl, juz 1947 proponowal mu solowke.
4 maja 2011, 19:02 / środa
trojmiasto.pl
odnośnik

O komentarz do zaistniałej sprawy poprosiliśmy Lechię. - Klub z Gdyni jest ostatnim, który ma mandat do pouczania w zakresie etyki czy moralności" - ripostuje Błażej Słowikowski, rzecznik gdańskiego klubu.
;-]
4 maja 2011, 19:09 / środa
haha Słowikowski dojebał :D
4 maja 2011, 19:13 / środa
brawo Słowik
4 maja 2011, 19:16 / środa
ahaha piękna odpowiedz , brawo Panie Błażeju!
4 maja 2011, 19:40 / środa
BRAWO, jeśli to cała wypowiedź w temacie to . . . idealna, nic więcej nie trzeba
4 maja 2011, 20:39 / środa
a tak w ogóle to grozi nam jakaś kara za to zdjęcie ?
4 maja 2011, 20:40 / środa
pewnie standardowy tysiak
4 maja 2011, 20:47 / środa
ja bym się nie obraził jakby trener sraka zrobił sobie zdjęcie z Lwem :)
4 maja 2011, 20:49 / środa
Błażej tak jest! za pieprzenie głupot trzeba od razu w ryj walić i ukrócić płacze:) riposta roku!
4 maja 2011, 21:02 / środa
W przypadku nałożenia kary finansowej na Kafara powinniśmy zrobić jakąś zrzutę do puchy (nie chodzi tu o pieniadze, a o solidarnosc w poglądach). W koncu świnia to świnia, a potwierdzają to wydarzenia dzisiejszego dnia (donosy i ogólny płacz sledzi).

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.464