Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 14/14

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

4 maja 2011, 21:25 / środa
Kafara trzeba pozdrowic i jak bedzie kara to SPECJALNA pucha ze swinka ;-)
4 maja 2011, 21:37 / środa
Słowikowski 100% racji,Arka nie tylko ma kibiców bez honoru ale i cały zarząd,nie trzeba przypominać kto był zamieszany w aferę korupcyjną,kto kupował mecze.
4 maja 2011, 21:38 / środa
jaka kurwa kara. ogarnij się
4 maja 2011, 21:51 / środa
"Zamieszczone zdjęcie (...) przyczynia się do zaognienia stosunków pomiędzy kibicami obu klubów ".

No tak, zdjęcie to przekreśla odwieczną wielką miłość między kibicami obu klubów.

A swoją drogą to w kolejce czekają inne "maskotki" szparki: złota drukarka i złoty leżak ; -) , po ostatnim zamiłowaniu do kładzenia się na boisku i opalania się.
4 maja 2011, 22:04 / środa
chodzą słuchy że kibice świń z kosmosu szukają adresu zamieszkania naszego Trenera w Kościerzynie ... no cóż każdy dobiera przeciwnika do swoich możliwości ;)

odnośnik
4 maja 2011, 22:29 / środa
4 maja 2011, 22:33 / środa
wyłapałem to przed chiwla z Onet.pl:

Arka chce ukarania przez Komisję Ligi piłkarskiej Ekstraklasy S.A. trenera Lechii Gdańsk Tomasza Kafarskiego, który po niedzielnym meczu derbowym (2:2) dał się sfotografować, trzymając w rękach małą różową świnkę w barwach i z herbem gdyńskiego klubu.

- Zamieszczone zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości o jego przesłaniu, nie licuje z dobrymi obyczajami, a także z wizerunkiem trenera zawodowej Ekstraklasy i przyczynia się do zaognienia stosunków pomiędzy kibicami obu klubów oraz niszczy to, co wspólnie starały się kluby uzyskać m.in. poprzez prowadzenie wspólnych konferencji prasowych przed derbami. Kierując to pismo uważamy, że Komisja Ligi podejmie stosowne kroki wobec zachowania trenera Tomasza Kafarskiego - napisano w oświadczenie zarządu gdyńskiego klubu.

- Jeśli wymagamy pewnych standardów od kibiców i piłkarzy, to tym bardziej mamy prawo oczekiwać ich od trenerów. Nie wnioskujemy jednak o nałożenie konkretnej kary na trenera Kafarskiego - dodał rzecznik prasowy gdyńskiego klubu Tomasz Rybiński.

- Arka jest ostatnim klubem, który ma mandat do pouczania innych w zakresie etyki i moralności. A zachowanie trenera Kafarskiego będzie przedmiotem naszej wewnętrznej analizy - zapewnił rzecznik prasowy Lechii Błażej Słowikowski.

to tyle w temacie, a ja swoje: a.g.K.Ś!!! tak ze trzy razy ;-)))
Pzdr Zolw (wiadomo skąd) t-t dzieki za podpowiedz, cale zycie sie ucze a i tak umre glupi i wierny mej Kochanej LECHII, BUHAHAHAHA
5 maja 2011, 13:50 / czwartek
Wyjazd na beatyfikację nieco mnie odciął od tego meczu i wszystkich wieści,
niemniej po smsie o wyniku 2-0 i kilku następnych można było w gorącym Rzymie przeżyć zawał :)

wynik bardzo dobry, przed meczem wziąłbym go w ciemno i najważniejsze, że w perspektywie meczów z Wisłą, Polonią i Lechem u siebie naprawdę nadal gramy o puchary na PGE Arenie!
5 maja 2011, 15:02 / czwartek
Prince na Openerze w Gdyni. Cala teczowa trybuna drukarki sie cieszy. Bedzie w co ladowac.
5 maja 2011, 17:34 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 maja 2011, 17:37 / czwartek
Boli? Ma BOLEĆ , jebany śledziuchu , nie spinaj się bo ci łuski popekają na rybiejgłowie.
5 maja 2011, 17:44 / czwartek
kurwiArko wypierdalaj na swoje jebiące starą żydowską pizdą forum najbardziej zakompleksionego i złodziejskiego klubu w Polsce z kibicami złodziejami i hipokrytami.

Pamiętaj wieśnaku ZAWSZE NAD WAMI PIERDOLONYMI KURWAMI!!!
5 maja 2011, 17:45 / czwartek
Jak dobrze gramy widać po miejscu w tabeli ty gdyński cwelu i jebać się sami możecie przyodziani w te pedalskie barwy
5 maja 2011, 18:12 / czwartek
Arkowiec.Tak na chłopski rozum(wiem,że może być Ci z tym cieżko,ale spróbuj. Twierdzisz że było widać w derbach,jak słabo gra Lechia. Ok,niech Ci będzie,mało tego (!), jestem w stanie się z Tobą z tym zgodzić.

ALE
Jak tragiczna musi być ta Wasza ekipa,skoro tak frajersko dali się wydymać w doliczonym czasie gry?! Twierdzac o słabej Lechii w derbach, pogrążasz tylko ten swój śmieszny klubik,który w najbardziej frajerski sposób tego wieku dał dupy w tak ważnym meczu.
ps. niewiem czy czytałes, ale byłem na tym meczu. I powiem Ci, że wasze podniecanie sie oprawa i dopingiem-> buahaha. Jedna fana i flagi na początku, i to koniec Waszej oprawy. a doping? biorąc pod uwahe róznice w akustyce Naszego stadionu,i tego Bałtyku - był poprostu słaby.
5 maja 2011, 18:17 / czwartek
Witam zajrzałem na chwile na forum i rozkminiam co sie dzieje
5 maja 2011, 18:18 / czwartek
Ja pierdole, co nas obchodzi co Ty robisz?!
5 maja 2011, 18:23 / czwartek
Siemano 1945
Podobno zapytanie o Traore wpłynęło z CSKA Moscow,coś mi sie wydaje,że ulubieńcem trybun to on by tam chyba nie został odnośnik
5 maja 2011, 18:33 / czwartek
1945 jak tam wyniki na pakerni ?? Chyba cos ostrego łykasz,bo widze na ciśnieniu chodzisz:) idż na trening
5 maja 2011, 18:42 / czwartek
odnośnik

Nic dodać, nic ująć... :)
5 maja 2011, 18:46 / czwartek
A u mnie bardzo pozytywnie, miło, że pytasz:)
5 maja 2011, 19:17 / czwartek
No beka totalna!!! Nie mogę zrozumieć jak można obrażać świnie takim wdziankiem. Nie chcę być złym prorokiem, ale najdalej jutro, przed rannym ubojem, do PZPN wpłynie skarga hodowlanych świń za psucie ich wizerunku pewnymi wdziankami.
Stała się rzeczcz niedopuszczalna, bo obraziliśmy świnie!
W imieniu tylko swoim, PRZEPRASZAM ŚWINIE.
5 maja 2011, 19:30 / czwartek
5 maja 2011, 19:35 / czwartek
Arkowiec "kibicu" obejrzyj sobie jeszcze raz ile minut w doliczonym czasie leżeli wasi "gladiatorzy"; zrób to z naciskiem na Zawitowskiego szparko; fajnie wyzdrowiał jak już był za boiskiem; CUD w gdyni. sami nas zaprosiliście; jak powiedział Surma. miejcie żale do siebie; że na śledzi starcza 9 minut dobrej gry. pozdrawiam.
5 maja 2011, 19:36 / czwartek
boli? i dobrze ma bolec a teraz wypierdalaj jebana kurwo z jebiącej gdyni. Trzeba grac do konca a nie pozniej plakac na necie co najlepiej potraficie. I sie przyzwyczajaj do niższych lig bo tam jest miejsce dla takiego kurestwa. Chuj cie kible obchodza, chyba ze te u Rysia na kortach tenisowych żółto - różowy pedale. Takie oprawy to sobie mozecie na piasty gliwice robic :)
5 maja 2011, 19:37 / czwartek
do chrum chrum kurwa człowieku mamy czwartek,a ty jeszcze płaczesz,zostało wam 6 meczyków w ekstralkasie bo niestety od następnego sezonu będziecie grali w I lidze tam wasze miejsce
5 maja 2011, 19:42 / czwartek
Urzekła mnie ta historia :)
5 maja 2011, 19:50 / czwartek
śledziu !!!
TEŻ BYŁEM NA TYM MECZU I POWIEM ci ŻE MECZ POWINIEN BYĆ PRZEDŁUZONY O MINIMUM 10 MINUT PRZEZ waszych "obolałych"piłkarzyków ALE PEWNIE WTEDY WJEBALIBYSMY 3 BRAMKI I ZABRAKŁO BY KARETEK DO ZAWAŁOW.
P.S.
BYĆ ŚWIADKIEM GROBOWEJ CISZY PO DRUGIEJ BRAMCE LECHII - BEZCENNE I CHUJ!!!
NIE POZDRAWIAM.
5 maja 2011, 20:27 / czwartek
To dla głupich śledzików:
odnośnik
5 maja 2011, 20:37 / czwartek
kurwo nie masz swojego śmierdzącego forum ?? Czy po prostu zrozumiałeś kto jest lepszy i czytasz nasze tematy by wczuć się w klimat i się przerzucisz ?
5 maja 2011, 20:46 / czwartek
ty arkowiec a wy czasem nie demolowaliscie krzeselek na derbach grunt to rozwalac swoj stadion i jeszcze wyzywac innych od debili smieszny jestes
5 maja 2011, 21:01 / czwartek
Nie ma sensu z tym smieciem rozmawiac, jak my cos odwalimy to jest zachowywanie sie jak malpy, jak debile, etc. natomiast jak oni demoluja to juz jest ok, pokaz sily, dobra akcja, podobnie rzecz sie ma w przypadku ich parchatych braci, jak zydki demolowaly sektor gosci na Wisle to tez bylo ok. Generalnie smiec ma gowno zamiast mozgu, nic do kurwy nie dotrze, a liczenie minut to juz dla niego zbyt wysoki poziom.
Arkowiec222, wypierdalaj.
5 maja 2011, 21:01 / czwartek
minelo juz kilka dni a popieprzone zoltoniebieskie pedaly dalej nie widza ze ich mega gwiazdy polezaly na boisku conajmniej 10 a moze nawet 15 min.
5 maja 2011, 21:06 / czwartek
Na Arkę nałożono karę finansową w wysokości 2 tys. zł. za szczególne nasilenie wulgaryzmów kierowanych przez kibiców tego klubu pod adresem drużyny gości podczas meczu 24. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk.

Leczenie kompleksów kosztuje:)
6 maja 2011, 10:14 / piątek
Do złodzieja, który miał zaszczyt wejść na forum Wielkiej Lechii. To wy swoje oprawy robicie dla nas ? Jeśli możesz to nie odpowiadaj.
6 maja 2011, 18:39 / piątek
6 maja 2011, 18:43 / piątek
A ty dalej szukasz domu? Zajrzysz tu zajrzysz tam i liczysz że się uda? Wypierdalaj i po problemie
6 maja 2011, 18:52 / piątek
Może Śledzik Liczy Na Świnkę od Kafara :)

Arka Dziwko I Liga Blisko :)

Tylko Lechia
6 maja 2011, 19:14 / piątek
Zawsze mnie zastanawia "po chuj" owca włazi między wilki???
Czy sprawia ci to satysfakcje ze jesteś zmieszany z gównem, czujesz sie wtedy dowartosciowany ?
A moze LECHIA tak zaprząta twoje myśli ze nie jesteś wstanie już funkcjonować jako zwykły sledziuch i musisz zaistnieć na forum LECHII?

Tylko niestety twój falset nie zrobi tu furory, co najwyżej ktoś w kiepskim samopoczuciu kopnie cię w ryj dla poprawy humoru.

Jesli masz jakies poczucie godnosci to zniknij stąd, ale jesli twoim marzeniem jest bycie workiem treningowym to proszę bardzo, w nagrodę dostaniesz różową śwnie.
Nie pozdrawiam,

TYLKO LECHIA!
6 maja 2011, 20:17 / piątek
info: arka ukarana po derbach przez komisje ligi za "nasilenie wulgaryzmów w kierunku drużyny gości" :)
6 maja 2011, 20:19 / piątek
aha:) tylko zapomniałem dodać, że to oni domagali się kar..nadgorliwość ukarana:) źle zaczęli resocjalizacje..
6 maja 2011, 20:29 / piątek
"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

Tak więc zgodnie z długą tradycją tego forum - wypierdalaj.

A to na otarcie twych łez, najlepiej zacznij od 5:57
odnośnik
7 maja 2011, 00:27 / sobota
Piłka w brameczce - Vućko na 2:2, uchwycone idealnie!!!

odnośnik
7 maja 2011, 00:41 / sobota
odnośnik

AMBA FATIMA ! ARTYKULU NIMA !
18 maja 2011, 13:56 / środa
Podczas piątego meczu finałowego ligi koszykarzy pomiędzy Asseco Prokom Gdynia a Turowem Zgorzelec kibice Arki Gdynia upomnieli się o dobro swojej drużyny. Okazja była doskonała, bo na trybunach siedział właściciel spółki, do której należą oba kluby z Gdyni, Ryszard Krauze

Kibice Arki przygotowali transparent o treści: "Jedna spółka - dwa światy: zawodowstwo i dziadostwo. Zawodowcy do Arki!". Transparent miał się odwoływać do odmiennych sposobów prowadzenia drużyn należących do spółki, której właścicielem jest Krauze.

odnośnik

Arka - piąte koło u wozu
9 czerwca 2011, 22:26 / czwartek
Ktoś na forum napisał, że ma nadzieję że to właśnie tych 2 punktów śledziom zabraknie do utrzymania ...... i stało się. Trochę późno ale to doskonale zamyka wątek.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.314