Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

NOWE KOSZULKI LECHII Z LOGO LOTOS - PROMOCJA

strona 1/1

18 kwietnia 2011, 20:37 / poniedziałek
WCZORAJ BYŁEM W GALERII BAŁTYCKIEJ NA ZAKUPACH I Z DALEKA ZAUWAŻYŁEM ŻE NA ZIELONEJ WYSPIE LECHII WIDAĆ NOWE KOSZULKI Z LOGO LOTOSU, PODCHODZE DO LADY Z ZAMIAREM ZAKUPU A TAM JAKIEŚ REKLAMÓWKI, NAWET W 50% NIE PRZYPOMINAŁO TO REPLIKI KOSZULKI MECZOWEJ, SŁABA JAKOŚĆ, BRAK KOMPLETU REKLAM TJ. ENERGA,EKSTRAKLASA,LECHIA.PL ITD. TYLKO JAKAŚ CHAMSKA PRASOWANKA LOTOS I TO WSZYSTKO ZA JEDYNE 189 PLN. DOSTAŁEM JESZCE INFORMCJE ŻE INNYCH NIE BĘDZIE:/ MASAKRA, CO TO MA BYĆ, ŻEBY KLUB Z TAKIMI ASPIRACJAMI NI MÓGŁ WYPRODUKOWAĆ NORMALNEJ KOSZULKI DLA KIBICA. ZOSTANIE MI CHODZIĆ W KOSZULCE CELTIC BO PRZYNAJMIEJ JAKOŚ WYGLĄDA. PANOWIE ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!! TYLKO LECHIA!!! P.S.W ŚRODĘ WSZYSCY DO WAWY
18 kwietnia 2011, 20:49 / poniedziałek
Zawsze możesz kupować rzeczy w sklepach kibica taniej niż w oficjalnym sklepie.
18 kwietnia 2011, 20:59 / poniedziałek
Po ck chodzić w koszulce Lechii skoro Celtic normalnie wygląda???? Dobrze kurwa jego mać, że śledziowa lepiej nie wygląda.
18 kwietnia 2011, 21:02 / poniedziałek
jeśli w sklepie kibica dostane taką prawdziwą koszulke meczową tj. taką w jakich gra nasza Lechia to zapłace nawet 250 byle by było za co a nie za jakąś lipe, Jeśli ktoś wie gdzie można taką kupić to poproszę o odnośnik. LG
18 kwietnia 2011, 21:04 / poniedziałek
L P po co ta kurwa? kurwa
18 kwietnia 2011, 21:06 / poniedziałek
Po co ten Celtic??? Dlaczego nie Śląsk lub Wisła skora Lechia sie nie podoba?
18 kwietnia 2011, 21:12 / poniedziałek
Bo koszulka Lechii,Wisły i Śląska nie jest taka funky,groovy,trendy,jazzy jak koszulka Celticu :-)))
18 kwietnia 2011, 21:17 / poniedziałek
ok, z tym celtikiem to może rzeczywiście mnie poniosło, ale właśnie o to chodzi... dlaczego My nie możemy mieć koszulek na miare klubów europejskich tylko adidas daje nam takie badziewie, popatrzcie, że kluby w ESA jeśli graja w biało zielonych barwach i mają za sponsora adidas to koszulki mają bliźniaczo podobne, tylko herb inny. wkurwia mnie taka polityka, "chuj z kibicami, ważne wpływy z transmisji tele."
18 kwietnia 2011, 21:20 / poniedziałek
Ciekawe czy jak zakłada koszulkę Celticu to zdaje sobie sprawę z tego, że Celtic jest lewacki?

odnośnik
odnośnik
18 kwietnia 2011, 21:31 / poniedziałek
simek twoja żona mówi mi co innego!
18 kwietnia 2011, 21:35 / poniedziałek
Super, mogę się już zacząć śmiać? Żebym to ja jeszcze żone miał... :)))
18 kwietnia 2011, 21:36 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 21:41 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 21:52 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 21:56 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 22:05 / poniedziałek
a widziałeś mnie kiedyś na meczu w koszulce celticu? mi od początku chodzi o jakość naszych barw a ty mi wyskakujesz z jakimś lewackim, nie chce mi sie denerwować, we środę ważny mecz. "JA BĘDĘ ZAWSZE TAM...."
18 kwietnia 2011, 22:08 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 22:10 / poniedziałek
koszulki są bardzo fajne nigdy nie założyłbym z reklamami i nigdy nie zależało mi na noszeniu logo LOTOS na piersi jeśli są dla ciebie brzydkie po prostu nie kupuj i nie rób tutaj awantur zadzwoń do klubu i tam wyjaśnij sprawę tutaj masz numer na Lechię 583456871
18 kwietnia 2011, 22:14 / poniedziałek
już nie bądź jasiu taki "poprawny"! Sam napisałeś, że w tej koszulce chodzisz i sam napisałeś nazwę tego klubu z dużej litery w 1 poście tematu. Z uprzejmośći podam Ci email i nr do klubu, żebyś mógł się poskarżyć o marnej jakości wyroby klubowe:

marketing@lechia.pl

tel./fax: +48 58 345 21 87
wew. 105

Tak czy inaczej pozdrawiam...
18 kwietnia 2011, 22:16 / poniedziałek
Nie z duzej litery a wielka litera. Jak ci tak nie pasuja te koszulki to napisz to zarzadu, po co sie nam zalisz? Stana sie od tego lepsze? Sa chujowej jakosci i co my na to mamy poradzic? Jak wolisz popierdalac w koszulce jakiegos zjebanego celticu czy innego gowna (a i takie wynalazki swego czasu widzialem na stadionie) to szczerze ci wspolczuje. Juz wolalbym zaopatrzyc sie w koszulke Jako naszej Lechii lub Wiselki badz Slaska. Zawsze to lepsze niz biegac w koszulkach jakichs gowien.
A za bluzganie Kibica Lechii i jakies skurwiale pedalskie docinki jakie puszczales pokazujesz tylko swoj poziom, jest to pukanie w dno od spodu. Tak generalnie rzecz ujmujac, jasiu03, wypierdalaj.
18 kwietnia 2011, 22:26 / poniedziałek
A obaj podali inny numer...ciekawe

t-t klasycznie podszedł do tematu, który rzecz jasna nadaje się do wyjebania z forum.
18 kwietnia 2011, 23:05 / poniedziałek
Za każdym razem jak widzę na Lechii ludzi w koszulkach, czapkach celticu, barcelony czy innych zagranicznych lewackich i nielewackich gówien to mnie normalnie krew zalewa. Jedyne barwy mile widziane u nas to powinny być barwy Lechii, Wisły, Śląska, Gryfa i innych zgód. Jak można na Lechię przychodzić w ciuchach jakiś zagranicznych syfów to ja nie wiem. Trochę nie na temat ale musiałem to napisać :)
18 kwietnia 2011, 23:30 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 kwietnia 2011, 23:35 / poniedziałek
jesli naprawde sa badziewne to temat jednak nie do wyjebania ;] niby od przyszlego sezonu maja byc koszulki dedykowane specjalnie Lechii, moze zrobia porzadne... bo jednak jasiu ma racje, dlaczego maja nam wciskac gowno? to jak sie temat rozwinal to juz zupelnie inna historia :D Lechia style
19 kwietnia 2011, 00:23 / wtorek
Świat zwariował. Temat o galerii bałtyckiej, a Boldiego nie ma. Czyżby jeszcze z Zabrza nie wrócił? ;)
19 kwietnia 2011, 00:34 / wtorek
Nie Szata Czyni Kibica
____________________

Tylko Lechia !!!
19 kwietnia 2011, 07:31 / wtorek
nie podoba się nie kupuj.
temat do wyjebania :)
19 kwietnia 2011, 08:55 / wtorek
Niby wielki renomowany "adidas", a przy niszowym "jako" odpada w przedbiegach. Wielu ludziom zależy na jakości i wyglądzie, a ten produkt wyraźnie nie spełnia ich oczekiwań. Fakt, Klub powinien coś zrobić w tej kwestii mając na uwadze przyszły sezon.

Co do Celtiku. W dawnych czasach (lata 80 -90) nosiło się wszystko co miało biało-zielone barwy. Nawet flagi (Palmeiras) były robione bez żadnego uzasadnienia. Biel i zieleń to się liczyło, to było najważniejsze, to była magia i moc ! Dziś jak ktoś rozkminia, że Celtik lewacki, Sporting gejowski, Panathinaikos ma zgodę kosmitami, a w Irlandii biją murzynów, to dla mnie jest zwykłym podżegaczem, kłótliwym krzykaczem niczym nie różniącym się od polityków. Simek żyj i daj żyć innym.
19 kwietnia 2011, 09:13 / wtorek
Podkreślających lewackość Celticu i krytykujących kibiców Lechii chodzących swego czasu w koszulkach Celticu prosiłbym o odrobinę wyciszenia... Wielu kibiców Lechii paradowało w biało-zielonych koszulkach katolickiego Celticu, w tym ś.p. Dufo. Jeżeli Dufo był lewakiem to już bram mi słów...
19 kwietnia 2011, 10:41 / wtorek
DALI, trafnie napisales, jednak w tej chwili mozliwosci sa nieco inne.
19 kwietnia 2011, 11:12 / wtorek
t-t, zgadza się - dziś możliwości są inne i każdy może spokojnie w koszulkę Lechii (oryginalną czy nie) się zaopatrzyć; dodam jeszcze tylko, że ja jestem kibicem Lechii i nic nie ujmując naszym Braciom noszę tylko i nosić będę koszulkę mojego ukochanego Klubu
19 kwietnia 2011, 11:19 / wtorek
Niby teraz są możliwości tylko cena do jakości ma się nijak:/

Kiedyś to nawet flaga Arabii Saudyjskiej wisiała haha:) na T29.

Aejaejao!!!
19 kwietnia 2011, 11:34 / wtorek
w latach 80 wisiała flaga Kuby i było kila szali drukowanych w barwach śląska z napisem Cuwejt Club hehe
19 kwietnia 2011, 12:03 / wtorek
a zakupy w "tańszych sklepach kibica" zasilają kasę Lechii czy jakiegoś kibica? ...dla mnie to podstawowa kwestia :) .... koszulka Celtic'u jest ok.... najlepszy Biało-Zileony produkt na rynku ....obyśmy się kiedyś doczekali tak udanego wzoru.
19 kwietnia 2011, 12:55 / wtorek
t-t posłuchaj ja na forum nie miałem zamiaru nikogo tutaj obrażać, chciałem poruszyć temat który moim zdaniem jest istotny a że ktoś mnie tu posądza o jakieś poglądy i przypina etykiete leackiego to szlak mnie trafia, wyszło jak wyszło i nikogo przepraszać nie będe, szanuje kibiców Lechii i barwy klubowe. Dział marketingu raczej nie będzie rozmawiać z pojedyńczymi osobami a gdyby ktoś taki mały problem zauważył w większym gronie to może udało by się coś wywalczyć. Niechciałbym tylko na nowym stadionie biegać w takich słabych koszulkach, nie chodzi mi o noszenie obcych barw tylko o to żeby nasze barwy nie odbiegały JAKOŚCIĄ od innych klubów europejskich. TYLKO LECHIA
19 kwietnia 2011, 13:01 / wtorek
NA OBNIŻENIE CIŚNIENIA:

wchodzi babka do windy, gdy już zamykają sie drzwi wpada koleś w kominiarce z giwerą w ręku i krzyczy
-do pały!!! do pały ale już!!!
babka przerażona klęka i zaczyna robić... kiedy już skończyła robić, koleś ściąga kominiarkę i okazuje się że to jej mąż który mówi...
-i co kurwa??? można? można!
19 kwietnia 2011, 13:59 / wtorek
Prawda jest taka, że nie opłaca się uruchamiać produkcji dla .... ilu? 5, 10 kibiców ? Towar ekskluzywny nie schodzi. Generalnie taki produkt należałoby należycie zareklamować. Coś może w rodzaju koszulka VIP, koszulka premiera... Wręczyć gajowemu, rudemu, budyniowi i sprawę nagłośnić. Hmm
19 kwietnia 2011, 14:34 / wtorek
Może najpierw to niech zrobią pełną rozmiarówke do 4xl,5xl bo jak tak dalej będzie to ja i paru grubasów z prostej nigdy nie będzie miało koszulki swojego ukochanego klubu.
19 kwietnia 2011, 16:04 / wtorek
sam krójj koszulek w których grają nasi piłkarze nie podoba mi sie

co do koszulek które można kupić mogli dać te z logo Solidarności chętnie bym kupił
19 kwietnia 2011, 16:31 / wtorek
A ja chcę kupić oryginalne odzwierciedlenie koszulki w jakich grają kopacze i ch*j mnie to obchodzi!

Mogę wyłożyć nawet i 400 zeta byle towar był wysokiej jakości i był dokładną kopią.

Moze to ktoś załatwić albo chociaż ruszyć dalej? :D
19 kwietnia 2011, 17:23 / wtorek
wojtt29 dokładnie :) ale na szczęście w tunelu jest także w miarę duży wybór koszulek , które można wymierzyć i na zamówienie każdy rozmiar.
19 kwietnia 2011, 17:33 / wtorek
Koszulki, których używali piłkarze przed sponsorowaniem Lotosu mogłyby pójść na jakąś aukcję np. Wielkiej Orkiestry Ś. P. Jest to jakaś szansa :-)
20 kwietnia 2011, 11:00 / środa
nie żebym bronił Celticu, ale serio to jest klub lewacki? zawsze mi się wydawało, że podkreślają swoją katolickość, z resztą cała ta otoczka z Borucem (zdjęcia Papieża, znak Krzyża itp.) by to potwierdzały... Jak to jest naprawdę z tym Celtikiem?
20 kwietnia 2011, 11:08 / środa
jebać celtic

raz że to lewaki, dwa to nic nas z nimi nie łączy

na każdej bramie powinien stać silnoręki i rozdawać liście za celtici i inne niesprzymierzone kluby... :)

barcelona jest zboczona ;)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447