Gdańsk: środa, 5 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 14/39

16 maja 2011, 14:14 / poniedziałek
Grucha604,poptrz ,gdzie sie wpier...a Nowak,Arabski,Bielecki(ten od KLD),Lewandowski(10 lat temu po Monciaku w podartych trampkacl latal).Wiekszych przekretow jak Tusk i reszta w powojennej Polsce nie bylo.On moze mowic ,ze jest biedny ,skromny.Wydal 6 baniek na loty do Gdanska z W-wy.Do zonki mu spieszno.A przezegnac po katolicku sie nie potrafi.Poszukaj sobie na You tubie ,jak w Wadowicach sie zachowywal.Prawie Putin nam wyrosl.Biega,na nartach jezdzi,moze w hokeja i dzudo jeszcze????Glowa pusta ,pelno frazesow i chora ambicja.Tak ,to Ci sami ,co w Cotton Clubie na Zlotnikow obgadywali jak rozszabrowac kraj.Poczytaj ,albo spytaj taty ,jak bylo na prawde z tym Tuskiem.
16 maja 2011, 14:15 / poniedziałek
Witam ponownie!!!
Znowu portal Onet.pl i dalsza akcja rzadu i policji przeciwko NAM: odnośnik
Mysle i za razem wierze co raz bardziej, ze ta walka jaka nam pozostala to rowniez medialna walka z tymi "trolami", bojkot bojkotem ale nie mozna im odpuscic.
Do Tuska i jego poplecznikow musi dotrzec fakt, iz klamstwami i wykorzystaniem NAS do jego celow politycznych, nie da sie zatuszowac NIEUDOLNOSCI TEGO NIEUDOLNEGO RZADU rodem z "zielonej Irlandii" ;-)))
Pzdr Zolw z LechiiStanu
16 maja 2011, 14:50 / poniedziałek
16 maja 2011, 15:12 / poniedziałek
odnośnik
Kurwa co za pedofile izraelscy
16 maja 2011, 16:01 / poniedziałek
Nie podajemy linków do gówna wybiórczego!!!

Oto treść art.:

22-letni mężczyzna z Gdańska wpadł w Końskich, gdy przewoził 10 tysięcy ampułek nielegalnych anabolików. Został zatrzymany w środę po południu. Czy wiózł je do Kielc w związku z meczem Korony z Lechią Gdańsk? Niewykluczone, bo okazuje się, że był już notowany za tzw. ustawki kiboli. Była środa około godz. 16, kiedy koneccy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Czermno doszło do kolizji drogowej. 22-letni mieszkaniec Gdańska kierując volkswagenem bora wypadł z drogi na pobocze i dachował. Policjanci pojechali na miejsce i ustalili, że mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Zwrócili jednak uwagę na tekturowe pudła, które były przewożone w bagażniku i na tylnich siedzeniach pojazdu.

- Okazało się, że jest w nich ponad 10 tysięcy szklanych ampułek ze sterydami o szacunkowej wartości ponad 100 tysięcy złotych - informuje Grzegorz Dudek, p.o. rzecznika świętokrzyskiej policji. Jak dodaje, anaboliki to leki, których przechowywanie bądź wprowadzanie do obrotu bez specjalnego pozwolenia, jest zabronione. Można je kupić w aptece na receptę, ale 22-latek nie miał żadnych dokumentów, które pozwalałyby na ich posiadanie. Nie był też w stanie powiedzieć, skąd się wzięły w jego samochodzie. - Został zatrzymany, grozi mu teraz do 2 lat więzienia - informuje Dudek.

Policja podejrzewa, że 22-latek to pseudokibic sympatyzujący z Lechią Gdańsk, która właśnie w środę wieczorem rozgrywała mecz w Kielcach z Koroną Bardzo prawdopodobne więc, że to Kielce były celem podróży 22-latka. Co więcej, mężczyzna jest dobrze znany policjantom z Pomorza, m.in. za udział w kibolskich bójkach czyli tzw. ustawkach.

Sterydy anaboliczne, to forma nielegalnego chemicznego dopingu. Są zakazane dla sportowców i dla osób uprawiających sport rekreacyjnie.
16 maja 2011, 16:19 / poniedziałek
no dobra, ale co ten news ma wspólnego z niespełnionymi obietnicami rządu?
16 maja 2011, 16:26 / poniedziałek
Chyba chodzi o caloksztalt.Gowna Wyborczego.

Uwazam siebie raczej za piknika.
Drazni mnie niemolosiernie ze gnoje z Gowna W zwyklych kryminalistow nazywaja kibolami Lechii. Nawet wsrod padaki politykow znajduja sie kryminalisci i chyba tak ostro ich nie jada.
SS manskie metody Donka nie zostana nigdy zapomniane, mam nadzieje ze odbije im sie to smierdzaca czkawka i PO nie wygra wyborow.
16 maja 2011, 16:45 / poniedziałek
Dokładnie enyd. Niejednokrotnie już pisałem jakie jest moje zdanie na temat tych prostytutek w krawatach z Wiejskiej. I to niezależnie od opcji którą reprezentują. Ale teraz sam pójdę tylko po to żeby zagłosować przeciwko rudej kurwie. I mam nadzieję, że nie tylko ja.
16 maja 2011, 16:51 / poniedziałek
czyli to generalnie news do "Prawda a'la wybiórcza", bo przeczytałem, też jestem ciekawy, czy rzeczywiście należy to wiązać z kibicem/kibolem Lechii, ale nijak nie widzę związku ze sporem w sprawie zamykania stadionów.
16 maja 2011, 17:58 / poniedziałek
Ekstraklasa SA jako spółka zarządzająca rozgrywkami Ligi Zawodowej Piłki Nożnej wyraża swoją stanowczą dezaprobatę wobec kolejnych decyzji administracyjnych dotyczących zamknięcia dla publiczności stadionów piłkarskiej Ekstraklasy.

W naszej ocenie decyzje wojewody dolnośląskiego i wojewody łódzkiego są niezwykle krzywdzące i w żaden sposób nie oddają faktycznego stanu bezpieczeństwa na stadionach w Lubinie, Wrocławiu i Łodzi. Wczorajsza decyzja zarządu PZPN, konsultowana z Ekstraklasą SA przyjęła, że wszystkie pozostałe do rozegrania w tym sezonie mecze w Ekstraklasie oraz I i II lidze odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Było to wyjście naprzeciw oczekiwaniom władz państwowych i wnioskowi Komendanta Głównego Policji.

Należy podkreślić, że za chuligańskie wybryki niewielkiej grupy osób karze się tysiące prawdziwych kibiców. Działania administracji państwowej uderzają bezpośrednio w wizerunek prowadzonych przez Ekstraklasę SA rozgrywek i są ogromnym ciosem dla kolejnych klubów Ligi Zawodowej. Nie stanowią one skutecznego oręża w walce z chuliganami, którzy dopuszczają się łamania prawa na meczach piłki nożnej.

Puste stadiony to wypaczenie jakiegokolwiek sensu sportowej rywalizacji. Takie decyzje budują w oczach opinii publicznej przekłamany obraz całej dyscypliny, a w szczególności rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Ekstraklasa SA podkreśla, że przede wszystkim skuteczna identyfikacja i surowe karanie osób łamiących prawo to właściwa metoda do wyeliminowania patologii ze stadionów.

ekstraklasa.org
16 maja 2011, 21:41 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 maja 2011, 21:46 / poniedziałek
Jaki ja złamałem punkt regulaminu forum????????????????????????????????????????????? ?????????????
16 maja 2011, 21:50 / poniedziałek
Czyli jak popieram Bojkot to jest Ok a jak nie to skasowac moj wpis>>>>>>>>>>????
16 maja 2011, 21:59 / poniedziałek
Twój post został wykasowany z jednego powodu.
piszesz farmazony o biciu ludzi śpiewających ,żeby po chwili stwierdzić ze jesteś za granicą i tam się takie rzeczy nie dzieją.

Zanim będziesz pierdolił farmazony najpierw dowiedz się dokładnie co się aktualnie dzieje w Polsce ,a potem wypowiadaj swoje domysły co się dzieje na stadionie w Gdańsku że ludzie nie śpiewają.
16 maja 2011, 22:03 / poniedziałek
Michalkiewicz

odnośnik
16 maja 2011, 22:07 / poniedziałek
Ja nie mowie farmazonow tylko stwierdzam fakty-to raz.A po drugie w Anglii np.jest spokojnie i w całej Europie jest spokojnie bo kara jest dotkliwa i nie!!!!!!!!unikniona!!!!!a rozbijanie WC to chyba zły pomysł?????
16 maja 2011, 22:07 / poniedziałek
Popieram w 1945% protest bo akcja rządu i Tuska jest debilna. Ale na Boga, nie dajmy sie wplątać w te polityczne gierki, to nie jest walka PIS z PO tylko walka kibiców z ludzką głupotą i medialna histerią
16 maja 2011, 22:10 / poniedziałek
odnośnik

na tym skończmy rozmowę
16 maja 2011, 22:13 / poniedziałek
Jezeli dla Ciebie portal i gosciu z weszło jest góru to ok!!!!tylko jedno pytanie kiedy i w jakich okolicznościach jest ten film zrobiony bo Ciebie leszczu juz to nie interesuje!!!!
16 maja 2011, 22:17 / poniedziałek
Bolek to Tusk ??? czy z Policji jest ???
16 maja 2011, 22:19 / poniedziałek
Bolek jest znany z tego,że jest znany
16 maja 2011, 22:21 / poniedziałek
Nic konkretnego nie macie do napisania pisiorki???????i zbierajcie do kuwety na kota Jarka!!!!!!!ha!!!!!
16 maja 2011, 22:22 / poniedziałek
Od dzisiaj ty jesteś mój "GÓRU"

dobranoc
16 maja 2011, 22:22 / poniedziałek
Bolek to w Oliwie mieszka. Mąż Danuty. :)
16 maja 2011, 22:23 / poniedziałek
Kibic z dala się nie wpierdala.

A co Bolku powiesz na to? odnośnik
Nie odpowiedziałes na pytanie!!!!!!iale Ty nie znasz odpowiedzi i dla Ciebie to lepiej!!!!
widać ,że nie jesteś Lechistą na kilometr , jestes pierdolonym prowokatorem .
16 maja 2011, 22:25 / poniedziałek
Bolek wrócił jeszcze silniejszy,teraz jest ostry jak brzytwa
16 maja 2011, 22:26 / poniedziałek
Czy po kolejnych awansach Lechii stadion był zamkniety??????A tez kibice byli na murawie!!!!!!
16 maja 2011, 22:27 / poniedziałek
@Bolek, z góry widać, że jakiekolwiek media poza tymi, które pierdolą farmazony jak to w Anglii jest bezpiecznie są dla Ciebie nie do przyjęcia, więc podawanie Tobie jakichkolwiek linków nie ma sensu.

Jednak specjalnie z dedykacją dla Ciebie - bezpieczna Anglia:
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik - latające przedmioty, w 56 sekundzie i 1:35 w stewarda leci krzesełko

I perełka na koniec:
odnośnik to też nie jest dla Ciebie żadnym wykładnikiem do dalszej dyskusji i twierdzisz, że jest tam tak bezpiecznie? Race pewnie podkopem pod trybunami przynieśli.
16 maja 2011, 22:28 / poniedziałek
Bolek-No własnie nie był,bo tusk nie prowadził wojny z kibicami,teraz by był zamkniety
@Bolek: Po pierwsze nie film, tylko FILMY (liczba mnoga), a po drugie nie rozumiem jakiego kontekstu chcesz szukać? Wystarczy zobaczyć, że na tych filmikach po końcowym gwizdku kilka tysięcy ludzi zapierdala przez płytę boiska. To chyba nie wymaga poszukiwania jakiś nadzwyczaj dokładnych opisów sytuacji.
A ty Razak zarejestrowałes sie pare miesiecy temu i taki z ciebie Lechista!!!!!!!??????
16 maja 2011, 22:29 / poniedziałek
No popatrz a po wygranej Legii PP Tusku postanowił zamknąć im stadion. Więcej zamknął też po meczu Widzew-GKS stadion GKS-u gdzie na Widzewie nawet ich nie było. Widzewowi z resztą też za "wulgaryzmy". Potem zamknął również Śląskowi za "zerwanie hamulca bezpieczeństwa" i Zagłębiu za "odpalenie środków pirotechnicznych przez kibiców Śląska".
Logiczne te decyzje, nie uważasz Bolku? I jeszcze raz powtórzę powiedzenie znane od lat że kibic z dala się nie wpierdala. Weź to sobie do serca
16 maja 2011, 22:30 / poniedziałek
rejestracja na forum równoznaczna z byciem Lechistą? Tylko udajesz, czy jesteś aż tak popieprzony?
16 maja 2011, 22:30 / poniedziałek
od kiedy Lechista zostaje sie w dniu zalogowania na forum ? ahahhaa :)
16 maja 2011, 22:31 / poniedziałek
Nie bardzo wiem czego Wy bronicie!!!????To ze po zakonczeniu meczu o mistrzostwo lub degradacje ktos wbiega na boisko to o niczym nie swiadczy.Wy nie odpowiadacie konkretami na postawione pytania.Jestescie Wy i tylko Wy macie racje!!!!
16 maja 2011, 22:32 / poniedziałek
Dokładnie tylko my mamy rację więc skoro wspólnie żeśmy to ustalili to jeszcze raz grzecznie proszę byś zamilkł.
16 maja 2011, 22:32 / poniedziałek
Czy te linki wyżej które wkleiłem to są mecze o mistrzostwo czy degradacje i to po końcowym gwizdku??? Czy Ty jesteś ślepy, głupi czy to czysta prowokacja z Twojej strony??
16 maja 2011, 22:33 / poniedziałek
Czy może ktoś wkońcu obdarzyć towarzysza bilka jakimś banem?
16 maja 2011, 22:34 / poniedziałek
a ktoś kto wygra Puchar Polski nie ma już prawa wbiec na boisko i sie cieszyć?
16 maja 2011, 22:34 / poniedziałek
Przecietna wieku i wykształcenia Wasza to chyba deskorolka!!!!!
16 maja 2011, 22:35 / poniedziałek
niedyskutujcie z tym czubem on sie tym rajcuje
16 maja 2011, 22:36 / poniedziałek
To sobie Razak mistrzu popatrz na te cieszenie sie po meczu ległeji amici!!!!
16 maja 2011, 22:40 / poniedziałek
No i widzisz Bolku jak szybko z ciebie prostak wychodzi? Stary chłop, a zachowuje się jak pięciolatek. Przyjdzie, napisze swoje mądrości zobaczy że nie zyskał posłuchu i zaczyna obrażać innych zarzucając wszystkim w koło braki w wykształceniu i mówi to chłop po szóstce i bez studiów. Bolek ogarnij się troszkę bo aż słabo się to czyta
16 maja 2011, 22:43 / poniedziałek
Kolego nie ja rozpoczołem słownictwo typu ......pierdoli,baran czy inne wymyslne słownictwo.Ja do Was pisze z wielkiej litery zachowujac szacunek do sympatyków LECHII GDANSK!!!!!!
16 maja 2011, 22:45 / poniedziałek
Ludzie to prowokator niespełna rozumu, już rozmydlił wątek.
wypowiedz JKM odnośnik
16 maja 2011, 22:45 / poniedziałek
Bolek zachowuje do nas szacunek cytuje : " Nic konkretnego nie macie do napisania pisiorki???????i zbierajcie do kuwety na kota Jarka!!!!!!!ha!!!!! "
16 maja 2011, 22:49 / poniedziałek
Nie przypominam sobie byśmy pili bruderszaft, a to że stosujesz wielką literę nie oznacza szacunku skoro przy tym wrzucasz inwektywy. Zaś co do tego kto zaczął to wróć się do swojego postu skierowanego do Klimka i przeczytaj go uważnie. Skoro pierdolisz farmazony to czemu obruszasz się na to że ktoś ci te farmazony wytyka?

Przemyśl to, własne zdanie każdy może mieć ale jeśli przekonując do niego posługuje się kłamstwami i kłamstewkami to musi być gotowy na inwektywy w swoim kierunku, z mojej strony bez odbioru
16 maja 2011, 22:51 / poniedziałek
Za granicą nikt niewbiega na boisko , a właśnie kibice Swansea wbiegli na boisko , żeby się cieszyć z drużyną po wygranym 2 - 1 meczu z Nottingham Forest ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011