Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 5/14

30 kwietnia 2011, 12:00 / sobota
niektorych widze tu pojebalo...
jakies wyrazy wspolczucia i moze chec pomocy sledziowni jeszcze by sie patalachy utrzymaly?
won!
zniszczyc,zgnoic,zrownac z ziemia!
caly pic polega na tym by budowac NASZA potege a wrogow niszczyc i sprowadzac do parteru a najlepiej w totalny niebyt i doprowadzic do rozkladu/rozwiazania tego czegos bez honoru z zaklamana historia poczawszy od daty powstania po dzien dzisiejszy!
wrog to moze byc zawisza,stomil,olimpia...tez blisko i wychowany na wlasnej krwi a nie ta kurwa bez honoru.
trzeba dazyc do tego by nasze panowanie zarowno kibicowskie jak i czysto pilkarskie na calym pomorzu nie podlegalo jakiejkolwiek dyskusji i koniec kropka!
30 kwietnia 2011, 12:10 / sobota
Święte słowa Dawid - niszczyć ścierwo i nie mieć żadnej litości!
30 kwietnia 2011, 12:12 / sobota
3-0 lub 2-0 dla Lechii. bramki Lukianovs i ktorys z murzynkow.
30 kwietnia 2011, 12:13 / sobota
Ale panowanie Lechii na Pomorzu nie ulegało, nie ulega i nie będzie ulegać żadnej wątpliwości, więc w czym tu problem ... ? :)
30 kwietnia 2011, 12:16 / sobota
DAWID a gdzie masz jakieś słowa współczucia??
jak już to słowa pełne ironii Pozdro
30 kwietnia 2011, 12:28 / sobota
Bulka :)
30 kwietnia 2011, 12:35 / sobota
odnośnik trojmiasto.pl
30 kwietnia 2011, 12:48 / sobota
Ale panowanie Lechii na Pomorzu nie ulegało, nie ulega i nie będzie ulegać żadnej wątpliwości, więc w czym tu problem ... ? :)

pilkarsko i owszem...ale kibicowsko?
rumunia/reda/wejcher/polwysep/wsie i miasteczka okoliczne,dalej uwazasz ze "rzadzisz"jak przyglup-trytko w tamtych rejonach?
gdyby tego klubiku nie bylo to naturalna koleja rzeczy ludzie z tamtych rejonow zaczeliby jezdzic na Lechie by poczuc co to szyk i elegancja.
zanim nawyki i calkowite przejscie w strone bialo-zielona by nastapilo to zapewne wiele lat by uplynelo ale predzej czy pozniej tak by sie stalo.

parafrazujac kolege spiewaka z "rejsu"- o piosence optymistycznej:
oczywiscie juz jestesmy potega ale chodzi o to by byc jeszcze wieksza potega;-)

budowac ta potege poprzez zniszczenie tego gowna.
30 kwietnia 2011, 13:24 / sobota
póki co śledzie sprzedali w przedsprzedaży tylko 3500 biletów. U nas swego czasu bilety w 2 dni się rozchodziły i nie było żadnych na tydzień przed meczem. Widać że u nich już powoli się pogodzili z naszą dominacją
30 kwietnia 2011, 13:30 / sobota
Widać u nich nic i nikt nie jest w stanie przyciągnąć 15 tysięcy na stadion :)
30 kwietnia 2011, 13:42 / sobota
Nie ma płotu,nie ma zabawy...to co ma ich przyciągnąć??
30 kwietnia 2011, 14:06 / sobota
No i nie ma komu dupy pokazać nawet :)))
30 kwietnia 2011, 14:09 / sobota
Ten klub przyciaga życiowe pierdoły i niudaczników którym nic w życiu nie wychodzi.Ci ludzi w arce odnajdują to samo co w swoim życiu czyli wieczne porażki i upokorzenia
Pozdrawiam wszystkich biało-zielonych,którzy zwyciestwo mają we krwi.
30 kwietnia 2011, 15:53 / sobota
jebac kurwy niech spadają . scierwo sie szybciej wyplewi z okolicznych miejscowosci i wszystko bedzie BIAŁO I ZIELONO
30 kwietnia 2011, 16:50 / sobota
Osobiście nie uśmiecha mi się pomysł, żeby "kibice" z Rumii, Wejherowa, w sporej ilości z Tczewa i innych miast chodzących teraz na Arkę, miałoby brudzić swoimi osobami Nasz nowy stadion. A osoby jeszcze "niezdecydowane" chyba dobrze wiedzą, który klub ma wspaniałe tradycje, świetnych kibiców, świetlane perspektywy i w miarę przyzwoity zespół, a który jest najbardziej skorumpowany w Polsce, który ma "kibiców", od dawna posiadających tzw. "kompleks Lechii", jak ci z gorszej strony Krakowa do Wisły Kraków, drużynę o poziomie podobnym do Vęgorii Węgorzewo, itd., itp, etc. Kto wie ten wie :) .
30 kwietnia 2011, 20:04 / sobota
TAK POZA TEMATEM:

Wiecie dzisiaj widziałem autobus z piłkarzami arki gdynia i zastanawiało mnie jedno - dlaczego ten ich złom ma rejestracje zaczynającą się na GD ?
30 kwietnia 2011, 20:23 / sobota
Z jednego są znani,pewnie ukradli autokar złodzieje :)
30 kwietnia 2011, 20:38 / sobota
Wiem że pewnie wszyscy będą oglądali ten mecz w różnych miejscach ,z kolegami w pubach,na stadionie,lub z rodzinami w domu,ale jeśli wygramy wszyscy uderzamy na stadion przywitać naszych bohaterów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A My swoje arka GNOJE!!!!!
30 kwietnia 2011, 20:50 / sobota
A jak przegramy???

Co za glupie gadanie o tym ze wszyscy na T29 jak sie jeszcze mecz nie odbyl!!
30 kwietnia 2011, 21:35 / sobota
Jest i powrót Kożansa, nareszcie można rzec.

Kapsa
Andriuskevicius - Kożans - Vucko - Bąk
Airapetian - Bajic - Nowak
Traore - Buval - Lukjanovs

Najbardziej optymalny skład moim zdaniem, powinniśmy wyjść 4-3-3, bo śledzie i tak będą bronić remisu. Surma w kontekście ostatnich spotkań powinien odpocząć. Jak się Buval nie odblokuje w derbach, to standardowe 4-2-2 bez niego i w środku Surma albo Poźniak.
30 kwietnia 2011, 21:43 / sobota
coż, po jednej i drugiej stronie rzesze niereformowalnych;
co poniektórych zaślepia nienawiść...pochwalcie się i dajcie poczytać swoje posty rodzinom, znajomym, sąsiadom...porażające
easy...
poza tym, czyż kolejne zwycięstwa nad rywalem zza miedzy nie smakują wyśmienicie?
w ten sposób nasi rywale nabierają dla Lechii należytego respektu i szacunku
uważam, że będac na pewnym poziomie też można pokazać swoją wyższość
30 kwietnia 2011, 22:00 / sobota
Royskoop ty sobie jaja robisz czy co ?
W takim meczu jak derby Surma na lawie ? hahaha
Bak na lewej obronie ? hahaha
Kozans, ktory nie gral tyle czasu na srodek obrony na derby ? hahaha

co za samobojca :]
30 kwietnia 2011, 22:12 / sobota
a niech nawet Kapsa gra w ataku:), niech to będzie najsłabszy i najbrzydszy mecz, tu nieważny sty,muszą być 3pkt!
30 kwietnia 2011, 22:16 / sobota
Ja sobie myślałem że te derby będą dla nas wyjątkowo jeśli chodzi o wynik dobre,szpArka nie ma już Pasieki i nie będą bronić się cały mecz oddając 1 strzał na bramkę może ten cały Straka będzie chciał zaatakować i się otworzą wtedy my spokojnie będziemy grali świetnymi kontratakami i wpadną z 3 brameczki dla nas,myślę że mecz może wyglądać podobnie jak mecz w Warszawie Legia-Lechia.
30 kwietnia 2011, 22:18 / sobota
Oby nie jak ten ostatni:)
30 kwietnia 2011, 22:20 / sobota
Oczywiście ten mecz ligowy z jesieni
30 kwietnia 2011, 22:24 / sobota
Jak długo sięgam pamięcią nigdy Derby piłkarsko nie były ładne.
Tu liczy się tylko zwycięstwo dla prestiżu kibiców i klubu.
Nie mam nic przeciwko temu, aby tak pozostało, czyli... 6-0 na poziomie ekstraklasy...
30 kwietnia 2011, 22:31 / sobota
zobaczymy czy nasi najemnicy utożsamiają się z Lechią chociaż trochę...
30 kwietnia 2011, 22:38 / sobota
To co śmiecie pokazały w ostatnim meczu z Polonią skłania mnie do stwierdzenia, że nie będzie ich widać na boisku a 3-0 wsadzimy im spokojnie. ;)
30 kwietnia 2011, 22:40 / sobota
Przed derbami ostatni mecz się nie liczy. To są derby, a one rządzą się swoimi prawami.
30 kwietnia 2011, 22:49 / sobota
Niby lipa... derby w tv, ale jakoś trudno myśleć o czymkolwiek innym!
Nawet 1:0,ale Tylko zwycięstwo!
30 kwietnia 2011, 22:50 / sobota
Tak jak napisał davidg75 " niektorych widze tu pojebalo...
jakies wyrazy wspolczucia i moze chec pomocy sledziowni jeszcze by sie patalachy utrzymaly?
won!
zniszczyc,zgnoic,zrownac z ziemia!
caly pic polega na tym by budowac NASZA potege a wrogow niszczyc i sprowadzac do parteru a najlepiej w totalny niebyt i doprowadzic do rozkladu/rozwiazania tego czegos bez honoru z zaklamana historia poczawszy od daty powstania po dzien dzisiejszy!
wrog to moze byc zawisza,stomil,olimpia...tez blisko i wychowany na wlasnej krwi a nie ta kurwa bez honoru.
trzeba dazyc do tego by nasze panowanie zarowno kibicowskie jak i czysto pilkarskie na calym pomorzu nie podlegalo jakiejkolwiek dyskusji i koniec kropka!"
No MERCY!!! Walczyć i zwyciężać!!! To jest Lechia!!! Jutro piłkarze mają wyjść na boisko z wolą Zwycięstwa! Nie ma ,że boli. Po trupach jak powiedział Krzysiu Bąk i 3 punktu są nasze!
30 kwietnia 2011, 22:54 / sobota
Sraka obiecal Srarce utrzymanie wiec jutro nie moze sie bronic tylko atakowac, jezeli nasi faktycznie sie ostatnio odblokowali to w otwartej grze po prostu ich zmiazdzymy i bedzie spokojne 3:0 jak nie wiecej i zegnamy sledzi na lata
30 kwietnia 2011, 23:42 / sobota
Dla mnie najlepszy scenariusz by był taki: Brameczka w 1 połowie i później śledziuchom puszczają nerwy na boisku i na trybunach. Czerwone kartki i następne bramki dla nas :) No co można sobie pomarzyć :)
Kurde ale ciśnienie już czuje, jutro to chyba zemdleje przed ekranem.
30 kwietnia 2011, 23:47 / sobota
Jutro będą czerwone kartki dla śledzi a min. jedna! Stawiam na Bożoka i Brumę .
Kto obstawia u buków ,to spokojnie zarobi!!
1 maja 2011, 00:06 / niedziela
ostatnie derby pokazały. Nie umieli grać i nerwy puściły tak to jest jak się oddaje jeden strzał na mecz i gra się bez środka
1 maja 2011, 00:43 / niedziela
Oto jest dzień, który dał nam Pan!
1 maja 2011, 08:41 / niedziela
Dokładnie Miki. ;) Skład myśle , że Dobry by był taki jak z Legią . Kapsa-Bąk-Vućko-Deleu-Hajrpetian-Surma-Nowak-Pietr owski-Traore-Wania-Buval. Szkoda tylko że ten ostatni musi grać za Dawida , no ale cóż poradzić , może wkońcu coś strzeli Czarny " Supersnajper " ;)

TYLKO ZWYCIĘSTWO NA DERBACH TYLKO ZWYCIESTWO !!!!
1 maja 2011, 09:08 / niedziela
Cygnus bo zapewne jakies patafiany wola nazwe ulicy zwiazana z polityka i sie sprzeciwiaja. Nikt nie pomysli, ze nazwa Pokolen Lechii Gdansk sie wyroznia wlasnie na tle dlugosci nazwy i to czyni ja inna od wiekszosci a taka wlasnie powinna byc.
1 maja 2011, 09:26 / niedziela
A ja Wam powiem tak: w meczach derbowych odblokowali się swego czasu Buzi Wania, czy nawet Zabłocki ( wszyscy po kilku meczach bez gola ). Dziś zrobi to Buval - jebnie bramę, która da nam 3pkt i piękne 6:0 w derbowych potyczkach :)
Ave Lechia!
1 maja 2011, 09:48 / niedziela
Witam!!!
W ten piekny niedzielny poranek, gdzies w oddali w TV beatyfikacja, świeto ludzi pracy, no i nasze DERBY!!! OTO JEST DZIEŃ, KTÓRY DAŁ NAM PAN...
LECHIA wygra 1:0, sam mecz w/g mnie bedzie brzydki, sledzie nie odpuszcza, i beda bronic swej bramki, moze byc duzo fauli, na koniec obawiam sie frustracji "rybich łusek" po przegranej i proby wtargniecia na boisko... sledzie sa do wszyskiego zdolni, ale huj im w dupe!!!
WYGRA LECHIA, BO JEST LEPSZA...
Pzdr Zolw z LechiiStanu

PS
JA TAM W LECHIĘ WIERZE i TO SZCZERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(widzimy sie w Maxie)
1 maja 2011, 10:21 / niedziela
Wszystkie derby po kolei ze składami, część goli. Fajnie, że w obecnych Derbach nie zagra żaden Lechista z tych pierwszych.

Cały tekst: odnośnik
1 maja 2011, 10:55 / niedziela
Czy mecz transmituje c+ czy tylko orange sport.Prosze o szybkie info.
1 maja 2011, 10:59 / niedziela
Ja jebie , szybciej napisac post na forum niz sprawdzic program ?
tak , transmituje.
1 maja 2011, 11:46 / niedziela
wygramy, choćby dlatego ze dwójka z trójki sędziów jest z... Gdańska.:) Trzeci to kibic Gryfa Słupsk:) - więc nawet ten błogosławiony dziś kibic Kraxy im nie pomoże
1 maja 2011, 11:58 / niedziela
"Czy mecz transmituje c+ czy tylko orange sport."
A slyszales o czym takim, ze pytania konczy sie znakiem zapytania a nie kropka? Transmijsja jest w C+.
1 maja 2011, 12:00 / niedziela
Widac sporo osob ma okrojona wersje neta(pewnie tylko na jednej plycie) i nie moga serfowac po wszystkich stronach. Ja moge podeslac pelna wersje jakby co. Mam pelnego neta na trzech plytach(mozna sprawdzic np rozklad jazdy pociagow, programy tv,sa tez google etc...) Jak ktos chetny to walic smialo!

melduje-Jasiu zwarty i gotowy do dopingu!

Lechijko tylko zwyciestwo!!!
1 maja 2011, 12:03 / niedziela
arka. co??? 6:0.
1 maja 2011, 12:13 / niedziela
OTO JEST DZIEŃ..... dzisiaj zamkniemy ere bezdomnych w ekstraklasie, i nieprędko zobaczymy ich w meczu ligowym na PGE.YASIU83 a dwójka ci nieśnieży?hehe WHITE-GREEN READING
1 maja 2011, 12:23 / niedziela
Siemanko! Nie, nie sniezy ale za to przycina troche... Gdzie ogladasz DERBY? Ja jak przystalo na picknika w ogrodku przy BBQ hehe:)
Pzdr z Reading

Tylko Zwyciestwo!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277