Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 10/39

12 maja 2011, 17:14 / czwartek
Co za kurwy... Odwołanie do trybunału Konstytucyjnego jest możliwe?.Przecież tak nie może być!
12 maja 2011, 17:18 / czwartek
12 maja 2011, 17:23 / czwartek
Chca isc z nami na wojne.
12 maja 2011, 17:25 / czwartek
Jeszcze niech rudy chuj wprowadzi godzine milicyjna !

Sam sobie bedzie winien,jak kibice rozpierdola to cale euro !
12 maja 2011, 17:40 / czwartek
Niech zlikwiduja piłke nozna w Polsce! I tak nie ma sukcesów,a te pizdy w krawatach i niebieskich mundurach nie beda musialy wymyslac kolejnych zakazów, a kibole nie beda im manifestacji antyrzadowych robic! Kurwa co za kraj! teraz bedzie trzeba z dowodem chodzic po ulicy bo patrol bedzie legitymowal wszystkich
12 maja 2011, 17:46 / czwartek
Niech zamkną też Orliki, przecież tam też jedni ludzie grają w piłkę, a inni to obserwują.
12 maja 2011, 17:50 / czwartek
Wbrew pozorom matołek oddał nam przysługę, nic tak nie integruje różnych środowisk jak wspólny wróg.
12 maja 2011, 17:54 / czwartek
Tak sobie myślę, analizuje... czy to nie będzie punkt zapalny, wkur*** ludzi wzrasta na każdym kroku... a ta iskra może być zaczątkiem czegoś większego, tu już nie chodzi o piłkę, stadiony i kibiców ale wiele wiele innych rzeczy w tym kraju... nawarstwia się nawarstwia i kto wie czy nie pierd*** z takim hukiem że rząd nakryje się nogami...
12 maja 2011, 17:58 / czwartek
W sumie to pojawia się takie wyjście, że teraz będą przyjeżdżać grupy niezorganizowane. Polak potrafi.
12 maja 2011, 18:08 / czwartek
Powiem tak, to co zrobili legioniści i lechici w Bydgoszczy było złe i zasługiwało na potępienie, można było wydac zakazy stadionowe tym ktorzy zaczeli sie bic itd. ok.
Ale to co teraz sie dzieje to jest jakis skandal, Tusk mówi że chce wyeliminowac wulgaryzymy na stadionie to co mam dostac zakaz stadionowy za to że sie wkurwie że niestrzelili bramki w sytuacji 100%wej i powiem o kurwa!??? Jak on to uzasadnił bo dzieci słuchają to niemożna przeklinac!. Powiem wam że teraz dzieciaki 6 letnie takie wiązanki przynoszą ze szkoły, że niektórych z nas to by zabluzgali na śmierc. A Tuskinia mi mówi że to dzieciaki ze stadionu wynoszą no kurwa!.

Druga sprawa wiem że teraz wszystkie stowarzyszenia są wkurzone na obraz całej sytuacji. Może faktycznie zrobic protest i defilade ulicami Warszawy tak jak zrobiono to w Niemczech i pokazac że kibice sa źle przedstawiani w mediach, jako wygłodniałe zwierzęta które tylko i wyłacznie chcą sie napierdalac? pokażmy mimo wszelkich uprzedzeń klubowych że możemy pojsc obok siebie w jednej sprawie, w sprawie której chcą nam zabrac piłke nożna, która jest całym naszym życiem.
Może gadam zbyt patetycznie ale innego sposobu nie widze.

Ps: A Tusk jak klnie to jest wszystko dobrze?
12 maja 2011, 18:11 / czwartek
jeszcze troche i naprawde ten tusko-rząd zostanie dosłownie wyniesiony z gabinetów w Warszawie przez "kiboli". Kurwa druga Białoruś
12 maja 2011, 18:12 / czwartek
trzczy owszem, można.. Legia robiła to cały czas podczas walki z ITI, Widzew na ostatnim zakazie i wiele ekip w Białymstoku np... tylko że ostatnio za to również karali, a w obecnej sytuacji - kiedy zamykają stadiony za oprawy na wyjazdach, bluzgi, czy transy - za to też mogą zamknąć.

Nie wiem czy wiecie, ale wojna rozpoczyna się na całego. I nie są winne konkretne grupy kibicowskie.. nie one dostają po dupie.. dostajemy MY WSZYSCY - czy to ultras, czy chuligan, czy piknik, czy jak kto sobie wymyśli jeszcze nazewnictwo.

Zobaczycie, że to dopiero początek, jeszcze się kurwy zdziwią jak polska kibolska społeczność potrafi się zmobilizować. MAM TYLKO NADZIEJĘ, że będziecie potrafili zjednoczyć się i u nas - żebyśmy razem zawalczyli o nasze prawa. Nawet jeśli będzie to wymagało kilku wyrzeczeń. Pozdro.
12 maja 2011, 18:20 / czwartek
W meczu z Warszawiakami sobie troche pokrzyczymy, wyjdziemy z trybun po 10 minutach meczu, tylko muszą wszyscy wyjsc z krzesełek i niech to utrasi ogarnął. potem zamknał nasz stadion i mecz z amiką sobie obejżymy z sektora leśnego. i ok. trudno. jak to ma byc w imie sprawy niech i tak będzie. Trzeba się poświecic nie po to kupuje karnet i chodze na mecze żeby sie bac że zaraz mi dowalą karę pięnięzną w wysokości minimalnej 2 tysi, bo powiedziałam ja pierdole. Przecież to jest jakas granda.

W jedności siła!
12 maja 2011, 18:24 / czwartek
wrócą psy na stadiony, które będą prowokowały i coraz wiecej spotkan bedzie przy pustych trybunach
12 maja 2011, 18:44 / czwartek
Nati nie byłaś w Bydg, to się nie wypowiadaj.Kto się tam bił?! Wiesz co to słowo prowokacja? Wiesz,jak wyglądała odprawa ochrony przed tym meczem?Także,jeśli nie, to nie powielaj tego co wybiórcza i tefałen.
"Płemieł' zaczął wojenkę,tym bardziej szkoda dla niego,bo był kiedyś po Naszej stronie...
12 maja 2011, 18:56 / czwartek
Nati było nie glosować na Tuska

odnośnik
12 maja 2011, 19:00 / czwartek
widziałam w telewizji i mi wystarczyło że starli sie z ochroniarzami,nie jestem ślepa to ze zaczeli wyrywac krzeselka i nawalac w ochrone albo jak jeden z poznania wywalił z kopa dziennikarce, która na wet nie widziała napastnika, no sorry niechce tego, ale to nieznaczy ze musimy ponosic zbiorową odpowiedzialnosc!

ochrona i pocja prowokuje nie od dzis ale jej za to niegrozi zakaz stanowy lub wiezienie. Wiec trzeba trzymac nerwy na wodzy. tylko tyle. krytykuje tego kto wyrwal krzeselko krytykuje tego kto rzucał kamerami, głośnikami i petrdami w ochrone i mendziarzy. i nikt mnie nie przekona że to było wporządku.

Ale to już temat zamknięty teraz Tusk bawi się w Pana dyktatora i nakazuje i zakazuje chcąc "zmieniac swiat"
12 maja 2011, 20:56 / czwartek
Ciekawe o ile spadnie Tuskowi poparcie w najbliższych wyborach? PiS już się skompromitował, teraz to samo dzieje się z PO. Może wreszcie czas na jakiś normalny rząd? Może UPR wreszcie? Zresztą, jak nie teraz, to w następnej kadencji, bo ZUS i cały system ubezpieczeń niedługo i tak pierdolnie z powodu kryzysu demograficznego...
12 maja 2011, 21:04 / czwartek
juz niedlugo wszystko kurwa pozamykaja debile z warszawy,
a tu mala piosenka tematyczna :)
odnośnik
12 maja 2011, 21:49 / czwartek
trzczy
12 maja 2011, 17:58 / czwartek
W sumie to pojawia się takie wyjście, że teraz będą przyjeżdżać grupy niezorganizowane. Polak potrafi.
-----------------
dokładnie. Sytuacja tylko scamentuje towarzystwo kibicowskie.

Płemiel z jednej strony odgrywa szeryfa z drugiej widzi, że stadiony zabierają mu elektorat więc je zamyka.

Teraz trzeba się tylko zjednoczyć i złapac kontakt z Korwinem Mikke w sprawie nadchodzących wyborów.
12 maja 2011, 21:49 / czwartek
"...kiedyś po Naszej stronie..."
Nie, kolego Zabory, nigdy nie był.

Ponoć obił się o Lechię. Podobno raz przyszedł w jakimś kapeluszu. Wołek twierdzi, ze wywijał wężem ogrodowym w Bydgoszczy (nomen omen - w Bydgoszczy!). A starsi kibice Lechii go nie pamiętają. Ani tego kapelusza, ani tego węża.

Znam doskonale te czasy, w których on tym niby wężem niby wywijał.
Nie ma szansy, żeby o takim wyczynie nie gadał cały ówczesny młyn.
A nikt, oprócz Wołka tego nie pamięta.
A gdzie miał Lechię to ryżawy powiedział, gdy chłopaki do niego poszli na początku wieku 9nie chcę strzelać datami, są tu tacy, którzy podadzą dokładną).
Cwaniaczek obliczony na wypromowanie się.
On nigdy nie był od "nas", cokolwiek to "nas" by nie oznaczało.
12 maja 2011, 22:00 / czwartek
Zabierz z sobą babcie na wybory.
12 maja 2011, 22:09 / czwartek
Chodzi ci o te Babcie, które przez kilknaście lat po wojnie za ojczyznę w więzieniach poniewierano??? Szacunku lemingu trochę.
12 maja 2011, 22:11 / czwartek
Pisma Policji uzasadniające potrzebę zamknięcia stadionów w Lubinie i Wrocławiu. Uwaga drastyczne i tylko dla osób dorosłych!!!
odnośnik
12 maja 2011, 22:14 / czwartek
Najgorsze jest to ze wybory są jesienią, wiec SHOW - "Dopierdalamy kibicom aby was zadowolić!!!" dopiero sie zaczyna....
Ciekawe co jeszcze wymyślą?
Obowiazkowe różowe koszulki na meczu, aby wesprzeć akcje "Stadion dla każdego!" ?

TYLKO LECHIA!
12 maja 2011, 22:16 / czwartek
Panowie. Trzeba zaragowac na to co się dzieje. Bo to zasługuje na karnego kutasa. Zacznijmy od bojkotu meczy, chcą pustych stadionów będą je mieli. Niech na żaden stadion nie wejdzie żaden kibic i tyle. Zbojkotowac sponsorów, mazać hasła po murach, może coś to zmieni. Ja mam juz w dupie to całe euro i nie będę płakać jesli się je nam odbierze.
A teraz kilka słów do Tuska
Szanowny Premierze, Panie Donaldzie Tusku, Chuj Panu głęboko w dupe!
Dziękuje
Może ONI wygrali bitwe ale wojna caly czas trwa.
Złączny swoje siły w walce z kutasami!!!
12 maja 2011, 22:17 / czwartek
odnośnik

piękna pieśń polecam
12 maja 2011, 22:20 / czwartek
Z tego wniosku milicyjnego wynika, że jak rudy zachce zamknąć jakiś stadion, to wystarczy, że wypuszczą jednego konfiturę z racą w czasie meczu i już będzie pretekst do napisania wniosku do wojewody o zamknięcie stadionu. Władza ma ogromne pole manewru, jeśli idzie o prowokacje.
12 maja 2011, 22:21 / czwartek
"Złączny swoje siły w walce z kutasami!!!"

W walce z kutasami to niech sobie w Gdyni sily łączą. W końcu mają w tym nie małe doświadczenie :)))
12 maja 2011, 22:24 / czwartek
Simek, Wiesz o co mi chodzi :) Ale dzięki tobie zauważyłem orta miało być złączMy a nie złączNy. Jebac aRKE i tych z pzpn i po oraz innych mend
12 maja 2011, 22:28 / czwartek
trzczy oglądałem chwile wiadomości i ktoś się pytał z trybuny sejmowej czy w Bydgoszczy nie było właśnie prowokatorów policyjnych.
12 maja 2011, 22:41 / czwartek
Nie do konca bo jezeli klub sie postara moze takiego delikwenta z raca "odnalezc" zlozyc pozew zeby obarczyc bo zwroceniem kosztow za zamkniecie stadionu, naglosnic sprawe w mediach itd itd. Zreszta jezeli kibice zewrza szyki sami moga lapac takiego z raca. Na T29 by to przeszlo ale na takich stadionach jak PGE arena ni chuja a szkoda.
12 maja 2011, 22:45 / czwartek
przydała by się taka akcja jaka miałam miejsce w niemczech parę miesięcy temu zorganizowąć demonstrację kilku tysi kibiców z całej Polski, którzy wystąpili by pod swoimi barwami np w W-wie podczas meczu Polska - Aregentyna z bojkotem najbliższych występów Polskich grajków w Gdańsku i W-wie
(ten wpis zamieściłem wcześniej gdzie nie chciałęm)
od początku mówiłem że to prowokacja wykorzystanie hasła "TEMAT ZASTĘPCZY KIBICE" przez PR rządowych (sporo wpisów wczesniej), ale też rozrywka rządu z komuchami z pzpn rękoma kibiców tylko tak do końca jeszcze nie wiadomo o co chodzi
12 maja 2011, 23:03 / czwartek
11 czerwca · 12:00 Ergo Arena
Ogólnopolska Konwencja Platformy Obywatelskiej RP

Idealna okazja aby pokazać co o tym myślimy !
12 maja 2011, 23:08 / czwartek
Jarokol racja:

Powinna być demostracja..Niezaleznie od tego czy ktos przyjdzie w szaliku Arki czy Lechii. arka jest arka , Lechia jest Lechia ale kibic jest kibicem..
Kazdy kibicuje swojemu klubowi ale musimy walczyc i zjednoczyc sie na tej jeden glupi dzien i dojebac temu calemu rzadowi.. bo to jest juz paranoja co sie dzieje
12 maja 2011, 23:19 / czwartek
Proszę o niezakładanie tematów "Protest" do odpowiedniego momentu
12 maja 2011, 23:26 / czwartek
Czterech kibiców Korony Kielce trafiło do policyjnego aresztu po środowym meczu Korona- Lecha Gdańsk rozegranym na kieleckim stadionie przy Ściegiennego - dowiedziała się "Gazeta". Trzech za przeklinanie

Trójka to młodzi mężczyźni od 19 do 26 lat, których zatrzymano za wulgaryzmy - nie posłuchali ochrony aby zaprzestali wulgarnych okrzyków. Czwarty to mężczyzna w wieku 43 lat, który z kolei nie reagował na polecenia ochrony aby opuścił stadion. Dziś cała czwórka będzie "rozliczana" przez policjantów za swoje zachowanie. Nasze informacje potwierdza Grzegorz Dudek, p.o. rzecznika świętokrzyskiej policji. - Trzej z zatrzymanych kibiców przebywali podczas meczu na tzw. "młynie". Jeszcze przed końcem meczu pojawili się w okolicach bramek wyjściowych. Zostali zatrzymani przez policjantów z wydziału kryminalnego, ponieważ używali wulgarnych słów - opowiada Dudek. Dodaje, że tym samym złamali przepisy ustawy o imprezach masowych. - A dokładnie art. 54 tej ustawy, który przewiduje odpowiedzialność za nie wykonanie polecenia porządkowego wydanego na podstawie ustawy, regulaminu obiektu czy imprezy masowej przez służby informacyjne bądź porządkowe. I z taką właśnie sytuacją mieliśmy tutaj do czynienia - wyjaśnia Dudek. Wulgarni kibice mogą za swoje słowa słono zapłacić bo ustawa za takie zachowanie przewiduje karę grzywny nie mniejszą niż 2 tys. zł.

Na podstawie tego samego przepisu zatrzymany został 43-latek, który nie chciał opuścić stadionu. - Wobec wszystkich skierowano wnioski o ukaranie do sadu w tzw. trybie przyspieszonym, czekamy na decyzję sądu. Sąd może także zastosować wobec nich zakazy stadionowe - dodaje Dudek.

Dwoje z zatrzymanych, 19 i 26-latek to kielczanie, pozostała dwójka, 20 i 43-latek, pochodzi z podkieleckiej gminy Górno.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce

czyste jaja..
12 maja 2011, 23:53 / czwartek
Jak rudy będzie chciał zamknąć stadion, to zamknie, niezależnie czy kibice będą opanowani, czy skorzy o walki. Jeśli będą spokojni, to jest tylko kwestia prowokacji. Prowokacje mogą być przeróżne. Wystarczy, że zepsują automaty do wpuszczania kibiców, przyślą gliniarzy, a ci gliniarze będą uprawiać zaczepki słowne. Rozróba pewna i cały kraj obejrzy jak kibole biją policję.

Pytanie jest tylko, czy rudy woli, żeby nastąpiło zamknięcie stadionu, które będzie skutkowało protestami i demonstracjami, a wówczas "temat zastępczy" będzie tak głośny, że zagłuszy wszystko co trzeba, czy też płemieł obawia się, że protesty i demonstracje trudno będzie zmarginalizować i do szerokiej opinii publicznej dojdą informacje o słusznym niezadowoleniu kibiców.
13 maja 2011, 07:06 / piątek
Już niedługo zakazy stadionowe dla osób które nie siedzą na swoich miejscach,zakazy dla osób nieodpowiednio ubranych,zakazy dla osób które nie będą krzyczeć że kochają Pzpn,Peło,Żydów,Czarnych i huj wie kogo jeszcze i na koniec wisienka...wczoraj przeszło mi przez głowę że może dojść do niezliczonych prowokacji ze strony wiadomo kogo,ewentualne zakazy będą np powiązane z niemożliwością głosowania w wybórach :-)Pachnie absurdem ja wiem,ale już nie takie jaja w życiu widziałem :-)P.s.-gdzie niebieska ciotka klotka,wyznawca kultu bożka Donka???
13 maja 2011, 07:50 / piątek
odnośnik

A wydawało się, że tylko Paligłupa i Niesioła trzeba by w trybie pilnym skierować na przymusowe badania psychiatryczne.
13 maja 2011, 10:04 / piątek
Nasz naród ma to do siebie, że wiele krzyczymy i protestujemy ale w większości na internetowych forach. Zobaczcie jak robią to nasi sąsiedzi :

odnośnik

razem - ponad podziałami, ponad barwami, ponad szalami .... kluby pierwszej ligi drugiej, trzeciej - razem - przeciw skurwysyńskim metodom (w ich wypadku związku piłki nożnej), przeciw brutalnym prowokacyjnym metodom policji, przeciw zakazom stadionowym, przeciw absurdalnym czasom rozpoczęcia meczów, przeciw zakazom pirotechniki na stadionach. Za tym aby każdy policjant był rozpoznawalny poprzez duży indywidualny numer na plecach.

A u nas co ? Stowarzyszenia już zaczęły pracować nad wakacjami dla wychowanków domów dziecka? Cel szlachetny ale wydaje mi się, że nasze krajowe stowarzyszenia kibiców pomyliły trochę cele statusowe. Miłego dnia.
13 maja 2011, 10:33 / piątek
są dwie moim zdaniem możliwości
1. olać całkowicie działania rządu, pzpn zamykają stadion ok nikt nie przychodzi, zakaz wyjazdów ok, jest mecz normalny doping. Brak reakcji tym sposobem niech prowadzą wojnę ale z kim, a wychodzenie z trybun, transparenty, brak dopingu, protesty są to połowiczne działania nakręcające spiralę dla pismaków i pozwalają na podtrzymywanie atmosfery, że się coś dzieje, jest problem z kibicami "patrzcie sami" co oni wyprawiają a wszystko można w mediach zmanipulować pokazując różne akcje lub ich nie pokazując
2. przeprowadzić zdecydowaną akcję w krótkim czasie (manifestacja siły ale bez przemocy) np. taką demonstrację jak w niemczech, bojkot gry reprezentacji z niemcami i francuzami, pokazać że jest przeciwnik który mówi jednym głosem i lepiej z nim nie zadzierać bo jak tak dalej będzie to zagrozić nawet bojkotem euro

tylko kto ma to przeprowadzić i kto ma zadecydować
13 maja 2011, 10:35 / piątek
wstrzymajcie się do wieczora z komentarzami
13 maja 2011, 10:43 / piątek
Po to jest OZSK, która skupia 38 Stowarzyszeń z całego kraju. Nie komentujcie nic do wieczora.
13 maja 2011, 11:19 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 maja 2011, 11:28 / piątek
Najlepiej zamknąc te forum , bo zaraz kryminalni beda rozkminiać IP . Druga Białoruś
13 maja 2011, 11:36 / piątek
odnośnik

Koło zamknięte
13 maja 2011, 13:33 / piątek
13 maja 2011, 13:39 / piątek
GW publikuje artykuł pn. Pseudokibic z Gdańska... Brak słów, ale ci co czerpią wiedzę z takich artykułów i telewizji tylko się utwierdzą, że kibice to zło, a każdy łamiący prawo, kady przestępca, w tym ten najgroźniejszy złapany wczoraj, to bez wątpienia nie tylko ktoś kto może interesuje się piłką, ale na 100% to pseudokibic, kibol, który napewno nie zajada spokojnie kiełbaski na stadionie, tylko stanowi zagrożenie dla ładu, porządku i innych porządnych kibiców, a więc działania z zamykaniem stadionów są jak najbardziej zasadne. Ech, szkoda już gadać...

22-letni mężczyzna z Gdańska wpadł w Końskich, gdy przewoził 10 tysięcy ampułek nielegalnych anabolików. Został zatrzymany w środę po południu. Czy wiózł je do Kielc w związku z meczem Korony z Lechią Gdańsk? Niewykluczone, bo okazuje się, że był już notowany za tzw. ustawki kiboli.
Była środa ok. godz. 16, kiedy koneccy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Czermno doszło do kolizji drogowej. 22-letni mieszkaniec Gdańska kierując volkswagenem bora wypadł z drogi na pobocze i dachował. Nie odniósł poważnych obrażeń, przybyli na miejsce funkcjonariusze zwrócili jednak uwagę na tekturowe pudła, przewożone w bagażniku i na tylnich siedzeniach pojazdu.
- Okazało się, że jest w nich ponad 10 tysięcy szklanych ampułek ze sterydami o szacunkowej wartości ponad 100 tys. zł - informuje Grzegorz Dudek, p.o. rzecznika świętokrzyskiej policji.
Jak dodaje, anaboliki to leki, których przechowywanie bądź wprowadzanie do obrotu bez specjalnego pozwolenia jest zabronione. Można je kupić w aptece na receptę, ale 22-latek nie miał żadnych dokumentów, które pozwalałyby na ich posiadanie. Nie był też w stanie powiedzieć, skąd się wzięły w jego samochodzie. - Został zatrzymany, grozi mu teraz do dwóch lat więzienia - informuje Dudek.
Co ciekawe, policja podejrzewa, że 22-latek to pseudokibic sympatyzujący z Lechią Gdańsk, która właśnie w środę wieczorem rozgrywała mecz w Kielcach z Koroną. Bardzo prawdopodobne więc, że to Kielce były celem podróży 22-latka. Co więcej, mężczyzna jest dobrze znany policjantom z Pomorza, m.in. za udział w kibolskich bójkach, czyli tzw. ustawkach.
13 maja 2011, 13:41 / piątek
widzę, że idzie wojna na całego... podejrzewam, że następnym krokiem będzie zamykanie internetowych for klubowych pod pretekstem, ze nawołują do przemocy albo propagują rasizm itp. przygotowałbym się do zawieszenia strony na jakimś zagranicznym serwerze...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.363