Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 13/39

14 maja 2011, 15:52 / sobota
Barany komentujący mecz Korony ze sledziami powiedzieli ze slaba frekwencja to wynik pozycji Korony w tabeli :-(
14 maja 2011, 16:07 / sobota
A myslisz że Orange sport nie jest na usługach Tuska? Orange Sport to nic innego jak smieszna sprzedajna stacja. Żenujące komentarze, goscie z Przeglądu czyli patrz de facto sługusy naczelnego czosnka z GW. Dobrze że to gówno zniknie od następnego sezonu z naszych oczu.
14 maja 2011, 17:35 / sobota
tez jeszcze wczoraj myślałem, że zawieszenie dopingu nie jest dobrym wyjściem. Dziś myślę inaczej. Panowie, to ma być proces, to ma trwać kilka miesięcy, jak nie rok. Lepiej przyjąć metodę małych kroczków. Od początku nowego sezonu, gdy ludzie nie wykupią karnetów, puste trybuny.
14 maja 2011, 18:53 / sobota
A na drzewach zamiast lisci beda wisiec platformisci
14 maja 2011, 20:15 / sobota
MJK-Piłka Nożna Dla Kibiców
odnośnik
14 maja 2011, 22:45 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 maja 2011, 00:00 / niedziela
15 maja 2011, 00:03 / niedziela
Za tydzień wszyscy z WUWUZELAMI niech wpadają na mecz i będzie zajebista atmosfera! Do tego transparent na płocie: "Zamiast Angli zróbmy Afrykę"
15 maja 2011, 00:34 / niedziela
15 maja 2011, 02:55 / niedziela
15 maja 2011, 06:46 / niedziela
15 maja 2011, 08:25 / niedziela
zabawa na eŁKSie:
odnośnik
15 maja 2011, 09:39 / niedziela
deadhead
15 maja 2011, 08:25 / niedziela
zabawa na eŁKSie
------------------------------------------------
Ale beka, ja pierdolę, nieźle się uśmiałem :DDD. ŁKS przebił wszystkich.
15 maja 2011, 09:43 / niedziela
tylko że nasi grajom w zielonych. ale są inne przyśpiewki wienc na pewno ktos ogarnięty cos wymysli. ja stawiam na tolka barana
15 maja 2011, 09:46 / niedziela
15 maja 2011, 09:50 / niedziela
Niedługo jak otworze lodówke to wyskoczy z niej staruch.Przeginka
15 maja 2011, 10:23 / niedziela
Einherjer zgadzam się w 100%.
15 maja 2011, 10:50 / niedziela
15 maja 2011, 11:49 / niedziela
bialo_zielony, vuvuzele sa u nas zakazane. Za to nikt nie wspominal o gwizdkach sedziowskich.
15 maja 2011, 12:56 / niedziela
Cenzorze
Dla czego skasowałeś oświadczenie OZSK z donaldówką?
Twoja stronka możesz sobie kasować co ci się nie podoba. Zastraszyli Was? Czy jesteście platformą obywatelską?
Czekamy na pierwsze aresztowania po wczorajszych incydentach na T29
15 maja 2011, 13:01 / niedziela
Oficjalne oświadczenie jest na stronie ozsk.pl oraz lwypolnocy.pl
15 maja 2011, 15:18 / niedziela
@t-t

Jakiś czas temu w JAKO widziałem trąbki do kupienia zielone i białe chyba, więc ktoś by był tak głupi, że by sprzedawali coś co jest zakazane na naszym stadionie? Ktoś kto się orientuje, mógłby napisać jak jest ostatecznie, myślę że pomysł by nieźle wypalił, jeśli tylko sprawa zostałaby podłapana przez wszystkich.
15 maja 2011, 15:21 / niedziela
Pozatym przypomniało mi się, że już podobna akcja miała miejsce na naszym stadionie: odnośnik im się udało, jako goście to czemu nam by się miało nie udać?
15 maja 2011, 15:54 / niedziela
Nie wiem czy pomysłodawcy formy protestu zastanowili sie na tym jak on jest odbierany nazwijmy to "poza młynem".
O co chodzi Gw i innym ? Zrobić ze stadionów sale multikinową na wzór angielski, czyli siedzenie podczas meczu, brak transparentów, opraw i zorganizowanego dopingu.
I co im serwują pomysłodawcy protestu?
Śpiewanie o Małyszu itp. szybko straci na świeżosci, wyzywanie w stylu Tusk ! co? ... znudziło sie ludziom juz w I połowie wczorajszego meczu. Inne pomysly typu intonowanie discopolowych piosenek (jak na eŁKSie) jest dobre na jeden raz.
Brak tej kibicowskiej chemii - niespowoduje "strachu" w szergach wroga, a wręcz odwrotnie zniecheci tylko tych którzy przychodzą na LECHIĘ, a nie dla renomy przeciwnika.
Oglądacze meczów wręcz mogą sie powiększyc i GW ogłosi sukces, a potem metodą małych kroczków, zacznie sie wprowadzanie na stadion - kapci, popcornu i sprzedawców hotdogów (jak w USA).
Poki co forma prostestu jest adekwatna do pierwszej reakcji rządzących - karać nie wązne kogo. Oni zamykają stadiony, my robimy krzywde piłkarzom i psujemy sobie wrażenia z ostatnich meczów na T29.

Jeśli ktoś mysli ze taka forma protestu zaboli kogos w PZPN czy rządzie to jest troche oderwany od rzeczywistosci.
Tusk! co ? ty wiesz co! - raczej nie wywoła "u nich"zadumy...

Ja bym robił swoje - dopingował z całej siły swój klub i udowadniać ludziom ze przychodzą tu z miłosci do LECHII a nie zeby robić dym. Nie godzę sie z tym co teraz wyprawiają ze stadionami, ale taka forma protestu i bluzganie na wszystkich nie spowoduje poklasku w społeczeństwie i mediach.

Taka jest moja opinia.
Nie bedę kontynuował dyskusji.

TYLKO LECHIA!
15 maja 2011, 16:50 / niedziela
Cygnus x-1: ---> odpowiadam,

...kluby już dziś dostają po dupie od sponsorów, a jak kluby dostaną po dupie to szybko zmienią władze w PZPN-ie.
Prosta zależność brak dopingu-->mniejsza frekwencja-->mniejsza kasa dla klubów-->mniejsza kasa dla PZPN--> mozliwosc na szybsze zmiany w PZPN!!!
To jest priorytet nr1!
Jest jeszcze wiele innych aspektow tej sprawy, wazne aby zrozumiec po co protest i w imie czego i jakich wartosci, a nie pitolenie, ze niby LECHIA bedzie slabiej grala bo my nie dopingujemy---> gdzie sens, gdzie logika???
Robimy protest, jaki kolwiek PROTEST BO RZAD NAS ROBI W WALA NA 1000%, NIE TYLKO TU NA LECHII, ale w calym kraju jest wielu, ktorzy to czuja, rozumieja i Tuskowi nie pozwola zniszczyc ruchu ULTRAS i w ogole kibicowskiego!!!
I na koniec, Cygnus jak wszedles do dyskusji to nie uciekaj do kata, ze niby juz nie dyskutujesz i nie bedziesz dalej polemizowal, o kant dupy takie myslenie, albos facet albo "baba"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 maja 2011, 16:53 / niedziela
Donald Tusk! Małpi mózg!
15 maja 2011, 17:00 / niedziela
Cygnus x-1 gadasz jak redaktor Gówno Prawdy oddział Trójmiasto :) Jak Ci się cos nie podoba to spadaj na siatkówkę lub inny sport dla Małyszów. Jeżeli nie umiesz pojąć że nasz protest znaczy cos więcej i tej chwili potrzebna jest solidarnosć kibicowska to zabieraj wuwuzele i na Lotos pajacu....

AVE LECHIA
15 maja 2011, 17:09 / niedziela
No dobra! Jakos wątpie w ten ekonomiczny skutek - wątpie aby zorganizowany doping generował tak bardzo frekwencje, poza tym wątpie aby np taki Lotos ładował pieniadze w Lechię bo widzi ze jest obecnie zajebista 6-7 tys frekwencja na stadionie.
Poza tym nawet jesli byłaby to prawda to jest to proces długofalowy, spadająca frekwencja, umowy sponsorskie nie są zawierane na 3 mecze, tylko na długi czas.
Druga sprawa czy jest pełna zgodnosc wsród samych kibiców na taką formę protestu.
Widząc wczorajszą reakcję stadionu na T29 to nie sądzę.
Wręcz odwrotnie, podczas dopingu na koniec meczu cała Prosta ostro spiewała, co ostatnio nie było za częste. A to też powinno dać do myslenia (choc w innej sprawie) "ludziom z łuku".

ps. Jeszcze jedna sprawa - jesli twierdzisz ze brak dopingu dla piłkarzy nie za bardzo im zaszkodzi, to po co w ogóle dopingować? Po co sektorówka "12 zawodnik"?
TYLKO LECHIA!
15 maja 2011, 17:17 / niedziela
Danziger - wypowiedź Dziuchlina -powinna Ci wystraczyć jako odpowiedź na to dlaczego nie zamierzam dyskutować, a jedynie wyraziłem swoją opinie.
Własnie chłopcy z gw o to walczą aby siedzieć, morda w kubeł , żadnych flag, żadnych opraw czyli już prawie jak w Anglii. A to ze ktos sobie pokrzyczy " Polska kibolska"..., wyłapie sie monitoringiem i da zakaz stadionowy.
Podsumowując idee są jak najbardziej słuszne ale forma to piłowanie gałęzi na której sie siedzi.

over!
TYLKO LECHIA!
15 maja 2011, 17:25 / niedziela
nie kumam na chuj od razu wyzywać Cygnusa od pajaców...
15 maja 2011, 18:33 / niedziela
15 maja 2011, 18:38 / niedziela
Dokładnie Betonek88. Cygnus jako jeden z nielicznych nsa tym forum zawsze prawi konkretnie i bez emocji które tak wielu z nas się udzielają. Forum jest po to aby dyskutować. Ja osobiście uważam, że brak dopingu nie dotknie sponsorów bezpośrednio, ale już taki anal+ odczuwa to. Nie przez spadek dochodów, ale przez mniejszą atrakcyjność produktu który oferuje. I jest w tym sens.anal+ ma sile bo oni płacą. Jak dotkniemy ich możemy ruszyć i skalę łącznie z towarzyszem lato który ciągle żyje w komunie.
15 maja 2011, 18:41 / niedziela
15 maja 2011, 18:43 / niedziela
Nie wyobrażam sobie takich trybun w przyszłym sezonie gdy mecze naszej ligi będą leciały w świat za pomocą Eurosportu2.
15 maja 2011, 20:30 / niedziela
WP.PL przeciw Donkowi? No no, nieźle. I dalej tak . Dość wypaczania i naginania.

odnośnik
15 maja 2011, 21:06 / niedziela
Dobrze napisali na WP! Obawiam się jednak, że tekst tego artykułu jest za długi i za trudny dla przeciętnego wyborcy z wypranym mózgiem, który po obejrzeniu następnego wydania "Faktów" w TVN tylko coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że po przyjściu na stadion błyskawicznie padnie trupem pod ciosem maczety/krzesełka/butelki. [niepotrzebne skreślić].

Tak z innej beczki, które stadiony klubów Ekstraklasy wciąż pozostają zamknięte na następną kolejkę? Warto byłoby zrobić listę.
15 maja 2011, 21:08 / niedziela
incognito,

bez przesady z tym Eurosport2 - transmisje będą w tak zwanym "pasmie krajowym" a więc nikt poza nami tego nie zobaczy;)) więc spoko - przynajmniej siary nie będzie;)
15 maja 2011, 22:39 / niedziela
odnośnik JKM o kibicach i Bydgoszczy
15 maja 2011, 23:01 / niedziela
16 maja 2011, 00:12 / poniedziałek
16 maja 2011, 00:35 / poniedziałek
16 maja 2011, 04:42 / poniedziałek
@luz_man tylko że nie każdy kraj ma pasmo krajowe, a każdy ma na ten czas zarezerwowaną ramówkę. Polską ligę ma pokazywać E2 w Skandynawii(oprócz Dani) na Litwie, Łotwie, Słowacji, Ukrainie i w Rosji. Łącznie E2 ma tam zasięg 63 mln abonentów.
16 maja 2011, 05:02 / poniedziałek
Sorki bez Rosji, a z Bałkanami:
Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja. Łącznie 17 mln abonentów
16 maja 2011, 08:26 / poniedziałek
Malcolm , Ci sami komentatorzy rozmyślali dlaczego w Kielcach niema kibiców Lechii , dopiero po 10 minutach ktoś z boku im podpowiedział , że Mamy zakaz wyjazdowy . ;)
16 maja 2011, 09:06 / poniedziałek
Staruch staje sie medialną gwiazdą.Przed chwilą na TVP2 dwóch paziów rozprawiało na jego temat.Tam też dowiedziałem się że Staruch miał wielkie powodzenia u koleżanek lecz on nie interesował się dziewczynami gdyż całym jego życiem była/jest Legia.Masakra czym te media się zajmują.A może chcą go tak wypromować żeby stracił zaufanie wśród kolegów z Zylety?
16 maja 2011, 09:50 / poniedziałek
16 maja 2011, 09:56 / poniedziałek
Donald Tusk! Małpi mózg!
bez "brzydkich" wyrazow bardzo mi sie podoba ;-)

Bardzo szkoda ze obecna forma protestu zanim uderzy, jezeli w ogóle,
w PZPN czy Tuskoland to w pierwszej kolejnosci cierpimy my i nasi piłkarze.
Tuskoland bedzie mozna rozliczyc juz jesienia,
a PZPN np bojkotujac mecze kadry i np produkty głownych sponsorow
moze zabolec DUZO bardziej juz raz bylo blisko odnośnik teraz moze byc podobnie, jezeli Warszawa podłączy sie do bojkotu i na mecz z argentyną też beda pustki
16 maja 2011, 10:34 / poniedziałek
16 maja 2011, 11:01 / poniedziałek
ŁKS dał przykład jak powinien wyglądać protest. Zajebista szydera:D

U nas powinniśmy wrócić do dobrych tradycji z lat 90-tych kiedy na Traugutta fruwały dmuchane kondony made in Poland:) Stilonki:) kiedy nie było durexów i innych firmowych marek.
Na następny mecz każdy powinien mieć ze sobą pare paczek gumek i przez cały mecz dmuchamy i bawimy się rzucając balonik do kolegi/koleżanki obok.
Wydaje mi się że ta forma znacznie by urozmaiciła przebieg spotkania na trybunach;)
Można by dorzucić wuwuzele, ale to jest naprawde duże poświęcenie ze strony kibiców by słuchać 90minut trąbek:/

Aejaejao!!!
16 maja 2011, 11:48 / poniedziałek
Pomysł fajny tylko pewnie jak wiatr zdmuchnie balonik na murawę to nam pewnie stadion zamkną :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.326