Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 1 maja 2011, g. 17:30, Derby Trójmiasta

strona 9/14

1 maja 2011, 20:00 / niedziela
Trzeba zadzwonić do klubu i zapytać o ktorej mniej wiecej bedą
1 maja 2011, 20:01 / niedziela
I jeszcze jedno. Piszę to z ogromną sytuacją. Gdyby Śledzie nie frajerzyły i nie pajacowały, to by wygrały, bo nie byłoby 7 doliczonych minut. Może się nauczą, że lepiej grać w piłkę, niż się przytulać do murawy.
1 maja 2011, 20:02 / niedziela
Cały mecz ogólnie bardzo słaby. Widać, że jak chcą to mogą,ale myślę ze odpuścili sobie ten mecz .Ostatnie 10 minut arka zbyt grała defensywnie dzięki temu mogliśmy coś tam spróbować grać(zapewne zmęczenie)i zdobyliśmy dwa gole .Brakuje nam waleczności mam nadzieje ze w następnej kolejce mecz z Wisła Biało Zieloni wyjdą bardziej zmotywowani.
Cieszy jeden punkt lecz trzeba powiedzieć ze ta cała kolejka kończyła się samymi dziwnymi wynikami.
1 maja 2011, 20:03 / niedziela
Brawo Poźniak, Nowak, Lukjanovs i Vućko o reszcie szkoda pisać. Choć przyznaję że takie 2-2 smakuje jak zwycięstwo.
1 maja 2011, 20:03 / niedziela
Cisza na koniec i pusty stadion po 5 min BEZCENNE !!!
1 maja 2011, 20:04 / niedziela
Jakie odpuszczanie, jak można tak pisać? Była walka, była ambicja, niestety niewiele wychodziło, a śledziom wręcz odwrotnie - pierwsza bramka z faulem (zdaje się na Deleu), druga gdy to my atakowaliśmy, po kontrze i błędzie Kapsy. Wszyscy liczyliśmy na zwycięstwo, ale taki remis nieźle smakuje, chociaż szkoda 2 punktów. Ważna walka do końca, o to chodzi.
1 maja 2011, 20:05 / niedziela
1 maja 2011, 20:05 / niedziela
Jasne....odpuścili sobie a w 88 doszli do wniosku, że jednak nie....i strzelili 2 bramki....btw dla takich chwil się żyje....
1 maja 2011, 20:07 / niedziela
Vućko na prezydenta ? :)
1 maja 2011, 20:10 / niedziela
M.M napisał:
"Nie wierzę, wyłączyłem TV w 88 minucie (...)"

To się nazywa kibic.
1 maja 2011, 20:11 / niedziela
Zawał....Gra sie do końca śledzie
1 maja 2011, 20:12 / niedziela
Jeszcze jedna poprawiająca humor informacja

widzów: 10170.

Wiem że u nas z frekwencja jest różnie,ale derby derbami myślę że taka frekwencja na derbach to wstyd.
1 maja 2011, 20:13 / niedziela
Pewnie, że jedziemy! To im sie należy, wiec darujcie sobie komentarze typu odpuścili mecz. Derby to są Derby , śledzie byli zdeterminowani 2x bardziej , bo się bronią przed spadkiem, racja - to nas nie usprawiedliwia. Ale grajki wzięły się za siebie i pokazali śledziom gdzie jest ich miejsce w szeregu. MINA SLEDZI - BEZCENNE. WSZYSCY NA T29
1 maja 2011, 20:13 / niedziela
wstyd to wogóle ta cała arka śmieszna
1 maja 2011, 20:16 / niedziela
o ktorej na Traugutta ?
1 maja 2011, 20:17 / niedziela
Ja nie wiem o co chodzi z tym Waszym płaczem wobec Kapsla? On cały mecz bronił bardzo dobrze. W pierwszej połowie wyjął w sytuacji sam na sam. Drugiego gola wpuścił ewidentnie po rykoszecie. Więc o co chodzi?
1 maja 2011, 20:17 / niedziela
Mój komentarz ,uff . Troszke za pozno chłopaki się rozkręcili. mysle że powinnismy się cieszyc z tego remisu,choć apetyt był dużo większy
1 maja 2011, 20:19 / niedziela
Mieszane uczucia po tym meczu, ale jak nie można wygrać trzeba zremisować.

Gra kiepska ale cieszy że grajki pokazują w końcu charakter, z Ległą z 0-1 na 2-1, ze śledziami z 0-2 na 2-2.

To w jakiś sposób scala drużynę.
1 maja 2011, 20:22 / niedziela
Wućko za ucho od śledzia jesteś......Bogiem,Dziekuję Ci za to jak i za bramkę.
Cieszy,że 1,5 cegiełki zostało dożuconych do spaku kurew.
PS.Nigdy więcej takich horrorów OK?
1 maja 2011, 20:24 / niedziela
Nie wklejam linka ale przysluchajcie sie komentarzowi c+ przy drugiej bramce dla srarki musi chlopakowi byc teraz łyso :-))))))))))))))))))
a "ucho od sledzia" Vucki POEZJA !!!!!!!! lubilem go a teraz kocham !!!
1 maja 2011, 20:26 / niedziela
arka pasy dwa kuta.. leca ku... z ekstraklasy
1 maja 2011, 20:30 / niedziela
Nie tylko Vucko pokazał ucho. Bo i Bąk i Surma również "Dumba" zrobili
1 maja 2011, 20:36 / niedziela
Silnoręki, jak się bawisz? :)
Flądry na koniec leżały jak wypatroszone. Jak kastraci.
Eliot, na całą mordę krzyczmy wraz, niech żyje Lechia, Lechia Gdańsk, niech żyje Lechia!
1 maja 2011, 20:38 / niedziela
Vućko jest Bogiem!!!!! Widać że to południowy temperament i wie, co to znaczy strzelić gola w derbach!!!

Kapsa, kolejne derby, kolejne babole. Przy pierwszej bramce może nie miał zbyt dużo winy, bo tam zawalili sprawę deleu z buvalem. Jednak przy drugiej, zrobił to co zwykle, odbicie przed siebie, zamiast na róg. Fakt, że przy tej bramce nie popisał się Bąk z deleu. Jeden i drugi zamiast doskoczyć do labukasa, wybrali się na spacer po murawie.

Gra Lechii żenada, ale mam nadzieję, że tak jak po horrorze w Opolu (dwie bramki w ostatniej minucie) rozpadła się Odra, tak po dzisiejszych nokaucie śledzie pójdą w ich ślady.
1 maja 2011, 20:40 / niedziela
Szprotki upokorzone bardziej niż gdybyśmy wgrali pewne 3-0. Oni porażki spodziewali się już przed meczem. A tu tak niespodzianka :) Niby w meczu przez 3/4 spotkania byli lepsi, już witali się z gąską a tu.... pach, pach i Wielka Lechia w 96 min. wybiła im życiowy sukces z głowy :)))) Wierzcie mi, ze po smsach jakie dostaje boli ich to strasznie :))))
1 maja 2011, 20:41 / niedziela
Zeto niech twoje słowa będą prorocze....
Kurwa! ja dochodze do siebie!!!
powiem szczerze ze cieszy mnie to bardziej niz zwyciestwo w poprzedniej rundzie!

Zobaczyc śledzi na kolanach! BEZCENNE!

Pije! Nieważny styl ale przetarcie kulfona śmierdzielom!

Brawo chłopaki! za walkę! Ja widziałem krew na butach! Dziekuje za emocje i happyend! 88 minut do zapomnienia, ale te pozostałe bedą niezapomniane!

TYLKO LECHIA!!!!
Tak sobie myślę,że 21,15 na T29 będzie ok.a jak przyjadą póżniej to będzie czas na wspólną analizę derbów.TYLKO LECHIA!!!
1 maja 2011, 20:45 / niedziela
Vucko dzis jest moim kandydatem na prezydenta!
Niech tylko Bronek da mu polskie obywatelstwo!

TYLKO LECHIA!
1 maja 2011, 20:48 / niedziela
Hehe wrzuce Wam rozmowe z moim znajomym z gdyni zaraz po meczu. Miał ciekawy opis na gg to musiałem skomentować ;)
OPIS: POLSCY SĘDZIOWIE TO KURWY SPRZEDAWCZYKOWIE

20:27:19 nQs
no masz racje w tym opisie

20:27:23 arka kupila 50 meczy
20:27:31 nQs
sprzedawczyki jak chuj

20:27:51 nQs
widzialem mecz i nie pierdol kurwa arkowcy kladli sie na glebe byle by przedluzyc mecz co chwile i dlatego przedluzyl mecz o te 2 minuty wiecej

20:28:50 nQs
prawda jest taka ze arka stracila 2 bramki w końcówce z własnej winy a nie z winy sędziego

20:28:55 ag
5 TO JUZ BYLO ZADUZO

20:29:02 nQs
no no

20:29:03 ag
max 4 powinny byc

20:29:21 nQs
trzeba było ze stoperem stać jak przedłużali mecz padając na glebe bo nie wytrzymywali fizycznie

20:29:51 nQs
Lechia była lepiej przygotowana i dlatego strzelili te 2 bramki, widziałeś aby jakiś piłkarz Lechii padł na glebe z powodu skurczów ?

20:30:18 ag
widzialem ze sie potykali o wlasne nogi i probowali sumylowac faule

20:30:19 nQs
no nie wiedziałeś, bo czegoś takiego nie było więc najłatwiej zrzucać winę na sędziego nie widząc winy piłkarzy arki

20:30:32 nQs
hehehehehe możliwe, ale nie pierdol ze arkowcy nie symulowali

20:30:34 ag
lechia nie zasluzyla na ten remis

20:30:39 nie ma chuja we wsi
20:30:49 nQs
ten Bruma co niby dostał w łeb strzała od Traore hehehehe 5 powtorek było i było widać że ścieme wali

20:31:06 nQs
wiesz nie powiem arka lepiej może grała ale trudno liczą się bramki a nie gra

20:31:23 ag
wiem trudno nie cofne

20:31:30 ag
ale itak lechia to dziwka i jebac pzpn

20:31:41 nQs
no dlatego mówię że mnie śmieszą takie opisy jak Ty masz teraz

20:32:17 nQs
przegrali bo nie wytrzymali presji i fizycznie padali wiec masz wynik 2-2 a nie że sędzia sprzedawczyk, bo akurat tutaj z opisem się Twoim zgodzę to arka kupiła 50 meczy w karierze

20:32:48 nQs
i dobrze wiesz ze mam teraz racje ale duma i "honor" Ci nie pozwala przyznac mi racji

20:32:49 ag
wszyscy kupowali

20:32:56 ag
i w tym meczu pewnie tez bylo sypniete

20:33:08 ag
zreszta nie ma co pisac

20:33:10 nQs
Lechia nie kupowała, widziałeś jakieś oskarżenie ? czy wiesz coś więcej niż sędziowie w tych sprawach ?

20:33:31 nQs
no no arka nie wygrała i od razu korupcja stary, żałosne to jest co piszesz

20:37:09 nQs
jak mam być szczery, to gdyby arkowcy nie pajacowali z tymi skurczami itp itd to by pewnie wygrali utrzymujac pilke

20:37:19 nQs
bo nie bylo by wtedy doliczonych tylu minut

20:37:30 nQs
dlatego jak juz masz kogos winic to tylko pilkarzy arki

20:37:41 ag
dobra tak zrobie

SUMUJĄC - Napinki internetowe już lecą heheheehehehe żałosne w chuj.
1 maja 2011, 20:53 / niedziela
@Cygnus x-1,

Jeśli chodzi Ci o to aby Vucko zasilił naszą reprezentację, to nie ma takiej szansy,ma za sobą 1 mecz w reprezentacji Chorwacji.
1 maja 2011, 20:59 / niedziela
Lepiej Poźniak niż wcale ! Śledziom po każdym kontakcie z Lechistą potrzebny był respirator ! Dobrze , że Razak miał rękę wysoko bo zamiast pizgnąc śledziowi samolota mógł go znokautowac i zobaczyc czerwona kartkę. Ogolnie horror , ale to gromkie jeeeeest !!! I przy kazdym replayu , jeeeeest ! Jeeeeest! Jeeeeeest!!! Wróciliśmy z dalekiej podróży jak mawiał legendarny Jan Ciszewski . Gardło zdarte , nie trzeba gorzkiej pigułki przełykac . Jutro znów wstanie piękny dzień.
1 maja 2011, 21:05 / niedziela
Zawał i prawie zgon.Ale dalej żyje(ledwo ale żyje) !!! Tylko Lechia ;)
1 maja 2011, 21:06 / niedziela
jako jeden z przedstawicieli braci "pod przykrywką" na stadionie Bałtyku opisze swoją relację;)

Pojawiliśmy się około 16 pod estadio Bałtyko, w grupie 7 osób. Jako, że byliśmy bez barw, większa grupka śledziuchów zainteresowała się Naszą obecnością, i poprosili o dokumenty ( :D ! ), po pytaniu, a co to kurwa policyjny oddział szybkiej reakcji?dziewczynki sie speszyły i dali Nam spokój. Wbiliśmy się na stadion, na sektor gosiru, na przeciw farbowanej górki. I kilka spostrzeżeń :
-doping arki, którym się tak chwalą że cały stadion itp-gówno prawda.
śpiewała tylko ta pseudo górka, czasem właczał się cały stadion, ale to rzadziej niż u Nas kryta.
-oprawa, oprócz transu z popayem i jakims napisem o derbach na początku, później ZERO
-widziałem dużo braci, których kojarze z prostej na T29, z wiadomych względów nie było głośnych śpiewów itp:)
- Wania pojechał po śledziach:D "co tak kurwa cicho piszczycie" :D i potem przy każdym Jego kontakcie z piłka stadion wył hehe
Traore wycinał ich jak rasowy biało-zielony;)
Przy 1:0 dla śmierdzieli słyszłem już Trójmiasto jest Nasze, i nigdy nie spadnie hehe.
ich miny po końcowym gwizdku bezcenne;) po meczu oklep piątki śledzi którzy próbowali dorzucić kamieniami do Naszego autokaru stojącego koło NSR:] wracamy z dwoja szalikami, spalonymi na wjeździe do Sopotu:)
ogólnei brudasy grały bardzo nie fair, ale czego sie mozna po nich spodziewac. Z tego co sie orientuje Bąk pauzuje z Wisla po żółtej, a że było ich bardzo dużo, to ktoś jeszcze.

WARTO BYŁO!
1 maja 2011, 21:08 / niedziela
@ nQs: śledziuch Ci klub wyzywa, a ty się jeszcze tym na forum chwalisz?

Jedyne co mi na myśl przychodzi w tej chwili, to cytat z "t-t"...

PS: O meczu i naszej sytuacji nieco więcej jak ochłonę... ;-)
1 maja 2011, 21:09 / niedziela
Tak się gra do końca.To jest kara za to leżenie na boisku,ściemnianie przy każdym kontakcie z Naszymi zawodnikami faulu,przeciąganie gry.Te ścierwa tak grały od strzelenia 2 bramki.Brawo Lechia za grę do końca,za remis.Na pochybel niedowiarkom i tym co chcieli by w każdym meczu,czy to u Nas czy wyjazdowym po 3-4 do zera.Za przykład polecam braci z Krakowa.Wczoraj po beznadziejnym meczu u siebie 0-2 w dupe ale po meczu nikt nie spierdziela szybko na parking tylko słychać głośne "chodźcie do Nas,chodźcie do Nas".Można?Można.
1 maja 2011, 21:12 / niedziela
Stara Szkoła, to samo pomyślałem o wpisie nQs.
1 maja 2011, 21:13 / niedziela
dręczyciel , ciekawi mnie jak zachowali sie Lechiści ( ci zbunkrowani ) gdy wpadła bramka na 2 : 2 . Szczerze bym chyba nie wytrzymał i wyskoczył w powietrze !!! Widziałes jakieś oznaki radości ? Pozdro
1 maja 2011, 21:15 / niedziela
John 3-16 jeden od nas niestety mocno wylapal. Kumpel mi mowil, ze przy bramce na 2-2 wyskoczyl z radosci i zaraz go sklepali skurwiele.
Ale to ich boli ale to ich boli szpare caly kraj pierdoli !
1 maja 2011, 21:18 / niedziela
Pewnie też bym wyłapał , ale brat po szalu szybko się ogarnie i na bank powie , że warto było , a niedługo i tak się odkuje :) Czasami warto mordę za klub nadstawic. Czasami trzeba ! Ave Lechia
1 maja 2011, 21:19 / niedziela
Widziałem John nerwowe sytuacje, przed samym meczem widzieliśmy na sektorze od torów okopanie jednego z Naszych, niestety pomóc ni chuja się nie dało, za daleko.
Po 2:2 zaczeła się ewakuacja stadionu i widziałem radosne gęby rodem z T29:)

aaa żebym nie zapomniał, brawo Gładyś i Małkowski :D
1 maja 2011, 21:24 / niedziela
Czy mi się wydaje, czy Traore ma 4 żółte kartki?
1 maja 2011, 21:27 / niedziela
Jeszcze jedno. Czy sraka za wtargniecie na boisko podczas przepychanki nie powinien zostac odeslany na trybuny?
1 maja 2011, 21:29 / niedziela
M.M dla Ciebie
Lechia - Wisła
Pauzują: Bąk (Lechia)
Zagrożeni: Deleu, Kożans, Traore, Wiśniewski (Lechia); Cikos, Jirsak, Kirm (Wisła);
1 maja 2011, 21:30 / niedziela
Nie musicie się unosić. Nie jestem internetowym napinaczem i to, że jakiś śledź wyzywa mi klub przez neta nie robi na mnie wrażenia, bo w twarz by mi tego nie powiedział a ja się nie będę zniżał do ich poziomu internetowych napinek.
1 maja 2011, 21:31 / niedziela
dręczyciel - dzięki!
1 maja 2011, 21:33 / niedziela
dręczyciel a gołych zadów dzisiaj nie pokazywali? :)

Jebać arke stara kurwe
1 maja 2011, 21:34 / niedziela
tu macie statystyki z sucharami odnośnik
1 maja 2011, 21:35 / niedziela
@dręczyciel w c+ powiedzieli ze dostal ostrzezenie od technicznego i za drugie wejscie out
1 maja 2011, 21:37 / niedziela
Vućko i "ucho od śledzia"
odnośnik

:D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244