Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 2/14

25 kwietnia 2011, 19:05 / poniedziałek
@niedlaciebie
Jeśli ja jestem wyjazdowiczem sukcesu to kim ty musisz być skoro twierdzisz że wymogu na derby nie było :)

Większość tu ma problem że jest zakaz bo chcieli na derby jechać a jak przyjdzie gdzieś dalej wyjazd to już nie.Bo po co :).Najlepsze jest myślenie że ktoś kto nie jeździ na wyjazdy ten bilet na derby by dostał :)
25 kwietnia 2011, 19:18 / poniedziałek
Pierdolicie Panowie od rzeczy. Prop nowy temat, np 'Napinacze&Napinki' :)

Lechijko tylko zwycięstwo!!!
25 kwietnia 2011, 19:43 / poniedziałek
niedlaciebie o to chodzi , ze był i bardzo dobrze.
wtw więcej niż Ty meczy u siebie
25 kwietnia 2011, 19:52 / poniedziałek
napewno
25 kwietnia 2011, 19:59 / poniedziałek
Oj, chyba komuś zaraz pęknie żyłka :))
25 kwietnia 2011, 20:56 / poniedziałek
wymog byl i LP pisal o tym na forum wiec nie ma co pierdzielic farmazonow. szkoda, ze nie bedzie "wyjazdu" ale taki lajf. ostatnie derby w EK bez nas, jedyne co zapamietaja sledzie to wpierdol i bluzganie pustego sektora :D
25 kwietnia 2011, 23:11 / poniedziałek
Wymog by byl jak zawsze, jednak L P z tego co pamietam, wspomnial, ze wymogi nie byly jeszcze dokladnie ustalone i ze bylyby to najprawdopodobniej 4 wyjazdy. Zreszta, kurwa, jaka roznica w tej chwili i obecnej sytuacji?
26 kwietnia 2011, 08:13 / wtorek
żadna! Dlatego proszę o zakończenie wyliczania kto miał ile wyjazdów i czy był wymóg meczy wyjazdowych.
26 kwietnia 2011, 08:15 / wtorek
zaraz pewnie przypierdoli ten chłop na forum i będzie promował big jonego że tam obejrzysz bankowo hjeehehe
26 kwietnia 2011, 11:17 / wtorek
Aby nie było niedomówień. Na mecz derbowy mogły jechać tylko i wyłącznie, które mieli przynajmniej 4 mecze wyjazdowe w tym sezonie.
Ze swojej strony obiecuję, że na ostatni wyjazd w tym sezonie (Widzew), osoby te pojadą w mega "promocyjnej" cenie.
26 kwietnia 2011, 14:00 / wtorek
fajna sprawa jak bediz eaz taka znizka..bo ja mam opuszcozny tylko jedn lub dwa mecyzklina caly seozn wiec bedize godna znizka;) z drugiej strony nawet gdyby jej nie bylo i tak bym pojechal..zaluje tylko tych scyzorykow bo tam chcialem jechac,no ale coz za rok tez jest liga ;)
26 kwietnia 2011, 14:20 / wtorek
proponuje , aby kazdy napisal ile ma wyjazdow (w sezonie i lacznie) ,a nastepnie okreslil w skali od 1 do 100 jak bardzo kocha Lechie...zeby nie bylo niedomowien kto jest prawdziwy kibic , a kto nie....zapobiegnie to dalszej licytacji i lansowi jaka to czesc kibicow jest spoko ;)
26 kwietnia 2011, 14:53 / wtorek
.... pucharowy w w-wie się liczy ??? bo wtedy bym się załapał a jak nie to nie wiem ......może ktoś by pożyczył jeden wyjazd ???
26 kwietnia 2011, 14:58 / wtorek
Witam
Taktyka arki na derby jest prosta do przewidzenia.Biedaki z Gdyni po 5 porażkach w derbach trójmiasta i ostatniej porazce arki a wygranej Lechii zagraja schowani za podwójna gardą,bez zmasowanego ataku.Ich taktyka bedzie sie koncentrowala na rozbijaniu ataków Lechii plus odłaczenie od podań Traore i Nowaka.Sami bedą próbowali ukłuć coś z kontry.Zawodnicy sledzi napewno usłyszą na odprawie,żeby próbowali wywalczyć jakis rzut wolny w okolicach naszego pola karnego i tutaj będą szukać okazji na bramke.Zdecyduje jedna bramka,na 100 % arka nie zagra otwartego futbolu,i rada dla trenera Kafarskiego: ćwiczcie obrone przy wrzutkach z rogów i rzutów wolnych w nasze pole karne.Remisu nie bedzie,wygra albo szparka albo władcy północy.
Pozdrawiam wszystkich
26 kwietnia 2011, 15:11 / wtorek
@ gosc,

Może niech jeszcze każdy dopisze imię(imiona), nazwisko, pesel, kod pocztowy i adres zamieszkania. ;)
26 kwietnia 2011, 15:14 / wtorek
Swoją droga prubuje sie wczuć w role kibica paralityków z Gdyni.5 przegranych meczy ze znienawidzonym rywalem z rzędu,jaka to musi byc frustracja,jaki wkurw,jaki wstyd,jaka porażka odnośnik
26 kwietnia 2011, 18:01 / wtorek
ja to się najbardziej martwię o chamskie granie ze strony śledzi bo jak kogoś wykoszą na amen to dopiero będzie jazda przy tak krótkiej ławce, a mecze pozostałe ważne
26 kwietnia 2011, 18:43 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 kwietnia 2011, 19:05 / wtorek
a się martwię bo grają na faul, a nasza ławka krótka, a mecze ważne w niedalekiej przyszłości.
26 kwietnia 2011, 19:11 / wtorek
a chuj z nimi i ich postępowaniem jarokol, zniszczyć gdyńskie chwasty. Zagrać mądrze, nie na pałę i będzie git.

Wiem, że posypią się teraz joby ale ich mecz z Groclinem wygrał sędzia.
26 kwietnia 2011, 19:20 / wtorek
Fakt,sędzia przy karnym dla Polonii dał dupy ale Ci co widzieli mecz wiedzą,że śledzie zasłużenie przegrali.
26 kwietnia 2011, 22:03 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 kwietnia 2011, 23:24 / wtorek
odnośnik

tyle w temacie
27 kwietnia 2011, 07:14 / środa
Bedzie dokladnie tak jak pisze mlody_Mourinho. Mnie najbardziej zastanawia, czy mecz z Legia byl dla nas przelamaniem czy tylko wyjatkiem. Mam nadzieje, ze chlopaki sie przelamali i zagraja dobry mecz.
27 kwietnia 2011, 07:43 / środa
mlody-Mourinhio tylko to sa kurwy bez honoru. Mieszkam w Rumi i nawet po tym co graja i przepierdalaja derby za derbami morda im sie nie zamyka jacy to oni zajebisci. szpara zrobi jedna akcje w meczu i oni pierdola ze cisnela przeciwnika kumasz. Dlatego trzeba jak najszybciej spuscic ich z ligi zeby te mordy im sie pozamykaly i w koncu do nich trafilo, ze nie nadaja sie na ekstraklase .
27 kwietnia 2011, 09:05 / środa
... do której dostali się tylko fartem.
27 kwietnia 2011, 09:10 / środa
Kto wie, czy sytuacja kadrowa (brak ogranych zmienników w ataku) nie zmusi Kafara do przejścia od początku lub w trakcie meczu na 4-4-2. Już w meczu z Legią po zejściu Traore fałszywym trzecim napastnikiem był Nowak.
27 kwietnia 2011, 10:38 / środa
śledzie mają na treningu chłopaka z Gdańska, Janusza Surdykowskiego 90minut odnośnik info odnośnik
27 kwietnia 2011, 12:19 / środa
jak to jest w końcu z Sazankowem? było info, że już jest zdrowy, a dziś na głównej napisane, że leczy kontuzje..
27 kwietnia 2011, 13:07 / środa
Nie ma innej opcji niż nasza wygrana w tych derbach. Fujarka nie ma sportowych atutów aby z nami konkurować. Jednak przestrzegam przed lekceważeniem rybich łbów !!! W futbolu już tak jest, że nie zawsze murowany faworyt wygrywa. Jakiś nie potrzebny wolny, strzał życia czy samobój i może być nieciekawie. Nie chcę słyszeć z ust Kafara i piłkarzy żadnych zachowawczych wywiadów w stylu: szanse są 50 na 50, derby to derby czy, że Fujarka to dobry zespół. Nie !!! Coraz częściej w meczach jesteśmy zdecydowanym faworytem i do takiej roli nasi piłkarze muszą być przyzwyczajeni.

Odnośnie Surdykowskiego, to dla mnie nie do pojęcia jest jak można chcieć się tak zeszmacić ???!!! I to w dodatku chłopak od nas. Inna sprawa, że to solidny grajek. Lechia już się nim kiedyś interesowała ( w III lidze ?), a w naszej obecnej sytuacji kadrowej mógłby być to ciekawy ruch ze strony Kafara.
27 kwietnia 2011, 13:25 / środa
Baczek powiedzial "Musimy w Gdyni zdobyć trzy punkty, choćby po trupach " i o to chodzi !!!
27 kwietnia 2011, 14:30 / środa
Dokładnie! Oby takie nastawienie było widać na boisku.

W Tczewie podobno sporo śledziowych transparentów w temacie derbów. Czy to ciągle wisi?
27 kwietnia 2011, 14:40 / środa
27 kwietnia 2011, 14:58 / środa
:-)
27 kwietnia 2011, 15:02 / środa
wiszą tak jak na powyższym zdjęciu :)
27 kwietnia 2011, 15:26 / środa
LP, a jak ktoś ma "najsłabiej" punktowane w "lidze wyjazdowej", wyjazdy takie jak PoloniaW. Legia (liga + PP) i Lecha to może liczyc na ta super "promocje", czy bedzie traktowany jak kibic sukcesu/piknik który jedzie pierwszy raz ?
Pytanie zupełnie poważne, bez prowokacji, z lekką nutą ironii.
27 kwietnia 2011, 15:52 / środa
Nie wierze w to co widzę :)

4 wyjazdy minimum zaliczone.Czy to jest takie trudne do zrozumienia?.Byłeś na czterech to się załapiesz zapewne.

Do wyjazdu jeszcze nie cały miesiąc a już zamieszanie się robi
27 kwietnia 2011, 22:15 / środa
raz, ze Lewy91 to nie Koza wiec pytanie nie do ciebie, dwa KTOŚ to nie ja a po prostu KTOŚ - taka przypadkowa osoba wylosowana z tłumu, trzy "z lekką nutą ironii" - wygląda mi to, że przeczytałeś, nie zrozumiałeś ale napisać musiałeś bo tak ma porządny forumowy mądrala...
27 kwietnia 2011, 22:39 / środa
malcolm
27 kwietnia 2011, 13:25 / środa
Baczek powiedzial "Musimy w Gdyni zdobyć trzy punkty, choćby po trupach "

Bardzo mi się podoba to "po trupach".
27 kwietnia 2011, 23:19 / środa
jasniepan, zadajesz idiotyczne pytania to się nie dziw
27 kwietnia 2011, 23:43 / środa
Jakie pytanie taka odpowiedź.Sorka może się trochę uniosłem więc na spokojnie.4 wyjazdy w sezonie.Każdy się zalicza.Jak ja źle mówię to niech LP mnie poprawi :)

A za mądrale się nie uważam.Jeśli odebrałeś to jako przyczepienie się do Ciebie to przepraszam.Wyczulony jestem na takie pytania i pewnie nie ja jeden ;)

Dajmy sobie spokój z tym.Trzeba derby wygrać a nie martwić się co będzie za 3 tygodnie :)
28 kwietnia 2011, 00:26 / czwartek
Witam Jarokol no śledzie zagraja napewno ostro,Traore i Nowak będa ostro kopani po kostkach.Pamietacie Lechia - arka 2-1,w 1 połowie 2 bramki Piątka,a w drugiej połowie dostał taka kose od Ławy,że musiał zejsc z kontuzja.Po prostu w derbach trzeba zawalczyc o te 3 punkty,jak arka będzie ostro grała to trzeba podjąc rzucona rekawice i też ich kopać,szarpać bluzgać po prostu ich przestraszyć tak jak wtedyodnośnik Szkoda,że Wisnia ma kontuzje on dobrze z karata bije.
Pozdrawiam wszystkich i tylko 3 punkty na derbach tylko 3 punkty !
28 kwietnia 2011, 08:36 / czwartek
Jako, że losy życiowe rzuciły mnie do gdyni i mam nieprzyjemność codziennego obcowania z rybymi głowami, z tego co się zorientowałem nastawiają się mocno na wyłapywanie Naszych będących incognito na meczu.
28 kwietnia 2011, 10:11 / czwartek
28 kwietnia 2011, 11:02 / czwartek
odnośnik

godz 12:00 konferencja

AMS!!! LG!!!
28 kwietnia 2011, 11:07 / czwartek
odnośnik
Dla tych co chcą mimo wszystko obejrzeć derby live.
28 kwietnia 2011, 11:15 / czwartek
na moje prowokacja zwykła
28 kwietnia 2011, 11:25 / czwartek
Nie zapomnijcie tylko, że od razu po meczu idziemy i czekamy na piłkarzy i wspólnie fetujemy:)
28 kwietnia 2011, 12:01 / czwartek
LP, a jak ktoś ma "najsłabiej" punktowane w "lidze wyjazdowej", wyjazdy takie jak PoloniaW. Legia (liga + PP) i Lecha to może liczyc na ta super "promocje", czy bedzie traktowany jak kibic sukcesu/piknik który jedzie pierwszy raz ?
Pytanie zupełnie poważne, bez prowokacji, z lekką nutą ironii.

Chodzi o 4 wyjazdy w całym obecnym sezonie. Nie ważne gdzie one były, ważne aby były na listach organizowanych przez Stowarzyszenie.
28 kwietnia 2011, 12:11 / czwartek
Cos nie ma tej Konferencji Prasowej o 12:00 ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.307