Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Sporty walki

strona 1/1

1

25 kwietnia 2011, 12:15 / poniedziałek
odnośnik uliczna bijatyka w Gorzowskiej piwnicy
-Zabije cie kurwa.
-Uh, uh, uh.
-Ah, eh, uh.
-Szmato jebana!

odnośnik Na ukrainie też sie nie opierdalają

odnośnik mój faworyt,metro w Madrycie było świadkiem walki o prawdziwe przetrwanie

Idzie ktos na gale ksw w Gdańsku która odbedzie sie w maju ??Już 21 maja planowana jest gala KSW 16, która tym razem odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku. Głównym wydarzeniem będzie powrót największej gwiazdy polskiego MMA Mariusza "Dominatora" Pudzianowskiego (3-1), którego ostatnio widzieliśmy na czternastej edycji imprezy w hali Atlas Arena w Łodzi, gdzie jego rywalem był słynny Eric "Butterbean" Esch. Na razie nie jest ogłoszony nowy przeciwnik "Pudzilli", ale bardzo możliwe że będzie to weteran Pride James "Colossus" Thompson (15-14). Systematycznie będziemy informować o kolejnych zestawieniach.
Zapowiedz gali
odnośnik
25 kwietnia 2011, 13:10 / poniedziałek
Irlandczycy wyrzucaja Polaków z pubu przed meczem Irlandia płn.-Polska
odnośnik Wrzucajcie jakieś dobre bitki
25 kwietnia 2011, 15:14 / poniedziałek
Wjazd kilkudziesieciu skinów bez koszulek na jakiś koncert antyrasistowski w Rosji.Ale kozacka akcja łysi pogonili wszystkich chociaż było ich duzo mniej.Ci ruscy skini są ostrzy jak brzytwa odnośnik
Ide do piwni podpakować cycki u mnie nie ma opierdalania,idzcie na siłownie zamiast sie obżerać ciastem i słodyczami !
28 kwietnia 2011, 17:49 / czwartek
Panowie jakbyscie mieli wybrać pierwsza 5 do bicia z naszego forum kogo wybralibyscie ?
Moje typy
Młody mourinho-Wiadomka
1945 - Też pakuje
Buziek-Pakował pod Dormundem,solidna Niemiecka szkoła
1947 - Pracował na budowie,charyzmatyczny gośc,widac że miekkim chujem robiony nie jest
grucha604-Bo z gruchą nie ma żartów odnośnik
3 maja 2011, 12:29 / wtorek
A ja ? Jestem robiony sztucznie Papa smerf mnie wyprodukował chemicznie. Wyszłem niezwykle silny i wytrzymały.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013